Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.
Akıllı Sıralama Nasıl Çalışır?
Ürünün satış hızı, görüntüleme sayısı,
ücretsiz kargo, mağaza puanı ve
siparişi gönderme süresi akıllı sıralamayı belirler.

Konum Seç

Kırıcı Deliciler & Kırıcılar

için 1,612 sonuç bulundu.
Marka seçiniz
 • 2.089,00 TL 1.859,21 TL
  % 11
  ucuzahirdavat
  %100
 • 2.180,00 TL 1.962,00 TL
  % 10
  Ulupinar
  %100
 • 2.999,99 TL 1.979,99 TL
  % 34
  Hirdavatmeydani1
  %100
 • 1.070,00 TL 963,00 TL
  % 10
  MEGAHIRDAVAT
  %92
 • 3.640,00 TL 3.276,00 TL
  % 10
  Ulupinar
  %100
 • 2.350,00 TL 2.115,00 TL
  % 10
  HIRDAVATAĞACI
  %100
 • 3.550,00 TL 3.195,00 TL
  % 10
  Hırdavatstok
  %100
 • 4.099,00 TL 3.689,10 TL
  % 10
  HausportN11
  %100
 • 13.725,00 TL 12.352,50 TL
  % 10
  kırıcıyapımarket
  %100
 • 2.773,00 TL 2.228,94 TL
  % 20
  Pars-Endüstri
  %98
 • 2.753,00 TL 2.477,70 TL
  % 10
  Ulupinar
  %100
 • 2.597,30 TL 1.392,12 TL
  % 46
  Balsüzen-Makina
  %100
 • 4.040,00 TL 3.636,00 TL
  % 10
  7Kat
  %100
 • 1.750,00 TL 1.610,00 TL
  % 8
  hirdavaTeknik
  %100
 • 2.300,00 TL 1.889,10 TL
  % 18
  BAHCECİLER.İNSAAT
  %100

Kırıcı Delici ve Kırıcılar

Değişmeyen tek şeyin değişimin kendisi olduğu düşünülürse evlerinizde ve çeşitli alanlarda sık sık değişim yapılması hiç de garip kaçmaz. Odalarınızı yeni bir forma kavuşturmak için ya da bahçelerde yeni alanlar yaratmak için pek çok inşaat tekniği kullanılır. Bu teknikler kimi bir zaman bir alanı kırıp yeniden yaratmak üzerine kurgulanır. Bu sayede evleriniz çok daha rahat bir yaşama alanı haline gelir. Bu ürünler arasında en çok ve en sık tercih edilenler içerisinde de kırıcı ürünler yer alıyor. Özellikle inşaat sektöründe kullanılan bu ürünler, hayatlarınızı çok daha pratik ve kolay bir hale getirmek için tasarlanmıştır. Bu ürünleri edinerek sizler de kolay ve pratik bir tadilat deneyimi yaşayabilirsiniz. Evlerinizde yeni alanlar açmak adına pek çok matkap ve benzeri alet kullanılır. Bunlar arasında delici özellikli ürünler de oldukça dikkat çeker. Yeni bir alan yaratmak adına duvarları dilediğiniz gibi şekillendirmek bu anlamda tam olarak sizlerin elindedir. Evlerini ve yaşam alanlarını çok daha modern hale getirmek isteyen kullanıcıların severek tein ettiği ürünler arasında bulunan kırıcı delici ürünler sizlerin yaşamını kolaylaştırmak adına tasarlanmıştır. Kimisi evlerde perdeler asmak için sizlere uygun alanlar açmaya yararken, kimisi de odalarınızı baştan yaratıp evlerinizi şekillendirme konusunda son derece önem arz eder. Kırıcı ve delicilerin sizlerin hayatlarınızı bu kadar kolaylaştıran pratik ürünler olduğu konusunda hemen hemen hepiniz aşinasınızdır. En çok inşaat sektöründe karşınıza çıkabilen bu ürünler çoğu zaman ustaların ellerinden ayırmadığı malzemeler arasında yerini alırlar. Ancak edinmek için çok da profesyonel kişilerin aracılığına ya da profesyonel ekipmanları olan kişilerin bilgisine ihtiyacınız yoktur. Bu anlamda elektrikli aletler ve yapı market sayfamızdaki seçenekler içerisinde sizlere en uygun olanlar, özellikleri ile birlikte verilir. Sizler de kendi işinizi halledebileceğiniz en verimli malzemeyi bu sayede seçip, edinmiş olursunuz. Pek çok kullanıcı artık hayatının merkezine kendi tamir tadilat işlerini yapabilmeyi yerleştiriyor. Bu da hem maddi olarak bireylere büyük tasarruf sağlıyor hem de başkalarına ihtiyaç duymadan kendi işlerini görebilen kişilerin özgüveni artıyor. Bu malzemeleri edinerek sizler de kendi işlerinizi pratik ve kolay bir şekilde halledebileceksiniz.

 Hayatı Kolaylaştıran Kırıcı ve Deliciler

Hayatı Kolaylaştıran Kırıcı ve Deliciler

Son zamanlarda pek çok kullanıcının kendi işini kendisi halletmesine yönelik pek çok malzeme üretilmeye ve alıcı bulmaya başladı. Bunların içerisinde en ön sıralarda yapı market ürünleri geliyor. Bu ürünler arasında da kırıcı delici özellikli ürünler öne çıkıyor. İnşaat işlerinde kullanılan pek çok farklı malzeme arasında bulunan bu kırıcı ve delici özellikli ürünler sayesinde işler çok daha kolaylaşıyor. Temel malzemeler arasında bulunan ürünlerin içerisinde de kırıcı delici matkap seçenekleri öne çıkıyor. Matkaplar hayatınızı son derece kolaylaştıran ürünler arasındadır. Artık hemen hemen her evde denk geldiğimiz bu ürünler sayesinde, ev içerisinde tadilat işleriyle ilgilenirken, dışarıdan gelecek usta bir ele ihtiyaç çok azaldı. Herkes kendi tadilat işinde usta olmaya başladı. Bundan dolayı da evlerde yeni alanlar kazanmak ya da alanlarında ufak değişikliklere gitmek isteyen kullanıcılar kendilerine bu konuda malzemeler edinmeye başladı. Elinizden her iş geliyor diye düşünüyorsanız, bu malzemeler sizlerin de hayatını son derece kolaylaştıracak olduğundan ötürü oldukça önemlidir. Sayfamız pek çok yapı markete teker teker gitmek yerine sizleri ürünlerin özelliklerini karşılaştırabileceğiniz bir sistem oluşturuyor. Bu konuda alışveriş yaparken yanınızda tıpkı bir rehber olduğunu düşünerek alışveriş yapıyormuş gibi bilgili bir şekilde hareket etmenizi sağlıyor. Hayatlarınızı son derece kolaylaştıran bu pratik ürünler elbette çeşitli parçalardan yapılıyorlar. Bu konuda sayfamızda kırıcı delici matkap parçaları da karşınıza çıkıyor. Çünkü matkaplarınız işlem görürken bazen hasar alabiliyor. Bundan dolayı da yeni matkap almak yerine bu parçaları birebir edinmek daha mantıklı oluyor. Sizleri büyük masraflardan kurtaran bu ürünler sayesinde artık hayatınız çok daha kolay bir hal alacak. Günümüzde inşaat sektöründe veya tadilat durumlarında oldukça kullanışlı olan bu alet ve edevatlar, birçok işyerlerinde de kullanılıyor. İş yerlerinin ilk tercihi olan ürünler arasında olan ve gerekli kullanımda hazır bulunan kırıcı ve delici matkaplar, her yerde ihtiyaçlarınızı karşılıyor. Buna örnek verecek olursak, yaygın olarak en çok kullanılan ürünlerden birisi hiltilerdir. Kırıcı seçenekleri arasında olan hilti inşaat ve tadilat işlerinde kullanılan kırıcı ve delici aletlere verilen genel addır. Kırıcı deliciler normal bir matkaptan ziyade çok daha gelişmiş matkap çeşitleridir. Sayfamızdan Bosch kırıcı, deliciler ve kırıcılar hakkında bilgi alabilirsiniz.

 Tadilat İşlerinin Vazgeçilmezi Kırıcı Deliciler

Tadilat İşlerinin Vazgeçilmezi Kırıcı Deliciler

Mermer ve seramik tarzı yüzeyleri normal bir matkap ile delmesi oldukça güçken kırıcı delici ile bu oldukça kolay olur. Bu da sizler için son derece kullanışlı ürünlere sahip olmak anlamına gelir. Sıradan bir matkaptan çok daha avantajlı ve ideal olan bu ürünler sayesinde kullanıcılar hayatlarını kolaylaştırıp başarılı bir tadilat gerçekleştirirler. Tadilat işlerinin bir numaralı araç gereçleri arasında olan hilti çeşitleri bu anlamda tam olarak ihtiyaçlarınıza yöneliktir. Mutfağınızı ya da banyonuzu bu ürünler yardımı ile gönlünüzce yeniden yaratabilirsiniz. Çünkü seramiklerin ve mermerlerin kırılması ve yerine yeniden tasarlanmış ürünlerin yerleştirilmesinde ilk adımı bu matkap çeşitleri ile atarsınız. Bunun yanında duvar yıkmak ya da yeri delmek gibi işlerde yaygın olarak kullanılır. Kırıcı deliciler üç ayrı çalışma moduna sahiptirler. Bunlar, darbeli matkap modu, darbesiz matkap modu ve kırıcı moddur. Kırıcı-Delici modu ile diğer matkaplardan çok daha farklı işleve sahiptirler. Kırıcı delici hilti çeşitleri işlev olarak son derece kullanışlı ürünlerdir. Bunun yanında kapasite ve iş alanları normal matkaplara oranla çok daha geniştir. Hacim olarak normal matkaplara yakın olsalar da kilo bakımından onlardan daha ağırdır. Teknik özellik bakımından ve devir saati bakımından da diğer özelliklere göre daha ayrıcalıklıdır. Sayfamızda kolay ve pratik bir şekilde bulabileceğiniz profesyonel markalar kullanım açısından çok daha uzun ömürlü ve dayanıklıdır. Hacim ve ağırlık olarak normal bir matkaptan daha yüksek değerlere sahiptirler. Herhangi bir darbeli matkapta normal matkap ucu kullanılabilir. Ayrıca, darbeli matkabın normal matkaptan farkı, mekanik cırcır mekanizmalarına sahiptirler. Bir SDS matkapta, özel SDS matkap uçları ve keskiler kullanılır. Ayrıca, SDS matkaplar, pnömatik bir mekanizmaya sahiptirler. SDS matkaplar, genelde beton ve benzeri malzemeleri veya zeminleri delmek için kullanılır. Darbeli matkaplar ise, taş veya taşa benzer cisimleri delmek, kırmak için üretilmişlerdir. SDS matkaplar uç olarak, normal matkap uçlarına uygun bir adaptör ile ahşap veya metali delme işi yapabilirler. Eğer betonda delme işlemi yapacak iseniz, darbe fonksiyonunu kullanmakta fayda var. Black & Decker kırıcı, deliciler ve kırıcılar sayfamızda mevcuttur.

 Pratik Kullanım Kolaylığı Sağlayan Kırıcı Deliciler

Pratik Kullanım Kolaylığı Sağlayan Kırıcı Deliciler

Bu matkapları kullanırken dikkat edilmesi gereken şey doğru uç ve doğru matkap kullanımıdır. Aksi takdirde, büyük tehlikelere yol açabilirler. Kullanılacak olan matkap kalite ve fiyat olarak ne kadar yüksekse, güvenliği ve kalitesi de o kadar yüksek olacaktır. Uç olarak ahşap delme uçları da mevcuttur. Fakat bu uçlar ile mermer veya seramik delmeye kalkarsanız bir süre sonra uç aşınarak kullanılamaz hale gelecektir. Bu tarz işler ve delinecek malzemelerde genellikle markalı ve elmas uç işinizi daha rahat görecektir. Size en uygun kırıcı delici matkap tavsiyesi ile tadilat ve tamirat işlerini çok daha hızlı ve kolay bir şekilde halledebilirsiniz. Hırdavat ürünleri içerisinde sizlerin çok fazla işini görecek ürün vardır. Bu ürünler arasında matkaplar son derece önemli yer tutar. Evlerinizde artık kendi ustanız olmanızın zamanı geldiğini düşünüyorsanız, bu ürünleri gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Bu malzemeler sizlerin zamandan kazanarak pratik bir şekilde tamir ve tadilat işlerini yapmasına odaklanarak üretilir. Bu konuda sınırsız hizmet sunan kırıcı matkap seçenekleri akıl almaz ölçüde geniştir. Çeşitli konularda ve alanlarda son derece kolay bir şekilde kullanılabilen bu ürünler acil durumlarda da sıklıkla tercih edilir. Özellikle deprem ve göçük gibi acil durumlarda da kullanılan hilti ve kırıcı matkap çeşitleri ile bir cana kavuşmak son derece önemlidir. Acil durumlarda kullanılan bir numaralı yardımcı malzemeler arasında olan bu matkap ve deliciler sayesinde pek çok hayat erken müdahale ile kurtarılabilir. Bu da bu ürünlerin hayati önem taşıyan anlarda bile zamandan kazandığının ve pratik olduğunun göstergesi olarak karşınıza çıkar. İtfaiye ve acil yardım ekiplerinin ekipmanları arasında görmeye alışkın olduğunuz bu ürünler ustaların ellerinde de sık sık karşınıza çıkar. Hilti fiyatları hemen hemen her bütçenin edineceği şekillerde sayfamızda bulunuyor. Bu ürünler hayatlarınızı pratik bir şekilde şekillendirmeye yarıyor. Sizler elinizde büyümeyen işlere bu malzemeler sayesinde imza atıyorsunuz. Özellikle sivri ve yassı uçların kullanımında sık sık kullanılan delici ve kırıcı aletler bunun yanında beton blokların kolay bir şekilde kırılması ve delinmesi konusunda da sizlere büyük bir yardımcı rol oynuyor.

 Kırıcı ve Delicilerin İşlevsel Kullanımı

Kırıcı ve Delicilerin İşlevsel Kullanımı

Kırıcı ve delici alet seçenekleri en çok inşaat sektöründe yaygındır. Bunun nedeni inşaatın temel alanının beton ve duvar üzerine olmasıdır. İsminden de anlaşılacağı gibi, çeşitli alanları ve yerleri kırma ve delme işleri ile yükümlü matkaplardır. Genelde duvar seramiği gibi alanları kırıp yerine yeni seramikler yerleştirileceği zamanlarda kullanılır. Kırıcı seçenekleri arasında matkap çeşitlerinden hiltiler, sık sık tercih edilen ürünlerdendir. Hiltiler yaygın olarak kullanılır ve beton blokların, duvarların delinip kırılmasında son derece önemli yer tutar. Kırıcı ve delici seçenekleri arasında benzinle çalışanlar, basınçlı hava ile çalışanlar ve elektrikle çalışanlar olmak üzere üç tip bulunur. Bunlardan şarjlı kırıcı delici çeşitleri elektrik ile çalışanlar arasında yer alır. Sizlere enerjiden tasarruf sağlayan ve hareket kolaylığı veren bu ürünler, tadilat sürecinde son derece merkezi bir yere sahiptir. Bu kırıcı deliciler kısa sürede şarj edilirler. Genel olarak motor gücü son derece kuvvetli olan hilti matkap çeşitleri ile pratik ve hızlı bir tadilat deneyimi yaşamak artık sandığınızdan çok daha kolay. Bunun yanında benzinli hilti seçenekleri de mevcuttur. Benzinle çalışma özelliğine sahip olan bu kırıcı seçenekleri ile son derece kolay ve pratik bir kullanım artık evlerinize geliyor. İnşaat sektörünün yanında ev tadilat işlerinde de oldukça uygun seçeneklerde sayfamızda bulabileceğiniz bu malzemeler sayesinde evlerinizde kolay bir kullanım mümkün. Elektrikle şarj olan bu ürünler, özel uç yuvasına sahiptir. Uçları değişkendir çünkü her alan her uçla kırılıp delinemeyebilir. Buna müsait olan çeşitli uçlar takılıp çıkarılarak bu malzemelere yerleştirilerek tadilat işlemleri kolay bir şekilde gerçekleştirilir. Güçlü motoru ve kolay yağlanabilir parçaları sayesinde elektrik ile çalışan bu ürünler oldukça fazla alıcının beğenisini topluyor. Bu anlamda kırım işlemlerinde de oldukça dayanıklı olarak karşınıza çıkıyor.

 Kırıcı Delicilerde Konforlu Dokunuşlar

Kırıcı Delicilerde Konforlu Dokunuşlar

Tamir ve tadilat işlemlerinin hemen hemen hepsinin başrolü matkaplardır. Sizler için en uygun matkap, işinizi en pratik olarak görmeye yarayacak olan matkaptır. Alanları yenilemek ve değiştirmek için duvar ve beton kırıcıları olan matkap çeşitlerini bu anlamda tercih etmeniz gerekir. Kırıcı hilti 17 kg çeşitleriyle karşınıza çıkarken bundan daha hafif hiltiler de sayfamızda, bir tık ötenizde bulunuyor. Örneğin, çabuk ve pratik bir şekilde ulaşabileceğiniz 5 kg kırıcı delici seçenekleri bundan daha hafif ürünlerdir. Aynı işleve sahip olmakla birlikte motor gücü olarak da aşağı kalır yanı yoktur. Bundan dolayı alıcıların kullandığı ürünler arasında, en önde yerlerini alırlar. Özel tasarımlara ve mekanizmalara sahip olan bu yapı malzemeleri, yağa dayanıklı contalara da sahiptir. Bu ürünler arasında özellikle neopren ve teflondan imal edilenler tercih edilir. Bunların nedeni sıradan kırıcı ve delicilere oranla çok daha dayanıklı olmalarıdır. Bundan dolayı bağlantı elemanlarında da bu husus gözetilir. Paslanmaz çelikten imal edilen kırıcı deliciler size konforlu bir tadilat deneyimi sunar. Tüm bu işlemleri yaparken kendiniz konusunda da almanız gereken önlemler bilakis oldukça önemlidir. Özellikle çalışma alanındaki bağlantı kabloları ve hortumlar kesici ve delici aletlerden uzak tutulmalıdır. Bireysel olarak iş güvenliği ile ilgili baret, gözlük, eldiven ve tulum gibi gerekli ekipmanlara sahip olmanız da bu konuda önemlidir. Çünkü bu önlemleri almak sizleri olası iş kazalarına karşı koruyacaktır. Ayrıca alacak olduğunuz bu önlemler kırıcı delici darbeli matkap kullanımında sağa sola sıçrayan parçalardan da sizi koruyacaktır. Temin ettiğiniz ürünlerin mekik, kabza donanımları ve silindir bağlantılarını iyi bir şekilde kontrol etmeniz de bu anlamda önemlidir. Bunun yanı sıra ürünlerin nedensiz bir şekilde durması da ileride sizlere sorun yaratacağından böyle bir problem yaşandığında mutlaka nedeni tespit edilmelidir. Buna neden olan eğer ürünün bir parçası ise yedek parçalarını satın alarak değiştirmeniz gereklidir. Her kullanımdan sonra düzenli bir şekilde temizlemeniz de uzun ömürlü ve sağlıklı bir tadilat malzemesi kullanımı bakımından sizler için son derece önem taşır. Dikkat etmeniz gereken bir diğer önemli konu da çalışmaya başlamadan önce mutlaka taktığınız ucun iyi oturup oturmadığını kontrol etmektir. Bu konuda dikkatli olmazsanız çeşitli kazalara yol açabilirsiniz. Kırıcı fiyatları bu anlamda hemen hemen her bütçeye uygun olarak sayfamızda sunulmuştur. Dilediğiniz vakit inceleyebilir ve en hızlı şekilde, güvenle satın alabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Bosch (381)
Dewalt (62)
Makita (169)
Einhell (178)
Catpower (99)
Rtrmax (70)
Aeg (44)
Stanley (9)
Hilti (6)
Klpro (49)
Worx (36)
Max (35)
Ingco (30)
Proter (27)
Hyundai (23)
Crown (20)
Attlas (17)
CAT (17)
MaxExtra (17)
Ferm (15)
Steiner (15)
Metabo (12)
Dawreek (10)
Ryobi (9)
Chattel (8)
KL (7)
Rown (7)
Sgs (7)
Specco (7)
Stayer (7)
Bulldozer (6)
Dbk (6)
Rolwal (6)
Bavaria (5)
Haıs (5)
Maktec (5)
Mur-Cell (5)
Stilmax (5)
Ford (4)
Graizer (4)
Flex (3)
Keyang (3)
Komson (3)
Leopard (3)
Aks (2)
Bay-Tec (2)
Kleco (2)
Labor (2)
Mac (2)
Maxstar (2)
Milwaukee (2)
Prox (2)
Vonroc (2)
Warrior (2)
Wonder (2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Güç (Watt)

(350)
(163)
(66)
(62)
(54)
(45)
(42)
(38)
(36)
(31)
(25)
(25)
(24)
(24)
(23)
(23)
(18)
(15)
(15)
(14)
(14)
(12)
(12)
(11)
(11)
(11)
(10)
(10)
(10)
(8)
(8)
(8)
(7)
(6)
(5)
(5)
(5)
(4)
(4)
(4)
(4)
(3)
(3)
(3)
(3)
(3)
(2)
(2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(125)
ve üzeri (168)
ve üzeri (173)
ve üzeri (177)
ve üzeri (182)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL