Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Endüstriyel Temizleme

için 822 sonuç bulundu.

Endüstriyel Temizleme

Fabrika, ofis veya atölye gibi iş yerlerinde veya evlerde kullanılabilen elektrikli aletler kesme, düzeltme, lehimleme gibi işlemleri yapmanın yanı sıra derinlemesine temizlik için de kullanılır. Endüstriyel temizleme makinaları ve bunlarda kullanılan endüstriyel temizlik kimyasalları zor kirlerin oluştuğu ve birçok insanın kullandığı alanların hijyenini sağlamakta oldukça etkilidir.

Endüstriyel Temizleme Nedir?

Endüstriyel Temizleme Nedir?

Endüstriyel temizlik, temizlik şirketleri veya endüstriyel temizlik yetkinliği olan kişiler tarafından ofislerde, fabrikalarda veya evlerde ilgili kimyasalları kullanarak normal şekilde temizlenmesi zor olan yüzeylerde yapılan derinlemesine temizliktir. Endüstriyel temizlik, endüstriyel temizlik makinaları ve aletleri ile endüstriyel temizlik kimyasalları kullanılarak yapılır. Tesisat temizleme kimyasalı, petek temizleme kimyasalı, gümüş temizleme ve parlatma kimyasalı, ağır yağ çözücü, duşakabin kireç temizleyici, endüstriyel bulaşık makinesi deterjanı, bulaşık makinesi temizleyici, doğal taş leke koruyucu, mermer ve cotto cilası gibi cilalar endüstriyel temizlik kimyasalları arasında sayılabilir. Endüstriyel temizlikte dikkat edilmesi gereken husus, temizliği yapan kişilerin ve daha sonra bu temizliğin yapıldığı alanda bulunacak kişilerin kimyasallarla temas etmemesidir. Ciltle direkt temas durumunda temas alanı bol suyla temizlenmelidir. Temizlik yapılan alan bir süre kullanıma kapatılabilir. Bunun için yine web sitemizde satışta olan uyarı levhalarından kullanabilirsiniz.

Endüstriyel Temizleme Makinaları Nelerdir?

Endüstriyel Temizleme Makinaları Nelerdir?

Endüstriyel temizleme makinaları, endüstriyel temizlik kimyasalları katılarak ya da katılmadan kullanılan makinalardır. Binicili makinalar başta olmak üzere bu makinalarda gerekli eğitimlerin verilmesinin yanı sıra kimyasal kullanılan makinalarda iş kıyafetleri, güvenlik gözlüğü, güvenlik elbisesi ve benzeri donanımların ihmal edilmemesi gerekir. Endüstriyel temizlik makinaları arasında basınçlı yıkama makinaları, akülü cam temizleme makinesi, binicili yıkama otomatı, profesyonel toz emici, dış alan süpürücü, ıslak kuru elektrik süpürgesi, petek temizleme makinası, cila makinesi, leke temizleme tabancası, nem alma cihazı sayılabilir. Bu makinalar sayesinde iç ve dış zeminlerde, bina tesisatlarında ve daha birçok yerde inatçı kirler çıkarılabilir ve hijyen sağlanabilir.

Endüstriyel Temizleme Makinaları Fiyatları Ne Kadar?

Endüstriyel Temizleme Makinaları Fiyatları Ne Kadar?

Endüstriyel temizleme makinalarının fiyatları uzun yıllar kullanılabilecek ve büyük alanların temizliğini derinlemesine temizleyecek makinelerin olması gereken aralıktadır. Fiyatlar ürünlerin markasına, kapasitesine, menşeine veya işlevine göre değişiklik gösterecektir. İhtiyacınız olan endüstriyel temizlik ürününe farklı markaların benzer ürünlerini kıyaslayarak karar verebilirsiniz. Karcher, Kampa, Powerwash, Black & Decker, Lavor, Zomax, Bosch, Fanton, Flora, 3M, 414 ve daha birçok markanın kaliteli endüstriyel temizlik makinalarının yanı sıra onlarla kullanabileceğiniz endüstriyel temizlik ürünlerini de web sitemizde bulmanız mümkün. Ayrıca Yapı Market & Bahçe kategorimize göz atarak diğer ürünleri görmek isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

Alfavac (3)
Apex (2)
Arıtan (3)
BM (6)
Bosch (28)
Carbozone (2)
Cleanvac (128)
Dewell (7)
(42)
Edf Ozon (13)
Edit (4)
Einhell (20)
Elci (3)
Fantom (56)
Fimap (5)
Flora (12)
Hamra (2)
Hanfors (2)
Htg (2)
Ipc (4)
Jet (3)
Kammak (27)
Kampa (9)
Karcher (54)
Kima (2)
Komman (5)
Labomat (15)
Lavina (2)
Lavor (33)
Loyee (2)
Maktem (7)
Nilco (29)
Nilfisk (8)
Numatic (18)
Ozonpro (6)
Plover (13)
Powerwash (21)
Ridgid (8)
Rodela (2)
Ryobi (2)
Safran (35)
Schnell (2)
Sebo (5)
Sen-Mak (4)
Seybomak (6)
Soteco (2)
Star (36)
Stopp (2)
Surena (8)
Teknojet (3)
Teknozone (7)
Tmt (4)
Tvx (12)
Ultisan (3)
Vakumaks (4)
Vetta (10)
Viper (5)
Virax (2)
Wantos (3)
Whoop (2)
Wirbel (3)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Güç (Watt)

(40)
(36)
(36)
(28)
(26)
(23)
(20)
(17)
(17)
(13)
(13)
(11)
(9)
(9)
(8)
(8)
(8)
(7)
(7)
(7)
(6)
(6)
(6)
(6)
(5)
(5)
(5)
(5)
(4)
(4)
(4)
(4)
(4)
(3)
(3)
(3)
(3)
(3)
(3)
(3)
(3)
(3)
(3)
(3)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(81)
ve üzeri (118)
ve üzeri (124)
ve üzeri (126)
ve üzeri (129)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL