TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

İşkence

için 1.220 sonuç bulundu.

İşkence

Marangozluk işleriniz ve hobi atölyeleriniz için bazı el aletleri olmazsa olmaz kategorisi altında listelenmelidir. Bu el aletleri arasında yer alan işkence, isminin olumsuz çağrışımlarına kıyasla, gerçekten işe yarayan bir el aleti olarak mutlaka alet çantanızda ya da atölyenizin bir köşesinde bulunmalıdır.

İşkence Nedir?

İşkence Nedir?

İşkence bir el aletidir. Bu el aleti özellikle marangozların, mobilyacıların ve doğramacıların ve benzer işlerle uğraşan meslek sahibi ve profesyonellerin mutlaka kullandığı önemli bir el aletidir. Ancak siz amatör olarak bir hobiyle uğraşıyorsanız da sizin de ihtiyacınız olacak olan el aletleri arasında işkenceler de yer alır. İşkence ne işe yarar? Eğer bir ahşap parçayı sıkıştırmak ya da işlemek üzere sabit kalmasını sağlamak istiyorsanız, kullanmanız gereken el aleti bir işkence olmalıdır. İşkence aletleri bu işe yararlar. İşkence el aleti işlenecek malzemeyi sıkıca tutmak için en ideal el aletlerinden biridir. Bu nedenle profesyoneller tarafından her zaman en çok tercih edilen el aleti olmuştur. Elbette işkence kullanmak için profesyonel olmak gerekmez. Ahşap malzeme kullandığınız bir hobiniz varsa, ahşap malzemeyi işlemek ya da sıkıştırarak yapıştırmak gibi adımlar uygulamanız gerekiyorsa, işkence çeşitleri sizin de işinize yarayacaktır.

İşkence Çeşitleri

İşkence Çeşitleri

Kullanım alanına ve hangi amaçla kullanıldığına, ayrıca kullanan kişinin yetkinliğine de bağlı olarak pek çok seçeneği bulunan işkenceler, öncelikle çeşitli ebatlarla satışa sunulmuştur. Sizin dilediğiniz ebatlarda işkence bulmamanız neredeyse imkânsızdır. Gelişen teknoloji ve gelişen estetik ve hobi alanları sayesinde kullandığımız işkence aletleri de gelişmiş, işkence marangoz aleti olmaktan çıkarak belli bir hobiye sahip herkesin kullanabileceği, kolay kullanım vaat eden ürünler haline gelmiştir. Örneğin, daha küçük malzemeleri işlemek istiyorsunuz. Bunun için işkence lazım olduğunu fark ettiniz ancak daha az yer kaplayan işkence çeşitleri sizin için en ideali olacaktır. Bu durumda mini işkence satın alabilirsiniz.

<strong>İşkence Fiyatları</strong>

İşkence Fiyatları

Marangoz işkencesi olarak adlandırılan işkence çeşitlerinin işinizi göreceğini düşünüyorsanız, web sitemiz üzerinden kolaylıkla bir marangoz işkencesi satın alabilirsiniz. Kanca marangoz işkencesi ve satılık marangoz işkencesi çeşitlerimizi görmek için kategorimize mutlaka göz atmalısınız. Aynı zamanda mandal tipi işkence de işinize yarayabilir. Web sitemizde bulabileceğiniz Troy, Cutex, Stanley gibi ünlü markaların işkence çeşitleri, aynı zamanda en uygun işkence fiyat skalası ile birlikte kategorimizde sizleri bekliyor. En ucuz marangoz işkencesi fiyatları için ise doğru yerdesiniz. Eğer diğer el aletlerini incelemek isterseniz buraya tıklayarak kategorilerimizi görebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

3M (13)
Akdeniz (1)
Arden (10)
Bahco (3)
Bay-Tec (16)
Baytaş (5)
Bessey (65)
Bgs (7)
BSN (2)
Dbk (1)
Dht (1)
(381)
Eclipse (14)
Elit (1)
Eltos (76)
ELTOŞ (1)
Eltu (2)
Fein (1)
İngco (3)
İzeltaş (84)
Jun Kaung (1)
Kanca (191)
Leo (11)
Meşem (1)
Prox (2)
Realözs (1)
Retta (1)
Roney (2)
Rox (26)
Somafix (2)
Sonax (6)
Stanley (26)
Tomax (8)
Topart (27)
Troy (115)
WolfCraft (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(147)
ve üzeri (207)
ve üzeri (222)
ve üzeri (224)
ve üzeri (227)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL