Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Vücut Spreyi ve Renklendirici

için 1,129 sonuç bulundu.

Vücut Spreyi ve Renklendirici

Bakımlı olmak ve güzel görünmek isteyen bir kadın için vücut spreyi ve renklendiriciler önemli bir yer tutar. Cilde çok hoş bir koku veren ancak parfüm kadar yoğun olmayan vücut spreyini günlük yaşamda ya da duş sonrasında kolaylıkla kullanabilirsiniz. İçeriğinde bulunan farklı esanslar ile ferahlık sağlayan spreyler farklı aroma ve içeriklerle kullanıcı beğenisine sunulmaktadır. Gün boyu taze hissetmek ve güzel kokmak için yardımcı olan bu kozmetik ürünlerine, farklı markalar altında ulaşabilirsiniz. Renklendirici ise hızlı ve pratik bir şekilde vücut ten renginizi değiştirmenizi sağlar. Sprey halinde satılan bu ürünler ile özellikle bacaklarınızdaki istemediğiniz görüntüleri yok edebilirsiniz. Vücut renklendiriciler de tıpkı spreyler gibi farklı aromalarda olabilir. Kokusu hoşunuza gidecek bir sprey seçerek kullanıma hemen başlayabilirsiniz. Bu tip ürünlere daha çok kadınlar ilgi gösterse de, erkekler için özel olarak üretilmiş aromalar da mevcuttur.

Vücut Spreyi Nedir?

Vücut Spreyi Nedir?

Son yıllarda değişen güzellik algısı, beraberinde pek çok bakım ürününün türemesine de yol açmıştır. Vücut spreyi vücut bakımı ürünlerinin başında gelmektedir. Cildinde yoğun ve ağır bir koku olmasını istemeyenler parfüm yerine vücut spreyine yönelmektedir. Farklı esanslarda üretilen bu spreyler içinden dilediğiniz kokuyu tercih edebilirsiniz. Bazı ürünler tek bir koku ile üretilirken, bazı ürünler farklı kokuların ahengi ile üretilmiştir. Vücut spreyini sadece güzel kokmak için değil bakımlı görünmek için de kullanabilirsiniz. Vücut spreyi kullananlar farklı sprey çeşitlerini kullanarak özel gün ve davetlere hazırlanabilirler. Vücut spreyi simli olarak tercih edilirse özellikle parlak ve şık bir görüntüye kavuşmanıza yardımcı olur. Sırt ve omuz dekoltesi olan bir kıyafet tercih edenler simli sprey ile modaya ayak uydurabilir. Bu bir hijyen ürünü değildir. Kişisel bakımınızı tamamlayıcı bir üründür. Hijyen amaçlı kullanan bir sprey gerekli temizliği sağlamaz çünkü bu amaçla üretilmemiştir. Parfüm ile benzer bir kullanım şekli sunar. Bu spreyi vücudunuzun her noktasına sıkabilirsiniz. Ancak bazı noktalarda etkisi çok daha yüksek olur. Uzun ve kalıcı bir kullanım için spreyi doğru kullanmak önemlidir. Parfüm markalarının birçoğu vücut spreyi de üretmektedir. Tonik etkili olan spreyler sıcak yaz günlerinde canlanmanıza ve cildinizin ferahlamasına yardımcı olur. Vücut spreylerinizi saçlarınız için de kullanabilirsiniz. Hoş kokan, ışıltılı ve canlı bir saç için sprey kullanılabilir. Saçlarınızı kuruttuktan sonra kolayca şekil verebileceğiniz spreyleri seçerek kullanmaya başlayabilirsiniz. Birbirinden farklı koku türü içerisinden dilediğinizi seçebilirsiniz. Vücut spreyi kullanımı oldukça kolaydır. Spreyi doğrudan cildinize sıkmalısınız. Bazı spreyeler içeriğindeki nemlendirici özelliği sayesinde cildinize yumuşak bir form kazandırır. Cildinizi nemlendiren, koruyan, besleyen vücut spreyi çeşitleri içerisinden dilediğinizi seçebilirsiniz. Şeftalili vücut spreyi içeriğindeki doğal şeftali kokusu ile pamuksu ve hoş kona bir cilde sahip olmanıza yardımcı olur. Bunun dışında vücut spreyi vanilya portakal, çikolata, limon, Hindistan cevizi gibi özleri ile de kadınların ilgisini çekmektedir. Vücut spreyi ile birlikte deodorant, roll-on ya da parfüm kullanabilirsiniz. Spreyin, bunların kullanımına herhangi bir engel oluşturacak içeriği yoktur. Deodorant ve parfüm kadar ağır olmadığı için bunların kokusunu bastırmaz. Vücut spreyini nasıl kullanacağınızı bildikten sonra kullanımı oldukça pratik ve kolaydır. Çantanızda dahi taşıyabileceğiniz bu ürünü dilerseniz tatile giderken de yanınızda götürebilirsiniz. Vücut spreyi çeşitlerini daha detaylı bir şekilde incelemek ve ürünler hakkında yapılan kullanıcı yorumlarını okumak için ürünlere göz atabilirsiniz.

Vücut Renklendirici Nedir?

Vücut Renklendirici Nedir?

Vücut renklendirici genellikle bacak fondöteni olarak da bilinmektedir. Bu ürün genellikle vücudu daha bronz hale getirmek için kullanılır. Farklı renk seçenekleri ile kullanıcının ilgisini çeken bu ürünle dilerseniz bacaklarınızdaki kusurları kapatabilir, dilerseniz de ten renginizi değiştirebilirsiniz. Bacaklarda görülen güneş, varis ya da sivilce lekeleri, kadınların rahat kıyafetler tercih edememesine neden olmaktadır. Vücut renklendirici sprey ile tüm bu lekeler ve izler geçici de olsa kapanabilir ve çok daha estetik bir görünüme ulaşmanıza yardımcı olur. Renklendiriciler farklı renk tonlarında satılmaktadır. Daha krem tonlarında bir renk ya da tam bir bronz ten uyumu yakalamak istiyorsanız size en uygun gelen tonu tercih edebilirsiniz. Suya dayanıklı olan bu renklendiriciler ile dilerseniz deniz ya da havuz kenarında da kolay bir kullanım sağlayabilirsiniz. Vücut renklendiricileri omuz ve göğüs bölgenizde de kullanabilirsiniz. Yüzünüze fondöten sürdüğünüzden dolayı ekstradan sprey kullanmanıza gerek yoktur, ancak omuz, sırt ya da göğüs dekoltesi olan bir elbise giyindiğinizde renklendirici ile teninizi çok daha göz alıcı bir hale getirebilirsiniz. Spreyi uygulandığınız bölüm mat bir görünüm alır ve ışığı yaymaz. Böylece ten renginiz çok daha canlı gözükür. Renklendiriciyi sürdükten sonra çıkartmak istediğiniz ise su ve sabunla yıkamak yeterlidir. Teninizi bronzlaştırmak için dark tonlarını tercih edebilirsiniz. Kendi ten renginize uyumlu olan bir tonu tercih etmeniz renklendiricinin daha doğal durmasına yardımcı olur. Bronzlaşmak için tatile gidemeyen ve solaryuma girmek istemeyen biri için bu renklendiriciler oldukça pratik bir kullanım sağlar. Bu tip ürünlerle birlikte farklı spreyleri de kullanarak daha etkili bir kullanım sağlayabilirsiniz. İçeriğindeki formüle göre değişkenlik gösterse de bazı renklendiriciler cildinizin ihtiyaç duyduğu vitaminlere sahip olabilir. Bu vitaminler sayesinde cildiniz istediğiniz ten rengini yakalarken, aynı zamanda ihtiyaç duyduğu besin ve nemi sağlamış olur. Vücut renklendiricileri, kadınlar için özel olarak üretilen ürünlerdendir. Ancak kollarında istediği renk tonunu görmek isteyen erkekler de bu ürünü kullanmaktadır. Kullanıldıktan sonra cildinizde kendini hissettirmeyen bu ürün, yapılan klinik testlerden de geçer not almayı başarmıştır. Doğru bir şekilde kullanıldıktan sonra her bakım ürününde olduğu gibi renklendiricilerde de yüksek bir performans almak mümkündür. Renklendirici sprey ya da kremleri yanınızda taşıyabilir, dilediğiniz yere götürebilirsiniz. Vücut renklendirici ürünler hakkında daha detaylı bilgi almak için ürünlere göz atabilirsiniz.

Vücut Spreyi ve Renklendirici Nasıl Kullanılır?

Vücut Spreyi ve Renklendirici Nasıl Kullanılır?

Hem vücut spreyi hem de renklendirici doğru bir şekilde kullanıldığında etkisi yükselen kozmetik ürünlerden biri olmuştur. Her iki ürün de güzel bir koku verse de parfüm ya da deodorant yerine kullanılmamalıdır. Vücut spreyi genellikle duştan sonra kullanılır. Duştan çıkıp kurulandıktan sonra spreyi doğrudan teninize uygulayabilirsiniz. Vücut spreyi terlemeyi engellemez. Bundan dolayı kullanmadan evvel bunu bilmeniz ve gerekirse parfüm ya da deodorantla beraber kullanmanız gerekebilir. Vücut spreyi kalıcı bir etkiye kavuşursa tüm gün ya da gece çok hoş bir koku sağlar. Sprey ile üzerinize sinecek kokunun uzun süreli olması için nabız noktalarına uygulamak daha doğru olacaktır. Vücutta nabız noktaları olarak bilinen noktalar; bilekler, göğüs, kulak arkası ve dirseklerdir. Bu noktalardan bir tanesini seçmeniz daha doğru olacaktır. Çok fazla koku sıkmanız çevrenize kötü bir etki bırakabilir. Vücut spreyini yüzünüze uygulamayın. Yüzdeki cildiniz vücudunuzun geri kalan kısımlarına göre çok daha hassastır. Spreyler içeriğindekilerden dolayı yüzünüzde kuruma ve çatlağa neden olabilir. Bahsedilen nabız noktalarına sıkılacak bir iki fıs yeterli olacaktır. Gün içinde hareketli bir tempoda zaman geçiren birinin saçları, dışarıdaki tüm kiri ve kötü kokuyu içine çekebilir. Vücut spreyi saçlara da uygulanır ve gün boyu kalıcı hoş bir koku sağlar. Doğru noktalara, doğru miktarda sıkılacak vücut spreyi etkili sonuçlar almanıza yardımcı olur. Vücut renklendiricisi kullanımı da spreye benzer şekildedir. Bu renklendirici özellikle bacaklarınızda oluşan lekelerin önüne geçer. Kalıcı ve doğru bir renklendirici kullanımı için dikkat etmeniz gereken birkaç nokta vardır. Renklendiriciler sırt, kol ve bacaklara uygulanabilir. Cildinize uygun olan tonu aldıktan sonra spreyi kullanabilirsiniz. Doğal ten renginize uygun olmayan bir renklendirici vücutta zıt renklerin oluşturduğu bir görünüme yol açabilir. Bacaklarınıza peeling uyguladıktan sonra renklendirici kullanmak daha doğru bir sonuç almanıza yardımcı olur. Deriniz ne kadar nemli olursa renklendirici de o denli eşit bir şekilde yayılır. Sprey halinde gelen renklendirici kullanmadan evvel çalkalanmalıdır. Uygulamak istediğiniz alana ya da elinize bir miktar sıkın ve ovalayarak uygulayın. Renklendiriciler sprey halinde olduğu gibi krem şeklinde de üretilebilir. Kremi de bir miktar ovalayarak cildinize sürebilirsiniz. Bacaklar, baldır ve diz kapakları ovulabilir. Derinin kalın ve kat yerlerine dikkat edilmelidir. Eğer renklendirici iyi uygulanmazsa renk tonlarında farklar ortaya çıkar. Sürme işlemi bittikten sonra kuruması için bir süre bekleyin. Eğer ayaklarınıza sürmüşseniz bir süre oturmayın. Böylece deriniz katlanmamış olur. Renklendirici 2-3 dakika içerisinde tamamen cildinize yerleşmiş olur.

Vücut Spreyi ve Renklendirici Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Vücut Spreyi ve Renklendirici Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Vücut spreyi kullanan her bireyin önceliği bakımlı ve güzel görünmektir. Hoş kokusu ile çevrenizde olumlu etkiler bırakan spreyler aynı zamanda cildinizi nemlendirir ve ferahlatıcı bir etki altına alır. Vücut spreyi seçerken dikkat etmeniz gereken en önemli nokta cilt yapınıza uygun bir sprey seçmektir. Cilt yapınıza uygun olan spreyi seçtikten sonra gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Gün boyu kalıcı etkisinin yanında simli olan spreyler özel gün ve etkinliklerde kullanılabilir. Cilt tipinizi dikkate aldıktan sonra hoşunuza giden kokuyu seçebilirsiniz. Çok farklı esanslarda üretilen spreylerde nasıl bir koku istiyorsanız seçiminizi ona göre yapmalısınız. Teninize uygun olan spreyler, sağladıkları özgüvenin yanında bakımlı görünmek isteyen erkek ve kadınların imdadına yetişmektedir. Eğer üzerinizde çok ağır bir koku olmasını istemiyorsanız şekerli kokulardan kaçınarak daha freş kokular tercih etmelisiniz. Her ürünün belirli bir yoğunluk ölçüsü vardır. Vücut spreyleri parfüm yerine geçmediğinden, parfüm kadar yoğun bir formüle sahip olması beklenemez. Spreylerin herhangi bir alerjik etkisi yoktur, ancak yine de almadan önce ürün içeriğini mutlaka okumanız önerilir. Yağlı bir cilt tipine sahip olanlarda sprey daha uzun süreli dayanabilir. Yağlı ciltlerde önerilen notalar meyve ve çiçekken, kuru ciltler için keskin, baharatlı aromalar tercih edilmelidir. Kuru cilde sahip olanlar ise nemlendirici özelliği olan spreyleri tercih etmelidir. Böylece sprey cildinizi nemlendirir ve tüm gün rahata bir şekilde dolaşmanıza yardımcı olur. Ürün çeşitliliğinin bol olduğu spreylerde, vitamin ve cildin ihtiyaç duyduğu besinleri içeren formülleri tercih etmeniz durumunda vücudunuza gerekli bakımı da yapmış olursunuz. Vücut spreyi ışıltılı olarak tercih edilecekse, kullanımı günlük yaşamdan çok, özel günler için olmalıdır. Adı gibi ışıltılı bir görünüm kazanmanıza yardımcı olan bu spreyi seçerken ve uygularken dikkat etmeniz gereken noktalar, diğer vücut spreyleri ile aynıdır. Vücut renklendirici seçerken ten renginize en uygun olan renklendiriciyi seçmeye özen göstermeniz gerekmektedir. Ten renginizle orantılı bir seçim yapmanız, vücudunuzdaki zıt görüntüleri de ortadan kaldırır. Bu tip sprey ya da kremlerin salt amacı bronzlaşmak değildir. Eğer amacınız bronzlaşmaksa daha farklı ürünlere yönelebilirsiniz. Renklendirici seçimindeki ana amaç; bacak, kol ve sırt gibi bölgelerinizdeki lekeleri yok etmek ve daha pürüzsüz bir görünüm kazanmaktır. Özellikle yaz aylarında mayo, bikini ya da etek giymek isteyen kadınlar, bacak fondöteni ya da vücut renklendirici kullanarak görmek istemedikleri kusurları örterler. Renklendiriciler suya dayanıklı ürünler olsalar da, temizlemek istediğiniz zaman su ve sabunla kolayca çıkmaktadır. Renklendirici çeşitlerinin farklı tonlarda olduğu unutulmamalıdır. Kullanıcıların birçoğu bu ton ayrımını gözeterek alışveriş yapmaktadır. Açık tenli insanların dark tonlarında bir renk kullanması doğru sonuçlar vermeyebilir. Renklendiriciyi belli gölgelerinize sürdüğünüzden, vücudunuzda farklı tonlarda görünümler oluşabilir. Özellikle kat kat ince çizgiler halinde kötü bir görüntünün önüne geçmek için doğru kullanım çok ama çok önemlidir. Mümkünse renklendirici sürüldükten bir süre hiç hareket etmeden yatılabilir. Böylece renklendirici dağılmamış olur ve homojen dağılımı gerçekleşir.

 Vücut Spreyi ve Renklendirici Fiyatları

Vücut Spreyi ve Renklendirici Fiyatları

Vücut spreyi ve renklendiriciler doğrudan cilde uygulanan ürünlerdir. Kişisel bakım ve kozmetik kategorisi içerisinde yer alan her üründe olduğu gibi bu tip ürünlerde de fiyat aralıklarını belirleyen bazı faktörler mevcuttur. Ürün kalitesi, marka, farklı özellikler ve miktarı gibi faktörler hem vücut spreyi fiyatları hem de vücut renklendirici fiyatları için doğrudan etki sağlar. Vücut spreyleri için oluşturulan kıstaslar arasında spreyin içerdiği özellikler değişkenlik gösterebilir. Simli ve ışıltılı spreyler, daha farklı bir görünüme kavuşmanıza yardımcı olur. Bundan dolayı bu tip spreylerin fiyatları diğer spreylere göre daha farklı olabilir. Vücut spreyinden ne beklediğiniz önemli bir detaydır. Eğer hoş bir koku vermesinin dışında vücudunuzu beslemesini ve nemlendirmesini de istiyorsanız ona göre bu özellikleri içeren ürünler seçmeniz gerekir. Besleyici ve nemlendirici özellikler içeren spreyler normal spreylere göre daha farklı bir fiyat kategorisinde değerlendirilir. Bazı ürünler set halinde satılabilir. Bu tip ürünler daha uygun bir şekilde alışveriş yapmanıza olanak tanır. Hem vücut spreyinde, hem de renklendiricilerde fiyat önemli bir detay olsa da önceliğiniz ürün kalitesi olmalıdır. Cilt tipinize uygun olan bir ürünü tercih etmeniz durumunda fiyat ve performans bağlamında büyük bir verim sağlayabilirsiniz. Ürünün belirtilen tüm özelliklerinin yanında farklı nota ve esans seçeneklerinin bulunması da ayrı bir olumlu değerlendirme kıstasıdır. Vücut spreyleri parfüm ya da deodorant etkisi göstermez. Bundan dolayı bu ürünü parfüm ya da deodorant yerine satın alıp, fiyatlarını o tip ürünlerle karşılaştırmamanız gerekir. Ürünler farklı miktarlarda paketlenmiş olabilir. Spreylerde 100 Ml, 250 Ml gibi farklı miktarlarda paketlenen sprey bulmak mümkündür. Kimi markalar farklı esanslardaki ürünlerini set halinde satmaktadır. Bu ürünleri tercih etmeniz durumunda birden fazla kokuya erişmiş olursunuz. Erkekler ve kadınlar için ayrı koku notalarında üretilen ürünlerde en büyük farklardan biri de markadır. Kategori gereği kadınlara yönelik marka ve ürün bulmak daha kolaydır. Oldukça tanınan ve kullanıcılarının özellikle önerdiği markalar, diğer markalara göre daha farklı bir fiyat kategorisi içerisine girmektedir. Ürün bazında inceleme yapan bir kullanıcı, ürünler arasındaki farkı idrak edebilir ve tercihini buna göre yapabilir. Her bütçeye uygun olarak bulunabilen sprey ve renklendiriciler, günümüzde lüks olmaktan çok bir ihtiyaç haline gelmiştir; bu da hem ürün hem de marka çeşitliliğini ziyadesi ile arttırmıştır. Vücut spreyi ve renklendirici fiyatlarını daha detaylı bir şekilde incelemek, ürünler hakkındaki kullanıcı öneri ve yorumlarını okumak için seçeneklere göz atabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Miktarı

(357)
(167)
(115)
(107)
(102)
(64)
(26)
(26)
(24)
(20)
(12)
(9)
(9)
(8)
(7)
(7)
(5)
(4)
(4)
(4)
(4)
(4)
(3)
(3)
(2)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Cilt Tipi

Karma (71)
Normal (37)
Hassas (12)
Kuru (10)
Yağlı (8)
(4)
(3)
(3)
(3)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün İçeriği

(23)
(22)
(8)
(5)
(3)
(3)
(3)
(2)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(135)
ve üzeri (170)
ve üzeri (178)
ve üzeri (181)
ve üzeri (181)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL