Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Disk Çapı

Başka bir kelime deneyin

Devir Ayarı

Başka bir kelime deneyin

Enerji Kaynağı

Başka bir kelime deneyin

Güç (Watt)

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Model

Başka bir kelime deneyin

Yan Sap

Başka bir kelime deneyin

Ağırlık

Başka bir kelime deneyin

Devir

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Taşlamalar

için 1,125 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Taşlamalar

Taşlama makineleri, yüksek hızlı dönen aşındırıcı taşlarla düz, silindirik ve pürüzsüz yüzeyler üretir. Taşlama, halihazırda işlenmiş bir parçaya daha doğru bir yüzey vermenin bir yoludur, ancak aynı zamanda kendi başına bir işleme sürecidir. Ana makine türleri düz yüzeyler için yüzey taşlama makinesidir. Bununla birlikte silindirik yüzeyler için silindirik taşlama makinesi kullanılır. Daha karmaşık şekiller, kontur taşlama taşları adı verilen şekillendirilmiş taşlarla üretilir. Takım bileme vb. için tezgah ve ayaklı taşlayıcılar kullanılır. Genellikle taşlama için kısaltılmış bir taşlama makinesi, taşlama için kullanılan elektrikli aletlerden veya takım tezgahlarından biridir. Taşlama makinesi fiyatları ürünlerin çeşidine göre değişir. Uygun fiyatlı ve kaliteli taşlama makinelerini keşfetmek için elektrikli aletler yapı market sayfamızdaki seçenekleri inceleyebilirsiniz.

Elektrikli Taşlama Makinesi Çeşitleri

Elektrikli Taşlama Makinesi Çeşitleri

Taşlama cihazları, yüzey kalitesini iyileştirmek, şekil ve boyut orantısı sağlamak amacıyla kullanılan makinelerdir. Ortalama 0,25-0,50 mm derinliğe sahip olan küçük metaller için idealdir. Bu nedenle taşlama makinesi kullanımı çok çeşitli alanları kapsar. Sabit taşlama makinesi taşlama yapılacak olan parçayı yönlendirmek ve sabit tutmak amacıyla bir yatak ve yeterli hızda dönen bir taşlama çarkından meydana gelir. Hız, makine başlığının çapına ve üreticinin derecelendirmesine göre belirlenir. Taşlama başlığı sabit bir iş parçası üzerinde hareket edebilir veya iş parçası, taşlama başlığı sabit bir konumda kalırken hareket ettirilebilir. Sürmeli kalibre edilmiş bir el taşlama makinesi ile sayısal kontrollerin özellikleri kullanılarak taşlama başlığının ya da tabla konumunun hassas kontrolü mümkündür. Taşlama testeresi malzemeyi iş parçasından aşındırarak çıkarır. Bunun nedeni, kullanıcıyı ısı yanıklarına karşı en iyi şekilde koruyabilmektir. Yüksek hassasiyete sahip olan cihazlarda, son taşlama aşamaları çoğunluk ile geçiş başına yaklaşık 200 mm kaldıracak biçimde ayarlama yapılır. Bu yüzden cihazlar, soğutma sıvısı olmadığında dahi az miktarda ısı oluşturur. Böylece sıcaklık artışı problem yaratmaz. Operatör, taşlama ve parlatma döngülerinin sayısı ve bıçağın bombelenmesi gibi en önemli fonksiyonları doğrudan makine üzerindeki dokunmatik panel aracılığıyla belirler. Bu, her yeniden bilemede başlığa, ürüne tam olarak uyarlanmış bir kesme kenarı verildiği anlamına gelir. Taşlamak için suya dayanıklı taşlama makinesi parçaları kullanılır. Bu da cihazın verimliliğine katkıda bulunur. Yüksek kaliteli ürünlerin geliştirilmesi, profesyonel olarak taşlanmış kesme aletleri gerektirir. Bu makineler, kullanılan hammaddelerin hassas ve verimli işlenmesine önemli bir katkı sağlarlar. Taşlama makineleri ile taşlanan kesici takımlar, doğal kaynakları korur ve verimi en üst düzeye çıkarır. Ek olarak, üretim süreçlerinizde sürekli olarak yüksek ürün kalitesini ve verimliliğini garanti ederler.

Taşlama Makinesi Özellikleri

Taşlama Makinesi Özellikleri

İş yeriniz için seçebileceğiniz hem mini avuç içi taşlama makinası hem de tezgah tipi makineler var. Makine operatörleri için kolay kullanım sağlayan ve sağlığı geliştiren teknolojilerin varlığı, taşlama makineleri için en önemli önceliklerdir. Taşlama makinesi zımpara aparatı her zaman öğütme parçacıklarının yani alüminyum oksit, karbür, doğal yarı değerli taşlar, elmas tozu gibi materyallerin gömülü olduğu bir bağlayıcı maddeden oluşur. Taşın etkinliği, bağlayıcı maddenin sertliği ve öğütme parçacıklarının kalitesi kombinasyonuna bağlıdır. Taşlama tezgahı özellikleri makinelerin türüne göre değişir. Aralarından seçim yapabileceğiniz birçok seçenek bulunur. Bantlı taşlama makinesi çeşitleri, yaygın olarak metal ve farklı malzemeler ile kaplanmış olan aşındırıcı aparatlar yardımı ile taşlama yapmak amacıyla kullanılır. Kayışlı zımpara makinesine benzer ve kendisi genellikle ahşap, ancak bazen metal için kullanılır. Bantlı taşlama makinası 230 mm her türlü uygulama için ideal olan çok yönlü bir cihazdır. Çoğunlukla kaba işleme ve ince talaş işleme işlemleri için farklı tane boyutlarında iki tekerleğe sahip olan ve bir tezgah ya da zemin standına sabitlenen tezgah tipi taşlama makinesi olarak öne çıkar. Kullanım alanları arasında şekillendirme aracı uçları veya yapılması ya da onarılması gereken çeşitli araçlar bulunur. Tezgah tipi taşlayıcılar manuel olarak çalıştırılır. Bir diğer popüler taşlama cihazı da silindirik taşlama makinesidir. Hem merkez kullanan türleri hem de merkezsiz türleri içerir. Silindirik bir taşlayıcı, birden fazla taşlama çarkına sahip olabilir. İş parçası döndürülür ve bir silindir oluşturmak için tekerlekleri geçerek işlem yapar. Hassas çubuklar, borular, yatak yuvaları ve diğer birçok parçanın yapımında kullanılır. Bir iş parçasının dışını şekillendirmek için silindirik bir taşlayıcı kullanılır. Bu makineler, merkezi bir eksende döndürülebildikleri sürece çeşitli şekillerde iş parçalarını kabul eder. Silindirik bir taşlama makinesinde, hem iş parçası hem de taşlama çarkı aynı anda döndürülür. Dış çaplı taşlayıcılar, iç çaplı taşlayıcılar ve merkezsiz taşlayıcılar her tür silindirik taşlayıcılardır. Taşlama makinesi tel fırçası kullanımı bu ürünler için de geçerlidir. Daha küçük boyutlu materyallerin taşlama yapılması için bu fırçalar tercih edilir. Taşlama tezgahı fiyatları ürünlerin büyüklüğüne, markasına ve modeline göre değişiklik gösterir. Farklı ürün seçenekleri hakkında bilgi sahibi olmak için Dewalt taşlamalar sayfamızı da ziyaret edebilirsiniz.

Taşlama Makinesi Fiyatları

Taşlama Makinesi Fiyatları

En çok tercih edilen taşlama makinelerinden biri de yüzey taşlama ekipmanlarıdır. Yüzey taşlama makinası fiyatları çeşitlilik gösterir ve ürünler uzun ömürlü kullanım sağladığından dolayı sıklıkla tercih edilir. Bir yüzey taşlama makinesi, bir iş parçasına indirilmiş bir özel ön bölüme sahiptir. Bu, tipik olarak manyetik malzeme ve özellikle demir içeren malzeme içerir. Kontrol edilebilir bir kalıcı mıknatısa sahip bir masa üzerinde taşlama çarkının altında ileri geri hareket ettirilir, ancak bir vakumlu torna aynası veya diğer fikstür araçları da kullanılır. En popüler yüzey taşlama cihazları, taşlama çarkının çevresini kesme özelliği sunan, yatay bir eksen çevresinde dönen bir taşlama çarkı barındırır. Yaygın olarak kullanılan türleri, döner başlıklı yüzey taşlayıcılardır. Bu tarz bir sistem, çok miktarlarda malzemeyi işlemeyi mümkün kılar ve düz alanları, belirgin spiral taşlama izleriyle taşlayabilir. Yüzey taşlayıcılar manuel olarak çalıştırılabilir ya da CNC kontrollerine sahip olabilir. Bir yüzey taşlama makinesi, bir aşındırıcı disk, bir ayna ve bir döner tabladan meydana gelir. Ayna, pürüzsüz bir yüzey elde etmek adına tekerlek ve nesne döndürülürken malzemeyi yerinde tutmak için kullanılır. Takım ve kesici taşlama makinesi genellikle matkap ucu taşlama makinesinin küçük işlevini veya diğer özel takım odası taşlama işlemlerini gerçekleştirebilir. Jig taşlama makinesi, isminde de anlaşılacağı üzere jigleri, çeşitli kalıpları ve bazı demirbaşları bitirirken farklı kullanımlara sahiptir. Birincil işlevi, matkap burçları ve taşlama pimleri için taşlama delikleri oluşturmaktır. Ayrıca, karmaşık yüzey taşlama için de kullanılabilir. Çeşitli taşlama makinesi başlıkları ile daha etkili bir sonuç vadeder. Bu makinelerin birincil işlevi, çok küçük alanları taşlama yapmaktır. Siz de taşlama makinesi, taşlama makinesi koruyucusu ya da taşlama makinası sehpası gibi tüm seçenekleri incelemek için sayfamızdaki ürünlere göz atabilirsiniz.