TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Karıştırıcılar

için 475 sonuç bulundu.

Karıştırıcılar

Boya karıştırıcı ürünler, evlerinizi, iş yerlerinizi ya da herhangi bir alandaki duvarları boya ya da badana yapmak istediğinizde boyanızı yorulmadan, zahmetsizce ve temiz bir biçimde karıştırmanızı sağlayan ürünlerdir. Aynı zamanda çoğunlukla boya mikseri olarak da isimlendirilen ve anılan bu ürünler, emek tasarrufunun yanı sıra boyanızın güzelce karışmasını da sağlar. Siz de kategorimizde yer alan geniş ürün çeşitliliğine göz atabilir ve ihtiyaçlarınızı kolayca giderebilirsiniz.

Boya ve Harç Mikseri Nedir?

Boya ve Harç Mikseri Nedir?

Yapı Market, Bahçe kategorimizde bulunan elektrikli aletler arasında yer alan karıştırıcılar, özellikle yapılarınızda ya da bahçelerinizde boya ve harç karma gibi işlemlerinizi kolaylıkla yapmanızı sağlayacak olan el aletleridir. Boya karıştırıcı ve harç karıştırıcı ihtiyacınız varsa, sitemizin geniş ve kaliteli ürün yelpazesinde tam da ihtiyacınız olan ürünleri bulacaksınız. Bu aletler sayesinde boya, badana işlerinde çok daha kusursuz ve kaliteli sonuçlar elde edebileceksiniz. Hem evinizdeki boya işlerinde, hem bahçe ve dış cephelerde hem de iş alanındaki profesyoneller için son derece gerekli olan boya ve harç mikseri, sonucun daha mükemmel olmasını sağlar. Siz de işlerinizi kolaylaştırmak için bu ürünlerden ihtiyacınıza ve bütçenize uygun olanını tercih edebilirsiniz.

Boya Karıştırıcı

Boya Karıştırıcı

Boya ve badana işlemlerinde kullanılan boyanın iyice karışmış olması, homojen yapısı gibi faktörler boyanın yüzeye daha iyi tutunmasını sağlayacak ve istediğiniz rengi daha kolay duvarda görebilme imkanına kavuşacaksınız. Bu nedenle, boya karıştırma mikseri satın almanız hele de meslek olarak boya işleriyle uğraşıyorsanız, sizin için büyük kolaylık sağlayacaktır. Çelik malzemeden yapılan boya karıştırıcı mikser çeşitleri uzun süre kullanıma uygundur. Boya karıştırıcı kullanımının bir diğer avantajı da çoğu matkap ile uyumlu olmasıdır. Boya karıştırıcı matkap ucu olarak müstakil bir biçimde satın alabileceğiniz ürünlere de kategorimiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Boya karıştırıcı ucu çeşitli boyutlarda satılmaktadır ve belirttiğimiz gibi pek çok matkapla uyumludur. Boya karıştırıcı makine ve boya karıştırıcı makine fiyatları için de kategorimizi inceleyebilir, en ucuz boya karıştırıcı fiyatları sayesinde kârlı bir alışveriş yapabilirsiniz.

Harç Karma Mikseri

Harç Karma Mikseri

Harç karma mikseri de çoğu zaman uzun süren ve insanı oyalayan bir iş olan harç karma işlemleriniz için kullanabileceğiniz karıştırıcı ürünlerdir. Harç karmak çoğu zaman boş bir alana, bir küreğe ve sabra ihtiyacınız olduğu bir işlemdir. Ayrıca normalden daha fazla emek sarf etmeniz gereken bir durumdur. Harç mikseri ya da harç karıştırıcı sayesinde beton ya da çimento harçlarını kolaylıkla karabilirsiniz. Boya mikseri gibi çelik malzemeden üretilen dayanıklı ürünler olan harç karıştırıcı el mikseri çeşitlerine sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. En avantajlı harç karıştırıcı fiyatları ya da harç karma mikseri fiyatları yanı sıra harç karıştırıcı uç, harç karıştırıcı matkap ucu gibi ürünlere de sitemizden erişmeniz mümkün. Harç karıştırıcı ürünler de çoğu zaman klasik matkaplarla uyumlu olduğundan kullanım kolaylığı sağlar. Hitachi, KL, Catpower, Einhell gibi markaların harç ve boya karıştırıcı ürünleri için web sitemizi incelemeyi unutmayın.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Assur (2)
Astor (6)
Attlas (7)
Betoncular (15)
Bosch (10)
Catpower (46)
Chattel (9)
Collomix (5)
Crown (7)
Daystar (3)
Deko (3)
Dewalt (4)
(4)
Einhell (43)
Eisenn (1)
Euromax (2)
Factor (2)
Ferm (4)
Flex (3)
Full (5)
Güde (3)
Honda (1)
Hyundai (7)
Ingco (10)
Junior (1)
Klpro (41)
Lutian (1)
Makita (13)
Master (1)
Max Extra (38)
Metabo (3)
Perles (1)
Proter (7)
Prox (3)
Rolwal (1)
Rown (14)
Rtrmax (38)
Rubi (10)
Sgs (21)
Skil (3)
Stanley (6)
Stayer (2)
Sturdy (1)
Umacon (1)
Wayer (1)
Wonder (4)
Worker (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Güç (Watt)

(97)
(86)
(77)
(47)
(17)
(17)
(15)
(14)
(13)
(6)
(6)
(6)
(5)
(5)
(4)
(3)
(3)
(3)
(2)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(19)
ve üzeri (25)
ve üzeri (29)
ve üzeri (29)
ve üzeri (31)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL