TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Vidalama Uçları

için 2.659 sonuç bulundu.

Vidalama Uçları

Vidalama, çividen farklı olarak düz değil burgulu bir gövdeye sahip olan bir vidanın bir el aleti veya bir vidalama makinesi yardımıyla duvar, tahta ve benzeri bir yüzeye monte edilmesi işlemidir. Matkap ve elektrikli tornavida gibi vidalama makineleri ile vidalama yapabilmek için vidalama aksesuarları gereklidir.

Olmazsa Olmaz Vidalama Uçları

Olmazsa Olmaz Vidalama Uçları

Vidalama aksesuarları diye araştırmaya başladığınızda karşınıza sonsuz çeşitlilikte ürünler çıkacak ama işe yeni başlayanlar için belli başlı birkaç aksesuar olmazsa olmazdır, gerisi ise zamanla edinilebilir. Öncelikle, mütevazı bir matkap ucu ve bits seti edinmeniz gerekli. Bu uçları takmanız ve sabitlemeniz için bits tutucuya da ihtiyacınız olacak. Manyetik bits tutucu, vidalama ucu çeşitlerini sıkı sıkı tutarak vidalama sırasında düşmelerini engeller. Somun tutucu ve somun adaptörleri delikleri ortalarken vidayı da düzgün takmanıza yardımcı olur. Döner törpü ucu da ahşapta vida için bir delik açtığınızda yüzeyi düzeltmek için kullanılabilir. Bunlara sahip olursanız temel vidalama ihtiyaçlarınızı kolaylıkla halletmeniz mümkün.

Vidalama Aksesuarları Usta Gibi Kullanma İpuçları

Vidalama Aksesuarları Usta Gibi Kullanma İpuçları

Vidalama aletlerine kıyasla şarjlı vidalama makineleri daha yeni bir teknoloji. Vidalama makineleri, özellikle arka arkaya vidalama yapmak gerektiğinde işinizi muazzam bir şekilde kolaylaştırır ve aslında amatörler tarafından da rahatça kullanılabilir. Yine de tam olarak nerede hangi vidalama aksesuarlarını kullanacağınız pratik yapmayı ve deneyim kazanmayı gerektirir. O yüzden, özellikle başlarda temkini elden bırakmayarak bol bol uygulama yapmalısınız. Vida için duvarları delmeden önce deneme delikleri açmayı ve delik açarken matkabı sıkıca kavramayı ihmal etmeyin. Sıra vidalamaya geldiğinde profesyonelliğinizi gösterecek temel şey vidadan diş kaçırmamak. Bunun için düzgün açtığınız deliğe vidayı düzgün bir şekilde yerleştirmeniz ve doğru vidayla doğru ucu kullanmanız gerekli.

Vidalama Uçları Nasıl Seçmeli?

Vidalama Uçları Nasıl Seçmeli?

Vidalama uçlarını seçmek için ihtiyaçlarınızı iyi görmeli, ihtiyaçlarınızı iyi görmeniz için de tekrarlamak gerekirse pratik yapmalısınız. Akülü vidalama aksesuarları aslında çok karmaşık değildir. Bir süre sonra hangi tip vidalarla hangi tip ve ölçüdeki uçları kullanabileceğinizi kavrayabilirsiniz. En başta yıldız uçlarla düz uçları ayırmakla başlayın, gerisi gelecektir. Elektrikli veya şarjlı vidalama makinelerine ve onların vidalama aksesuarlarına alıştıktan sonra tornavida gibi el aletlerini kullanmak daha zor gelebilir, özellikle de çok sayıda veya erişilmesi zor yerlerde vida sıkıştırmanız gerekiyorsa. Birçok vidalama seti dekoratif sayılabilecek şık kutularda satışa sunulduğu için vidalama aksesuarlarını nasıl saklayacağınızı düşünmek zorunda da kalmazsınız. Makita, Stanley, Pro-Scr, Black&Decker, Dewalt, Einhell ve daha birçok markanın vidalama aksesuarlarını kategorimizde bulabilirsiniz. Ayrıca diğer aksesuarlar için Makine Parçaları ve Aksesuarları kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

1001fidan (1)
3M (8)
404 (1)
Aeg (34)
Akdeniz (1)
Alfra (1)
Astor (3)
Attlas (1)
Bahco (1)
Ban-Co (2)
Baohui (49)
Bay-Tec (43)
Baytaş (6)
Beta (4)
Bosch (198)
Ceta Form (136)
DBK (1)
Dbk (1)
Delux (1)
Dewalt (20)
DeWALT (1)
(790)
(1)
Einhell (6)
Eltos (1)
Era (1)
Fivestar (26)
Flex (1)
GF (1)
Gfb (12)
Hikoki (1)
Hitachi (15)
İdevit (1)
İngco (6)
İzeltaş (139)
Kimex (1)
KLPRO (3)
Kress (11)
Leo (2)
Mager (1)
Makita (87)
Master (1)
Max-extra (1)
Mercure (1)
Meridyen (10)
Metabo (1)
Meşem (5)
Milwaukee (30)
PARTNER (7)
Pro-Scr (20)
Proter (6)
Realözs (4)
Retta (89)
Rico (133)
Roney (9)
Rtrmax (2)
Ryobi (6)
S-Peel (1)
Sgs (80)
Stanley (21)
Stark (1)
Std (1)
Tomax (52)
Troy (32)
Wera (282)
Wert (30)
Würth (10)
Yedsun (3)
Çetin (3)
Çise (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(429)
ve üzeri (580)
ve üzeri (629)
ve üzeri (633)
ve üzeri (653)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL