Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Nt
Mxs
3D
Bgs
Dht
Mrt
3M
Ugr
Ark
Bn5
Leo
Aeg
Max
Emg
Kwb
Ozs
Rtg
Sgs
Cmc
Dbk
Jms
Ksn
Mey
Pms
Prc
Rbt
Başka bir kelime deneyin

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Pense

için 3,770 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Pense

Hayatın her alanında bir şekilde ihtiyaç duyulmakta olunabilen pense ürünleri, modern çağ ile birlikte pek çok pratik tasarımlara kavuşmuştur. Herkesin ihtiyacına uygun ve kullanabileceği stillerde tasarlanan el aletleri ise, ister evinizde isterseniz de iş yerinizde rahatlıkla değerlendirebileceğiniz modellerdir. Profesyonel işi ne olursa olsun, genel itibariyle hemen herkesin kolaylıkla kullanabileceği bu ürünlerden çok memnun kalacaksınız. Yerine göre hobilerinizde değerlendirebileceğiniz çeşitler de bulunabilmektedir. Başlıca ürün çeşitleri olarak soyma, sıkma, segman penseleri, kemer delme ve ayarlanabilir özellikli boru anahtarı tarzı ürünler bulunabilmektedir. Evinizde Bu ürünler sayesinde evinizde karşılaşabileceğiniz sıradan küçük onarım ihtiyaçlarını kolaylıkla giderebilirsiniz. Onarım faaliyetleri ile en ufak bir ilginiz olmasa dahi en basitinden kemerinizde bir delik açmaya ihtiyacınız olabilmektedir. Bu kapsamda bir kemer delme pensenizin bulunması sizlere büyük bir pratiklik kazandıracaktır diyebiliriz. Sayfamızda bulunan pense çeşitleri farklı renklerde ve şık bir dizaynda üretilebilmektedir. Aynı amacı gören penselerde birden çok farklı tasarılarda modeller mevcuttur. Farklı fonksiyonlardaki bütün bu ürün modellerini dilediğiniz zaman sayfamızdan rahatlıkla inceleyebilmeniz mümkündür.

Fonksiyonel Ayarlı Pense Ürünleri

Fonksiyonel Ayarlı Pense Ürünleri

Penseler arasında en farklı yapıya sahip olan modellerden birisi anahtar biçimli tasarımlar olmaktadır. Bu tarza ve işleve sahip birden fazla tasarımda ürün modeli mevcuttur. Bu ürün modellerinden birisi de kırmızı ve siyah renklerde tasarlanmış el tutma alanı bulunan ürünlerdir. Ayarlanabilir özellikli ağızları ise parlak gümüş olmaktadır. Bu tasarımlar oldukça pratik bir kullanım deneyimi kazandıran çeşitlerden olmaktadır. Sapının ergonomik yapısı sayesinde bu penseler ile sağlayacağınız faaliyetlerinizde eliniz asla yorulmamaktadır. Rahat bir tutuş sunması ve yormamasından dolayı da terleme meydana gelmemektedir. Bu ürünler iki ayrı çeşit olduklarından bir set olarak beğeninize sunulmaktadır. Büyük penseler 27 cm. tam boyda olup, küçük ürünler ise 21 cm. tam boya sahiptir. Büyük olan pensenin tek bir ağzı varken küçük boydaki modelin ise iki ucunda da ayarlı ağzı bulunmaktadır. Anahtar özellikli penseler her türlü cıvata ve somuna kolaylıkla adapte olabilmektedir. Büyük pensenin ayarlı ağzı 23 – 32 mm. çaplarda ayarlanabilir bir modeldir. Küçük pensenin bir ağzı 15 – 22 mm. çapta ayarlanabilir olup, diğer ağzı ise 9 – 14 mm. çaplarda ayarlanabilmektedir. İki ayrı parçadan meydana gelen bu ayarlı pense modelleri ile hemen her türlü sıkma ve sökme işleminizi zahmetsizce yürütebileceksiniz. Hafif bir sistem olmalarından dolayı yalnızca tek bir elin hareketi ile rahatlıkla işlem görebileceksiniz. Bu tasarımların çeşitli kullanım alanlarını tesisat işleri, marangozluk işler, mekanik işler ve bahçe işleri olarak sınıflandırmak mümkündür. Bu ürünleri tesisat işleri olarak başlıca her türlü musluk çeşitlerinde, vanalarda, borular, radyatörler ve kazanlarda dilediğiniz gibi değerlendirebileceksiniz. Mekanik işlerde ise motosiklet ve bisiklet tekerleklerinde, çeşitli jantlarda kolaylıkla değerlendirebilmeniz mümkündür. Asmak istediğiniz takdirde, küçük penseyi ağzından rahatlıkla asabilmeniz sağlanabilirken, büyük pense ise sapının arkasında yer alan delik sayesinde kolaylıkla asılabilmektedir. İçeriğinde yer alan malzeme CR-V çelik, kauçuk ve plastik olmaktadır. Bir başka ayarlanabilir ürünümüz ise 250 mm. ve 10 inç ayarlanabilir, nikel kaplamalı güçlü modellerdir.

En Kullanışlı Tasarımlar Olan Çok Amaçlı Pense

En Kullanışlı Tasarımlar Olan Çok Amaçlı Pense

Bir çeşit çakı gibi iş de görebilen çok amaçlı pense modelleri, her zaman çantanızda bulundurabileceğiniz bir türde ürün çeşididir. Yapısı gereği çok şekilde kullanım sağlanabilecek bu modeller, her an lazım olabilecek özellikleri ile çokça talep edilen ürünlerdir. Çoklu ağzı bulunan bu ürünleri farklı renklerde ve tasarımlarda edinebilmeniz mümkündür. Bu çok amaçlı ürünlerden biri olan 12 fonksiyonlu yeşil ve siyah saplı penseler ele tam oturan bir boyuta sahiptir. Uzunluğu yalnızca 232 mm. kadar olmaktadır. Ağırlıkları ise 131 gr. kadar olmakta olup, hafif yapısı ile rahatlıkla kullanılabilmektedir. Cep boy ürün olmaları ile tamir işlerinde çalışan kullanıcılar için mükemmel bir çeşit olmaktadır. Sapının ise ergonomik yapıda olması kullanımını daha da pratik hale getiren bir özelliktir. Elinizi ağrıtmamakta, yormamakta veya kasılmasına sebep olmamaktadır. Materyali paslanmaz çelikten imal edilen bu çoklu pense tasarımları hemen her türlü elektronik ve mekanik işlemlerde rahatlıkla deneyimlenebilmektedir. Fonksiyonlarında yer alan tasarımlar arasında iki adet bıçak, iki adet testere, birer adet de düz tornavida ile yıldız tornavida bulunmaktadır. Bunlar dışında farklı kesici ağızlar ve gazoz açacağı tarzında yapılar da yer almaktadır. Düz bir pensenin formunda muhafaza edebilmenizin yanı sıra, bu tasarımları sadece iki sapı yan yana kalacak biçimde de katlayabilmeniz mümkündür. Bir başka çoklu fonksiyonu olan ürün çeşidi ise siyah oksit kaplamalı tasarımlar olmaktadır. Siyah oksit kaplama çok daha uzun ömürlü olmasını sağlayan bir uygulamadır. Kolay kullanım sağlayan bu kompakt tasarımlar da paslanmaz çelik bir gövdeye sahip modellerdir. Yumuşak sapı oldukça rahat bir kavrama deneyimi yaşatmaktadır. Ele oturan sağlam tutuş sağlayan yapısı ile yorulmadan kullanabilmeniz mümkündür. Bu ergonomik tasarımları ile müşteriler tarafından sıkça talep görmekte olan bir modellerden biridir. Fonksiyonları arasında tel kesme ile 8 mm. ve 3 mm. olan birer düz tornavida bulunmaktadır. Ayrıca bir büyük bıçak, bir küçük bıçak, bir eğe ve şişe açacağı mevcuttur. Sayfamızdan Gedore pense modellerini detayluıa inceleyebilirsiniz.

Sağlam ve Dayanıklı Kablo Soyucu Pense Ürünleri

Sağlam ve Dayanıklı Kablo Soyucu Pense Ürünleri

Farklı ve estetik yapısı ile dikkat çeken bir model olan kablo soyucu pense ürünleri, alanında en etkili performansı sergileyebilmektedir. Aynı zamanda bu ürünlerin bir diğer adı da sıyırma pensesi olmaktadır. Sıyırma pensesi modelinin otomatik özellikli versiyonları bulunabilmektedir. Bunlardan biri olan yüksek kaliteli 65 mn. çelik malzemeli tasarımlar oldukça güçlü ve dayanıklı ürün çeşitlerindendir. Bu ürünlerin sarı ve siyah tasarımlı şık sapları bulunmaktadır. Bu ürünler TPR malzemeli üstün bir kaliteye sahip sıyırma penselerinden birisidir. AWG 24 ve AWG 10 kablo çeşitleri ile arasında kalan kalınlıktaki ürünler için genellikle uygulanabilir modeller olmaktadır. Bu kablo kalınlıklarına sahip her türlü izolasyonu telden kolaylıkla sıyırabilmeniz mümkündür. Güçlü yapıları sayesinde kalın kablolar üzerinde uzun süre kullansanız dahi ağızlarında bir bozulma olmamaktadır. Bu ürünler ile herhangi bir ayara gerek kalmadan kablo soyma işlemini rahatlıkla sağlayabilmeniz mümkündür. Ergonomik yapıda olmalarından dolayı kesinlikle ellerinizi ağrıtmayacaktır. Uzun süreli kullanımlarınızda herhangi bir şekilde tahrişe mahal vermemektedir. Bu üstün özellikli tasarımlarla kablolarınız hiç zarar görmeden soyma – sıyırma işlemlerini sürdürürsünüz. Kas gerektirmeden çalışabilmesinden dolayı ellerinizde kasılma gibi rahatsızlıklar da belirmeyecektir. Orijinal ambalajında beğeninize sunulan bu ürünler oldukça sağlam, dayanıklı ve kolaylıkla bir hasar almayacak modellerdir. Bozulma veya kırılma durumları söz konusu olmamaktadır. En ince telli ve çoklu kablolarınızı dahi ürünün ağzına yerleştirmek suretiyle izolasyonundan ayırabilmeniz mümkündür. Tutma sapı dar olan ve ağzı uzunca yapıdaki sıyırma penseleri ise aynı zamanda pabuç pensesi olarak da geçmektedir. Kesici ağzı indüksiyon ile sertleştirilmiş bıçaklardan imal edilmiştir. Sert, yumuşak, izoleli veya izolasyonsuz her türlü kablo üzerinde etkili bir performans gösterebilmektedir. Bu ürünler pense türleri arasında en güçlü yapıya sahip modellerden olmaktadır. Uzunlukları 200 mm. kadardır. Sağlam plastik sapları bulunmakta olup, bu sapları da paslanmaya karşı da okside finişli olmaktadır. Kablo sıyırma işlemi 2.6 - 2.0 - 1.6 - 1.3 - 1.0 - 0.75 mm. ürünlerde uygun kullanımdadır.

Pense 180 mm Ürün Çeşitleri

Pense 180 mm Ürün Çeşitleri

En klasik ürün tipi olan elektrikçi pense ürünleri ise 180 mm. boyunda oldukça rahat ve pratik bir kullanım deneyimi sunan modeller arasında yerini almaktadır. Sapları, kaliteli diğer ürün çeşitlerinde olduğu gibi ergonomik bir yapıdadır. Bu saplar ayrıca kalın izoleli PVC içeriklidir. Elektrikçi penselerinin çelik bir gövdesi bulunmaktadır. Çelik gövdeleri özel alaşımlı olmakta olup, krom kaplı bir tasarım çeşididir. Keskin ağzı indüksiyon ile sertleştirilmiş modeller olmaktadır. 180 mm. standart boyuta sahip diğer penseler arasında ağzı 7 1/8 inç olan modeller de yer almaktadır. Bu ürünlerin ağırlıkları ise sadece 285 gr. kadardır. Oldukça hafif bir yapıya sahip olmalarından dolayı istediğiniz her alanda kolaylıkla kullanım deneyimi sağlayabileceğiniz çeşitlerdir. Pense 180 mm boyutlu klasik ürünlerin ayrıca pek çok farklı sap renklerinde üretimleri ve tasarımları bulunabilmektedir. Sayfamızda yer alan bu pense ürünlerinin başlıca renkleri kırmızı, yeşil, turuncu ve siyah olmaktadır. Ayrıca sarı, siyah ve gri renklerin karışımından dizayn edilen estetik tasarımları da bulabilmeniz mümkündür. Bu ürünlerin ağızları da oldukça farklı bir yapıda tasarlanmıştır. Tırtıklı ve düz keskin ağız içeriğinin yanı sıra, ağzın en uç kısım tasarımı ise ince küçük tırtık tasarımlı olmaktadır. Bu güçlü penselerle rahatlıkla tutma, bükme ve kesme işlemlerini yerine getirebilirsiniz. Birinci kalite olan bu ürünlerin ağız yapıları kadar saplarının tasarımları da değişkenlik gösterebilmektedir. Bazı modellerin sapları düz ve açısız gelmektedir. Bazı tasarımlar ise dışa doğru bükük bir yapıda olmaktadır. Bu ürünlerden bazılarının saplarının ucunda ise halka veya delik bulunabilmektedir. Bu sayede rahatlıkla asılmaları da sağlanabilmektedir. Pense modelleri arasında en çok kullanılan çeşitlerden bir tanesi ise kargaburnu ürünlerdir. Düz ve ince bir ağız yapısına sahip olan kargaburnu aletleri her türlü bükme ve tutma işlemlerinizde oldukça pratik ve güvenilir ürünler olmaktadır. Sağlam ve klasik yapıları bulunmakta olan her bir pense ve türevi tasarımlar sizlere eşsiz hizmetler sunacak Gwest pense modelleridir.

Her Evin Gereksinimi Üçlü Pense Seti

Her Evin Gereksinimi Üçlü Pense Seti

Sayfamızdaki bulunan geniş ürün yelpazesinde, ayrıca farklı setler halinde ihtiyacınız doğrultusunda da beğeninize sunulabilmektedir. Genellikle üçlü setler halinde ambalajlanan modellerin içeriğinde 1 adet pense, 1 adet yan keski ve 1 adet de kargaburnu ürünleri yer almaktadır. Sarı ve siyah renklerde ergonomik sapları bulunan üçlü set modellerde, içerisinde ekstradan farklı küçük ürünlerin yer aldığı setler de bulunmaktadır. Bu setlerden birisi üçlü ürünün yanında ayrıca bulunan düz ve yıldız tornavida ile kontrol kaleminden oluşan setlerdir. Bir diğer ekstra ürünün yer aldığı set ise içerisinde kontrol kalemi, maket bıçağı ve düz – yıldız tornavidaların bulunduğu ürün grubudur. Üçlü ürünün yer aldığı bu setlerde penseler 180 mm. boyda olmakta olup, kargaburunları ve yan keskiler ise 160 mm. boydadır. Her bir ürünün ağzı da çelik malzeme olmaktadır. Bu ürünlerin keskin ağızları ise indüksiyon ile sertleştirilmiştir. Bir başka üçlü pense seti de daha mini bir ürün grubu olan hobi amaçlı setlerdir. Bu setlerin sapları ince sarı plastik malzemeden imal edilmiştir. Dışbükey şeklinde bulunan sapları rahat ve sağlam bir tutuş imkânı sunabilmektedir. 1 adet pense, 1 adet kargaburnu ve 1 adet de yan keskiden oluşan bu setler de oldukça kullanışlı aletlerdir. Ağızları oldukça keskin ve parlak metal yapıda olmaktadır. Kırmızı saplı üçlü setteki ürünler ise daha sağlam bir tutuş elde etmenize yarar niteliktedir. Bu set çeşitlerinde de pense ürünü 180 mm. boyda olup, yan keski ve kargaburnu ürünleri ise 160 mm. boyda modellerdir. Yan keski ürünleri teklilerde ayrıca mini yan keski ve normal yan keski olmak üzere iki farklı kategoride de bulunabilmektedir. Bir başka ürün olan segmen penseleri ise segmenleri tutma işine yarayan başarılı tasarımlardandır. Segmenler yalnızca bu penseler yardımıyla tutulabilmektedir. Bu ürünlerle segmenleri rahatlıkla açabilir ve yerine takabilirsiniz. Segmen çeşitleri ise iç seğmen pensesi ve dış seğmen pensesi olmak üzere ikiye ayrılmaktadır.

Pense Nasıl Kullanılır?

Pensenizi kullanmadan önce bazı fiziksel koşulları sağladığından emin olmanız güveliğiniz açısından önemlidir. Öncelikle pensenizin sapında herhangi bir deformasyon olmadığından emin olmanız gerekir. Ağız kısmında ise dişlerin ya da keskin yüzeylerin üzerinde herhangi bir aşınma olmadığını da teyit etmeniz gerekmektedir. Ayrıca hareketli mekanizmasında çeşitli hasarların veya zorlanma durumlarının olmadığına da dikkat etmeniz önem arz etmektedir. Pensenizin sapının ise kaydırmaz özellikli olması sizler için daha nitelikli bir kullanma deneyimi sunacaktır. Aynı zamanda saplarında herhangi bir ıslaklık veya yağlı bir bölümün bulunmamasına da dikkat edilmelidir. Bütün bu dikkat edilmesi gereken unsurlar, özellikle bir kablo üzerinde kesme işlemi yapmanız esnasında size güvenlik açısından zarar oluşturabilecek faktörlerdir. Penseniz ile menteşe sökmeniz esnasında da menteşe üzerine bir damla yağ dökülmesi gereksiz güç sarfiyatını engelleyecek bir unsurdur. Pense kullanırken iterek değil, daima kendinize doğru çekerek kullanmanız önemlidir.

Pense Nerede Kullanılır?

Penselerin türlerine göre değişen kullanım şekilleri bulunmaktadır. Başlıca kullanım sağlanan biçimler tutma işlemleri için, sıkma işlemleri için, sökme işlemleri için ve kesme işlemleri için olmaktadır. Penseler kullanım alanı olarak tesisat işlemlerinde, mekanik işlemlerde, bahçe ve marangozluk faaliyetlerinde kullanılabilmektedir. Penselerin her biri farklı modelde ve fonksiyonda tasarımlar olmalarından dolayı çok farklı kullanım alanları bulunabilmektedir. Ayarlı penseler olan modeller farklı çaplarda boru ve somonları kavramada, ardından kolaylıkla sökme veya yerleştirme işleminde kullanılan çeşitlerdir. Sıyırma penseleri ise birden fazla model olarak hizmetinize sunulmaktadır. Genel itibariyle kabloları yalıtımından ayırmada etkin bir görevi bulunmaktadır. Farklı kılcal tellerden meydana gelen kabloların izolasyonunu kolaylıkla tellerden sıyırabilmektedir. Delme penseleri ise çeşitli deriler üzerinde istediğiniz çapta bir delik meydana getirmenize yaramaktadır. Genel itibariyle kemer ürünlerine delik açmakta oldukça sık kullanılan bir ürün çeşididir. Bir çiviyi tahtadan veya duvardan sökmeniz esnasında da oldukça başarılı ürünler olmaktadır.

Pense Nasıl Tutulur?

Pensenizi kullanırken dikkat etmeniz gereken en önemli noktalardan birisi iki tutma sapı arasında parmağınızın sıkışmamasını sağlamaktadır. Bu kapsamda pense tercihi yaparken pensenin kapalı vaziyetteyken 6 – 9 cm. kadar sap aralığına sahip olmasına dikkat etmeniz önemlidir. Böylelikle araya sıkışma ihtimallerinin önüne geçmiş olursunuz. Ayrıca kaydırmaz kaplamaları olan bir sap çeşidi de olmasında yarar vardır. Eğer bu sap aralığına sahip bir penseniz yoksa mevcut pensenizi tutarken parmaklarınızdan birini iki sap arasında bulundurmamaya dikkat etmeniz gerekir. Kullanım esnasında özellikle bir teli kavramanız doğrultusunda telin yapısının oldukça küçük hacimli olmasından dolayı sıkıştırma olasılığınız daha yüksek olabilir. Sadece sapından rahat bir vaziyette kavramanız gerekmektedir. Sapı haricinde bir noktaya temas etmiyor olmanız da önem arz etmektedir. Özellikle içerisinden elektrik akımı geçmekte olan veya geçme ihtimali olan teller üzerinde çalışırken azami özen göstermek şarttır. Penselerin plastik yapılı sapı sayesinde güvenli bir tutuş elde edersiniz.