Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Aksesuar Setleri

için 735 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Aksesuar Setleri

Aksesuar setleri, elektrikli aletleri daha fonksiyonel kullanmanızı sağlayan çok amaçlı ve çeşitli ürünlerden oluşan setlere verilen addır. Alet edevat seti ya da alet takımı gibi de nitelendirebileceğimiz bu aksesuar setleri, çoğunlukla el aletlerini daha farklı amaçlar için kullanmaya yarayan parçalardan oluşur.

<strong>Matkap ucu seti</strong>

Matkap ucu seti

Matkap ucu değiştirilebilir aksesuar setleri sayesinde matkap ile yapacağınız delme işlerini daha kolay halledebileceksiniz. Bir matkap ucu seti satın alarak farklı matkap ucu çeşitleri sayesinde dilediğiniz şekil ve ölçülerde nesneleri delebilirsiniz. Sitemizde bulacağınız Bosch matkap ucu seti, örneğin, titanyumdan imal edilmiş olup 33 parçalı bir set olarak işlerinizde size en büyük yardımcı olacaktır. Aynı zamanda Bosch markasına ait olan diğer aksesuar setleri 40 parça, 30 parça, 83 parça ya da 173 parça aksesuarlardan oluşmaktadır. Matkap ucu seti çeşitlerinde bulunan parçalar, matkabınızın ucunu etkili bir biçimde kullanmanıza olanak tanıyacaktır. Ahşap, taş, lokma gibi isimlerle adlandırılan matkap ucu çeşitleri matkap ucu seti içinde kullanımınıza sunulmakta, ayrıca bazı setlerde adaptör de dâhil edilmektedir.

<strong>Vidalama setleri</strong>

Vidalama setleri

Delme vidalama seti olarak da adlandırılan bu aksesuar setleri, özellikle vidalama işlerinizde kolaylık sağlaması açısından her evde ve iş yerinde bulunması gereken ürünlerdendir. Vidalama ucu seti diye bilinen vidalama setleri pek çok farklı çeşidi sayesinde kullanım kolaylığı sağlar. Sitemizde bulabileceğiniz vidalama setleri, akülü vidalama seti, şarjlı vidalama seti, matkap vidalama seti, vidalama ucu seti gibi vidalama setleridir.

<strong>Çok amaçlı el aletleri seti</strong>

Çok amaçlı el aletleri seti

El aletlerine sıklıkla ihtiyaç duyduğumuz düşünüldüğünde, yakınlarımızda sorunu hemen çözmemizi sağlayacak aksesuar setleri bulundurmak önemli. Çok amaçlı el aletleri seti bu aksesuar setlerinden biri olma özelliğini taşır. Pratik taşıma çantası ve kolay takılıp çıkarılabilme özellikleri sayesinde çok amaçlı el aletleri seti, çok amaçlı takım çantası seti gibi çok amaçlı setler hem profesyonel amaçlar için hem de gündelik kullanımınızda en güvendiğiniz alet takımları olacak. Pek çok farklı materyal ile çalışabilmenizi sağlayan çok amaçlı aksesuar setleri sayesinde farklı farklı aletlere gereğinden fazla bütçe ve yer ayırmak zorunda kalmayacaksınız.Şerit zımpara makinası için aksesuar setlerine ihtiyacınız varsa, n11.com mağazaları üzerinden satın alarak kaliteli ve garantili ürünlerinize kısa sürede kavuşabilirsiniz. En uygun aksesuar setleri fiyatları için sitemize göz atmanız yeterli. Bosch, Dewalt, Dremer gibi markaların aksesuar setlerine de kategorimiz üzerinden erişebilirsiniz. Elektrikli aletleriniz için gerekli olan diğer aksesuarlar için Makine Parçaları ve Aksesuarları kategorimize mutlaka göz atın!