TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Murç

için 265 sonuç bulundu.

Murç

İşiniz ya da hobiniz gereği pek çok el aleti kullanmanız gerekiyor olabilir. Böyle durumlarda el aletlerinin çeşitliliği karşısında şaşırmış bile olabilirsiniz. Ancak her bir işlemin hakkıyla yerine getirilebilmesi için o işlemlere özel olarak tasarlanmış olan el aletlerini kullanmanız daha iyi sonuçlar almanızı sağlayacaktır. Bu el aletleri arasında yer alan murç ise beton üzerinde çalışan kişiler ve profesyoneller için olmazsa olmaz el aletlerinden biridir.

Murç Nedir?

Murç Nedir?

Ermeniceden dilimize geçtiği söylenen murç sözcüğü, bir el aletinin ismidir. Bu el aleti ile beton üzerinde çalışmanız kolaylaşır. Eğer betonun üzerinde delik açmak ya da betona bir yerden güç uygulayarak betonu kırmak isterseniz kullanmanız gereken el aleti bir murç olacaktır. Murç çeşitleri konusunda ise tercihinizi özellikle korumalı olan murç çeşitlerinden yana kullanmanız sizin için kullanım kolaylığı sağlayacaktır. Kategorimizin geniş ürün yelpazesi arasında murç da bulunur ve eğer sizin de beton üzerine çalışırken ihtiyacınız olan el aleti bir murç ise, kategorimizi inceleyerek murç çeşitleri nelermiş görebilir ve hemen sepetinize ekleyebilirsiniz.

Murç Nasıl Kullanılır?

Murç Nasıl Kullanılır?

Murç adlı el aletini kullanmak için gereken şey bir murç ve bir de çekiçtir. Beton yüzey üzerinde delik açmak istediğiniz noktayı öncelikle belirlemeniz gerekir. Ardından bir murç alarak deliğin üzerine uç kısmını yerleştirir ve ardından da üst kısmından çekiçle vurursunuz. Böylece murç aletinin ucunun değdiği beton kısma belli bir oranda güç uygulanır ve betonun üzerinde yapmak istediğiniz işlemi tamamlamış olursunuz. Eğer betonu delmek istiyorsanız, murç aletinizin ardından sert bir çekiç darbesi ile vurmalısınız. Betonu kırmak için de aynı işlemleri uygulamanız gerekir.

Murç Çeşitleri

Murç Çeşitleri

Murç beton üzerinde delme ve kırma işlemleri için kullanılabilecek büyük bir çivi gibi düşünülebilir. Ancak normal çivilerin aksine murç kullanıcı dostu tasarımı sayesinde size güvenli bir çalışma sağlar ve üretildiği malzeme sebebiyle murç uzun ömürlü olması için tasarlanmıştır. Murç çeşitleri bu açılardan değerlendirilmelidir. Krom vanadyum malzemeden ya da demirden yapılan murç çeşitleri dayanıklılık konusunda şüphe götürmez. Aynı zamanda lastik tutacak kısmı ile betona uyguladığınız gücün titrememesini ve doğru sonuç elde etmenizi sağlar. Web sitemizde bulabileceğiniz murç çeşitleri hem sağlam hem de uzun süreli kullanım için tasarlanmış ürünlerdir. Bunların yanı sıra sitemizde sizlere en ucuz murç fiyatları sunulur. Troy ve Metabo gibi ünlü üreticilerin murç çeşitlerinin yanı sıra diğer el aletlerine de göz atmak isterseniz, vakit kaybetmeden buraya tıklayın!

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

3M (1)
Bay-Tec (4)
Bosch (1)
Dbk (1)
Dewalt (2)
(142)
Eltos (5)
Fza (2)
Hitachi (3)
İzeltaş (7)
Kanca (3)
KL (1)
KLPRO (4)
Makita (2)
Master (2)
Meridyen (2)
Rems (3)
Retta (5)
Rtrmax (1)
Sds (4)
Sgs (17)
Stanley (2)
Todrill (1)
Topshop (1)
Troy (4)
Wert (6)
Yama (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(25)
ve üzeri (34)
ve üzeri (39)
ve üzeri (42)
ve üzeri (43)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL