Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Mangal Aksesuarları

için 4,002 sonuç bulundu.

Mangal Aksesuarları

Mangal yaparken ihtiyacınız olabilecek diğer aksesuarları da yanınızda bulundurmayı unutmamalısınız. Satın aldığınız mangalın türüne göre mangal yaparken işinizi kolaylaştıracak olan aksesuarlar da çeşitlenecektir. Örneğin, gazlı mangal için piknik tüpü ya da diğer uyumlu tüp çeşitlerinden biri olmazsa mangal yapamazsınız. Kömürlü mangal için ise elzem olan şey mangal kömürü olacaktır. Bunlara ve ilgili diğer ürünlere en uygun fiyatlarla sahip olmak ve mangal keyfinize bir de kolaylık katmak için kategorilerimiz sizin için en doğru adres olacaktır.

Pişirme Aksesuarları

Pişirme Aksesuarları

Mangalda besinleri pişirmek için kullanabileceğiniz birtakım aksesuarlar bulunmakta. Bu aksesuarlardan edindiğinizde mangalda pişirdiğiniz et ve sebzelere ızgara üzerindeyken daha rahat müdahale ederek tam kıvamında pişmelerini sağlayabilirsiniz. Mangal maşası, spatula ve özel çatallar kategorimizde bulabileceğiniz aksesuarlardan bazılarıdır. Öte yandan mangal üzerinde tel ızgara, mangal tavası, döküm tava gibi pişirme aksesuarlarından da faydalanarak daha leziz sonuçlar elde etmeniz mümkün. Döküm ızgara üzerinde pişen etler hem sağlıklı hem de lokum gibi olmalarıyla meşhurdur. Kebap şişi ve ciğer şişi kullanarak ise harika kebaplar yapabilirsiniz.

Tutuşturma Aksesuarları

Tutuşturma Aksesuarları

Mangal aksesuarları arasında yer alan ve özellikle de kömürlü mangal modellerini tutuşturmak için kullanılan malzemelerin başında mangal kömürü geliyor. Mangal kömürü satın alırken kalitesinden emin olmalısınız; zor yanan kömürler mangal keyfinizi başlamadan bitirebilir. Mangal ateşleme bacası sayesinde mangal yakma işlemi her zamankinden daha kısa sürer; siz de sofrayı bekletmezsiniz. Keza mangal tutuşturucu küpler de son zamanlarda pek çok kullanıcı tarafından tercih edilen pratik ve hızlı alev almayı garantileyen ürünlerdir ve bu ürünleri de kategorimizde bulabilirsiniz. Gazlı mangallar için lav taşı ihtiyacınızı kategorimiz üzerinden en uygun fiyatlarla karşılayabilir, jel reşo yakıt ve kandil yağı gibi tutuşturucu ürünlere de ulaşabilirsiniz.

Mangal Izgarası Nasıl Temizlenir?

Mangal Izgarası Nasıl Temizlenir?

Keyifli bir mangalın ardından mangal ızgarası üzerine yapışan et parçaları, sebzeler ve yanan kısımların temizliği de önemlidir. Bu temizlik faslı, bir sonraki kullanım için mangalınızı hijyenik hale getirmeniz için özen göstermeniz gereken bir husus olarak karşımıza çıkar. Mangalınızı en doğal ürünlerden biri olan kaya tuzu ile ovmak her koşulda en sağlıklı seçenek olacaktır. Ancak bulaşık teli gibi ızgaranıza zarar verecek gereçlerden kaçınmalısınız. Kategorimizde de bulabileceğiniz bir mangal fırçası yardımıyla ızgaranın üzerine serptiğiniz kaya tuzu ile ızgarayı ovalayarak kolayca artıklardan kurtulabilirsiniz. Ardından mangalınızı güzelce yıkayıp kurulamayı ihmal etmeyin.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

1001fidan (4)
3M (62)
3MK (16)
404 (25)
414 (5)
A.O.K. (1)
Abb (4)
ABC (4)
ABLOY (1)
Action (17)
ADAY (1)
Adda (1)
Ak-öz (2)
Akdeniz (1)
Akelsan (2)
Aklight (1)
Aktürkler (38)
Al (2)
Alevli (2)
Alfa (2)
Aniva (5)
Arıcan (23)
Astor (3)
Ataş (11)
Aygaz (2)
Ayvaz (2)
Açan (1)
Babyjem (1)
BAHÇECİ (2)
Barbecook (12)
Bay-Tec (1)
Bbqsepeti (16)
BioBriket (5)
Biovadi (1)
C (53)
Campingaz (6)
Cemre (32)
Ceta (2)
Climax (6)
DAB (6)
(1720)
(1255)
Dolphin (2)
Doğal (3)
Dräger (1)
Dörtel (4)
Ece (6)
Ekoplas (4)
Eltos (4)
Eroğlu (1)
Flam Up (37)
Flash (7)
Flex (1)
Goldx (7)
Grillmate (10)
Guruss (37)
Güler (14)
Günsan (1)
Gürsaç (4)
Güryan (4)
Handiron (8)
HIRDAVAT (1)
Homaks (4)
Invicta (3)
Isışah (2)
Karp (6)
KINEX (1)
Kor (10)
KOR (8)
Landmann (14)
Lavtas (3)
LotusGrill (21)
Luxchef (4)
Made (1)
Mangalsan (1)
Master (1)
MAXFLAM (7)
Maşinga (1)
Mizan (5)
Modelüks (1)
Napoleon (54)
Nedyme (11)
Nur Yapı (1)
Onton (4)
PALALI (1)
Piknik (15)
Rem (5)
Rok (4)
SABAH (1)
Seçkin (1)
Sgs (2)
Tarkett (1)
Tasarım (5)
Tf (1)
Turbo (3)
Tvet (1)
Uzlight (1)
Viplus (11)
Weber (67)
Wika (1)
Xp (1)
Yükamak (2)
ZYIA (4)
Zümrüt (1)
Şimşek (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(724)
ve üzeri (1,125)
ve üzeri (1,237)
ve üzeri (1,274)
ve üzeri (1,334)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL