Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Pafta

için 366 sonuç bulundu.
Marka seçiniz
 • 7.999,00 TL 6.749,10 TL
  % 16
  Bahcevetarim
  %100
 • 22.098,95 TL 14.519,01 TL
  % 34
  Balsüzen-Makina
  %99
 • 95,00 TL 75,00 TL
  % 21
  aetsatış
  %97
 • 36,00 TL
  DorukShop
  %100
 • 634,74 TL
  HIRDAVATARA
  %100
 • 159,00 TL 149,00 TL
  % 6
  osmanlisifacisi
  %97
 • 729,47 TL
  HIRDAVATARA
  %100
 • 93,67 TL
  proaleteticaret
  %86
 • 349,25 TL
  ArıcıTeknik
  %88
 • 520,00 TL 469,00 TL
  % 10
  hirdavaTeknik
  %100
 • 175,00 TL
  NETTEHIRDAVAT
  %98
 • 22.000,00 TL
  Yasar.Hirdavat
  %100
 • 150,00 TL
  toolsmarketim
  %100

Pafta

Pafta inşaat sektöründe ve mimaride sık bir şekilde kullanılan terimlerden biridir. İnşaat ve mimarinin dışında farkı sanat dallarının da bulundurduğu bu terim farklı alanlarda farklı anlamlara gelir. Borular kullanılırken içerisine kanallar açılması, farklı borularla birleştirilmeleri gibi işlemlerin yapılması gerekebilir. Böyle durumlarda sorular dışarıdan delik açılması gerekir. Bu işlemi yapmak için kullanılan alet pafta makinesi olur. Paftalar sanayi sektöründe çok büyük ölçülerde ve kullanımı daha zor, zahmetli olan aletlerdir. Bu tür aletler endüstriyel kullanım alanlarına sahiplerdir. Bu sebeple herkes tarafından rahatlıkla kullanılamazlar. Fakat bu makine de seyyar ve el tipi modellere sahiptir. Bu tür modeller hem taşınabilirlik açısından avantaj sağlarken hem de daha kolay bir şekilde kullanılabilirler. Bu ürünler çok farklı alanlarda kullanılabilir. Boru kesmek için ve diş açabilmek için gerekli olan bu aleti farklı boru uygulamalarında kullanmanız gerekir. Örneğin doğalgaz tesisat için boruların dişlerinin açılmasına gerek duyulur. Bu durumda bu alet son derece kullanışlıdır. Ayrıca su tesisatlarında da çok gerekli olan bu ürünün farklı modellerini bulmak mümkündür. Düşük yakıt tüketim sayesinde bu küçük alet çok sık bir şekilde kullanılır. Sayfamızda birbirinden kaliteli ve gelişmiş tasarımlar bir araya getirilerek kullanıcıya sunulur. Siz de bu ürünlerden birini tercih ederek hayatınız çok daha kolay hale getirebilirsiniz. Tüm seçenekler için elektrikli aletler ve yapı market sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Birbirinden Farklı Tasarımlarıyla Dikkat Çeken Pafta Modelleri

Birbirinden Farklı Tasarımlarıyla Dikkat Çeken Pafta Modelleri

Elektrikli aletlerle ilgili önemli özelliklerden biri tasarımları olur. Özellikle el tipi modellerde tasarımları ürünün kullanım rahatlığı açısından belirleyici oldukları için büyük öneme sahiptir. Ürünlerin tasarımına çok daha dikkat ederek seçim yapmak önemlidir. Pafta çeşitleri birbirinden farklı çok geniş bir seçenek skalasına sahiptir. Bu skalada bulunan ürünlerin tasarımsal açıdan birbirleriyle çok çeşitli farklılıkları bulunur. Tüm bu farklılıklar ürünlerinde farklı kullanıcılara uygunluğu açısından önemlidir. Farklı tasarımlara sahip kullanıcılar farklı kullanıcıların rahatlıkla kullanabileceği türde tasarımlara sahiptir. Bu sayede çok geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eder. Tezgah tipi modeller genellikle endüstriyel amaçla kullanılanlarda görülür. Bu tür modeller diğerlerine göre daha büyük ve ağırdır. Bu modeller çok büyük ve geniş boruları kesilmesi, bükülmesi ve bu borulara diş açılması için kullanılabilir. Çok yüksek enerjiye sahip olan bu ürünler çok güçlüdür. Farklı devir özelliklerine sahip olan bu modellerle çok farklı ve kalın boru tiplerini kesmek mümkündür. El tipi modeller ise rahatlıkla atölyelerde kullanabileceğiniz tipte modelelerdir. Küçük ve ergonomik tasarımları sayesinde rahatlıkla saklanabilen bu modeller özellikle tesisat ve kalorifer sistemlerinin yapısında kullanılırlar. Bu tür dövmeleri aynı zamanda klimalarda da kullanabilirsiniz. Bu tür ürünler soğuk çekme yöntemiyle çalışırlar. Bu yöntem sayesinde boruları 180 dereceye kadar rahatlıkla çekebilirler. Sert, yarı sert ve yumuşak yapıdaki borularda rahatlıkla kullanılabilir. Çelik borularda da rahatlıkla kullanabileceğiniz bu ürünler güçlü yapılarıyla dikkat çekerler. Kılıç tipi modeller de boruları kesilebilmesi için son derece kullanmalıdırlar. Boru paftası modelleri farklı materyallerden üretilmiş olan en sert boruların bile kesilebilmesini sağlarlar. Bu tür ufak ve el tipi modelleri evinizde de rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ufak ve el tipi modellerin bir kısmında tek tip kaydırma ve bükme kalanına ihtiyaç duyulabilir. Bu tür modeller daha rahat bir şekilde saklanabilir ve çok daha az alan kaplarlar. Siz de tüm modelleri inleyerek kendi ihtiyaçlarınıza uygun olduğunu düşündüğünüz rahat bir şekilde kullanabileceğiniz modelleri rahatlıkla bulabilir ve tercih edebilirsiniz. Sayfamızda yer alan Proter pafta ürün seçeneklerine bakabilirsiniz.

Üstün Kalitesiyle Uzun Süre Kullanabileceğiniz Paftalar

Üstün Kalitesiyle Uzun Süre Kullanabileceğiniz Paftalar

Paftalar bir kere satın aldığınızda çok uzun süre kullanılabilmesi beklenen elektrikli aletlerdir. Bu sebeple seçim yaparken ürünlerin kullanım süresine dikkat etmeniz çok önemlidir. Ürünlerin kullanım süresini belirleyen bazı özellikler bulunur. Bu özelliklerin başında ürünün kalitesi gelir. Ürünlerin kalite özelliklerinin olması için kaliteli materyallerden üretilmiş olması gerekir. Kalite materyallerden üretilmeyen ürünler kısa süre içerisinde bozulurlar ve dış etkenlere karşı çok dayanıksız sorular. Elektrikli pafta çok sert boruların kesilmesi, bükülmesi için kullanılan ürünler oldukları için dayanıklılığı büyük önem taşır. Dayanıklı materyallerden oluşturulmayan ürünler kısa süre içerisinde kullanılamaz hale gelirler. Sayfamızda bulunan modeller arasında yüksek kalite materyallerden üretilmiş olan, en sağlam boruları dahi rahatlıkla bükebildik ve kesilebilecek modeller bulunur. Bunlardan bir kısmının sahip olduğu bükme kalıpları ve kaydırma parçaları, polyamidden üretilir. Poliamit çok sağlam nitelikte bir üründür. Sağlamlığı sayesinde boruların bükülmesini kolaylaştırır. Kaygan özelliği olan materyal kaydırma borularında kullanım için son derece kullanışlıdır. Ürünün içerisinde bulunan cam elyaf takviyesi de hem kayganlığı hem de sağlamlığı açısından çok faydalıdır. Sahip olduğu sağlam dişli kutusunun bakıma ihtiyacı olmaz. Testere tipi modelleri sahip olduğu testere yapraklarının kalitesi büyük öneme sahiptir. Çelik materyalden üretilen son derece güçlü olan bu testere yaprakları sayesinde boruların kesilme işlemi çok daha kolay bir şekilde gerçekleştirilir. Elektrikli alette kullanılan uçlarda paftalar olarak adlandırılırlar. Bu uçların kalitesi de kullanım açısından çok önemlidirler. Bu modellerin kolayca kırılmaması işlemlerine devam edilebilmesi için çok önemlidir. Çabuk kırılan ve parçalanan materyaller tehlikeli kazalara sebep olabilir. Ürünlerin uzun süre dayanıklı olması rahat bir şekil kullanılabilmeye devam edilmesi için yedek kolları önemlidir. Bu kollar da en az orijinalleri kadar kaliteli ve dayanıklıdırlar. Bu sayede çok uzun bir süre daha makineyi kullanabilirsiniz. Boru tamiratları sonrasında sızdırmazlık testi için kullanılan test pompalarının kalitesi de işlemlerin doğruluğunu ölçmek için önemlidir. Siz de birbirinden kaliteli modelleri tercih ederek çok uzun süre verimli bir kullanım sağlayabilirsiniz. Sayfamızdan Virax pafta modellerine göz atabilirsiniz.

İşlevsel Açıdan Son Derece Gelişmiş Özelliklere Sahip Olan Paftalar

İşlevsel Açıdan Son Derece Gelişmiş Özelliklere Sahip Olan Paftalar

El paftası seçimi yaparken ürünün sahip olduğu işlevsel özellikler büyük öneme sahiptir. Bu özellikler ürünün daha kolay bir şekilde kullanılabilmesi ve çok daha verimli bir kullanıma sahip olması için önemlidir. Ürünlerin sistemsel özellikleri ilk dikkat edilmesi gereken niteliklerdendir. Sistemsel açıdan farklı uçlara, kalıplara ihtiyaç duyan modelleri saklanması biraz daha zor olabilir. Bu sebeple tek tür bükme kalıplarında ihtiyaç duyan modeller çok daha rahat bir şekilde saklanabilir. Saklama alanı dar olan kullanıcılar için ideal ürünlerdir. Ürünlerin maliyet açısından avantaj sağlayan özellikleri de çok önemlidir. Boru bükme aparatlarında kullanılan parçalar birden çok defa kullanılabilirler. Bu tür parçalar çok rahat bir şekilde uzun süre kullanılabilirler. Bu da maliyet çatıdan son derece avantajlı olmalarını sağlar. Pafta boyutları önemli özelliklerinden biridir. Paftanın boyutu kullanılacağı alan açısından önem taşır. Endüstriyel amaçlarla kullanılan tezgah tipi modellerin boyutları daha büyük olurlar. Bu tür modeller sabit olarak kullanılır. Daha küçük ve el tipi modeller ise taşınabilir özelliktedirler ve genellikle hafif tasarımlara sahip olurlar. Ürünün bakıma ihtiyaç olmayan sağlam dişli kutusu bulunur. 1000 W gücündeki motor sayesinde ürün çok güçlü bir şekilde çalışır. Güçlü motoru dayanıklılığı sayesinde çok uzun süre kullanılabilir. Pafta yedek parça türlerindeki çeşitlilikte ürünlerin onarımı için önemlidir. Bu ürünlerin tümünün sayısız yedek parçası bulunur. Bu parçalar en az orijinal parçalar kadar yüksek kaliteye sahiptir. Bu kaliteli parçalar sayesinde ürünle ilgili herhangi bir sorun, arıza çıktığı durumlarda yedek parçalar çok kolay bir şekilde değiştirilir ve ürünü tekrar çok daha uzun bir süre kullanabilirsiniz. Ürünlerin yağ haznesinin genişliği de uzun süre kullanılabilmesi için önemli bir özelliktir. Yağ haznesi geniş olan ürünlerin yağı çok daha uzun süre kullanılabilir. Bu sebeple yağ haznesinin geniş olmasına dikkat etmek gerekir. Siz de birbirinden farklı özelliklere sahip olan ürünler arasında rahatlıkla kullanabileceğiniz modelleri tercih ederek hayatınızı çok daha kolay bir hale getirebilirsiniz.

Çok Rahat Bir Şekilde Kullanılabilen Paftalar

Çok Rahat Bir Şekilde Kullanılabilen Paftalar

Otomatik pafta makinası kullanımı çok kolay olan ürünlerdendir. Ürünün kullanımını öğrenmek için öncelikle bazı teknik özelliklerini öğrenmeniz ve daha sonra ürünün kurulumunu yapmanız gerekir. Ürünü kurmak için öncelikle bacaklarını ayarlamanız gerekir. Boru kesiminde yağ akması durumu ortaya çıkabilir. Bu da ürünün çok kısa sürede bozulmasına ve kullanılamaz hale gelmesine sebep olabilir. Yağın geriye akmaması için bacaklar işlem aynasından yüksekte ayarlanması gerekir. Kullanmadan önce yağın içerisinde bulunduğu süzgecin tamamını rahat bir şekilde yapılmasına dikkat etmelisiniz. Bunun için öncelikle talaş kabını kaldırmanız gerekir. Talaş kabının altındaki yağ haznesini kabağını kaldırdığınızda yağı ve süzgeci görebilirsiniz. Bu şekilde kontrolünü sağlayabilirsiniz. Kontrol yaptıktan sonra hazne üst kapağını doğru şekilde yerleştirmeniz önemlidir. Aksi takdirde yağ sızması, ürünün doğru çalışmaması gibi sorunlar ortaya çıkabilir. Ürünü kurarken yapmanız gereken bir diğer işlem de tarak kafasının takılması olur. Ürünün üzerinde sürgü deliği bulunur. Tarak kafasının kolunu bu deliğe yerleştirmeniz gerekir. Daha sonra kolu sürgüye doğru sıkıştırarak rahat bir şekilde yerleştirebilirsiniz. Bu kolu indirerek tarak kafasının tamamen yerleştiğinden emin olabilirsiniz. Kurulumu tamamladıktan sonra ürünü çalıştırabilirsiniz. İşlem aynalarını kesilecek borunun genişliğinde açarak boruyu buraya yerleştirin. Daha sonra aynayı kapatarak boruyu çok rahat bir şekilde kesebilirsiniz. Sayfamızda bulunan pafta kolu çok kolay bir şekilde kullanılacak şekilde tasarlanır. Ürün kullanımı sırasında doğru uçları bulmak ve doğru işlemler için kullanmak önemlidir. Bu tür işlemler da kullanacağınız bir pafta kılavuz seti çok kullanışlı olur. Bu tür ürünleri kullanarak çok rahat bir şekilde tüm işlemleri tamamlayabilirsiniz. Bu tür setler içerisinde pafta kolları, kılavuz kolları, diş tarağı gibi gerekli tüm materyalleri bulundurur. Bu sebeple tecrübeli olmayan kullanıcılar için bu tür setler çok rahat olur. Siz birbirinden farklı özelliklere sahip olan çok kolay bir şekilde kullanabileceğiniz tüm bu modeller arasında seçim yaparken efor sarf etmeden tüm işlemlerinizi halledebilirsiniz.

Her Bütçeye Uygun Paftalar

Her Bütçeye Uygun Paftalar

Ürün seçimi yaparken dikkat edilecek önemli özellikler arasında fiyatlarda bulunur. Kullanıcılar seçtikleri ürünlerin bütçelerinin dahilinde olmasını isterler. Ayrıca ürünlerin fiyat performans oranı da ideal olmalıdır. Yüksek performansa sahip bütçe dahilinde ürünler bulunabilmesi için ürünlerin farklı fiyat seçenekleri bulunması önemlidir. Pafta fiyatları çok geniş bir aralığa sahiptir. Bu sayede ürünler çok farklı fiyat seçenekleri bulundurur. Bu aralıkta ürünlerin fiyatları tamamen birbirinden farkı özelliklerinden etkilenerek değişir. Ürünlerin fiyatlarını etkileyen teknik özellikler vardır. Ürünün ölçüleri, sahip olduğu farklı işlevsel özellikler fiyatları etkileyen nitelikler arasında bulunur. Ürünlerin fiyatı üzerinde etkili olan önemli bir nokta ürünün ölçüleridir. Ürünler çok farklı boyutlara sahip modeller bulundurur. Bu modeller arasında tezgah tipi büyük ve endüstriyel makineler de mevcuttur. Bu tür makinelerin uygun olduğu boru tipleri farklıdır. Bu modellerin yanı sıra elektrikli modellerde bulunur. El tipi olan elektrikli pafta fiyatları tezgah tipi olanlardan farklı olurlar. Pafta makinesi fiyatları üzerinde etkili olan biri diğer özellik de ürünün üretildiği materyaller olur. Cam elyaf eklemeli polyamid materyalden üretilen modeller son derece kaliteli olurlar. Bu tür modeller çok rahat bir şekilde kullanılabilir ve sert boruların bile rahat bir şekilde bükülmesi ve kesilmesini sağlar. Ürünlerin sahip olduğu ek işlevsel özellikler de fiyatlar üzerinde etkilidir. Örneğin emniyet butonu olan modeller mevcuttur. Bu tür bir özellik ortaya çıkabilecek iş kazalarının engellenmesi için çok önemlidir. Emniyet düğmeleri sayesinde kendini rahatlıkla okuyabilirsiniz. Ürünler arasında hızlı ve yavaş vites seçenekleri bulunan maddeler bulunur. Bu tür modeller vites özellikleri sayesinde belirli aralıklarla boruları kesebilir. Ürünlerin bükme işlemi için kullanılması gereken farklı yağ malzemeleri bulunur. Farklı yağlama modellerin fiyatları da değişik olabilir. Bu sebeple farklı yağlama maddelerinin kullanılması gereken modellerin fiyatları da farklı olurlar. Ürünlerin kalitesi de fiyatları üzerinde etkilidir. Kaliteli ürünler çok daha uzun süre kullanılabilir. Bu tür ürünler uzun vadede bütçeniz üzerinde olumlu bir etki yaratırlar. Siz de farklı fiyatlara sahip modellere göz giydirebilirsiniz.

 Pafta Modelleri Arasından Seçim Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Pafta Modelleri Arasından Seçim Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Paftalar son derece geniş seçenek skalasına sahip olan ürünlerdir. Birbirinden farklı kalabalık bir model seçeneğine sahip olan paftalar arasında seçim yapmak kafa karıştırıcı görünebilir. Bu sebeple ürün seçimi yapmadan önce kriterlerinizi belirlemeniz gerekir. Bu kriterleri belirleme den seçim yapmak gerekir. Bu kriterleri belirlemeden önce seçim yapmaya çalışmak yanlış seçimi yapmanıza sebep olabilir. Bu durumda ürünlerin sizin istek ve ihtiyaçlarınıza uygun olmaması kaçınılmaz olur. Bu sebeple öncelikle istek ve ihtiyaçlarını belirleyerek kriterleriniz doğrultusunda seçim yapmanız gerekir. Bu kriterleri belirlerken dikkat etmeniz gereken özellikler vardır. Bu özellikler arasında ürünün teknik özellikleri, sahip olduğu işlevsel özellikler, ürünün ölçüleri gibi detaylar bulunur. Ürünler arasında seçim yaparken dikkat edilmesi gereken özelliklerden iki ürünün ölçüleridir. Pafta ölçüleri modelden modele değişiklik gösterirler. Farklı ölçüler farklı alanlarda kullanılırlar. Ürünü kullanacağınız alanı düşünerek seçim yapmanız gerekir. Eğer endüstriyel kullanım için bir model seçmek istiyorsanız daha büyük boyutlarda ve sabit kullanılan modelleri tercih edebilirsiniz. Fakat taşınabilir modeller istiyorsanız, elektrikli paftalar çok uygundur. Hafif olan bu aletler rahat bir şekilde istediğiniz yere taşınabilecek özelliktedir. Seçim yaparken dikkat edeceğiniz bir özellik ürünü üzerinde kullanacağınız borular olur. Boruların makine ile uyumlu olması önemli bir özelliktir. Uyumlu modeller bulmacada zorlanmamız halinde boru pafta takımı ürünleri edinebilirsiniz. Bu tür modeller makine ile birlikte boruyu da verdikleri için ayrıca uyumlu ürünler almanıza gerek kalmaz. Ürünlerin sahip olduğu ek işlevsel özelliklerine dikkat etmeniz gerekir. Bazı modeller ek güvenlik önlemlerine sahip olurlar. Bu tür modelleri tercih ederek kendiniz daha rahat bir şekilde koruyabilirsin. Ürün seçimi yaparken zorlanmamız durumunda ürünlerin yorumlarına da dikkat edebilirsin. Bu yorumların tümü ürünleri kullanan tecrübeli kullanıcılar tarafından yazılır. Bu sayede siz de ürünlerin kullanımı hakkında fikir edinebilirsiniz. Böylece kafanızda soru işareti kalmadan rahat bir şekilde seçim yapabilirsiniz. Siz de belirlediğiniz kriterler doğrultusunda istek ve ihtiyaçlarınıza uygun modelleri sayfamızda rahatlıkla bulabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Proter (18)
Rems (12)
Virax (15)
Super Ego (30)
Euromax (19)
Nora (3)
Ridgid (24)
Eltos (15)
Rıdgıd (13)
Catpower (11)
Rico (11)
Sgs (4)
Apaz (2)
REMS (2)
Sonar (2)
Troy (2)
Bormak (1)
Brio (1)
Candan (1)
Einhell (1)
Eral (1)
Forsage (1)
Fusion (1)
Klpro (1)
Knc (1)
(148)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Güç (Watt)

(14)
(9)
(3)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Güç Türü

(15)
(8)
(4)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(22)
ve üzeri (29)
ve üzeri (31)
ve üzeri (31)
ve üzeri (31)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL