TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Eğe Seti

için 619 sonuç bulundu.

Eğe Seti

Alet takımınızda eksikler mi var? Hobi atölyenizde ihtiyacınız olan birtakım el aletlerini henüz satın alamadınız mı? Ya da iş yerinizde ihtiyaç duyduğunuz bazı el aletleri artık eskisi gibi işlev göstermiyor ve yenileriyle mi değiştirmek istiyorsunuz? El aletleri kategorimiz içinde bulabileceğiniz pek çok el aleti işlerinizi tahmin ettiğinizden daha kolay halletmenizi sağlayacak. Kategorimiz altında bulabileceğiniz el aletleri arasında bulunan bir alet de eye olarak anılmaktadır. Eye ya da eğe olarak bilinen ve kullanılan bu alet ile pürüzlü yüzeyleri şekillendirmek tahmin ettiğinizden daha da kolay olacak.

<strong>Eye Nedir</strong>?

Eye Nedir?

Eye nedir, ne işe yarar” diye merak edenler için hemen açıklayalım: Eğe, madenlerin ya da ahşap malzemenin yüzeyindeki pürüzleri ortadan kaldırmak için kullanılan bir el aletidir. Yüzeyleri şekillendirmek ve küçük çıkıntıları ve pürüzleri törpüleyerek daha sonraki işlemler için hazır hale getirmek istiyorsanız, ihtiyacınız olan el aleti bir eğe olacaktır. Eye, ege ya da eğe isimleriyle anılan bu el aleti sayesinde pürüzlü yüzeyleri, keskin köşeleri düzeltebileceksiniz. Özellikle marangoz mesleğinde, hobi işlerinde çok sık kullanılan bir el aleti olan eğe sayesinde şekillendirmek istediğiniz malzemeleri kolaylıkla şekillendirebileceksiniz. Kategorimizde bulabileceğiniz eğe çeşitleri arasından pek çoğu sizin ihtiyaç duyduğunuz kullanım alanına uygun olabilir. Sitemizdeki ürünlere göz atarak dilediğiniz ürünü hemen sepetinize ekleyebilir, güvenli ve hızlı bir alışveriş deneyiminin keyfini çıkarabilirsiniz.

<strong>Eye Çeşitleri</strong>

Eye Çeşitleri

Eğe çeşitleri kullanım alanlarına göre farklılık göstermektedir. Eğe, üzerinde küçük kesici dişler bulunan bir aletidir ve işlediğiniz malzemenin küçük parçalarını kaldırarak yüzeyleri düzeltmede kullanılır. Farklı malzemeler için farklı eğe çeşitleri bulunmaktadır çünkü her materyal aynı türden eğe ile düzeltilemez. Yumuşak malzemeler için eğe ya da sert malzemeler için eğe çeşitleri farklıdır. İncelik ve kalınlık açısından, ebat açısından çeşitlilik gösteren eğe çeşitleri, farklı malzemelerden talaş kaldırmak için uygun tasarımla üretilip sizlerin ihtiyaçlarına sunulmaktadır. Ağaç için, deri için, çelik ve demir için ayrı ayrı tasarımlarla üretilen pek çok eğe çeşidini sitemizde bulabilirsiniz. Ayrıca eğe seti (eye seti) olarak satılan ürünlerimiz size farklı eğe çeşitlerini set halinde sunmaktadır. Elmas eğe seti ve mini eğe seti de sitemizden satın alabileceğiniz ürünler arasındadır.

<strong>Eğe Seti Fiyatları</strong>

Eğe Seti Fiyatları

Kategorimizi incelediğinizde pek çok markaya ait eğe çeşidi olduğunu göreceksiniz. Bunlar çeşitli model, özellik ve işlev farklılıklarına sahip bulunmaktadır. Dolayısıyla fiyatları da tüm bunlara göre farklılık gösterebilmektedir. Siz de en dayanıklı eğeler ve en uygun eğe seti fiyatları ve eğe fiyatları için kategorimizi inceleyerek bütçenize en uygun ürünleri vakit kaybetmeden sepetinize ekleyebilirsiniz. Uzun ömürlü kullanım ve daha düşük fiyatlar için ürün yelpazemize göz atmayı unutmayın. Kategorimiz içinde Bahco, Oregon, Stanley gibi üreticilerin eğe seti çeşitleri ve çok daha fazlası yer almaktadır. Siz de bunların içinden ihtiyacınıza ve kullanımınıza en uygun olanını tercih ederek kolayca sitemizden sipariş verebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

3M (2)
Bahco (20)
Bartech (1)
Baytaş (1)
Beta (3)
Bgs (1)
Ceta Form (8)
Class (1)
Dekor (1)
(375)
Egesan (1)
Flex (1)
Fors (2)
Gefo (1)
Husqvarna (3)
Karbosan (1)
KL (1)
Leo (1)
Makita (3)
Meşem (24)
Oregon (6)
Osaka (1)
Pferd (83)
Pro-Saw (1)
Proskit (1)
Realözs (8)
Retta (12)
Rico (1)
Roney (1)
Rox (1)
Sgs (4)
Somafix (1)
Sonax (1)
Stanley (1)
Stilson (1)
Tomax (3)
Vallorbe (2)
Wert (1)
Çetin (10)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(62)
ve üzeri (88)
ve üzeri (94)
ve üzeri (97)
ve üzeri (99)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL