TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Karot Makinesi

için 158 sonuç bulundu.

Karot Makinesi

Karot makinesi, sert bir materyalden, genelde taş veya betondan bir silindir çıkarmak için özel olarak tasarlanmış elektrikli aletlerdir. Karot makinesi, hilti karot makinesi olarak da geçer. Ama hilti denilen ekipman aslında bir makine çeşidi değil böyle makineler üreten bir şirketin bir markasının adıdır, yani HILTI markası zamanla ürünün yerine geçmiştir.

Karot Makinesi İşlevleri

Karot Makinesi İşlevleri

Karot makinesiyle oyulan kısımdaki silindir parça, elmas karot ucunun içinde kalır ve uç dışarı çıkarıldığında içinden çıkarılabilir. Karot makineleri beton kesme ve beton ile taş delme için kullanılır. Metal kesme için kullanılan karot makinelerine anüler adı verilir. Sıklıkla kullanılanlar elmas karot makineleridir ve bunlar aşırı ısınmamaları için içeriden suyla soğutulan bir mekanizmaya sahiptir. Zemindeki beton veya taşlar için elmas karot ucu kullanılırken duvarcılık ve taşçılıkta karbür karot ucu da kullanılabilir. Karot uçları değiştirilebilir ve yenilenebilir. Karot makineleri elektrik gücü ve boyutu açısından değişiklik gösterebilirken karot uçları da yarı çaplarına göre değişiklik gösterir. Ne çapta bir delik açmak istiyorsanız o çapta bir karot ucu kullanabilirsiniz.

Karot Makinesi Nasıl Kullanılır?

Karot Makinesi Nasıl Kullanılır?

Matkap, planya ve benzeri elektrikli el aletlerinden farklı olarak karot makinesi için kullanıcılara eğitim vermek gerekir. Sertifikalı kullanıcılar bu ekipmanı doğru şekilde kullanabilir. Karot makinesi kullanırken ürün talimatlarını da birebir yerine getirmeyi ihmal etmemek gerekir. Ayrıca karot makinesini kullanırken güvenlik eldiveni, güvenlik gözlüğü ve diğer iş kıyafetler ile aksesuarlarının bulunması şart. Borular, lağım delikleri veya diğer büyük çapta delikler açmakta, bazen de taşın veya betonunun durumunu görmek için numune almakta kullanılan karot makinesi bir elektrik kaynağına bağlanmalıdır ve kablo uzunluğu gerekirse uzatma kablosuyla artırılmalıdır. Deleceğiniz yeri önceden işaretlemeniz ve burada başka borular, kablolar bulunmadığından emin olmanız da şart. Bütün bunları sağladıktan sonra karot ucunu işaretlediğiniz yerin çapıyla örtüşecek şekilde koymanız ve makinenin ayağını sabitleyerek çalıştırmanız yeterli.

Karot Makinesi Fiyatları

Karot Makinesi Fiyatları

Elektrikli aletler arasında genelde sadece inşaat alanlarında kullanılan ekipmanlardan biri karot makinesidir. Bosch karot makinesi ve Dewalt, DKT, Catpowe, Rtrmax, Nora, Makita, Proter, DKR, Attlas, KL ve 3M gibi karot makinesinde öncü diğer markaların farklı modellerdeki ürünlerini web sitemizden bulabilirsiniz. Karot makinesi fiyatları diğer elektrikli aletler arasında yüksek bir seviyededir. Ama bunları inşaatlarda uzun yıllar kullanabileceğiniz ve uçlarını değiştirebileceğinizi hesap ederseniz ihtiyacınızı karşılayacak kaliteli bir ürünü satın almanın sizin için daha karlı olduğunu görebilirsiniz. Ayrıca sitemizde yer alan diğer Elektrikli Aletlere göz atabilir ve ihtiyacınız olan ürünlere kolayca sahip olabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Attlas (3)
Bosch (6)
Catpower (34)
Chattel (2)
Dewalt (1)
(2)
Dkt (4)
Euromax (11)
Flex (3)
Hay Karot (2)
Husqvarna (1)
Klpro (10)
Makita (1)
Matsumoto (8)
Max Extra (24)
Mytol (7)
Nora (2)
Perles (1)
Proter (21)
Rtrmax (2)
Shun (4)
Virax (5)
Çelikkal (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Güç (Watt)

(30)
(24)
(15)
(14)
(11)
(10)
(5)
(5)
(4)
(3)
(3)
(3)
(3)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(6)
ve üzeri (7)
ve üzeri (7)
ve üzeri (7)
ve üzeri (7)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL