TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Rendeler

için 467 sonuç bulundu.

Rendeler

Mesleğiniz gereği ya da uğraştığınız hobiler nedeniyle birtakım el aletlerini kullanmak durumunda kalabilirsiniz. Özellikle ahşap işleriyle haşır neşirseniz, marangozların kullandığı pek çok el aletini siz de kullanabilme becerilerini geliştirmek durumunda kalmışsınızdır. Aynı zamanda hobi atölyenizde bulunması gereken el aletleri listesi de gitgide kabarıyorsa, sizin de artık her tür el aletini alma sıranız gelmiştir. Rende bunlardan biridir. Marangoz rendesi olarak da bilinen rende nedir, ne işe yarar, neden bir rende satın almalısınız?

<strong>Rende Nedir</strong>, Ne İşe Yarar?

Rende Nedir, Ne İşe Yarar?

Marangozların ya da küçük mobilya atölyelerinin vazgeçilmez el aletlerinden biri olan marangoz rendesi, ahşap malzemeyi işlemek için hazırlamanızı sağlayan bir el aletidir. Örneğin diğer el aletlerini kullanmadan önce ahşap malzemeyi dilediğiniz ölçülere getirmek isteyebilirsiniz. Çeşitli yerlerinden inceltmek ya da pürüzleri düzeltmek istediğiniz ahşap malzeme kullanıma hazır bir hale gelmeden önce ahşap rende ile düzeltilmelidir. Yani rende, ahşap malzemeyi dilediğiniz ölçülerde kesmeye, düzeltmeye ve adı üstünde bu işlemleri rendeleyerek yapmaya yarar. Piyasada bulabileceğiniz ahşap rende çeşitleri kullanıcı dostu ürünlerdir.

<strong>Marangoz Rendesi</strong>

Marangoz Rendesi

Marangoz rendesi, hem küçük hem de büyük boylarıyla ahşap rendeleme işlerinizde sizlere yardımcı olması için tasarlanmıştır. Sitemiz üzerinden avcunuzun içine sığabilecek kadar küçük ancak dayanıklı ahşap rende çeşitlerine ulaşabileceğiniz gibi büyük marangoz rendesi de satın alabilirsiniz. Marangoz el rendesi ve çeşitli modelleri sayesinde ahşap ile yaptığınız bütün işler ustaca yapılmış işler olacaktır. Aynı zamanda marangoz rendesi olarak kullanılan metal rende ve demir rende çeşitlerine de web sitemiz aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Marangoz el rendesi çeşitlerimizi incelerken ihtiyacınız olan düz taban rende modellerini de inceleyebilirsiniz.

Ahşap Rendesi Fiyatları

Ahşap Rendesi Fiyatları

Tüm bu rendeler, el aletleri kategorisinde olduklarından doğrudan el ile kullanıma uygun bir biçimde tasarlanmışlardır. Avcunuzun içine tam oturduğu için avuç içi rende olarak da anılan bu rende çeşitleri sayesinde ahşap malzemenizi dilediğiniz gibi düzeltmemeniz için hiçbir sebep yok. Hobi atölyenizde küçük mobilyalar tasarlıyorsanız, mutlaka elinizin altında bulunması gereken el aletlerinden biri olan ahşap rendesi, kolay kullanım ve uygun fiyat garantisiyle web sitemiz üzerinden satın alabilirsiniz. Troy, Stanley, Raco gibi ünlü üreticilerin sağlam ve dayanıklı ahşap rende çeşitlerini uygun fiyatlarla satın almak istiyorsanız, kategorimizin geniş ürün yelpazesinden faydalanabilir, en ucuz ahşap rendesi fiyatları, marangoz rendesi fiyatları, düz taban rende fiyatları ve demir rende fiyatları için kategorimizi inceleyebilirsiniz. Diğer el aletleri için buraya tıklayabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

3M (1)
Afacan (1)
Bahco (1)
Ceta Form (1)
Dekor (4)
(142)
Duyar (1)
Einhell (1)
Işıklar (1)
Osaka (1)
Polat (2)
Realözs (1)
Rico (11)
Rox (188)
ROX (1)
Sgs (1)
Somafix (2)
Stanley (71)
Stilson (9)
Tomax (9)
Topshop (3)
Troy (4)
Wellhise (3)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(37)
ve üzeri (48)
ve üzeri (55)
ve üzeri (57)
ve üzeri (60)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL