Garaj11

Aracınızı seçerek uyumlu parçaları listeleyin.

Araçla Uyumlu Parça Ara

Temizle

"Garaj11"e kayıtlı olmayan araçlar için uyumlu parçaları kolayca bulun.

Ara

Böcek, Zift, Reçine

için 344 sonuç bulundu.

TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Böcek, Zift, Reçine

Oto zift, böcek, reçine temizleyicileri kullanmak, otomobillerin kapı, çamurluk, ön kaporta ve cam bölümlerinde oluşan böcek izleri, asfalt zifti ya da reçine lekelerinden kurtulmanın en etkili yoludur. Oto leke çıkarıcıları, aracı çizmeden zor leke ve izleri yok ettiği gibi aynı bölgede leke ve iz oluşumuna karşı koruma sağlar. Şehir trafiğinde ya da uzun seyahatlerde aracınıza yapışan asfalt zifti ya da böcek izlerinin kısa sürede temizlenmemesi, araç boyasının çatlamasına neden olabilir. Araba zift, böcek, reçine temizleyici kullanarak aracınızı koruyabilir ve zor lekelerden kolayca kurtulabilirsiniz.

Oto Zift, Böcek, Reçine Temizleyici

Oto Zift, Böcek, Reçine Temizleyici

Otomobillerin dış yüzeylerinde oluşan lekeleri yok etmek için iç-dış yıkama işlemleri genellikle sonuç vermez. Çıkarılması zor olan böcek, zift veya reçine lekelerini yok etmek için etkili kimyasallar kullanmak gereklidir. Ancak bu kimyasal maddelerin aracın boyasına zarar vermeyecek nitelikte olması şarttır. Bununla birlikte, aracın dış yüzeyini temizlemek için kullanılan bezin yumuşak olmasına da dikkat edilmelidir. Araç zift, böcek, reçine temizleyici maddeler yumuşak bir bezle silindiğinde dahi etkili sonuçlar verir. Otomobillerin dış yüzeyinde oluşan lekeleri çıkarmak için özel olarak üretilen zift, böcek, reçine temizleyici maddeler cam, kaporta, çamurluk ya da araç kapısında rahatlıkla kullanılabilir. Özellikle ağaçlık bölgelere park edilen araçlarda sık görülen bu problemlerden ekonomik fiyatlarla ve kısa sürede kurtulmak için araba zift, reçine, böcek temizleyici kullanmak gereklidir. Aracın dış yüzeyinde rahatlıkla kullanılabilen temizleyici maddeler genellikle lekelere karşı koruma da sağlar.

Araç Zift Çıkarıcı

Araç Zift Çıkarıcı & Böcek Temizleyici

Asfalt zifti, otomobillerin çamurluk, kaporta ve kapı bölümlerinde kötü bir görüntü yaratmakla birlikte, zaman içerisinde boyanın çatlamasına neden olabilir. Zift, basit temizleyiciler ya da yıkama işlemleri ile yok edilemez. Araca yapışan zifti, boyayı çizmeden çıkarabilmenin en etkili yolu araç zift çıkarıcı kullanmaktır. Oto zift temizleyiciler kısa sürede otomobilin üzerindeki zift maddesini temizler ve boyaya herhangi bir zarar vermez. Oto zift çıkarıcı fiyatları, zift temizleyicinin miktarına ve kalitesine göre değişiklik gösterebilir. Ölmüş böcek izlerinin otomobil camlarından temizlenmesi oldukça zahmetlidir. Özellikle yaz aylarında böcek popülasyonunun artmasıyla otomobil camlarındaki kurumuş lekeler de artış gösterir. Yıkama ve genel temizleme işlemleri ile çıkması oldukça zor olan böcek lekelerini çıkarmak için en ideal yol oto böcek temizleyici kullanmaktadır. Oto böcek temizleme aracı çizmeden kısa sürede temizlik sağlar. Genellikle sprey formunda satılan araç böcek temizleyiciler cam, kaporta ya da çamurluk gibi bölgelere sıkıldıktan sonra 10-15 dakika içerisinde lekelerin çıkmasını sağlar. Oto böcek temizleyici fiyatları, genel oto yıkama ücretlerine oranla çok daha ucuz olduğu gibi temizlik uygulamasıyla yok edilemeyen lekeleri kısa sürede ortadan kaldırır.

Oto Reçine Temizleyici

Oto Reçine Temizleyici

Otomobili ağaçlık bölgelere park etmenin neden olduğu en büyük sorunlardan biri reçine lekeleridir. Ağaçlardan damlayan reçine otomobilin üst ya da yan bölümlerine yapışarak kötü bir görüntü oluşturur. Otomobilde temizlenmesi en zor lekelerin başında gelen reçine lekesinin yüzeyi sert temizleyicilerle çıkarılmaya çalışılması ise aracın çizilmesine neden olur. Yaz aylarında daha yaygın oluşan bu sorunun üstesinden gelmek için oto reçine temizleyici kullanılabilir. Otomobillerin dış yüzeylerini çizmeden ve boyaya zarar vermeden reçine lekelerini çıkarmak için sprey formunda satılan bu ürünleri kullanmak oldukça avantajlıdır. Kullanımı son derece basit olan araç reçine temizleyiciler, lekelerin üzerine sıkıldıktan sonra yumuşak bir bezle silinir. Böylece aracın dış yüzeyine zarar vermeden reçine lekeleri ortadan kaldırılır. Daha fazla araç bakım ürünü için Oto Bakım sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ürün Notu

(49)
ve üzeri (76)
ve üzeri (84)
ve üzeri (85)
ve üzeri (87)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL