Garaj11

Aracınızı seçerek uyumlu parçaları listeleyin.

Araçla Uyumlu Parça Ara

Temizle

"Garaj11"e kayıtlı olmayan araçlar için uyumlu parçaları kolayca bulun.

Ara

TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

, Bez & Havlu

için 1,768 sonuç bulundu.

Bez & Havlu

Hava koşulları, kullanım koşulları otomobilin kirlenmesine neden olarak pis gözükmesine ve parlaklığını yitirmesine neden oluyor. Parlaklığı geri kazandırmak ve kirleri detaylıca silmek için Oto bez havlu kirli yüzeyleri tek seferde tekrar üstünden geçmeye gerek duymadan temizliyor. Araçların üzerinde yüksek kalitede temizlik sağlayan mikrofiber bez yoğun ilgi görüyor.

Mikrofiber Bez Sayesinde Daha Parlak Görünüm

Mikrofiber Bez Sayesinde Daha Parlak Görünüm

Temiz yüzeylere de uygulandığında parlaklık vererek, aracın orijinal renginin daha da ortaya çıkmasına olanak sağlıyor. Mikrofiber havlu bez içerisindeki özel dokusuyla otomobilde, cam ve aynalarda çizik yapıyor. Gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz araç temizlik bezi, topladığı kirleri yıkandıktan sonra bünyesinden atıyor. Tek seferde derin yüzeylere kadar temizleyen mikrofiber bez, kuru veya ıslak olarak kullanılabiliyor. Oto kurulama havlusunu temizleyeceğiniz yüzeye uygulamadan önce herhangi bir işlem yapmanız gerekmiyor. Mikrofiber bez araç kurulama, cilalama ve yıkamada gönül rahatlığıyla kullanılabiliyor. Mikrofiber teknolojisiyle üretilen oto bez havlusu suya dayanarak, su ile temasında suyu emiyor ve bünyesinden kolaylıkla atıyor. Polyester, poliamit karışımından elde edilen mikrofiber bez ince dokusu sayesinde en küçük boşluklara ve çatlaklara girerek detaylı temizlik yapıyor. Birçok renk çeşidi bulunan oto kurulama havlusu ile sevdiğiniz rengi tercih etmenize olanak sağlıyor.

Kusursuz Temizlik Sunan Mikrofiber Bez

Kusursuz Temizlik Sunan Mikrofiber Bez

Mikrofiber oto temizlik bezi, teknoloji sayesinde çok ince iplerin bir araya gelerek sıklaştırılması ve dokumasından oluşturuluyor. Mikrofiber teknolojisiyle araç yüzeylerini temizlemek için özel olarak üretilen araç temizlik bezi, dairesel hareketler uygulayarak kullanıldığında kirli yüzeyleri rahatlıkla temizliyor. Normal havlu ve kumaşların oluşturabileceği çiziklere karşı, mikrofiber bez içerisindeki polyester katmanlar sayesinde otomobil yüzeyinde çizik oluşturmuyor. Diğer havlu ve kumaş bezler gibi birkaç kullanım sonucunda, çöpe atmanıza gerek kalmıyor. Tekrar ve tekrar kullanabileceğiniz oto temizlik bezi, uzun süre dayanıklı kullanım ömrü sunuyor. Tüm araç üzerinde, kaporta yüzeyinde, deri, plastik yüzeylerde, döşeme temizliğinde ve cilalama işlemlerinde kusursuz temizlik sağlıyor. Aracınızın ömrünü uzatmakta sizlere yardımcı olan mikrofiber oto temizlik bezi aracınızın parlak ve göz alıcı şekilde yollara hükmetmesini sağlıyor.

Mikrofiber Bez ile Ekonomik ve Uzun Ömürlü Kullanım

Mikrofiber Bez ile Ekonomik ve Uzun Ömürlü Kullanım

Mikrofiber bezler yüksek kaliteli ve uzun ömürlü olarak kullanım kolaylığı sağlıyor. Ergonomik tasarımı sayesinde elde rahat bir duruş sergiliyor. Böylelikle, kullanıcının temizlik işlemini kolay gerçekleşmesini sağlıyor. Yumuşaklık ve rahatlık sağlayan oto havlu bez, aracınıza, uyguladığınız yüzeye ve boyaya zarar vermiyor. Yıkamadan sonra oluşacak kurulama sorununa, tek başına çözüm üretiyor. İleri derece su emme gücüne sahip ve suyu bünyesinde tutmakta üstün olarak, yıkanan araç üzerinde su bırakmıyor. Oto bezi ile tozu alınmış yüzeyler diğer havlular ve kumaşlara göre daha geç bir şekilde tozlanıyor. Cam temizleyici, parlayıcı ve deterjan kullanmadan aracınızın pırıl pırıl olmasına yardımcı oluyor. Kirlendiği anda ister elde, isterseniz de çamaşır makinesinde gönül rahatlığıyla yıkanabiliyor. Defalarca yıkanabilen araç bezi ilk günkü kullanımından asla ödün vermiyor. Mikrofiber oto temizlik bezi aracınızın ömrünü uzatmak ve parlaklığını artırmak için uygun bir yardımcı konumunda bulunuyor. Diğer havlu ve kumaş bezlere göre oto yıkama kurulama bezi tekrar ve tekrar kullanımı sayesinde ekonomik olarak adlandırılıyor. Oto mikrofiber havlu bez, diğer temizlik bezlerine göre hem daha kullanışlı hem de daha hijyenik ortam sağlıyor. Hijyen açısından sizlere güven sağlayan mikrofiber oto bez, polye ve poliamit sayesinde üzerinde bakteri, mikrop barındırmıyor. Kullanılan yüzeyde tüy bırakmıyor. Mikrofiber teknolojisi sayesinde kaporta ve yüzeylerde çizik yapmadığı gibi oluşmasını da engelliyor. Ayrıca jant yüzeyinde de gönül rahatlığıyla kullanılabiliyor. Bu deneyimi yaşayan birçok otomobil sahibi kullanıcı tarafından oto cam bezi tavsiye ediliyor. Daha fazla araç bakım ürünü için Oto Bakım sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Ürün Notu

(304)
ve üzeri (451)
ve üzeri (499)
ve üzeri (510)
ve üzeri (525)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL