TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Mandren

için 895 sonuç bulundu.

Mandren

Taşınabilir el aletleriniz varsa ve bu el aletleri için aksesuarlara ihtiyacınız olacaktır. Matkap gibi taşınabilir el aletlerinin aksesuarları oldukça çeşitlidir. Matkap ucu ya da mandren bu aksesuarlardan yalnızca ikisidir. Mandren sadece matkap ile değil, örneğin bir diğer el aleti olan perdahlama makinesi ile de kullanılabilir. Aksesuarlar altında inceleyebileceğiniz mandren adlı ürünler nedir, ne işe yarar, mini mandren çeşitleri ve matkap mandren çeşitleri gibi mandren çeşitleri nelerdir; kategorimizde bu soruların hepsine yanıt bulacaksınız.

Mandren Nedir, Ne İşe Yarar?

Mandren Nedir, Ne İşe Yarar?

Mandren nedir sorusu sürekli mandren kullanan profesyoneller haricinde daha günlük kullanım için mandren ve işlevini duyanlar ve ilk defa mandren satın almak isteyenler için önemli bir sorudur zira mandren özellikle matkap ile göreceğiniz işlerde en iyi yardımcılarınızdan biri olacaktır. Mandren, yukarıda bahsettiğimiz taşınabilir el aletlerinin ucuna takılan bir aksesuardır. Mandren el aletinizin burun kısmına takılır ve aletin dönen kısmını sıkıştırmak amaçlı kullanılır. Mandren kullanımı sayesinde örneğin farklı matkap uçlarını sıkıştırarak hedef yüzeye daha kolay işlem uygulayabilirsiniz.

Mandren Anahtarı ve Mandren Adaptörü Nedir?

Mandren Anahtarı ve Mandren Adaptörü Nedir?

Sitemizde kolaylıkla bulabileceğiniz mandren çeşitleriarasında anahtarlı mandrenler de yer alır. Mandren anahtarı konik bir yapısı olan ve alete mandren takmak için kullanılan bir dişli öğedir. Aynı zamanda mandren anahtarı için doğrudan mandren kelimesinin kullanıldığını da duyabilirsiniz çünkü çoğu mandren çeşitleri mandren anahtarı ile birlikte satılmaktadır. Siz de hem bir mandren hem de mandren anahtarı satın almak istiyorsanız, kategorimizde bu ikili parçadan oluşan ürünlere göz atabilirsiniz. Mandren adaptörü kullanımı özellikle SDS matkaplar ile çalışan kişiler için vazgeçilmez ürünler arasında yer almaktadır. Mandren adaptörü sayesinde matkap uçları düz uca dönüşebilir ve farklı matkap uçları için farklı mandren adaptörü kullanma şansınız vardır. Eğer sizin de SDS mandren adaptörü ya da SDS plus mandren adaptörü ihtiyacınız varsa, kategorimizi inceleyerek dilediğiniz ürünü hızlıca sepetinize ekleyebilirsiniz. Hilti mandren adaptörü için de kategorimize göz atmanız yeterlidir.

Mandren Çeşitleri ve Mandren Fiyat Bilgileri

Mandren Çeşitleri ve Mandren Fiyat Bilgileri

Kategorimizde bulabileceğiniz mandren çeşitleri, mandren anahtarı ve mandren adaptörü dâhil olanlar ve tek başına satılanlar olarak ikiye ayrılabilir. Dremel mandren ve dremel mandren kiti, matkap mandren çeşitleri, SDS mandren, hilti mandren, Dewalt mandren, anahtarsız mandren gibi mandren çeşitleri ve mandren fiyat bilgilerine kategorimiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Diğer aksesuarları da incelemek isterseniz Makine Parçaları & Aksesuarları kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

3M (5)
404 (6)
Ack (1)
Agp (1)
Astor (2)
Bay-Tec (19)
Baytaş (7)
Bosch (47)
Chattel (2)
Chuck (7)
Cp (2)
Dewalt (4)
(467)
Dremel (11)
Einhell (2)
Gfb (12)
Güven (6)
Hitachi (7)
KL (3)
Leo (31)
Makita (9)
Master (4)
Mercure (4)
Metabo (3)
Meşem (3)
Nora (4)
Optimum (5)
Orient (1)
PARTNER (17)
Proter (13)
Proxxon (9)
Realözs (2)
Retta (17)
Rico (14)
Roney (5)
Skil (1)
Sonax (1)
Stanley (1)
Tema (2)
Temak (1)
TM (2)
Todrill (1)
Tomax (47)
Troy (4)
Universal (1)
Wert (2)
Zemzem (1)
ZYIA (2)
Çetin (2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(173)
ve üzeri (214)
ve üzeri (221)
ve üzeri (226)
ve üzeri (229)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL