TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Işıldak & Fener

için 11,023 sonuç bulundu.

Işıldak & Fener

Projektör olarak da bilinen ışıldak, ışık demetini yansıtıcı eşliğinde yoğunlaştırır ve güçlü bir ışık kaynağı sunmaktadır. Geceleri gözlem amacı ile kullanılan bu ürün arama ve taramalarda sizlere yardımcı olmaktadır. Kullanabileceğiniz bir başka aydınlatma aracı ise fener olarak bilinmektedir. İçindeki ışık kaynağı sayesinde ışık sağlayan bu ürün genel olarak dışı cam veya benzeri saydam maddelerden üretilmektedir.

Aydınlatmayı Sağlayan Işıldak ve Fener

Aydınlatmayı Sağlayan Işıldak ve Fener

Kolayca elinizde taşıyabileceğiniz bir ışık kaynağı olan şarjlı ışıldak, içerisinde yer alan fiş sayesinde prize takılabilmektedir. Dilediğiniz gibi ürünün şarjını doldurabilme imkanınız bulunmaktadır. Bu özelliğe sahip olan ürünü istediğiniz şekilde istediğiniz yerde doldurabilirsiniz. Bunun yanı sıra pil ile çalışan ürün modelleri de Yapı Market & Bahçe içerisinde yer almaktadır. Pilli ışıldak, içerisinde yer alan kalem piller sayesinde uzun süre boyunca kullanabileceğiniz ürünlerdir. Işıldağınızın enerji bittiği zaman pillerini değiştirebilirsiniz. Üründen ürüne pilin sayısı değişim göstermektedir. Ürünün yaydığı ışık mesafesi ışıldaklara göre farklılık gösterir. Işık renkleri beyaz, sarı veya mavi, kırmızı gibi renklerden oluşmaktadır. Çalışma süreleri de ortalama 4 saat olarak bilinmektedir. Ürünün gövdesi plastik malzemeden oluşturulmuştur. Kolay bir kullanıma sahip olan ürünleri yanınızda taşıyabilirsiniz. Aç kapa kullanım şekline sahip olan ürünlerdeki ampul ömrü ise 100 saate kadar dayanmaktadır. Işıldakların ve fenerlerin kullanım yerleri avda, ormanda, madenlerde gibi pek çok alanda kullanılabilmektedir. Bazı fener çeşitleri arasında kafaya takılabilen modeller bulunmaktadır. Oynar başlığı ve esnek lastiği sayesinde kolayca kullanılabilmektedir. Işıkları direkt göz ile temas ettirmemeye dikkat etmeniz gerekmektedir. Aksi takdirde göz sağlığının bozulmasına yol açabilmektedir.

Işıldak ve Fener Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Işıldak ve Fener Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Etrafı aydınlatmayı sağlayan birbirinden farklı model ve ışık yayma gücüne sahip olan bu ürünlerde tasarruflu enerji harcama özelliği yer almaktadır. Kullanmadığınız zamanlarda içindeki pili çıkararak ürünün dinlenmesini sağlayabilirsiniz. LED fener, karanlıkta kaldığınız durumlarda ihtiyacınıza koşan bir üründür. Kendinden prizli olan ürünler portatif olarak karşınıza çıkar. Yaklaşık 8 – 10 saatlik bir çalışma süresine sahip olan fenerlerde uzun ömürlü akü sistemi bulunmaktadır. Fenerlerin içerisinde yer alan LED sistemindeki ampul sayısı modelden modele değişiklik göstermektedir. Bakım gerektirmeyen ürünleri dilediğiniz gibi kullanabilir, yalnızca şarjı bittiği durumda prize takarak dolmasını sağlayabilirsiniz. Işıldak fiyatları her bütçeye uygun olarak tasarlanmıştır. Fiyat performans açısından kullanıcılarını memnun bırakan ürünler, karanlıkta kalma gibi durumlarda yardımcınız haline gelir. Genel olarak deprem çantalarında veya kamp çantalarında mutlaka bulundurulması gereken bir Ev & Yaşam ürünü olan fenerlerde taşıma aparatı sayesinde çantanızın veya ceketinizin yanına asabilirsiniz.

Karanlıkta Sizleri Yalnız Bırakmayan Işıldak ve Fener Modelleri

Karanlıkta Sizleri Yalnız Bırakmayan Işıldak ve Fener Modelleri

Çeşitli boyut ve güçlere sahip ürünler kolay kullanılabilen mekanizmalardan oluşturulmuştur. Tek bir düğme ile çalıştırılabilen ışıldaklarda kademeler yer almaktadır. Bu kademelerde, ışık yanıp sönme yapabilir, bütün ampuller aynı anda çalışabilir veya yalnızca ampullerin yarısı çalışabilir. Bazı fenerlerde ve ışıklarda çeşitli teknik özellikler yer almaktadır. Radyolu ışıldak, hem çevrenizi aydınlatırken hem de sağladığı frekanslarla radyo dinlemenize yardımcı olur. Bunun yanı sıra bazı fenelerde güneş paneli yer almaktadır. Bu panel sayesinde fenerinizin enerjisini depolayabilirsiniz. Darbelere karşı dayanıklı olarak geliştirilmiş olan fenerler ve ışıldaklar, sert plastik maddeden üretilmiştir. Sağladığı enerji sayesinde yolunuzun aydınlatılmasını sağlayan ürünlerde çeşitli boylar bulunmaktadır. Dilerseniz kalem büyüklüğünde bile fener bulabilirsiniz. Bir başka LED ışıldak modelinde ise hayvan kovucu özellik yer almaktadır. Bahçenizin korunmasını sağlayan bu ışıldaklar su geçirmez özel bir dizayna sahiptir. Pil ile çalışan bu ürünler tamamen otomatik yapıdan oluşur ve geniş bir etki alanına sahiptir. Elektrik & Aydınlatma kategorisi üzerinden farklı seçeneklere erişebilir, seçtiğiniz ürünü güvenle satın alabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

1001fidan (1)
2Y (13)
3MK (1)
414 (2)
A1 (1)
Abb (10)
ABC (1)
Ack (35)
Aeg (42)
Agp (1)
Ak-öz (4)
Al-Ce (1)
ALKAN (1)
Almera (1)
AMT (1)
Ars (4)
Astor (1)
Atlantis (2)
Avec (20)
Avion Led (1)
Aypaş (3)
Bay-Tec (7)
Bemis (14)
Best (3)
Beta (6)
Bioled (1)
Bosch (6)
Brio (1)
Bufer (2)
Buffer (4)
Cata (254)
Catpower (1)
Ceta Form (51)
Cvs (6)
D-Light (3)
(7821)
Dmr (2)
Duracell (30)
Einhell (9)
Elbi (1)
Eleks (1)
Emas (2)
Energizer (13)
Esem (1)
Fetih (4)
Fırat (1)
Fixa (3)
Ford (4)
Forlife (8)
Fuji (17)
G-LED (2)
Galaxy (2)
GE (2)
GLOBAL (25)
Gold silver (341)
Goldmaster (15)
Goldx (3)
Gp (7)
Helios (25)
Hometech (2)
Horoz (19)
HOROZ (4)
Hualin (1)
Inter (1)
İTHAL (8)
İzeltaş (2)
Jitool (1)
JUPİTER (3)
Kaan (1)
KAİM (2)
Kale (1)
Kama (40)
Kamosonic (1)
Klaus (17)
Kress (1)
Lamptime (2)
Ledx (3)
Ledzon (1)
Lightson (2)
Makel (1)
Makita (3)
Micron (15)
Mucco (2)
Mutlusan (2)
Nilson (1)
Noas (1)
Nora (1)
Onburg (1)
Osaka (6)
Osram (34)
Panasonic (1)
Panther (193)
Pelsan (13)
PELSAN (1)
Petrix (14)
Philips (35)
Police (218)
Powerful (4)
Powerlux (2)
Proter (23)
Retta (15)
Rico (36)
Rtrmax (3)
S-Link (89)
Scar (1)
Selda (3)
SELDA (1)
Sevimsel (2)
Sgs (3)
Skytech (4)
Stanley (33)
Steweld (37)
Technomax (5)
Tem (2)
The Mia (21)
Toshiba (1)
Troy (116)
Ufo (1)
Ugeest (1)
Uzlight (1)
Varta (67)
Viko (3)
Viptec (8)
Wago (1)
Watton (421)
Wert (27)
YCL (2)
Yılpa (1)
Zongshen (1)
Zorro (1)
Şavk (2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(430)
ve üzeri (644)
ve üzeri (731)
ve üzeri (762)
ve üzeri (809)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL