TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Kırıcı Delici Uçları

için 5,736 sonuç bulundu.

Kırıcı Delici Uçları

Teknolojik gelişmelerin her geçen gün çeşitlenmesi ve artış göstermesi birbirinden farklı birçok kullanım alanında kişilerin hayatını kolaylaştırmayı hedeflemektedir. Ev ve yaşam kategorisi adı altında yer alan oldukça çeşitli ürün seçenekleri ev içerisinde kişilere pratiklik ve verimlilik sunmaktadır. Ev içerisinde kullanımı sıklıkla gözlemlenen yapı malzemeleri ve el aletleri kullanımı evlerde olduğu kadar günlük hayatta ve birçok farklı alanda kullanım göstermektedir. Her ne kadar tek bir başlık adı altında toplanıyor olsa da el aletleri; dekorasyon, bakım ve onarım, yapı ve inşaat malzemeleri gibi oldukça geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Kırıcı delici uçları el aletleri denilince akla ilk gelen matkap, şarjlı cihazlar gibi yapım aletlerinde kullanımı sıklıkla tercih edilen ürün seçenekleri arasında yer almaktadır. El aletleri çok geniş ürün seçenekleri bulunan ve hem evde hem tüm alanlarda pratik kullanım sunarak sorunları çözmeyi hedefleyen teknolojik aletler olarak bilinmektedir. Kırıcı ve delici elektrikli el aletleri birçok alan ve yüzeyde delik açma, kırma ve herhangi bir şeyi sabitleme işlemlerini kolaylıkla gerçekleştirmektedir. Kırıcı deli uçları ürün seçenekleri, üretim malzemesi gibi birbirinden farklı birçok ürün seçeneği ile kullanıcının ve kullanılacağı mekanizmanın teknik özelliklerine göre çeşitlilik sunmaktadır. Uzun ömürlü kullanıma uygun olan temel malzemelerden üretilmiş olmaları sebebiyle kırıcı delici uç seçenekleri; dayanıklı, güvenli ve uzun süreli bir kullanım ile hizmet vermekte olup bu nedenler doğrultusunda birçok ev ve çalışma alanında güvenle tercih edilmektedir.

Boyutlarına Göre Kırıcı Delici Uç Seçenekleri Nelerdir?

Boyutlarına Göre Kırıcı Delici Uç Seçenekleri Nelerdir?

Genellikle matkap adı ile bilinen elektrikli el aletleri yüzeylerde delik oluşturmak amacıyla kırıcı delici uçları ile kullanım gerçekleştirmektedir. Kırıcı uç çeşitleri boyutlarına göre birçok farklı kullanım alanı ve kullanım seçeneği sunmaktadır. Boyut seçenekleri temel olarak delici ucun uzunluğu, kalınlığı ve çapı olarak bilinmektedir. Kırıcı matkap uçları birçok boyut seçeneği ile hizmet vermekte olup delik oluşturulması hedeflenen yüzey tipine göre tercih edilen kırıcı uç ve boyut seçenekleri değişiklik göstermektedir. Sorunsuz ve doğru bir kullanım gerçekleştirmek için işlem yapılması planlanan yüzeyin durumu, sertlik seviyesi doğrultusunda tüm kriterlere uygun boyut ve kalınlıkta kırıcı delici uç seçeneği tercih edilerek çok kısa sürede düşük efor ve az iş gücü ile delik oluşturma veya sabitleme işlemleri gerçekleştirilmektedir. Özellikle ev, ofis gibi yapılı kullanım alanlarında yüzeylerin genellikle beton olması sebebiyle beton delme ve kırma işlemlerine uygun olarak geliştirilmiş beton kırıcı uçları kullanımı gözlemlenmektedir. Beton kırıcı uç seçenekleri de kullanıcının tercih ettiği boyut ve kalınlık seçeneklerine göre değişiklik gösterebileceği gibi oldukça kolay, pratik ve kısa süreli işlem sunmaktadır. Beton kırma işleminde diğer yöntemlerin aksine çok daha az efor ve düşük iş gücü ile hizmet veriyor olması beton kırıcı uçlar ile kullanılan matkap ürünlerinin sıklıkla tercih edilmesine ve her ortamda kullanılmasına olanak sağlamaktadır. Kırıcı delici ucu matkap sistemlerine oldukça kolay takılabilen, işlem esnasında herhangi bir sorun ve oynama yaşatmayan ve kişinin istekleri doğrultusunda işlem sonrasında kolaylıkla sökülebilen ekipmanlar olarak bilinmektedir.

Kırıcı Delici Matkap Uçları Uç Seçenekleri Nelerdir?

Kırıcı Delici Matkap Uçları Uç Seçenekleri Nelerdir?

Kırıcı ve delici matkap uçları ürün seçenekleri el aletleri içerisinde yer alan ve yapı inşaat sınıfında hizmet veren ürünlerin içerisinde yer almaktadır. Kırıcı matkap uçları başlık seçenekleri dahilinde birbirinden farklı ve oldukça çeşitli birçok kullanım alanına hitap eden çeşitler barındırmaktadır. Kırıcı uç seçeneğinin içerisinde bulunan uç sistemi; murç uç, keski uç, sivri uç, geniş uç, geniş keski uç, kalın silindir uç seçenekleri olarak bilinmektedir. Her bir kırıcı delici uç seçeneği farklı kullanım alanlarına, kullanım yerlerine ve hedeflenen işlem tipine göre değişiklik göstererek birçok kullanıma da sorunsuz bir uyumluluk göstermektedir. Üretim malzemesine göre de kullanıcılara çok geniş bir ürün yelpazesi sunan kırıcı delici uç çeşitleri işlem yapılması hedeflenen yüzey tipine uygun olan malzeme modeli ile eşlenik bir çalışma teşkil etmektedir. Demir kırıcı delici uç seçenekleri, ahşap kırıcı uç seçenekleri, Titanyum metal kırıcı matkap ucu seçenekleri ve daha birçok üretim malzemesi farklılığı kullanıcılara her ihtiyaca ve kullanım şekline uyumluluk gösterebilen seçenekler sunmaktadır. Geniş keski uca sahip kırıcı delici matkap ucu seçenekleri genellikle yassı bir delik oluşturulması hedeflenen, sabit bir vida sisteminin geri çıkarılması beklenen işlemlerde sıklıkla tercih edilmektedir. Sivri uçlu kırıcı delici uç seçenekleri boyutlarına göre farklı ebatta delikler oluşturulmasına, yüzeye bir çivi veya vida sisteminin sabitlenmesinde kullanılmaktadır. Oluşturulması hedeflenen deliğin büyüklüğü veya yüzeye sabitlenmesi hedeflenen vida sisteminin boyut, kalınlık seçenekleri kırıcı delici uç seçeneğinin kullanılacak uç ve boyut seçeneklerini de doğrudan etkilemektedir. Kırıcı delici matkap ucu seti adı altında birçok uç boyutu, başlık seçeneği ile hazırlanmış olan setlerde kullanıcılar neredeyse her kullanım tipine, yüzey seçeneklerine ve yüzeyin sertlik tipine, başlığın üretim malzemesine uygun olan ürün seçeneklerini rahatlıkla bulabilmekte ve kullanmaya başlayabilmektedir.

Kırıcı Delici Matkap Ucu Fiyatları Nelerdir?

Kırıcı Delici Matkap Ucu Fiyatları Nelerdir?

Delgi adıyla da bilinen matkaplar; çalışma prensibi olarak herhangi bir yüzeyde delik oluşturma görevi üstlenen el aletlerinin başında yer almaktadır. Teknolojik gelişmeler gün geçtikçe birçok farklı matkap çeşidi bulunmasına olanak sağlamaktadır. Matkaplar çeşitlendikçe ve geliştikçe kullanılan temel ekipmanı olarak da bilinen matkap uçları da birçok unsur dahilinde geliştirilmiş ve çeşitlenmiştir. Kırıcı matkap uçları kullanımı hedeflenen matkap modeline göre de değişkenlik göstermektedir. Matkap kullanımının en önemli adımı elbette doğru kırıcı matkap uçlarını bulmuş olmaktır. Delik oluşturma işlemi hedeflenen yüzeyin türü, sertliği, oluşturulacak delik boyutu ve ölçüsü kullanılacak olan kırıcı delici matkap ucu seçeneğinin belirlenmesinde etkili olmaktadır. Kırıcı delici matkap ucu fiyatları birbirinden farklı birçok etken unsur dahilinde kullanıcılara geniş bir fiyat aralığı ve çeşitlilik sunmaktadır. Kırıcı delici uç seçenekleri boyut özelliklerinin yanı sıra; üretim malzemesi, set seçenekleri ve ekipman özellikleri, delici ucun uç ve başlık seçenekleri gibi birçok etken unsur dahilinde tüm kullanım alanlarına ve kullanım seçeneklerine uygun ürün çeşitliliği ile hizmet vermektedir. Kırıcı delici matkap ucu fiyatları birçok bütçe, sınıf ve ekonomik durumdan kullanıcıya uygunluk göstermesi ve hitap etmesi sebebiyle yapım, onarım, tadilat ve günlük dekorasyon işlemlerinin gerçekleşmesi gereken her ortamda rahatlıkla kullanılmakta ve tercih edilmektedir. Dayanıklı elektronik sistemleri ve paslanmaz kırıcı matkap ucu seçenekleriyle kırıcı ve delici matkap ucu sistemlerinden oluşan mekanizmalar uzun yıllar kullanıcıya sorunsuz bir kullanım sunmaktadır.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

3M (22)
404 (1)
414 (1)
Aeg (7)
Altaş (1)
Attlas (3)
Bartech (1)
Bay-Tec (20)
Baytaş (23)
Bol (1)
Bosch (1509)
Cat Power (1)
Catpower (5)
Ceta Form (1)
Crownflex (1)
Ctm (1)
DBK (1)
Dekor (1)
Dewalt (87)
DeWALT (2)
Dike (1)
(1932)
Dremel (6)
Einhell (99)
Fırat (4)
Fireflex (1)
Fivestar (74)
GF (1)
Gfb (173)
Güven (1)
Hay (1)
Hilti (21)
HIRDAVAT (1)
Hitachi (54)
Hyundai (25)
İngco (3)
KL (33)
KLPRO (104)
Klpro (4)
Kress (1)
Kristal (3)
Makita (339)
Master (9)
Meka (1)
Mercure (6)
Meridyen (43)
Metabo (1)
Meşem (13)
Milwaukee (55)
Mte (2)
Nikon (69)
Nora (3)
Orient (1)
PARTNER (3)
Pro-Scr (4)
Proter (24)
Proxxon (1)
Quant (3)
Realözs (1)
Retta (9)
Rico (6)
Roney (47)
Scheppach (1)
Sgs (115)
Somafix (1)
Sonax (3)
Stanley (3)
Tigel (1)
Todril (3)
Todrill (37)
Tomax (155)
Troy (23)
Vesta (2)
Viptec (10)
Wert (48)
Wonder (9)
Würth (5)
ZYIA (18)
Çetin (7)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(382)
ve üzeri (454)
ve üzeri (475)
ve üzeri (486)
ve üzeri (501)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL