TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Panter Testere Bıçakları

için 718 sonuç bulundu.

Panter Testere Bıçakları

Panter testere, günlük hayatta en çok kullanılan testere modellerinin başında gelir. Ev kullanıcılarının yanı sıra çeşitli iş sektörlerinde de kullanılabilir. El testeresi mantığında çalışan panter testere modelleri hemen hemen her türlü malzemesinin kesilmesi sırasında kullanılarak işinizi kolaylaştırır. Kullanımı oldukça kolaydır. Hem akülü modelleri hem de elektrikli modelleri ile işlerinizi dakikalar içinde halledebilirsiniz. Panter testere aynı zamanda tilki kuyruğu testere olarak da bilirin. Panter testereler, çeşitli malzemelerin kesilmesinde oldukça etkili sonuçlar verir. Özellikle ahşap kesim işlemleri için panter testere bıçakları oldukça etkili sonuçlar elde etmenizi sağlar. Farklı özelliklere sahip panter testere bıçakları sayesinde onlarca farklı malzemenin kesim işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Bu ürünler, günlük hayatımızın her alanına kullanabileceğiniz pratik ürünlerdir. Taşınabilir bir testere olmasına rağmen oldukça güçlü bir motora sahiptir. Güçlü motor yapısı sayesinde oldukça fazla kullanım alanına sahiptir. Panter testere kullanım alanları; ahşapların kesilmesi, metal ürünlerin kesilmesi, hafif beton ürünlerinin kesilmesi, alçıpan gibi ürünlerin kesilmesi olarak sıralanabilir. Panter testere bıçakları, kullanım alanlarına ve kesim yapılacak olan ürüne göre farklı modellerde satışa sunulur. Doğru bıçağı ve doğru bıçak uzunluğunu seçmeniz yeterli olacaktır.

 Panter Testere Kullanım Alanları

Panter Testere Kullanım Alanları

Panter testere kullanım alanları sadece iş sektörlerinde değil arama kurtarma çalışmalarında da kendine yer bulur. Özellikle trafik kazalarında kişilerin araca sıkışması esnasında panter testere kullanılarak metallerin kesilmesi sağlanır. Panter testerelerin etkili olarak kullanılabilmesi için her kullanıma uygun olan farklı panter testere bıçağı almalısınız. Panter testere bıçaklarının tamamı farklı amaçlar için kullanılma uygun olup farklı özelliklere sahiptir. Panter testere bıçakları her sektöre ve kesilecek olan malzemenin kalınlığına göre farklılık gösterir. Özelliklere bağlı olarak da fiyat faktöründe değişimler yaşanır. Panter testere bıçağı fiyatları, bıçağın kullanım alanına göre farklılık gösterir. Çünkü metal kesmek için kullanılacak olan bıçak ile beton kesmek için kullanılacak bıçak arasında yapı farklılıkları vardır. Bıçağın kalınlığından diş yapısına göre bütün özellikleri farklılık gösterir. Bu nedenle de fiyatta da farklılıklar görünür. Panter testere bıçağı alacağınız zaman mutlaka ürünün detaylarını incelemelisiniz. Diş yapısı, diş sayısı, bıçak kalınlığı, bıçak uzunluğu bu faktörlerin hepsi oldukça önemlidir. Her kullanım alanına göre bu sayılar değişiklik gösterir. Panter testerelerin kullanımları bir uzmanlık gerektirmez. Bıçaklarının değişimi oldukça kolaydır. Bir panter testerenin değiştirdiğiniz bıçağı sayesinde dondurulmuş gıdaları kesebildiğiniz gibi çivili ahşap yapıları da kesebilirsiniz. Bu bıçakları değiştirebilmeniz için testerenin ucunda bulunan bıçak ağzının kilidi açıp bıçağın arka kısmını yerleştirmelisiniz. Ardından bu mekanizmayı kapatıp çalıştırabilirsiniz.

 Panter Testere Bıçağı Modelleri Nelerdir?

Panter Testere Bıçağı Modelleri Nelerdir?

Panter testere bıçağı modelleri belirlenirken dikkat edilen ilk faktör kesilecek olan üründür. Metal ürünler için panter kesme bıçakları özel olarak üretilir. Kalın metal kesme bıçakları, orta kalınlıkta metal kesme bıçakları ve ince metal kesme bıçakları birbirinden farklı özelliklere sahiptir. Örneğim kalın metal kesme bıçaklarında inç başına düşen diş sayısı 10 olurken ince metal kesme bıçaklarında bu sayı 18 ‘e kadar çıkabilir. Bunun yanı sıra sac kesmek için kullanılan panter testere bıçaklarında ise inç başına düşen diş sayısı 24 ‘e kadar çıkar. Metal kesmek için kullanılan bu bıçaklar oldukça kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmiş ürünler olmakla birlikte dayanıklıdır. Bazı bıçaklar ise hem metal hem de ağaç karışımlarının kesilmesinde etkilidir. Bu bıçaklar metali güçlü bir şekilde keserken ağaç bölgelerde ise hızlı kesim sağlayan özel üretimlerdir. Panter testere bıçağı çeşitleri arasında en çok kullanılan ürünler ahşap ve odun kesmek için kullanılan bıçaklardır. Ahşap kesmek için kullanılan bu bıçakların diş sayıları da tıpkı metallerde olduğu gibi farklılık gösterir. Özellikle kalın odunların kesilmesinde aralıklı dişlere sahip olan bıçaklar tercih edilirken ince odunların kesilmesinde sık dişli bıçaklar kullanılır. Panter testereler kemik kesme amacı ile de kullanılabilir. Kemiklerin parçalanmasında oldukça pratik bir çözüm olan testere kullanımı için özel kemik kesme bıçakları mevcuttur. Paslanmaz çelikten üretilmiş olan kemik kesme bıçaklarının insan sağlığı açısından herhangi bir zararı yoktur. Paslanmazlar. Panter testere bıçaklarının çeşitlendirilmesinde bıçak uzunlukları da oldukça etkili bir faktördür. 2inç ölçüsünde kısa panter testere bıçağı modellerini bulabileceğiniz gibi 4 inç uzunluğunda daha uzun modelleri de bulmanız mümkündür. Sayfamızda birbirinden farklı özelliklere sahip panter testere bıçaklarını bulmanız mümkündür. Panter testere bıçağı yorumları ve kullanıcı deneyimlerini okuyarak hangi bıçakların hangi işlemler esnasında nasıl performans sergilediklerini öğrenebilirsiniz.

 Panter Testere Bıçağı Alırken Nelere Dikkat Edilir?

Panter Testere Bıçağı Alırken Nelere Dikkat Edilir?

Panter testereler ev ortamından iş yerlerine kadar onlarca farklı alanda kullanılabilecek olan pratik testere modellerinin başında gelir. Taşınabilir ve değiştirilebilir bıçak yapısına sahip olması nedeniyle farklı işlemler için kullanılması mümkündür. Panter testere bıçakları ise testerenin en etkili şekilde kullanılmasını sağlar. Alacağınız panter testere bıçağı ne kadar dayanıklı ve kaliteli olursa kesim işlemi o kadar kolay ve hızlı olacaktır. Panter testere bıçakları alınırken dikkat edilmesi gereken bazı özellikler vardır. Panter testere bıçağı özellikleri her ürün için farklılık gösterir. Diş açısından diş sayısına kadar her şey farklılık gösterir. Bu nedenle ilk olarak kullanım alanınızı ve keseceğiniz ürünü bilerek araştırma yapmalısınız. Kalın metalleri kesmek için ince ve sık dişlere sahip olan bir bıçak almanız çoğu zaman işinizi görmeyecektir. Bu nedenle keseceğiniz ürünün formu da oldukça önemlidir. Çünkü panter testere bıçaklarının uçlarında bulunan dişler farklı kalınlıklarda çalışmaya uygun olarak üretilir. İnce malzemeler için üretilen bir bıçak ile kalın bir ürün kesmeye çalıştığınız zaman hem işiniz yarım kalacak hem de fazladan masraf yapmış olacaksınız. Panter testere bıçağı alırken dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta bıçağın paslanmaz bir yapıda olması gerektiğidir. Bıçağın çevre koşullarından etkilenmiyor olması önemli bir detaydır. Paslanan bir yapıya sahip olan bıçaklar zamanla oksitlenerek işlevini kaybeder. Kullanılmaz hale gelir. Aynı zamanda insan sağlığı açısından da tehlikeler doğurur. Bu nedenle paslanmaz bıçaklar tercih edilmelidir. Panter kesme bıçaklarının uzunlukları da farklılık gösterebilir. Bu da bıçak alırken oldukça önemli bir noktadır. Örneğin kalın bir odun parçası kesmek için elinizde olan kısa bir testere bıçağı size fazladan iş yükü doğuracaktır. Odun parçasını birkaç hamlede kesmenize neden olacaktır. Fakat yeterli uzunluğa sahip olan bir bıçak ile bu işlemi tek seferde halledebilirsiniz. Dikkat edeceğiniz birkaç özellik sayesinde doğru seçimi yaparak işlemlerini kolaylaştırabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

3Keego (1)
3M (4)
3MK (3)
414 (2)
Abb (1)
Ack (1)
Attlas (2)
Bay-Tec (18)
Baytaş (4)
Bosch (177)
Brio (1)
Catpower (1)
Chattel (1)
Dewalt (6)
(204)
Einhell (2)
Emak (1)
Frs (1)
Gfb (21)
Güven (1)
Hitachi (3)
Hyundai (2)
Kale (1)
KL (1)
KLPRO (1)
Knisaw (25)
Knısaw (1)
Makita (95)
Max-Extra (5)
Max-extra (3)
Maxstar (5)
Mercure (2)
Meşem (8)
Milwaukee (16)
Modacar (2)
Okur (1)
Osaka (2)
Proter (12)
Rems (4)
Rtrmax (1)
Sgs (12)
Stanley (1)
Tomax (21)
Wellhise (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(103)
ve üzeri (131)
ve üzeri (136)
ve üzeri (136)
ve üzeri (143)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL