TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Elmas Testereler

için 1,913 sonuç bulundu.

Elmas Testereler

Yapı işleriyle uğraşan, gerek profesyonel anlamda gerekse hobi olarak ev ve bahçe işleriyle ilgilenen, marangozluğu bir meslek olarak icra eden ya da yalnızca kendi atölyesinde çeşitli üretimlerde bulunmaktan keyif alan biriyseniz, testereler sizin için olmazsa olmaz ürünlerdir. Farklı malzemeleri keserek şekillendirmek ve işlevsel hale getirmek için kullanmanız gereken değişik kullanım alanlarına sahip testere çeşitleri bulunmaktadır. Bunlardan biri de elmas testere adını verdiğimiz ürünlerdir. Eğer halihazırda bir elmas testereniz varsa, yedekte her daim bu testereler için gerekli olan aksesuarları bulundurmanız yararlı olacaktır.

Elmas Testere Ne İşe Yarar?

Elmas Testere Ne İşe Yarar?

Elmas testere çeşitleri size pek çok malzeme üzerinde çalışma imkanı sunar. Bıçak kısmı elmas malzemeden üretilmiş olan elmas testereler kendi içinde iki kola ayrılır. Elmas daire testere ve elmas şerit testere olarak gruplandırabileceğimiz bu ürünler, ahşaptan mermere birçok materyal ile çalışmanızı sağlar. Mermer sert bir malzemedir ve örneğin yalnızca ahşap için tasarlanmış bir testere ile bir mermeri kesemezsiniz. Bu nedenle, eğer elmas testere sahibiyseniz, kullandığınız bıçak mermer kesici özelliğe sahip bir elmas testere bıçağı olmalıdır. Beton testeresi olarak da kullanabileceğiniz elmas testere dayanıklı bıçakları sayesinde temiz ve kusursuz işler çıkarmanızın önünü açar.

Elmas Testere Bıçakları

Elmas Testere Bıçakları

Elmas testereler için tasarlanan testere bıçakları, sahip olduğunuz testere modeline ve çeşidine uygun olmalıdır. Örneğin daire şeklinde bir elmas testereye sahipseniz, şerit olarak tasarlanan bir testere bıçağı işinize yaramayacaktır. Aynı durum tam tersi için de geçerlidir. Kategorimizde yer alan testere bıçakları tek yönlü ve çift yönlü elmas olmak üzere farklı modeller barındırır. Bu ürünler aynı zamanda testerenizi kullanacağınız malzemeye göre de değişiklik gösterir. Malzemenizin kalınlığını göz önünde bulundurarak yeterli çapta bir testere bıçağı seçmeniz oldukça büyük bir önem arz eder. 300 mm kalınlığında bir mermeri elmas testere ile kesmek istediğinizde, 180 mm çapında bir elmas testere bıçağı kullanmanız bir işe yaramayacaktır. Bu nedenle, farklı malzemeler üzerinde çalışabilmek için çeşitli çaplarda elmas testere bıçağı bulundurmalısınız.

Elmas Testere Bıçakları: Markalar ve Fiyatlar

Elmas Testere Bıçakları: Markalar ve Fiyatlar

Kategorimizde yer alan elmas testere aksesuarları ve testere bıçakları piyasada bulabileceğiniz en uygun fiyatlara sahiptir. Üstelik dünya çapında tanınmış markalar olan SGS, Bosch, Einhell, İnter Power, İdevit, Köing, Milwaukee, Prosaw, Procut gibi üreticilerin en dayanıklı ve son teknoloji ürünlerini sizlere sunmaktayız. Satın almayı düşündüğünüz elmas testere bıçaklarının fiyatları bıçağın çift yönlü ya da tek yönlü olmasına, çapına ve şekillendireceğiniz malzemeye uygunluğuna göre çeşitlilik göstermektedir. Sunta kesmek için satın alacağınız testere bıçağı ile beton kesmek için satın alacağınız bıçak arasında belli bir fiyat farkı elbette olacaktır. Ancak hem elmas testere hem de diğer aksesuarları satın almak istediğinizde en avantajlı fiyatları bizimle yakalayacaksınız. Tüm bunların yanı sıra Testere Bıçakları kategorimizi ziyaret edebilir, tüm testere bıçağı çeşitlerini inceleme fırsatı bulabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

3M (8)
404 (5)
414 (12)
Accud (1)
Ack (1)
Aeg (3)
Altaş (1)
Armor (6)
Atlas (7)
Attlas (3)
Bay-Tec (47)
Baytaş (14)
Bosch (305)
Candan (1)
Catpower (5)
Clipper (1)
Ctm (2)
Cutex (2)
Dewalt (28)
DeWALT (6)
(560)
Edn (3)
Elka (1)
Evolution (2)
Fein (1)
Femi (1)
Fivestar (3)
Freud (22)
GF (1)
Gfb (9)
Hitachi (3)
Husqvarna (2)
Hyundai (5)
Kaan (1)
Kaindl (2)
Karbosan (9)
KL (10)
Kristal (8)
König (8)
Leo (1)
Linix (1)
Makita (96)
Master (21)
Mercure (6)
Meridyen (1)
Metabo (3)
Meşem (9)
Milwaukee (8)
Netmak (1)
Nora (33)
Por-Max (1)
Pro-Saw (10)
Procut (175)
Proter (13)
Proxxon (5)
Realözs (5)
Retta (3)
Rico (2)
RODIA (1)
Rosco (1)
Rtrmax (8)
RTRMAX (1)
Rubi (4)
Ryobi (2)
Sekma (2)
Seçkin (1)
Sgs (51)
SGS (7)
Sista (3)
Skil (2)
Soldering (1)
Sonax (9)
Stanley (2)
Starline (1)
Sun-Fix (1)
Todrill (1)
Tomax (19)
Troy (4)
Wert (53)
Wonder (2)
Yedsun (1)
Zemzem (1)
Çetin (14)
Öz-Ka (1)
özser (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(145)
ve üzeri (203)
ve üzeri (214)
ve üzeri (219)
ve üzeri (226)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL