Garajım

Aracınızı seçerek uyumlu parçaları listeleyin.

Araçla Uyumlu Parça Ara

Temizle

"Garajım"a kayıtlı olmayan araçlar için uyumlu parçaları kolayca bulun.

Ara

TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Oto Kokuları

için 6,520 sonuç bulundu.

Oto Kokuları

Oto kokuları, araçların iç bakımı için tercih edilen, araçlar içerisinde oluşan kötü kokuları gideren ve otomobillerin içerisinde güzel kokular oluşmasını sağlayan ürünlerdir. Oto kokuları günümüzde çok sayıda çeşitte ve formatta üretilmektedir. Dikiz aynasına asılabilen koku çeşitleri, klima ızgaraları üzerinde kullanılabilen koku çeşitleri, litrelik koku çeşitleri, jel kokular ve otomatik koku spreyleri gibi birçok ürün bulunur.

Oto Kokuları ile Her Araçta Kalıcı Etki

Oto Kokuları ile Her Araçta Kalıcı Etki

Oto koku çeşitleri, araçlar içerisinde oluşan yemek kokuları, sigara ve tütün kokusu, klima kokusu, nem ve hava koşulları nedeniyle oluşan kötü kokular gibi istenmeyen kokuları gidererek araçlar içerisinde ferah bir ortam oluşturan ve kalıcı etki yaratan ürünlerdir. Araçlar içerisinde temiz hava oluşumunu destekleyen ve ortama güzel koku aromaları yayan araç kokuları; okyanus, meyve aromaları, lavanta, vanilya, çikolata, odunsu, çam kokusu, beyaz sabun kokusu gibi koku çeşitliliği gösterir. En sevdiğiniz koku aromalarını satın alarak aracınız içerisinde ferah ve temiz bir hava yaratabilirsiniz. Oto kokuları kullanım şekline göre oto koku sprey, oto koku şişesi, oto koku jelleri ve klima ızgaralarına takılarak kullanılan koku türleri sunar. Oto koku jelleri, araç içerisinde herhangi bir alana konularak kullanılır. Koku jelleri, kullanım anından itibaren araçlar içerisinde sürekli olarak temiz hava yaratır ve güzel kokular yayar. Oto kokusu makinesi ise içerisine otomatik sprey yerleştirilerek kullanılan ürünlerdendir. Bu ürünler belirli aralıklarla araçlar içerisine otomatik olarak koku verir. Oto kokusu fiyatları oldukça ekonomik avantajlar sunarak ürünlerin, her sürücü tarafından edinilebilmesine zemin hazırlar. Siz de aracınız içerisinde temizlik ve bakım yapmak amacıyla bu ürünleri kullanarak aracınızı daha hijyenik bir hale getirebilirsiniz.

Kötü Kokulara Kesin Çözüm: Oto Koku Giderici Ürünler

Kötü Kokulara Kesin Çözüm: Oto Koku Giderici Ürünler

Oto koku giderici ürünler, araçlar üzerine zamanla sinen, kimi zaman farkında olunamayan kötü kokuları araçların tüm yüzeylerinden emerek uzaklaştırır. Özellikle araç koltukları, kumaş veya deri bir yapıya sahip olduğundan kötü kokular en çok bu alanlarda hissedilir. Araç koltukları üzerine uygulanan ve spreyli koku çeşitleri arasında bu amaca uygun olarak tasarlanmış olan ürün çeşitleri bulunur. Özellikle evcil hayvan besleyen biriyseniz ve aracınıza evcil hayvanlarınızı konuk ediyorsanız, bu durumda araç içerisinde kötü kokular oluşabilir. Oto koku giderici çeşitleri arasında klima üzerine uygulanan ya da klima ızgaralarına takılarak kullanılan oto koku gidericileri de bulunur. Koku gidericiler klima ızgaralarından gelen temiz hava akımıyla birlikte klimaların çalıştırılması durumunda araç içerisine koku yaymaya başlar. Aynı zamanda araç içerisindeki kirli havanın klima aracılığıyla transfer edilerek dışarı atılmasına da yardımcı olur. Koku gidericileri genellikle antibakteriyel gümüş iyonlar içerir. Bu iyonlar koku gidericilerin bakterilerden kaynaklanan kötü kokuları yok edebilmesini sağlar.

Ekonomik ve Etkili: Oto Koku Şişesi

Ekonomik ve Etkili: Oto Koku Şişesi

Oto koku şişesi, küçük bir yapıya sahip olan genellikle bambu kapak tasarımı bulunan cam şişelerdir. Kapak kısımlarında bulunan boşluktan güzel kokular yayan koku şişesi, genellikle araçların dikiz aynasına takılarak kullanılır. Oldukça kolay bir şekilde araçlar içerisine yerleştirilen oto koku türleri, araçlar içerisinde istenen her konumda kullanılabilir. Yoğun kokuları seven kullanıcılar ise birden fazla oto koku şişesi satın alarak araç içerisinde etkili ve kalıcı koku oluşumu sağlayabilir. Oto klimalarına takılarak kullanılan kokularda klima sıcak havada değil soğuk hava bölümünde çalıştırılmalıdır. Bu sayede otomobilin dışarıdan temiz hava transfer etmesi sağlanır. Aynı zamanda araca yayılan koku daha etkili ve ferah bir şekilde tüm araca yayılabilir. Oto kokusu tavsiye platformlarında yer alan ürün seçeneklerini kategori içerisinde inceleyebilir, en sevdiğiniz koku türlerini tercih ederek araç içerisinde etkili bir bakım gerçekleştirebilirsiniz. Diğer araç bakım ürünlerini de incelemek isterseniz Oto Bakım kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

3C (131)
3D (111)
3M (127)
Air Wick (44)
Airfly (64)
AKBEL (3)
Alescia (3)
Antwax (249)
Areon (301)
Aro Magic (43)
AROMATE (43)
Auto Cher (11)
Auto Tyrex (51)
Autodeepen (143)
AutoFresh (69)
Automix (78)
Bargello (149)
Blurex (10)
Bonalodi (3)
BULLSONE (7)
Bulutix (1)
Caldini (7)
Car Freshner (599)
Carmelita (3)
Carpex (78)
Carpi (10)
CarWax (8)
Castrol (4)
Colony (3)
Divortex (116)
(1423)
E-Jolly (155)
Exotica (3)
Extrem (6)
Farecla (24)
Febreze (47)
Fiawax (19)
Glade (40)
Glade Koku (20)
Gojo (3)
Goldenwax (50)
GreenX (25)
İNTERWAX (95)
K2 (22)
Kalwax (9)
Kavaklı (6)
Little Joe (13)
Lucido (5)
luxoll (12)
Luxor Kimya (101)
Maflen (9)
MapleLand (4)
Meguiars (17)
MEVAX (13)
Michelin (186)
Mobihel (1)
MYWORY (1)
N1 (1)
Nanolex (1)
Nazeli (5)
Newmix (6)
Oops (10)
Paradise (53)
Pluum (9)
Prowax (3)
Prozon (4)
Quickwax (13)
Raphello (2)
Romeron (6)
S&A Troya (3)
Sarp (35)
Sonax (54)
Space (16)
Top Car (5)
Turbopax (2)
Turtle Wax (12)
Vortex (25)
Wieberr (20)
WİLLER (1)
Würth (279)
YUTU (21)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(649)
ve üzeri (908)
ve üzeri (1,001)
ve üzeri (1,032)
ve üzeri (1,089)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL