Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Güç Türü

Başka bir kelime deneyin

Güç (Watt)

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Hobi Ürünleri

için 2,016 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Einhell TC-MG 135 E Mini Taşlama 189 Parça Set - 4419169

  (37)
  30 günün en düşük fiyatı!
  1.269 TL 1.233 TL
  +
 • Mağazaların Seçtiği ÜrünlerREKLAM

 • ÜCRETSİZ KARGO

  Stilmax 350Parça 450 Watt 6 Kademe Devir Ayarlı Hobi Gravür Set

  (21)
  30 günün en düşük fiyatı!
  990 TL SEPETTE 950,60 TL
  +

Hobi Ürünleri

Evde, işte bahçede ve daha pek çok yerde zaman alan işlerini kolaylaştırmayı sağlayan ürünler, hobi ürünleri olarak da satışa sunulur. Kablolu, elektrikli, şarjlı, havalı, akülü, akülü ve benzinli güç türlerine sahip farklı markaların hobi ürünleri, kullanıcıların kullanım alanı ve yerine göre farklılık gösterir. Elektrikli aletler, hayatı kolaylaştırma konusunda önemli bir yere sahiptir. Bunun yanı sıra bahçe, ev, balkon ve daha pek çok alanda hobi işlerini gerçekleştirmek için de kullanılır. Delme, parlatma, zımparalama, aşındırma gibi ürün setlerinin olduğu hobi araç gereçleri, hayal ettiğiniz ve istediğiniz her şeyi gerçekleştirmenize yardımcı olur. Hobi gravür setleri eşyaların üzerine yazı yazabilmeyi, çizim veya logo yapabilmeyi sağlar. Altın dedektörleri çeşitli metalleri bulabilmek amacıyla kullanılır. Mini testere ve silikon kalemi gibi ürünler de hem işlevsel hem de hobi malzemesi olarak kullanılır. Eskimiş, küflenmiş silikonların üzerinden geçerek yenileme sağlamak amacıyla kullanılır. Ahşap oymacılığında kullanılan mini ahşap oyma setleri, ahşap üzerinde işlem yapmak için kullanılır. Hobi ürünlerine merak duyan ve çeşitli eşyalar üzerinde süsleme yapmak isteyenler devir ayarlı mini taşlama hobi setlerini alarak çalışmaya başlayabilir, profesyonel hale geldikten sonra profesyonel gravür makinesi setlerini değerlendirebilir. Cihazlar akülü, elektrikli, şarjlı, havalı ve kablolu gibi farklı güç türlerinde çalışır. Kullanım alanınıza uygun güç türünü seçerek hobi ürünü çalışmasına başlayabilirsiniz. Ahşap yenilemesi yapmak, ahşap yüzeylerin ilk zamanki gibi görünmesini sağlamak için doğal ahşap cilaları kullanılabilir. Yüzey parlaklığını arttıran ürünler, malzemenin orijinaline zarar vermez. Her türlü ahşap yüzeyde güvenle kullanılabilir. Zımparalar kullanımdan önce yüzeylerin pürüzsüz hale getirilmesi için kullanılabilir. Fırça, zımpara, pamuklu bez gibi çeşitli malzemelerle etkili bir sonuç alınabilir. Parlama alınana kadar cilalama işlemi ahşap üzerinde sürdürülebilir. Doğal ve özel karışımlardan oluşan cilalama ürünleri, eşyaların yüzeyine parlaklık kazandırır. Draje yüzeyini kaplama amacıyla da kullanılan doğal ahşap cilalayıcılar, yüzeyi daha görünür hale getirmeye yardımcı olur. Altın dedektörü, ahşap cilalayıcı, gravür seti ve silikon kalemi fiyatı hakkında bilgi sahibi olmak için ürün sayfasında detaylı bir inceleme yapabilirsiniz. Farklı ürün çeşitlerini kullanarak çalışmalarınızı en etkili şekilde sürdürebilirsiniz.

 Her Alanda Kullanıma Uygun Hobi Ürünleri

Her Alanda Kullanıma Uygun Hobi Ürünleri

Hobi ürünleri elektrikli aletlerle ilgilenmek ve kendi küçük işlerini yapmak isteyenler için satışa sunulur. Ürünler farklı parçalardan oluşan setlerin içerisinde yer alır. Farklı çalışma voltajına, ayarlanabilir hız kademesine sahip aletleri; farklı alanlarda kullanabilirsiniz. Gravür seti ahşap, seramik, cam veya plastik gibi üzerinde işlem yapılacak malzemelerde etkilidir. Delme, parlatma, zımparalama ve aşındırma gibi ürün özelliklerine sahip el aletleri; esnek spiraliyle farklı yüzeylere yazı yazabilme ve çizme gibi işlemlere olanak tanır. Hız kademelerinde ayarlama yaparak işleminiz bitene kadar yüzey üzerinde yazı veya çizim yapabilirsiniz. Çeşitli desenler oluşturarak metal, çelik, elektronik eşya ve mobilya gibi farklı eşyalarınıza yazı yazabilir, eşyalarınızı kişiselleştirebilirsiniz. Gravür setlerinin içerisinde gravür makinası, kesim diskleri, taşlama diskleri, bakır tel fırçalar, reçine kesme parçaları, kağıdı, tel fırça, bağlantı kafaları, alaşım çarklar, taşlama iğnesi gibi pek çok araç gereç bulunur. Malzemeler eşyaların üzerine yazı yazmayı veya farklı şekiller çıkartmayı sağlar. Mini taşlama hobi gravür seti, ahşap dağlama makinesi, hijyenik doğal ahşap cilası gibi pek çok ürün; farklı eşyalar üzerinde işlem yapmayı sağlar. Mini testere seti mini gravür seti gibi ürünler ahşap oyma ve işleme gibi işlemler için tercih edilmektedir. Kullanacağınız alana göre mini setler kullanarak da işinizi görebilirsiniz. Havya veya lehim tabancası metal ürünlerin birbirine yapıştırılması, tutturulması gibi amaçlarla kullanılır. Havya ürünleri set halinde veya teker teker alınabilir. Gövde haricinde farklı uçlar kullanılarak havya setleri işlevsel hale getirilebilir. Kendi sanat çalışmalarınızı yaparken dilediğiniz malzemeyi kullanabilir, çeşitli yüzey işlemlerinde bulunabilirsiniz. Elektrikli hobi ürünleri kullanıcıların ihtiyaçları dikkate alınarak üretilmektedir. Pek çok markaya ait kaliteli, dayanıklı ve işlevsel ürün, ürün sayfamızda satışa sunulur. Farkı güçlere sahip el motorları, çok amaçlı kullanım sağlar. Aksesuar değişimi sırasında çıkarılabilir tepsi ve monte edilebilen yapısıyla kullanıcılara kolay bir kullanım sağlar. Taşınabilir el motorları oyma, kanal açma, kesme ve zımpara gibi farklı işlemleri tek bir aletle yapabilme olanağı tanır. Ürün sayfamızda hobi işlemlerini gerçekleştirmek için çeşitli elektronik alet yer almaktadır. Kullanıma göre profesyonel ve acemi olarak ayrılan makineler, farklı yüzeylerde estetik süsleme çalışmaları yapmak için kullanılır.

 Farklı Yüzeylerde Çalışma Yapmak için Hobi Ürünlerini Kullanın

Farklı Yüzeylerde Çalışma Yapmak için Hobi Ürünlerini Kullanın

Eşyaların üzerinde şekiller yapmak ve hazırlamak için gravür hobi setleri kullanılır. Her türlü yüzeyde delme, parlatma, zımparalama ve aşındırma işlemi yapabilmek için gravür setlerine ihtiyaç duyabilirsiniz. Metal, çelik, ahşap, elektronik eşya, deri, cam, resim çerçevesi ve daha pek çok farklı yüzeyde eşyaya zarar vermeden işlem yapılabilir. Gravür setlerinin içerisinde farklı adetlerde parça bulunur. Ürünler kablolu, elektrikli, akülü ve şarjlı olarak çalışır. Cam ve plastik iki malzemeden oluşur. Altın dedektörü su geçirmez metal altın dedektörü, gümüş metal altın dedektörü, çift ses ayrımlı derin define altın dedektörü gibi ürün modellerinden oluşur. Altın arama işleriyle ilgilenenler, hobi olarak define arayanlar için pek çok seçenek sunulur. Yağmurlu havalarda bile kullanıma uygun su geçirmez modeller 360 derece yan tarama algılama alanıyla geniş bir bölgede arama yapar. Altın dedektörleri otomatik ayarlara, tek dokunuşla çalışmaya ve hedeflerin yakınlık uzaklığına göre programlanır. Av koşullarında küçük eşyaların kurtarılması amacıyla da kullanılan cihazlar, metal nesneleri bulabilmeyi sağlar. Sesli ve titreşimli alarmlarıyla bölgede yer alan metal, altın gibi eşyaları bulmayı sağlar. Algılama alanını daraltma tuşuyla bölgede detaylı bir arama yapılabilir. Altın dedektörü fiyatları hava koşullarına dayanıklılığına, arama bölgesinin çapına ve diğer teknik özelliklerine göre farklılık gösterir. Ahşap kaşık kuksa oyma bıçağı, aksesuarlı el motoru portatif cep tamir seti, mini yaylı köşe işkence seti, matkap tezgahı mengenesi, kalem tipi çok yönlü el motoru, duvar aleti askı panosu ve daha pek çok ürünü değerlendirebilir, ihtiyaçlarınız doğrultusunda ürün tercihinde bulunabilirsiniz. Duvar üzerine sık kullandığınız ürünleri asarak kullanım sırasında hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Bunun dışında gravür el motoru, kıl testere makinesi, hassas yan keski, cila bezi, mıknatıslı eğimölçer, çift kanal amfi devresi gibi ürün alternatifleri yer alır. Modeller kullanım alanına uygun aksesuarlarla desteklenebilir.

 Hobi Ürünü Çeşitleri

Hobi Ürünü Çeşitleri

Mini testere amatör ve profesyonel kullanımlar için geliştirilen 185 mm ve 85 mm çaplarına sahip hobi ürünleridir. Mini küçük testere seti, testere bıçak ahşap alüminyum kesme seti, ahşap alüminyum seti, mini testere gravür seti, matkap testere diski gibi ürün modelleri yer alır. İçerisinde farklı kalınlıklarda testere bıçaklar ve matkap ucu çubuğu bulunur. Mini daire disk testereleri yuvarlak çapta kesim yapabilmeyi sağlar. Farklı yüzeylerde farklı kalınlıklarda işlem yapmayı sağlayan pek çok mini testere çeşidi bulunmaktadır. Farklı parça adetlerine sahip matkap ucu setleri, mini testerelerle birlikte işlevsel bir kullanıma sahiptir. Gravür seti kullanımı konusunda öncelikle hangi malzemeler üzerinde daha kolay uygulandığı hakkında bilgi edinilmelidir. Taşlama seti olarak bilinen ürünler ahşap ve cam üzerinde daha estetik çalışmalar yapabilmeyi olanaklı kılar. Kazıma, oyma ve zımparalama işlemleri için kullanılan taşlama setleri, malzemelere farklı figürler vermek için baskı tekniklerine ihtiyaç duyulur. Bunun yanı sıra torç aletleri, devirli koyun kırkma makinesi, ahşap yakma dağlama makinesi, takım çantası el aletleri, kalem tipi çok yönlü el motoru gibi ürünler de bulunmaktadır. Çok amaçlı hobi ürünleri, farklı ortamlarda kullanıma uygun şekilde üretilir. Alüminyum köşe mengenesi, çift taraflı bileme taşı, gravür oyma makinesi, akülü el motoru, mini kalıpçı taşlama makinesi diğer hobi ürünleri arasında yer alır. Gravür seti kullanımı deneyimli ve deneyimsiz kullanıcılara göre farklı şekilde üretilir. Profesyonel ve acemi kullanıcılar için gravür setleri birbirinden ayrılmaktadır. Profesyonel gravür seti daha zorlu işlemleri yapmayı sağlayan, uzmanlaşmış kullanıcılar tarafından tercih edilen ürünlerdir. Uygulanacak desen ve malzeme yeterli olduğu sürece gravür setleriyle dilediğiniz gibi sanat çalışması yapabilirsiniz. Kullanacağınız figürler ve uygulayacağınız malzemeler yeterli olmalıdır. Mini gravür setleri sanat çalışması yaparken kullanılan ürünlerdir. Hobi çalışmalarında el işçiliği ile ürün üretenler, boş zaman aktivitesi olanlar yapanlar taşlama setlerini kullanmaktadır. Ürün sayfamızda yer alan gravür setleri, içerisinde yer alan malzeme sayısına göre farklı fiyatlandırmaya tabi tutulmaktadır. Gravür seti fiyat incelemesi yapmak ve hobi setlerini incelemek için ürün sayfamıza göz atabilirsiniz

 Hobi Ürünleri Set Çeşitleri

Hobi Ürünleri Set Çeşitleri

Gravür taşlama seti gravür sanatında kullanılan ürünlerden oluşur. İçerisinde farklı zeminlerde oyma tekniği kullanmak amacıyla gerekli malzemeler yer alır. Gravür sanatı yapmak isteyenler için pek çok taşlama seti satışa sunulmaktadır. Kullanım alanınızı belirleyerek farklı parçalardan oluşan setleri satın alabilirsiniz. Farklı eşyalar üzerinde desen çalışması veya kazma işlemi yapmak için kullanılan gravür setleri, ahşapla ilgilenenler tarafından ilgi görmektedir. Ahşap ve metal yüzeylerin oyulması, şekillendirilmesi amacıyla kullanılan ürünler, mini taşlama seti şeklinde de üretilmektedir. Süs eşyası yapımında da kullanılan ürünler, hediyelik eşya yapımı amacıyla tercih edilmektedir. Matbaa sektöründe kullanım alanına sahip olan ürünleri mini veya normal gravür taşlama hobi seti olarak satın alabilirsiniz. Silikon kalemi eski silikonları düzeltmeyi ve temizlemeyi sağlayan bir hobi malzemesidir. Her renk silikon üzerinde kullanıma uygun ürünler, eskimiş silikonların yenilenmiş bir görüntüye kavuşmasına yardımcı olur. Küflenmiş silikonların üzerinden silikon kalemiyle geçerek yenilenmiş bir görünüm kazandırabilirsiniz. Kullanımı basit olan silikon kalemleri farklı miktarlarda satışa sunulur. Silikon yenileme kalemi, tutkal/ silikon kalemi, gibi pek çok ürünü kullanarak silikonlarınızı yenileyebilirsiniz. Kalem silikon tabancası ürünleri silikon yapıştırma işlemlerinde kullanılır. Yapıştırma işlemini daha kompakt hale getirmek için sıcak tutkal kalemleri kullanılır. Tutkal kalemleri tutkal miktarını ayarlayıcı bir uca sahiptir. Hassas yapıştırma işlemi sağlayarak ürünlerin birbirine yapışması sağlanabilir. Otomatik kapanma, yumuşak tutamak özellikleriyle ergonomik bir kullanım sağlamak mümkündür. Şarj edilebilir pillere sahip kalem silikon tabancalar, ekstra fonksiyonları ile ahşap, metal gibi pek çok yüzeyde kullanıma uygundur. Plastik maddelerin üzerinde kullanabileceğiniz ürünleri deri ve diğer sentetik süsleme işlemleri için hobi çalışmalarında kullanılır. Dolgu maddesi olarak kullanılan silikonlar, plastik cam ve ahşap gibi maddelerin birbirine yapıştırılması amacıyla kullanılır. Deri, ahşap, mermer, kumaş gibi yüzeylerde hobi işlemleri yapabilmek için buna uygun bir silikon tabancası kullanmanız gerekir. Kalem tipi silikon tabancaları, kablolu ve kablosuz olmak üzere farklılık göstermektedir. Çok amaçlı yapıştırma cihazları hobi işlemlerini yaparken yapıştırma görevi üstlenerek işinizi çabuklaştırmanıza yardımcı olur. 15 saniye içerisinde kullanıma hazır olan ürünler, elinizi çektiğiniz an içeriye girerek çalışma sırasında kaza riskini en aza indirir.

 Hobi Ürünleri Kullanım Alanları

Hobi Ürünleri Kullanım Alanları

Ahşap dağlama makinesi ahşap yakma makinesi olarak da bilinen ürünlerdir. Cihaz içerisinde özel sarım bir transformatör yer alır. Ahşap ile ilgilenen ve süs eşyası oluşturanlar için çeşitli tel uç takımı, gölgeleme ve tonlama uç takımı, uç temizleme fırçası, ahşap yakma makinası, ahşap yakma makinası kolu set içerisinde yer alır. Ergonomik ahşap kalemler, standart tel ucu ve gölgeme ton uçlarıyla ahşap üzerinde işlem yapmayı kolaylaştırır. Gravür setleriyle beraber kullanılarak ahşap üzerinde çeşitli desen, yazı, süsleme işlemleri yapılabilir. Gravür sanatıyla ilgilenenler için 160 parça, 252 parça, 178 parça gibi seçeneklerde setler bulunur. Bunların yanı sıra işinizi görecek kadar az eşyaya ihtiyaç duyuyorsanız 8 parça, 6 parça gibi mini gravür setlerini kullanabilirsiniz. Gravür ahşap oyma seti 5 parça döner törpü gravür tahta ahşap oyma seti, 276 parça gravür ahşap oyma zımpara taşlama hobi seti gibi modellerden oluşmaktadır. Modeller ahşap oymacılığı yapan, hobi olarak ahşaplar üzerinde çalışanlar için üretilmektedir. Profesyonel veya acemi ahşap oyma setleri içerisinde deneyim durumunuza uygun olan seti edinerek hobi işlemlerinize başlayabilirsiniz. Elektronik kumandalı ağaç dağlama makinası içerisinde yer alan standart tel uçları, gölgeme ve tonlama ucu, uç temizleme tel fırçası sayesinde ahşaplar üzerinde yakma çalışmaları yapmak için kullanılır. Yakma kalemi bulunan ürünler, pratik bir çalışma mekanizmasına sahiptir. Yakma ucu elektronik çalışma mekanizması sayesinde kolaylıkla ayarlanabilir. 14 uçlu, 15 uçlu pek çok ağaç dağlama ve yakma makinesi bulunur. Çok amaçlı gazlı mikro torç aleti lehimleme, kaynak yapma, ahşap yakma, eritme, mücevherat, piezo ateşleme gibi birçok alanda kullanılır. Tüm işlerinizi tek bir makineyle halletmek için mikro torçları kullanabilirsiniz. Sıcak hava üfleme ucu, hava giriş ayarı, çocuk güvenlik kilidi ve kaynak ucu gibi pek çok mekanik özelliği sayesinde kullanım kolaylığı sağlar. Farklı yüzeylerde resim yapmak, sanat icra etmek, yazı veya logo çalışması yapmak amacıyla ahşap yakma dağlama makinelerini kullanabilirsiniz. Ahşap üzerinde dilediğiniz şekilleri oluşturabilir, ısı ayarlarını kullanarak farklı renkte tahtalarda da etkili sonuçlar alabilirsiniz. Yüzey şekillendirmesi, yüzey üzerinde süsleme ve gravür sanatı için çeşitli el aletleri kullanılabilir. Matbaacılıkla ilgilenenler bu ürünleri kullanmaya devam etmektedir. Malzemeler üzerinde düzeltme, kesme, oyma gibi işlemleri yapabilmek için gravüt, taşlama setlerini kullanabilirsiniz. Hemen siz de ürün sayfamızda yer alan hobi ürünlerini inceleyebilir; silikon tabancası, silikon kalemi ağaç dağlama makinası fiyatları hakkında bilgi alabilir ve model özelliklerini inceleyerek kullanım alanınıza uygun ürünleri satın alabilirsiniz. Ayrıca Pfeil hobi ürünleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.