TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Caraskallar

için 863 sonuç bulundu.

Caraskallar

Ağır iş sektöründe yoğun olarak kullanılan cihazlardan biri olan caraskalların en büyük avantajlarından biri, iş yükünü hafifleterek çalışanlara kolaylık sağlamasıdır. Caraskallar, genel olarak yük kaldırmada kullanılır. Üstelik yük kaldırırken uygulanan kuvvetin düşük seviyede olmasını sağladığı için daha sık tercih edilir. Şantiye, sanayi bölgesi ve inşaat alanı gibi pek çok ortamda caraskal kullanımına rastlayabilirsiniz. Caraskallar, işlevlerine ve modellerine göre sınıflara ayrılır. Yardımcı ekipmanlar ile beklenilenden çok daha üstün performans sağlayabilirler. Büyüklükleri ve uzunlukları yapabildikleri iş yüküne göre değişiklik gösterebilir. Tüm caraskal çeşitleri ve özelliklerine ürün sayfalarımız üzerinden ulaşma imkanınız vardır. Detaylı inceleme yaparak size en uygun caraskal modeline kolayca karar verebilirsiniz.

Caraskal Özellikleri

Caraskal Özellikleri

Caraskalların sahip oldukları özellikler değişken yapıdadır. 1 ton, 4 ton ya da 6 ton gibi farklı ağırlıklar kaldırabilen caraskal modelleri mevcuttur. Bazı caraskal modelleri, 250 tona kadar yük kaldırma özelliğine sahiptir. Hareketli pranga olarak da bilinen caraskallar, kullanım sırasında herhangi bir aksaklık ya da sorun teşkil ettiğinde kullanılmaya devam edilmemesi gerekir. Bazı caraskal modelleri yanında yer alan ekipmanlar ile birlikte kullanılabilir. Caraskallar genel olarak motorlu sistemler ile çalışırlar. Sahip oldukları motor gücü değişiklik gösterdiği için, cihazların kaldırma gücü ve hızı da değişiklik gösterebilir. En çok tercih edilen ve üretilen zincirli caraskal modellerine özellikle atölye ve büyük fabrikalarda sıkça rastlayabilirsiniz. Sıcaklık oranı yüksek ortamlarda ya da oldukça soğuk ortamlarda dahi rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ayrıca kimyasal ortamlarda çalıştırılırken herhangi bir sorun teşkil etmez. Caraskallar, kullanım amaçlarına uygun olarak çalıştırıldığında üretildiği kaliteli ve dayanıklı malzeme sayesinde oldukça uzun süre kullanılabilir. Elektrikli caraskal modellerinin yük kaldırma süresi diğer modellere oranla daha hızlıdır. Bazı modellerde bulunan özel güvenlik sistemi sayesinde üst sınırlardaki ağırlıkları dahi güven içerisinde kaldırabilirsiniz. Ayrıca kesilme ya da zincir bükülmesi gibi durumlara müdahale edebilecek ekstra emniyet özellikleri mevcuttur. İş sektörünüzü göz önünde bulundurarak tercih yapmanız sizin açınızdan daha avantajlı ve doğru bir karar olur. Caraskal modellerinin sahip olduğu teknik özellikleri ürün sayfamızdan görselleri ile beraber inceleyebilirsiniz.

Caraskal Kullanımı

Caraskal Kullanımı

Caraskal modelleri, motor ile çalıştırılan sistemlere sahiptir. Caraskal modellerinin ismi genel olarak yük kapasiteleri baz alınarak verilir. Bunun haricinde manuel caraskal modelleri de mevcuttur. Manuel caraskal modelleri, kullanım açısından çalışanlara kolaylık sağlamaları sayesinde sıkça tercih edilen ürünler arasındadır. Caraskallar, genel olarak birbirine bağlı iki makara sistemi ile çalışırlar. Aynı anda ve aynı yöne doğru hareket ederek gerekli yükü kaldırabilirler. Caraskal vinç kullanımı da diğer modeller kadar kolaydır. Sonsuz vida denilen sistemle yükü istenilen yüksekliğe kadar rahatlıkla çıkarabilirsiniz. Ürünün dişlisine bağlı olan kanca, yükün daha kolay bağlanıp yüksekliğe daha rahat çıkarılmasına olanak sağlar. Caraskal modellerinden satın aldığınızda kullanım talimatlarını göz önünde bulundurarak doğru şekilde kullanabilirsiniz.

Caraskal Fiyatları

Caraskal Fiyatları

Caraskalların fiyatlarının belirlenmesini etkileyen çok sayıda faktör vardır. Özellikle yük kapasitesi, motor hacmi ve hızı, caraskal fiyatlarını büyük ölçüde etkiler. Pek çok bütçeye uygun olarak belirlenen caraskal fiyatları, işlevlerine göre farklılık gösterir. Ürün sayfamızda yer alan filtreleme bölümü, bütçenize uygun modellere daha kolay ulaşmanıza yardımcı olur. Caraskal tercih ederken iş sektörünü de göz ardı etmemelisiniz. Her iş sektöründe farklı caraskal modeline ihtiyaç duyulabilir. Farklı sektörde kullanıma uygun olan çeşitli modeller arasında fiyat farklılıkları ortaya çıkabilir. Neye ihtiyacınız olduğunu önceden belirlerseniz, ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek niteliklere sahip ürün modellerini daha kolay bulabilirsiniz. Caraskal modellerini tercih ederken iş güvenliği ve işçi sağlığı açısından en uygun olan modelleri sayfamızdan görüntüleyebilir ve satın alabilirsiniz. Caraskalların yanı sıra malzeme taşırken kullanabileceğiniz diğer ürünleri incelemek isterseniz Malzeme Taşıma kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Akfix (1)
Asimato (5)
Astor (7)
Atlas (345)
Attlas (1)
Big Lift (26)
Bigred (2)
BSN (5)
Catpower (8)
Chattel (8)
Cosso (2)
Dekor (1)
(355)
Echolift (25)
Fivestar (7)
Made (2)
Specco (2)
Troy (1)
Winflex (3)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(28)
ve üzeri (36)
ve üzeri (39)
ve üzeri (39)
ve üzeri (40)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL