Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Sıcak Hava Tabancaları

için 1,061 sonuç bulundu.

Sıcak Hava Tabancaları

Elektrikli el aletleri iş yerinizde ve evinizde tamir ve tadilat yaparken veya hobilerinizi icra ederken hem işinizi görmenizi sağlayan hem de hayatınızı kolaylaştıran çözümler sunar. Küçük boyutları ve kullanım kolaylıklarıyla dar alanlar ve kişisel kullanım için de ideal olan bu aletlerin bir tanesi de sıcak hava tabancası, başka bir deyişle ısı tabancası.

<strong>Sıcak Hava Tabancaları Ne İşe Yarar</strong>?

Sıcak Hava Tabancaları Ne İşe Yarar?

Sıcak hava tabancası veya ısı tabancası, sıcak hava buharı yaymakta kullanılan ve elle çalıştırılabilen bir alettir. Genelde 100-500 derece aralığında ısı yayar ama 760 dereceye çıkan modeller de mevcuttur. Sıcak hava tabancalarının ısının verileceği parçaya yöneltilebilen uzun bir gövdesi ve tetiği bulunur. Pek bilinmese de saç kurutma makinesi de aslında düşük ısı yayan bir sıcak hava tabancasıdır. Lehim ve benzeri kaynaştırma işlemleri dışında mutfaklarda da tatlılarda karamelizasyon işlemi için kullanılan pürmüz ise elektrikle değil gazla çalışan bir sıcak hava tabancasıdır. Sıcak hava tabancası lehimin yanı sıra boya temizleme, buz çözme veya plastik boruların bükülmesi gibi çeşitli işlemler için de kullanılabilir. Sıcak hava tabancası aksesuarları arasında sıcak hava tabancası ucu, sıcak hava tabancası başlıkları, sıcak hava tabancası memesi, plastik kaynak telleri ve büzülme hortumları gibi parçalar sayılabilir.

Sıcak Hava Tabancası Nasıl Kullanılır?

Sıcak Hava Tabancası Nasıl Kullanılır?

Sıcak hava tabancası elektrikten veya gazdan güç alarak ucundan ısı yayar. Peki, sıcak hava tabancası bu kadar ısı yayabildiği halde kendi iç mekanizması nasıl yanmıyor? Onun cevabı da sıcak hava tabancasının içindeki malzemelerde ve sabit ısı kontrolünde yatar. Sıcak hava tabancası rezistansı, yayabildiğinden daha yüksek sıcaklıklara dayanabilir. Sıcak hava tabancası yüksek ısı verdiği için dairesel hareketlerle kullanmanız ve bir noktada uzun süre tutmamanız gerekir. Sıcak hava tabancasını kullanırken talimatlara dikkat etmeniz, kendinizi çıkabilecek yüksek ısı ve zehirli dumana karşı toz maskesi, güvenlik eldiveni ve güvenlik gözlüğü ile koruma altına almanız büyük önem taşır. Eğer ürününüzde sabit ısı kontrolü yoksa veya olmasına rağmen aşırı ısındığını fark ettiyseniz onu hemen kapatmanız gerekir. Sıcak hava tabancalarının birçoğu sürekli çalışmaya uygundur ama tedbiri elden bırakmamanızda fayda var.

Sıcak Hava Tabancası Fiyatları

Sıcak Hava Tabancası Fiyatları

Sıcak hava tabancaları fiyatları profesyonel takımlar haricinde elektrikli aletler arasında en ekonomik olanlardandır. Hele de kullanım alanının genişliğini düşününce kesinlikle ödediğiniz paraya değer. Üstelik kategorimizin sahip olduğu geniş ürün yelpazesi sayesinde siz de hem ihtiyacınıza hem de bütçenize uygun bir sıcak hava tabancasına kolayca sahip olabilirsiniz. Dilerseniz Bosch, Steinel, Black & Decker, Einhell, Catpower, Rtrmax, KL, Makita ve diğer birçok markanın kaliteli sıcak hava tabancalarını web sitemizde inceleyebilirsiniz. Ayrıca Elektrikli Aletler kategorimizi inceleyerek diğer ihtiyaçlarınızı da buradan karşılayabilir ve güvenli alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

3M (3)
Abac (1)
Aeg (8)
AEG (4)
aeg (2)
Ais (1)
Akdeniz (3)
Aristo (3)
Asturo (2)
Atlas (1)
Attlas (25)
Ban-co (10)
Bavaria (19)
Bay-Tec (3)
Beta (2)
BN-5 (1)
Bosch (66)
BOSCH (1)
Brio (3)
Cat Power (6)
Catpower (75)
CatPower (4)
Chattel (2)
Class (9)
Crown (1)
Dewalt (8)
DeWALT (1)
(215)
Einhell (73)
Eltos (16)
Fast Bond (2)
Fatih (14)
Ferm (3)
Foreman (2)
Forsage (2)
Hikoki (1)
Hitachi (12)
Hyundai (11)
Ingco (4)
İngco (4)
Junior (1)
KL (8)
Kleco (1)
KLPRO (17)
Klpro (6)
Leo (3)
Makita (5)
Max-extra (1)
Maytools (3)
Metabo (5)
Meşem (18)
Mytol (1)
Osco (1)
Picker (1)
Piranha (1)
Proskit (2)
Proter (11)
Prox (1)
Proxxon (1)
Pumpkin (1)
Rapid (14)
RAPID (1)
Rbt (5)
RBT (1)
Rown (1)
Rox (2)
Rrtmax (7)
Rtrmax (27)
Ryobi (13)
Sappower (4)
Sata (1)
Sgs (8)
Stanley (31)
Staxx (1)
Steinel (86)
Wagner (15)
Wayer (6)
Wert (6)
Wonder (2)
Würth (2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Güç (Watt)

(138)
(127)
(16)
(15)
(13)
(3)
(2)
(2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Güç Türü

(181)
(64)
(7)
(3)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(127)
ve üzeri (162)
ve üzeri (168)
ve üzeri (169)
ve üzeri (175)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL