Garajım

Aracınızı seçerek uyumlu parçaları listeleyin.

Araçla Uyumlu Parça Ara

Temizle

"Garajım"a kayıtlı olmayan araçlar için uyumlu parçaları kolayca bulun.

Ara
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Cam Temizleyici & Koruyucu

için 1,704 sonuç bulundu.

Cam Temizleyici & Koruyucu

Araç cam temizleyici ve koruyucu ürünleri, güvenli bir sürüş keyfi için araç sahiplerinden yoğun ilgi görüyor. Kış mevsiminin zorlu hava şartlarına ve güneş ışınlarına karşı aracınızı koruyan cam koruyucular, otomobilin ömrünü de uzatıyor. Araç cam temizleyici ürünler ise sürücüye trafikte rahat bir görüş açısı sunuyor.

Cam Temizleyici & Koruyucu ile Daha Fazla Konfor

Cam Temizleyici & Koruyucu ile Daha Fazla Konfor

Kış aylarının zorlu hava koşullarından dolayı arabaların üzeri karla ya da buzla kaplanabiliyor. Bu da hem aracınıza zarar veriyor hem de yola çıkmanızı geciktiriyor. Oto cam buz koruyucu ise en zorlu kış şartlarında dahi aracınızın ön camında kar ve buz oluşumunu önlüyor. Kullanımı kolay ve ergonomik tasarımı sayesinde fazla yer kaplamayan buz koruyucu brandalar, otomobiliniz park halindeyken ön camına rahatlıkla örtülebiliyor. Bu sayede camınızı yağan kardan ve oluşan buzlanmadan koruyor; dolayısıyla ekstra cam temizliği yapmanıza gerek kalmıyor. Ayrıca arabalar için özel olarak tasarlanan kaliteli malzemesi sayesinde aracınızın ön camına zarar vermiyor. Katlanabilir yapısı ile kullanmadığınız zamanlarda rahatlıkla aracınızın bagajında saklayabiliyorsunuz. Tüm binek otomobillere mükemmel bir uyum sağlayan oto ön cam koruyucu, oksitlenme yapmıyor ve uzun ömürlü kullanımı da beraberinde getiriyor. İnce polyester yapısı sayesinde de aracınızın yan camlarına kolaylıkla sıkışıyor. Böylece hızlı bir şekilde camınızı kapatabiliyor. Oto cam koruyucu, sabahları buzla kaplı bir araba ile karşılaşmanızı engelliyor.

Pratik ve Kullanışlı Cam Temizleyici & Koruyucu Ürünleri

Pratik ve Kullanışlı Cam Temizleyici & Koruyucu Ürünleri

Araba cam güneş koruyucu, otomobilinizin torpidosunu ve direksiyonunu kapsamlı bir şekilde güneşten koruyor. Üzerinde yer alan vantuzlar sayesinde kolay ve rahat kullanım imkânı tanıyor. Güneş koruyucunun üzerinde bulunan lastikler ise güneşliği katlayarak rahatlıkla saklamanıza yardımcı oluyor. Güneşli ve sıcak havalarda güneş ışınlarının aracınızı ısıtmasını engelliyor. Bu sayede araç içindeki direksiyon ve torpido gibi kısımları muhafaza ediyor. Ayrıca oluşabilecek renk solması problemlerinin önüne geçiyor. Dış yüzeyi özel alüminyum folyo kaplı olan araba cam koruyucu, reflektif özelliği ile de gelen bütün ışıkları yansıtarak dikkatleri üzerine çekiyor. Balonlu ve esnek yumuşak bir malzeme ile kaplı olan güneş koruyucu, aracınızın ön ve arka camlarında rahatlıkla kullanılabiliyor. Portatif yapısıyla da son derece pratik ve kullanışlı bir ürün haline geliyor. Oto cam güneş koruyucu, sıfır ışık geçirgenliği ile mükemmel bir koruma sağlıyor. Katlanabilir özelliğinin yanı sıra vantuz ve lastikleri sayesinde kolay montaj imkânı tanıyor ve fazla yer kaplamıyor.

Cam Temizleyici & Koruyucu ile Güvenli Sürüş Deneyimi

Cam Temizleyici & Koruyucu ile Güvenli Sürüş Deneyimi

Oto cam temizleyici, özel formülü sayesinde otomobilin dış görünüşünü daha canlı ve parlak bir hale getiriyor. Aynı zamanda çok daha güvenli bir sürüş deneyimi yaşatıyor. Seyir halindeyken araç içerisinden tüm alanı daha net bir şekilde görebilmenize yardımcı oluyor. Ayrıca içindeki koruyucu maddelerle araba camlarının ömrünü uzatıyor ve daha uzun süre kullanılabilmelerine imkân veriyor. Oto cam temizleme spreyi, hem kış ayları için hem de yaz ayları için etkili bir kullanım deneyimi sunuyor. Aynı zamanda hoş kokusuyla araç sahiplerinin ve yolcuların beğenisini kazanıyor. Mükemmel karışım oranına sahip olan cam temizleyici ile araçlar zorlu yol koşullarında dahi güvenli bir sürüş keyfi yaşıyor. Cam yüzeyinde yağlanma oluşturmayarak kusursuz bir temizleme sağlıyor. Yansımalarını ortadan kaldıran cam temizleyici, yağ şeritlerinin de üstesinden gelerek camları tertemiz yapıyor. Aynı zamanda sileceklerin cam üzerinde oluşturduğu izleri de yok ediyor. Haşerelerin camda bıraktığı lekeler de yoğun formüllü cam temizleme spreyi ile yok ediliyor. Konsantre cam temizleme sabunları da güçlü ve etkili bir temizleme gerçekleştiriyor. Ayrıca silecek suyu için ayrılan alanının içerisinin eklenerek de kullanılabiliyor. Böylece araç sileceklerinin çalıştırılmasıyla beraber başarılı bir temizleme işlemi gerçekleştiriyor. Diğer araç bakım ürünleri için Oto Bakım kategorimizi inceleyebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Ürün Notu

(196)
ve üzeri (307)
ve üzeri (348)
ve üzeri (362)
ve üzeri (376)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL