TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Tilki Kuyruğu

için 423 sonuç bulundu.

Tilki Kuyruğu

Testere çeşitleri arasında sayılabilecek olan tilki kuyruğu özellikle ev, bahçe ve ofis düzenlemelerinde kendine yer bulan elektrikli aletlerden bir tanesi. Makita tilki kuyruğu, Bosch tilki kuyruğu testere, Dewalt tilki kuyruğu testere fiyatları ile Einhell, Black&Decker ve Catpower gibi başka markaların tilki kuyruğu fiyatlarını buradan kıyaslayabilir ve ihtiyacınız olan ürünü hemen sipariş verebilirsiniz.

Tilki Kuyruğu Nedir?

Tilki Kuyruğu Nedir?

Tikli kuyruğu diye kısaca bahsedilen tilki kuyruğu testere, bir testere çeşididir. Tilki kuyruğunun uçlarını değiştirerek testerelerin yapabileceği birçok işi bu aletle yapabilirsiniz. Tilki kuyruğunu çalıştırabilmek için elektrikli testerelerde ve matkaplarda olduğu gibi aleti bir elektrik kaynağına bağlamanız gerekir. Dolayısıyla kablo uzunluğu sizin için önemli. Tilki kuyruğunun kablosu yetersizse uzatma kablosu ile uzatabilirsiniz.Tilki kuyruğunda kesme işlemi bıçakların itme ve çekme hareketiyle sağlanır. Tilki kuyruğu en yaygın olarak inşaat ve yıkım işlerinde kullanılır. Kullanması, saklanması ve bakımı kolaydır. Oyma testeresine benzeyen geniş bir bıçağı ve dik yüzeylerde rahat bir şekilde çalışmayı olanaklı hale getiren bir sapı vardır. Tilki kuyruğu testerenin bir de yaslanmasını sağlayan ayak tabanı, yani kaidesi vardır. Kullanıcı bu ayağı yüzeye yaslar ve böylece testere kesme işlemine başladığında oluşacak sarsıntıyı da hafifletir.

Tilki Kuyruğunun Parçaları

Tilki Kuyruğunun Parçaları

Tilki kuyruğunun parçaları arasında tilki kuyruğu testere ucu, tilki kuyruğu zincir ve tilki kuyruğu bıçağı bulunur. Tilki kuyruğunun testere uçları ve bıçakları değiştirilebilir. Böylece yapmak istediğiniz işleme uygun uç takabilirsiniz ve eskiyen uçları yenileriyle değiştirebilirsiniz. Parçaları değiştirebildiği için tilki kuyruğu testereler uzun süre kullanılabilir, dolayısıyla fiyat performans oranı da yüksektir. Tilki kuyruğunun aparatlarını değiştirerek onu pek çok amaç ve ihtiyaç doğrultusunda kullanabilirsiniz. Tilki kuyruğu ile örneğin tahta, PVC ve hatta metaller dahil birçok malzemeyi kesebilirsiniz.Tilki kuyruğu testereyi kullanırken onun kesici ve delici bir alet olduğunu ve gerekli güvenlik önlemlerini almanız gerektiğini unutmayın.

Tilki Kuyruğunun Kullanılabileceği Yerler

Tilki Kuyruğunun Kullanılabileceği Yerler

Tilki kuyruğunun kullanılabileceği birçok yer vardır. Bu aletle duvarlara çentik atabilir, girinti yapabilirsiniz. Özellikle tuhaf açıları olan duvarlarda tilki kuyruğu epey işinizi görür. PVC borularını değiştirirken de bu alet işinize yarar çünkü bu borular genelde normal testerelerin ulaşamayacağı yerlerde olur. PVC’yi de bu aletle kolayca kesebilirsiniz. Zorlayıcı çiviler ve vidalarla karşılaştığınızda ve onları hiçbir şekilde tutup çekme imkanınız bulunmadığında da tilki kuyruğunu kullanabilirsiniz. Tilki kuyruğunu balta yerine ağaç budamakta kullanabilirsiniz, böylece kas gücünüzü de fazla yüklenmemiş olursunuz. Pencere ve kapı kesmek ve onlara doğru ölçüleri vermek için de tilki kuyruğu testereden yararlanılabilir. Kategorimizde yer alan çok sayıdaki tilki kuyruğundan birine siz de kolayca sahip olabilirsiniz. Ayrıca Elektrikli Aletler kategorimize göz atmayı ve orada yer alan diğer alt kategorileri incelemeyi de unutmayın.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Aeg (10)
Assur (2)
Attlas (15)
Bosch (83)
Catpower (19)
Chattel (2)
Crown (2)
Dewalt (5)
Einhell (30)
Eisenn (1)
Felisatti (2)
Ferm (2)
Flex (3)
Hitachi (12)
Hyundai (17)
Ingco (4)
Jcb (3)
Keyang (1)
Klpro (24)
Makita (31)
Maktec (5)
Max Extra (43)
Proter (17)
Rems (1)
Roney (5)
Rtrmax (29)
Ryobi (4)
Stanley (3)
Stayer (3)
Vonroc (2)
Wonder (5)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Güç (Watt)

(95)
(38)
(35)
(31)
(29)
(25)
(21)
(20)
(12)
(9)
(5)
(4)
(4)
(4)
(3)
(2)
(2)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Strok Hızı

(61)
(51)
(46)
(43)
(31)
(22)
(11)
(9)
(5)
(4)
(4)
(3)
(3)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Kullanım Şekli

(206)
(25)
Başka bir kelime deneyin

Güç Türü

(18)
(3)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(51)
ve üzeri (70)
ve üzeri (75)
ve üzeri (75)
ve üzeri (77)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL