Polisaj Makinesi

için 681 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Polisaj Makinesi

Elektrikli aletler arasında birçok kullanışlı cihaz var ve polisaj makineleri bunlardan biri. Bakır eşyalarınız ve başka metal eşyalarınıza bakıp aldığınız gündeki hallerini hatırlayarak iç geçirmek yerine onları hemen yeni gibi yapabilirsiniz.

Polisaj Makinesi Nedir?

Polisaj Makinesi Nedir?

Polisaj makinesi veya (farklı olsa da bazen onun yerine kullanılan) pasta cila makinesi, bakır ve pirinç gibi yumuşak metallerin yanı sıra perspeks (sert plastik) gibi plastikleri parlatmak, cilalamak için kullanılan makinedir. Makine çalıştırıldığında paspas tarzı iki sünger yüksek hızda dönmeye başlar. Açma kapama düğmesi ve iki süngerin yanı sıra süngerlerin önünde korumalar ve bir de acil durumlar için acil durum düğmesi vardır. Farklı boyutlardaki süngere sahip polisaj makineleriyle farklı boyutlardaki malzemeleri parlatabilirsiniz. Özellikle, zamanla durduğu yerde yeşeren bakır eşyalarınıza ilk günkü görünümlerini kazandırmak için polisaj makinesiyle işlem uygulamanız veya uygulatmanız gerekecektir. Polisaj makinesinin üç çeşidi vardır: Turlar halinde çalışanları, ıslak kumlama yapanları ve santrifüjlü makineler. Bunların çalışma prensipleri benzese de kullanım alanı farklıdır.

Polisaj Makinesi Nasıl Kullanılır?

Polisaj Makinesi Nasıl Kullanılır?

Polisaj makinesini kullanımı hem kolaydır hem de dikkat gerektirir. Cilalanacak malzemeyi polisaj makinesi süngerine dikkatle bastırıp ileri geri hareket ettirdiğinizde malzeme cilalanacaktır. Çizikleri ortadan kaldırmak için malzemenin zımparalanması, ardından ıslak ve kuru kağıtla veya zımparalı bezle silinmesi gerekir. Ancak bu işlemlerden sonra cila makinesi ile cilalama işlemine geçebilirsiniz. Malzemeyi ileri geri hareket ettirmezseniz polisaj makinesi süngerinin çalışmasıyla kontrolü kaybedebilirsiniz ve malzeme istemediğiniz yönlere gidebilir. Süngerlerin kenarını köşesini değil tüm genişliğini kullanarak işlemi gerçekleştirmeniz daha güvenli bir yol olacaktır. Malzeme elinizden kayarsa sünger onu yüksek hızla fırlatacağı için onu yakalamaya çalışmak yerine size çarpmayacağı ve zarar vermeyeceği bir yere kaçmak daha mantıklıdır.

Polisaj Makinesi Fiyatları Ne Kadar?

Polisaj Makinesi Fiyatları Ne Kadar?

Polisaj makinesi fiyatları makinenin markasına, kalitesine, boyutuna ve kapasitesine göre değişiklik gösterebilir. Birçok elektrikli alette olduğu gibi polisaj makinesi alırken de fiyatlardan önce yüksek kaliteye yönelmelisiniz çünkü bu cihazı uzun yıllar boyunca kullanacaksınız. Polisaj makinesi uzun yıllar dayanırken süngerleri bazen aşınıp eskiyebilir. Bu durumda makinenizin ölçülerine uygun polisaj makinesi süngerlerini ayrıca satın alabilirsiniz. Flex, 3M, Makita, Einhell, Bosch, Procut, Catpower, Dewlt, Black & Decker, Nikon ve daha birçok markanın polisaj makinelerini burada bulabilirsiniz. Polisaj makinesi setlerinde makinenin yanı sıra cila makinesi, pasta sünger, hare giderici sünger, cila süngeri, mikrofiber bez, önlük ve çanta da bulmanız mümkün. Diğer yapı market ihtiyaçlarınız için Nalburiye & Hırdavat kategorimizi incelemeniz mümkün.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

1001fidan (1)
3M (7)
3MK (1)
404 (1)
Active (1)
Aeg (2)
Agp (6)
Asturo (1)
Atlas (1)
Attlas (2)
Autotriz (1)
Baco (1)
Ban-co (8)
Baytaş (1)
Bosch (37)
Catpower (27)
Chattel (3)
Crown (4)
Dekor (20)
Dewalt (9)
Divortex (2)
(185)
(14)
Einhell (49)
Eltos (1)
Felisatti (1)
Fiawax (4)
Flex (24)
Hitachi (13)
Hyundai (8)
JCB (1)
Kanca (2)
KL (10)
KLPRO (12)
LİDER (3)
Magic (2)
Makita (27)
Max (2)
Max-extra (18)
Max-Extra (4)
May Tools (7)
Maytools (1)
Metabo (2)
Milwaukee (6)
MXS (1)
Müller (1)
Nikon (3)
Optimum (2)
Osaka (2)
Proter (5)
Prox (3)
Proxxon (4)
Rbt (1)
Roney (4)
Rrtmax (1)
Rtm (1)
Rtrmax (6)
Ryobi (6)
SAFEWELL (1)
Sgs (9)
Stanley (9)
Stayer (8)
Studor (1)
Tokyo (3)
Yedsun (1)
Zivipf (1)
Çetin (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Güç (Watt)

(139)
(20)
(13)
(8)
(4)
(3)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Güç Türü

(97)
(6)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(73)
ve üzeri (96)
ve üzeri (105)
ve üzeri (107)
ve üzeri (111)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL