TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Dekupaj Testere Bıçakları

için 860 sonuç bulundu.

Dekupaj Testere Bıçakları

Dekupaj testeresi, çok yönlü kesme hareketi ve küçük bir bıçak kullanarak çeşitli materyallere şekil verebilmesiyle bilinen elektrikli alettir. Düzgün kullanıldığında güvenlidir, pratiktir ve keskin bir kesim yapmanızı sağlar. Ama dekupaj testerelerini layıkıyla kullanabilmek için dekupaj testere bıçaklarına ve aksesuarlarına ihtiyacınız var.

Dekupaj Testere Bıçağı Nedir?

Dekupaj Testere Bıçağı Nedir?

Dekupaj testere bıçağı, dekupaj testereleriyle kesim yapabilmeniz için gereken testere bıçağı çeşididir. Dekupaj testere bıçakları çeşitli sert ve yumuşak materyalleri kesebilir ama hepsi birbirinin aynısı değildir. Doğru materyali istediğiniz şekilde kesecek bıçağı seçmek önemlidir. Yanlış bıçağı seçmek kötü bir kesimle, bıçakların yamulması veya kırılmasıyla, hatta testerenin kırılmasıyla sonuçlanabilir. Neyse ki, Bosch gibi üreticiler malzeme kategorisine göre bıçakları ayırır ve ne işe yaradıklarını ürün talimatlarına yazar. Uygun bıçaklar hem yumuşak hem sert tahtaları, yaygın biçimde çelik veya alüminyum dahil metalleri, plastikleri, fiberglas ve fleksiglas, beton ve mermer gibi duvar malzemeleri, deri gibi kalın kumaşları kesebilir. Yumuşak malzemeler daha hızlı, sert malzemeler daha yavaş kesilecektir.

Dekupaj Testere Bıçağı Özellikleri Nelerdir?

Dekupaj Testere Bıçağı Özellikleri Nelerdir?

Dekupaj testere bıçağının türü, onun hangi malzemeyi, ne kadar hızlı ve ne kadar düzgün bir şekilde kesebileceğini belirler. Bıçağın şaft türü onun dekupaj testeresine nasıl takılacağını gösterir. T şaftlar ve U şaftlar en yaygın türlerdir ama bazı markalar kendi ürünlerine özel bıçak türleri de kullanabilir, eski modellerde yukarı aşağı hareket etmeyen kasatura tipi bıçaklar bulunabilir. O yüzden bıçak satın alırken ana makineyle uyumuna kesinlikle dikkat etmelisiniz. T şaftların popüler olma nedeni hızlı değişim imkanı sunmasıdır, U şaftlarında ise kilitleme vidasının alyan anahtarı veya başka bir aletle sıkıştırılması gerekir. Dekupaj testeresi boyutları kesilecek malzemenin türü ve onun nasıl kesileceğine göre seçilmelidir. Bıçağın uzunluğu kesilecek materyalin kalınlığından birkaç santim uzun olmalıdır.

Dekupaj Testere Bıçağı Fiyatları

Dekupaj Testere Bıçağı Fiyatları

Dekupaj testere bıçağı fiyatları birçok etmene göre değişiklik gösterir. Bıçak çeşidi ve uzunluğunun yanı sıra kalınlığı ve esnekliği de bıçak seçiminize ve fiyatlara etki eder. Bıçakların üretildiği malzeme de başka bir etmendir. Dekupaj testere bıçakları yüksek karbon çeliği, yüksek hız çeliği, bimetal, tungsten karbür en yaygın malzemelerdendir. Dekupaj testere bıçağı seçerken bıçak şekline de dikkat etmelisiniz; ince kesimler için kıl testere dışında dalgalı, yanlamasına ve ters dişli bıçaklar da mevcuttur. İhtiyaçlarınızı iyi tespit ettiğinizde ve ürün bilgilerini dikkatli okuduğunuzda doğru bıçağı seçmemek için hiçbir sebebiniz yok. Bosch, Stanley, SGS, Makita, Dewalt, Einhell ve daha birçok markanın dekupaj testere bıçaklarını burada bulabilirsiniz. Ayrıca tüm testere bıçağı çeşitleri için Testere Bıçakları kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

3M (7)
3MK (1)
Aeg (7)
Alfra (1)
Attlas (1)
Bay-Tec (30)
Baytaş (1)
Bosch (261)
Catfiller (1)
Catpower (4)
Ceta Form (2)
Dayson (2)
Dewalt (5)
DeWALT (1)
(162)
Einhell (5)
Era (1)
Fein (1)
Flex (5)
Garden (2)
Gfb (5)
Güven (1)
Hikoki (1)
Hitachi (9)
Hyundai (8)
İngco (3)
Kimex (31)
KL (2)
Knisaw (15)
Magmaweld (1)
Makita (84)
Master (1)
Mercure (1)
Meşem (1)
Milwaukee (22)
Nora (1)
Okur (4)
Oregon (1)
Orient (1)
Osaka (1)
Proter (1)
Proxxon (8)
Raykon (1)
Realözs (6)
Retta (1)
Ryobi (2)
Scheppach (3)
Sgs (25)
Shark (2)
Sonax (4)
Stanley (11)
Tomax (20)
Wilo (1)
Wonder (1)
Würth (1)
Özsan (2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(138)
ve üzeri (165)
ve üzeri (172)
ve üzeri (172)
ve üzeri (180)

Fiyat Aralığı

TL
-
TL