Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Su Terazisi

için 1,646 sonuç bulundu.

Su Terazisi

İnşaat ve mühendislik çalışmalarında kullanılan su terazisi modelleri vardır. Bu teraziler marangoz atölyelerinde de kullanılmaktadır. Söz konusu ürünler yüzeyde bulunan eğimi göstermektedir. Bu gösterge paneli sayesinde alanda yer alan eğim hakkında detaylı bilgi edinilmektedir. Çoğunlukla yapıların veya oluşturulmak istenen mobilya gibi ürünlerin eğiminin ve düz olup olmadığının anlaşılması sonucu ürün kullanılmaktadır. Söz konusu eğim ölçer teraziler kullanım alanına göre kategoriye ayrılmaktadır. Birçok çeşidi bulunan ürün, ebat olarak küçük ve fonksiyonel özelliği ile dikkat çekmektedir. Doğru hesaplama yapabilmek için terazilerde yatay su tüpü, dikey su tüpü, açılı su tüpü gibi aparatların bulunması gerekir. Üründe yer alan bu su tüpü aksesuarları, aktif bir şekilde çalışabilmesi için gereklilik göstermektedir. Ürünün tam anlamıyla çalışabilmesi için özellikleri belirtilen aparatların yer alması gerekmektedir. Oldukça kolay bir şekilde üretilebilen ürünler, kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır. Geniş kullanım alanı olan ürün, yaygın özellik göstermektedir. Kullanım alanlarına göre ahşap merdiven yapımında eğimin tespit edilmesi için teraziye ihtiyaç duyulmaktadır. Merdivenin eğim miktarının, basamak sayısının, basamak aralığının ve benzeri etmenlerin belirlenmesi gerekmektedir. Böylelikle oluşturulmak istenen tasarım gerçekçi bir şekilde meydana gelmektedir. Merdiven hesaplamalarında kullanılmasının yanı sıra apartman girişlerinde veya yollarda yer alan eğimlerin de ölçülmesi için tercih edilmektedir. Oldukça kolay bir şekilde kullanılan teraziler farklı boyutlarda yer almaktadır. Su terazisi küçük formuyla dikkat çekici bir özelliğe sahiptir. Dolayısıyla kullanım sırasında alanın ölçülerine göre uygun boyuttaki ürünleri kullanabilirsiniz. Söz konusu ürünleri uzun vadede kullanabilmek için birçok bakım kriterlerinin giderilmesi gerekmektedir. Eğim kriterini bulmaya yönelik ölçüm yapan ürünler, dış etkenlerden hasar görmemek için çeşitli aralıklarda temizlenmektedir. Boyut olarak çantada taşınabilen teraziler, kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır.

Su Terazisi Çeşitleri

Su Terazisi Çeşitleri

Kullanıcıların gereksinimleri sonucunda birçok su terazisi çeşitleri yer almaktadır. Söz konusu teraziler genel olarak iki farklı kategoriye ayrılmaktadır. Bu kategoriler dahilinde ise birçok ürün açığa çıkmaktadır. Bu kategoriler ise standart ve elektronik/dijital teraziler şeklinde oluşmaktadır. Bu sayede ürünlerin kullanım alanları, teknikleri, kullanım segmentleri ve kullanım sırasındaki ek aparatları çeşitlilik göstermektedir. Kullanım alanlarına göre ürünleri değerlendirebilirsiniz. Standart özelliğe sahip olan teraziler, kullanım olarak basit uygulama gerektirmektedir. Genellikle bu teraziler, 30 ile 120 cm arasında değişen boyuta sahiptir. En yaygın şekli ile tercih edilen terazi, suyun merceğin ön kısmına gelmesiyle ölçülmektedir. Ölçüm işlemi sırasında su haznesinin orta kısma gelmesi, alanın düz olduğunu göstermektedir. Suyun belirli dalgalanmalar sonucu hareket etmesi ise alanın eğimli olduğunu sergilemektedir. Özellikleri bakımından kolay bir şekilde kullanabilen terazi kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır. Diğer kategori sınıfı ise su terazisi dijital formu ile yer almaktadır. Ölçme işlemini teknolojinin gelişmesiyle artıran ürün, net sonuçlar oluşturmaktadır. Bu aletlerin kullanım sırasında aktif olarak çalışması gerekmektedir. Herhangi bir işlem gerektirmeden faaliyet gösteren ürün, pratik bir kullanım sağlamaktadır. Darbelere karşı dayanıklı cam gövdeye sahip olan terazi, hassas okuma kriterine sahiptir. Aynı zamanda darbe emici yan kapak bölmesi bulunmaktadır. Bu sayede herhangi bir düşme veya çarpma gibi durumların önüne geçmektedir. Toplam uzunluğu 50 cm olan terazi modelleri, üç adet göz bölmesine sahiptir. Terazide yer alan bu göz bölmeleri, ölçüm sırasında birçok özelliği açığa çıkarmaktadır. Oldukça kolay bir şekilde faaliyet gösteren ürün, hızlı çalışmaktadır. Aynı zamanda terazinin merkezin düşey ve yatay olarak 45 derece açı oranı yer almaktadır. Böylelikle kullanım sırasında tüm ölçüm değerlerini, minimum hata oranı ile kullanıcılara sunmaktadır.

Su Terazisi Kullanım Alanları

Su Terazisi Kullanım Alanları

Geniş kullanım alanına sahip olan teraziler, farklı boyutlarda ve çeşitli adetlerde göz bölmesine sahiptir. Söz konusu su terazisi kullanımı oldukça pratik bir şekilde gerçekleşmektedir. Hesaplama işlemini suyun hareketine göre ve dalgalanmasının etkisi doğrultusunda yapan terazi, birçok alanda kullanılmaktadır. Ev inşaatlarında zeminin düz olup olmadığı bu terazi çeşidi ile tespit edilmektedir. Eğim hesaplama işlemini yaparken fazla zaman almayan uygulama, yapım aşamasında sıklıkla kullanılmaktadır. Su ve dengenin kombinasyon oluşturmasıyla meydana gelmektedir. Terazinin eğim kriterlerini yatay ve dikey düzlemlerde yönlendirmek mümkündür. Genellikle 45 derece açının etkisi ile oluşan ürün, herhangi bir sayısal değer açığa çıkarmamaktadır. Yalnızca gözlem yoluyla ölçüm yapılan platform, dikdörtgen formu ile yer almaktadır. Söz konusu terazi yatay formda kullanılacaksa yatay formda değerlendirilmektedir. Aynı zamanda dikey ve açılı formlar için dikey düzlem kullanılmaktadır. Yatay formdaki düzlem için eğim olup olmadığı hızlı bir şekilde tespit edilmektedir. Dikey zeminler için açının 90 derece olmasına özen gösterilmektedir. Dik açıyla gelen dikey zemin için herhangi bir hata payı meydana gelmemektedir. Bu durumların tespit edilebilmesi için ortama boyuttaki su terazisi 100 cm ölçüsüyle yer almaktadır. Kısa boyuttaki terazilerin dikey formu tespit edebilmesi uzun sürebilmektedir. Hızlı bir şekilde uygulanabilmek için açılı ve dikey düzleme dayanıklı ürünleri tercih edebilirsiniz. Açının doğru oranda tespitinin yapılabilmesi için belirli değerlendirmelerin ve denemelerin yapılması gerekmektedir. Açı değerlendirme işlemi yatay düzlemlerde de kullanılmaktadır. Özellikle açık alanların düzenlenmesinde açı ölçümü uygulanmaktadır. Çevre düzenlemesinin yapılabilmesi için terazilere ihtiyaç duyulmaktadır. Park ve bahçe gibi alanların sınırlandırılmasını yapan düzlemler için ölçüm tekniği yer almaktadır. Özellikle duvarların oluşmasında terazi tercih edilmektedir. Tüm özellikleri ve kullanım alanları belirtilen terazi modellerine sayfa üzerinden ulaşabilirsiniz.

 Ergonomik Su Terazisi Modelleri

Ergonomik Su Terazisi Modelleri

Günlük hayatta oldukça sık kullanılan teraziler belirli kategori sınıfına ayrılmaktadır. Teraziler için oluşturulan kategori sınıfı şu şekildedir; ev ve yaşam, yapı market ve bahçe, ölçüm cihazları ve test araçları, su kullanılan eğim ölçer teraziler ve benzeri ürünler dahilinde gruplara ayrılmaktadır. Dayanıklı alüminyum ya da plastik materyalinden üretilen dereceli su terazisi modelleri kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır. Her türlü dış etkene karşı dayanıklı emici başlık bulundurmaktadır. Terazinin ekran panelinde büyüteçli gösterge ve iki adet akrilik mekanizma yer almaktadır. Yüksek hassasiyet oranına sahip olan eğim ölçer terazi, profesyonel bir kullanım sağlamaktadır. Lazer kullanımı ile dikkat çeken ürün, ön bölmesinde birtakım fonksiyonel tuşlar bulundurmaktadır. Bu tuşlar sayesinde otomatik ölçüm yapılabilmektedir. Fabrika denetimi, mühendislik incelemesi, emlak geliştirme, yangın değerlendirme gibi faaliyetlerde söz konusu terazi tercih edilmektedir. Lazer görünüme sahip olan terazi, 2 inç boyutunda ekran tipine sahiptir. Kullanım sırasında 60 milyon düzeyinde ölçme aralığı oluşturmaktadır. İki adet lazer modeli bulunduran terazi, minimum ve maksimum değerlerinde görüntü birimi sergilemektedir. Söz konusu terazide yer alan ölçüm birimleri; m, ft, inç şeklinde yer almaktadır. Su ile eğim ölçebilen terazi, ses denetimi, sürekli ölçme, tek ölçme, Pisagor hesaplama, ekle-çıkar yapabilme özelliklerine sahiptir. Aynı zamanda bu terazi ile 20 farklı grup ölçümünü depolayabilirsiniz. Otomatik olarak kapanabilen terazi, pil durum göstergesine sahiptir. Kullanım sırasında ürün hakkında sıcaklık seviyesi oluşturmaktadır. Üründe yer alan sıcaklık depolama aralığı -20 derece ile 70 derece arasında yer almaktadır. Özellikleri belirtilen su terazisi fiyatları model ve marka çeşidine göre değişiklik göstermektedir. Tüm terazi çeşitleri, farklı renk ve boyut seçenekleri ile kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

3D (1)
404 (1)
414 (8)
Abac (1)
Accud (4)
Aclas (5)
Adwa (1)
Agatec (1)
Altaş (3)
Bahco (2)
Bay-Tec (81)
Baytaş (5)
Beta (6)
BMI (111)
Bosch (3)
BTS (36)
Bts (32)
Bul-Max (2)
CatPower (1)
Catpower (1)
Ceta Form (57)
Dasqua (1)
DBK (1)
Dekor (22)
DeWALT (6)
Dewalt (2)
Digi-Pass (4)
Distance (1)
(526)
Eltos (10)
Fisco (5)
FİSCO (1)
Fivestar (15)
Fixit (3)
Flex (2)
Forte (1)
Hilti (1)
İngco (4)
Ingco (2)
İzeltaş (66)
Kenito (10)
Kraft (1)
Leo (15)
Master (17)
Mercure (4)
Meridyen (12)
Meşem (11)
Milwaukee (12)
Nora (4)
Proskit (1)
Proter (6)
Realözs (5)
Retta (6)
Richter (3)
RICHTER (1)
Roney (58)
RTRMAX (3)
Rtrmax (2)
Seçkin (1)
Sfd (3)
Sgs (33)
SGS (2)
Solo (6)
Somafix (1)
Stabila (27)
Stanley (137)
Std (1)
Tomax (8)
Troy (12)
Ugr (2)
Uni-T (1)
Vola (8)
Vonroc (1)
Wagema (1)
Weifeng (1)
Wellhise (1)
Wera (1)
Wert (23)
Xp (4)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(152)
ve üzeri (189)
ve üzeri (198)
ve üzeri (201)
ve üzeri (209)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL