TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Cam Elması

için 366 sonuç bulundu.

Cam Elması

Maden ve cam kesme işlerinde işinizi kolaylaştıran ve harika sonuçlar elde etmenizi sağlayan cam elması, doğadaki işlenmemiş, yoğun elmaslardır. Bunlar; birçok iş yeri ve büyük çaplı alanlarda kullanılır. Kategorimizde her ihtiyaca uygun cam elması modelleri bulunmaktadır. Bunlara göz atarak siz de kendinize uygun olanını kolayca sipariş edebilirsiniz.

Cam Elması Nedir?

Cam Elması Nedir?

Cam elması ya da cam kesme elması olarak adlandırılan bu el aletleri, bildiğimiz ya da tahmin ettiğimiz elmastan farklı bir üründür. Çoğu kişi elmas gibi değerli bir maden ile cam kesildiğini duyunca şaşkınlığını gizleyemez. Ancak süs eşyası ya da mücevher olarak kullandığımız elmas çeşitlerinden çok farklı olarak cam kesme elması çeşitleri doğada bulunan ve değerli taş haline getirilmemiş, yoğun, işlenmemiş elmaslar olarak kullanılır. Cam kesme elması aslında yapısal olarak diğer elmaslar gibi karbondan oluşur fakat nitelikleri gereği süs eşyası yapımında kullanılan elmaslardan ayrılarak sanayi ve endüstride kullanılmak üzere ayrılır. Yapıları süs eşyası olmak için çok fazla bulanık olan cam kesme elması türleri, endüstride çok çeşitli alanlarda kesme aleti olarak kullanılır. Cam kesen elmas fikrine alışık olmayanlar için ya da cam ile yapılan hobilere yeni başlayanlar için ilginç görülebilecek bu bilgiler ışığında eğer siz de cam kesme elması satın almak istiyor olabilirsiniz. Web sitemizde sizler için sınıflandırılmış ve ihtiyacınızı karşılamak üzere satışa sunulmuş olan cam kesme elması ya da diğer adıyla cam elması çeşitlerimize göz atabilirsiniz.

Gazlı Cam Elması Nedir?

Gazlı Cam Elması Nedir?

Gazlı cam elması ya da cam elması gazlı tip olarak bilinen cam kesme elması çeşitleri, saplarında gaz bulunan el aletlerine verilen adlardır. Gazlı cam elması nasıl kullanılır diye merak ediyorsanız, kullanım açısından oldukça kolay olduğunu belirtmek isteriz. Ancak cam kesme elması ile cam elması gazlı tip arasındaki fark da bahsettiğimiz bu kullanım ve uygulama farkından kaynaklanıyor. Cam elması nasıl kullanılır? Normal şartlar altında cam elması ile cam kesmek için cam yüzeyinin üzerine ekstra olarak biraz gaz sürmeniz gerekir. Cam kesme elması bu şekilde kullanılırken gazlı cam elması, sapında bulunan gaz sayesinde ekstradan gaz uygulaması yapmaksızın cam kesmenizi sağlar. Bu açıdan daha pratik olduğu düşünülen ve sıklıkla tercih edilen gazlı cam elması eğer sizin için de ideal ürünse, vakit kaybetmeden kategorimizin seçkin ürün yelpazesi içinden gereksinim duyduğunuz ürünü hızlıca sipariş verebilirsiniz.

Cam Kesme Elması Fiyatları

Cam Kesme Elması Fiyatları

Web sitemizde bulunan cam kesme elması ve cam elması çeşitleri aynı zamanda mümkün olan en uygun fiyatlarla kapınıza kadar gelmektedir. En dayanıklı ve en ucuz cam elması fiyatı ve cam kesme elması fiyatları için kategorimizi incelemeniz yeterlidir. Topshop, Bohle gibi ünlü üreticilerin cam kesme elması çeşitlerini sitemizden satın alabilir, diğer el aletlerini incelemek ve alet takımınızı eksiksiz bir hale getirmek için buraya tıklayarak diğer ürünlerimizi görebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

3M (6)
Astor (1)
Beta (1)
Bohle (89)
Ceta Form (1)
Dht (10)
Digitus (1)
(196)
Elta (1)
Eltos (2)
Eltu (1)
Fza (1)
İngco (1)
İzeltaş (2)
Jet (1)
K.A.H.E. (8)
KLY-Tek (1)
Master (1)
Pressol (1)
RAPİD (1)
Realözs (1)
Rico (2)
Rubi (1)
Troy (11)
Wellhise (2)
Wert (5)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(40)
ve üzeri (57)
ve üzeri (64)
ve üzeri (67)
ve üzeri (72)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL