TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Çivi & Zımba Çakma

için 2,981 sonuç bulundu.

Çivi & Zımba Çakma

Hobi amaçlı ve teknik çalışmalarda çivi ve zımba çakma aletinden yararlandığınızda, işleri çok daha kolay ve kısa sürede sonuçlandırmanız söz konusudur ancak çivi çakma aleti tercihinizin kaliteli olanlardan yana kullanmalısınız. Aksi takdirde ne hobi çalışmanız ne de teknik çalışmanız belirlenen günde bitmez. Ayrıca işin de kalitesiz yapılmasına neden olur. Bu nedenle seçiminizi çok iyi yapmalısınız. Yapı Market & Bahçe kategorisi üzerinden farklı seçenekleri inceleyebilir, seçtiğiniz ürünü güvenle satın alabilirsiniz.

Çivi Çakma Makinesi Farklı Özelliklerde Sahiptir

Çivi Çakma Makinesi Farklı Özelliklerde Sahiptir

Bu makineler ve aletler, birbirinden farklı özelliklerde imal edilir. Birbirinden farklı markaların farklı ihtiyaçlara göre tasarladığı aparatlar vardır. Bu nedenle öncelikle ne tür bir alete ihtiyaç duyduğunuzu belirlemenizde yarar var. Zımba ve çivi çakma aletleri, farklı işlerin yapılması için geliştirilmiştir. Bu aletlerin bazıları elektrikli, bazıları havalıdır. Her iki tasarım da hem sanayide hem de hobi amaçlı kullanılabilir. Bazı tasarımlar hem zımbalama yapar hem de çivi çakar. Bunlar genellikle koltuk döşemecileri tarafından tercih edilir. Özellikle zımba çakma makinesi ile çivi çakma makineleri, bu meslek grubu tarafından tercih edilir. Çünkü bu makinelerin gücü oldukça yüksektir. Hobi olarak ise genel olarak daha az güce sahip aletler kullanılır. Bu aletlere ve makinelere genel olarak da “tabanca” adı verilmiştir. Teknik olarak kullanılan makinelerin dışında evde hobi çalışmalarınızda kullanabileceğiniz aletlerle de birbirinden farklı dekoratif ürünler tasarlayabilirsiniz. Ancak büyük çaplı olan, gerek elektrikli gerekse havalı olarak tasarlanan cihazlar, endüstriyel ürünlerdir. Bu cihazların aralıksız olarak çalışması söz konusudur. Hobi amaçlı olanlar ise küçük boyutlardadır. Ayrıca hobi amaçlı aletlerin mekanik olarak tasarlananları da vardır. Bunlar yaylı sistemlerdir ve hepsinde tetik mekanizması bulunur. Elektrikli Aletler kategorisi üzerinden farklı seçenekleri inceleyebilir, seçtiğiniz ürünü güvenle satın alabilirsiniz.

Çivi Çakma Makinesi ve Zımba Çakma Makinesi Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Çivi Çakma Makinesi ve Zımba Çakma Makinesi Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Zımba ve çivi çakma makineleri, kullananlara hem işgücü hem de zaman tasarrufu sağlar. Havalı makineler adından da anlaşılacağı gibi basınçlı havanın gücünden yararlanır. Havalı zımba ve çivi çakma makineleri, havalı zımba makinelerinin çok fonksiyonlusudur. Havalı makine özellikle yoğun çalışmaların rahat ve pratik bir şekilde yapılmasını sağlar. Bu nedenle en fazla tercih edilen aletler arasında yer alır. Elektrikli zımba ve çivi çakma makineleri, ev ortamında kullanılabilecek şekilde de tasarlanmıştır. Farklı markalar tarafından imal edilen bu aletler kolay kullanım özelliğine sahiptir. Ayrıca bu aletler, boyutlarına ve güçlerine göre farklı fiyatlardan satılır. Hobi amaçlı olarak kullanılan aletlerin fiyatları ucuzdur. Sanayi tipi makinelerin fiyatları ise yüksek güçlere sahip olmalarından dolayı yüksektir. Elektrikle çalışan çivi çakma makinesi ve zımba makinesi arasında kullanımı kolay olan modeller de vardır ve bunlar Ev & Yaşam ortamında kolaylıkla kullanılabilir. Bu makineleri uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Bu makineler geniş kartuş ve değişken darbe ayarına sahiptir. Bunların haricinde profesyonel kullanımlar için tasarlanan elektrikli zımba ve çivi çakma makinelerine de kolay bir şekilde sahip olabilirsiniz. Yumuşak ve sert malzemelere göre farklı güç ayarı bulunan, çok dayanıklı, sıkışmaya önleyici sistemi sayesinde hızlı çalışma olanağı sağlayan ürün çeşitlerini inceleyebilir ve ihtiyacınıza en uygun olanını rahatlıkla satın alma işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Profesyonel amaçlı kullanım için ideal olan zımba ve çivi çakma makinası ürünlerini çanta ve çeşitli aksesuarları ile de bulmak mümkün olmaktadır. Tüm bu elektronik zımba ve çivi çakma makinası seçenekleri arasında şantiye ve inşaatlarda sac ve metal yüzeylerde kullanıma uygun olarak tasarlanmış olanlarını satın alma imkanından yararlanabilirsiniz.

Zımba Ve Çivi Çakma Makinesi Kullanırken Dikkatli Olunmalı

Zımba Ve Çivi Çakma Makinesi Kullanırken Dikkatli Olunmalı

Zımba ve çivi çakma makineleri özellikle mobilya tasarımında önemli bir yardımcı alettir. Havalı makinelerin hava basıncı ayarlanabilir ve bu sayede her büyüklükteki zımbanın insan kuvvetine gerek kullanılması mümkün olur. Havalı çivi çakma makinelerini çalışma prensibi de zımba makineleri ile aynıdır. Zımba ve çivi makinelerinin tetik kısmında şarjör bulunur ve bu bölüme zımba takılır. Havalı makinelerle işlem yaparken kompresör ile tetik arasındaki bağlantıya dikkat edilmesi gereklidir. Muhtemel hava kaçaklarının iş kazalarına neden olacağı unutulmamalıdır. Hem zımba hem de çivi çakma makinelerindeki tetik kenarında yer alan emniyet kilidinin kapalı hale getirilmeden makinenin bir yere bırakılmamasına özen gösterilmelidir. Çivi ve zımba çakma aletleri, ahşap türü ürünlerde kolaylıkla kullanılır. Zımba ve çivi aletleri genel olarak filografi sanatının yanı sıra mobilya sektöründe, otomotiv sektöründe, yalıtım sektöründe, ahşap ambalaj sektöründe, koltuk döşeme sektöründe kullanılır. Zımba çakma aleti, kolay bir kullanıma sahiptir. Tek yapılması gereken kullanım anında parmağın tetikte olmasına ve zemine tam olarak bastırılmış olmasına dikkat etmektir. Çivi aletinde de aparat içindeki mıknatıs sayesinde çiviler kola bir şekilde aparata tutulmakta ve böylece kusursuz bir işlem yapılmaktadır.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

3M (2)
Aeg (2)
Akdeniz (243)
Altaş (1)
Arrow (311)
Balatlı (1)
Bay-Tec (16)
Bea (51)
Beta (6)
Bgs (1)
Bosch (32)
Bostitch (5)
Brio (3)
Brv (1)
Buffer (2)
Catpower (29)
Ceta Form (3)
Chattel (2)
Delta (100)
DELTA (5)
Dewalt (15)
(644)
(39)
Einhell (21)
Elsa (1)
Elta (4)
Eltu (1)
Ferm (3)
FORBİKS (3)
Forsage (5)
Gison (1)
Hais (52)
Hilti (11)
Hitachi (1)
İngco (2)
İzeltaş (117)
Kaan (1)
Kimex (7)
KINEX (1)
KL (188)
KLPRO (93)
Klytek (1)
Kraft (1)
Kuralkan (7)
Leitz (7)
Luxor (6)
Maestri (3)
Maestro (4)
Makita (3)
Mannesmann (12)
Maped (2)
MAS (5)
Max (25)
Maximaster (21)
Metabo (2)
Meşem (1)
Milwaukee (1)
Nail (38)
Novus (72)
Omer (1)
Osaka (8)
Powertec (1)
Proter (15)
Raaco (1)
Rapid (177)
RAPID (48)
RAPİD (5)
Realözs (2)
Red Hit (18)
Retta (6)
Rico (7)
Rrtmax (2)
Rtrmax (28)
Ryobi (5)
Sappower (3)
SFS (1)
Sgs (4)
Shark (6)
Sonel (1)
SP AIR (1)
Stanley (194)
Stilson (5)
Sylvania (1)
Südor (2)
Titan (1)
Tomax (1)
Trusty (3)
Vesta (4)
Vonroc (1)
Wert (19)
Würth (3)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Güç Türü

(86)
(7)
(5)
Başka bir kelime deneyin

Güç (Watt)

(39)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(254)
ve üzeri (329)
ve üzeri (350)
ve üzeri (352)
ve üzeri (357)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL