TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Balta & Çekiç

için 4,687 sonuç bulundu.

Balta & Çekiç

Eski çağlardan bu yana, yapı inşası gibi konularda en çok kullanılan araçların başında çekiç gelir. Bir çiviyi çakmak, bir maddeyi ezmek veya dövmek için kullanılan bu araç, evlerde alet çantalarında mutlaka olması gereken bir üründür. Farklı kullanım alanlarına göre, farklı nitelikler kazanan ve şekilleri buna göre değişen bu araçların; marangozluk, inşaat, jeoji, tokmak ve raspa gibi farklı iş kolları için üretilmiş farklı versiyonları bulunur. Marangozluk üzerine bir dükkan sahibiyseniz, mutlaka bu iş için üretilmiş bir türe ihtiyacınız olacaktır. Aynı şekilde demir dövme gibi işlerde kullanmak için tokmak türü; boya çıkarma ve pas giderme gibi işlemlerde kullanmak içinse raspa türü uygun olacaktır.

Çekiç ve Balta

Çekiç ve Balta

Her evde bulunması gereken çekiç çeşitleri, ev içerisinde başta küçük çaplı işler olmak üzere her iş için kullanılabilen araçlardır. Bu noktada sayfamızı inceleyerek birçok farklı türdeki aracı görüntüleyebilir ve ev işlerinizde veya uğraştığınız işlerde hangi tür size yardımcı olacaksa, o türü satın alabilirsiniz. Özellikle tadilat ve tamirat işlerinde kullanılan ve alet takımlarının en önemli üyesi olan bu araçlar, farklı fonksiyonel özellikleri ile her işinizde size yardımcı olacaklardır. Düzeltme, montaj, kesim gibi birçok çeşitli marangozluk işlerinde başvurabileceğiniz bu araçlar ile usta çağırmaya gereksinim duymadan, evinizde çeşitli işleri kendiniz gerçekleştirebileceksiniz. Böylece hem paradan tasarruf edebilir hem de takım çantanıza bu pratik ürünleri ekleyebilirsiniz. Çeşitli işlerde kullanabileceğiniz plastik çekiç gibi aletler, evinizde karşılaştığınız sorunlara ihtiyacınız olan şekilde çözümü sunabilecek araçlardır. Dolayısıyla her evde mutlaka bir adet bulunması gereken bu gereçler aynı zamanda oldukça büyük bir ürün çeşitliliğine de sahiptir. Gerek birbirinden farklı alanlarda kullanılabilmeleri gerekse de çok sayıda marka tarafından, farklı fiyat seviyelerinde üretilmeleri gibi sebepler nedeniyle, oldukça geniş bir ürün çeşitliliği arasından, kullanım türünüze, ustalık derecenize göre ve bütçenize uygun modelleri satın almanız mümkün olmaktadır. Ürünün ağırlığı, üretiminde kullanılan malzeme ve üretim amacı, fiyatlandırmada belirleyici unsurlardır. Bu noktada; plastik saplı, ahşap saplı, fiber ve camcı türü gibi birbirinden farklı özelliklere ve farklı kullanım alanlarına ait olarak üretilmiş türlere ulaşmak mümkündür. Satın alacağınız ürünün, kullanacağınız yere bağlı olarak, uygun özelliklere sahip olması da önemlidir. Bu noktada, ev işlerinde veya profesyonel işlerde kullanacağınız aracın kolay kavranabilir yapıda olması hem işlemin performansı hem de güvenlik açısından önemlidir. Ayrıca, bu ürünlerin farklı ağırlıklara göre sınıflandırıldığını da göz önünde bulundurmalısınız. Dolayısıyla, bu araç ile yapacağınız işe uygun ağırlıkta bir modeli satın almanız gerekmektedir. Bu noktada tasarım, ağırlık ve sap kısmının üretiminde kullanılan malzeme gibi birbirinden farklı detayları göz önünde bulundurarak; ister evinizde her işte kullanabileceğiniz bir aracı satın alabilir, isterseniz de profesyonel olarak işlerinizde kullanabileceğiniz, uzun ömürlü, dayanıklı bir aracı satın alarak, işlerinizi daha verimli bir biçimde tamamlayabilirsiniz.

Çekiç ve Balta Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Çekiç ve Balta Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Ev, bahçe ve diğer profesyonel işlerde en sık kullanılan araçlardan bir diğeri de baltalardır. Baltalar, demir çekiç türüne kıyasla daha farklı alanlarda kullanılan ürünlerdir. Daha çok bahçe işleri ve odun kesme gibi işlemlerde tercih edilir. Diğer araçlarda olduğu gibi farklı ağırlıklarda, farklı boyutlarda ve farklı malzemeler ile üretilen, farklı türleri bulunmaktadır. Bu noktada başta odun kesme gibi ağır işlerde kullanabileceğiniz bir balta arıyorsanız, daha büyük boyutlardaki türlere yönelmeniz tavsiye edilir. Ancak daha küçük işlerde kullanabileceğiniz; küçük parçaları kesme ve bu tür parçaları şekillendirme gibi işlemlerde kullanmak üzere küçük tip modellere yönelebilirsiniz. Ahşap, lastik ve vidalı gibi farklı türlerdeki modelleri, ilgili ürüne ait kategori sayfasından ulaşabilir ve ihtiyacınıza uygun ürünü buradan satın alabilirsiniz. En sık kullanılan araçlardan bir tanesi olan küçük çekiç türünde, dünyaca ünlü markaların ürünlerine göz atabilirsiniz. İç mekan ve dış mekanlarda başta tadilat olmak üzere, tüm işlemlerinizde kullanabileceğiniz bu türdeki ürünler ve aynı zamanda dış ortamlarda odun kesmek gibi ağır işlemlerde kullanabileceğiniz baltalar, farklı niteliklerde üretilen araçlardır. Dolayısıyla, bu tür bir ürün satın almadan önce, mutlaka kullanımınıza uygun bir türü satın aldığınızdan emin olmanız gerekmektedir. Kullanım amaçlarına göre farklı ağırlıklarda ve boyutlarda üretilen bu ürünler, yanlış kullanım alanında kullanıldıkları taktirde, etkili sonuçlar vermeyebilir ve bu araçları kullanarak gerçekleştireceğiniz işlem için daha fazla oranda efor sarf etmeniz gerekebilir. Bu noktada uygun bir ürünü tercih etmek büyük önem taşır. Alet çantalarında en çok tercih edilen alet türünün başında mini çekiç gelmektedir. Adından da anlaşılabileceği üzere, daha küçük işlemlerde kullanılan bu türdeki araçlar, alet çantalarında daha az yer kapladıkları gibi aynı zamanda da profesyonel anlamda bu tür araçlarla çalışan ve dolayısıyla aletlerini sürekli olarak yanında taşımak isteyen kişiler için oldukça uygun bir seçimdir. Küçük yapıda olmalarına karşın, kullanılan malzeme dolayısıyla, daha büyük boyutlardaki modeller ile aynı işleri görebilen bu mini modeller evinizde mutlaka bulunması gereken araç ve gereçler arasında yer alır. Genellikle plastik saplı olarak üretilen mini modeller, kavrama bakımından daha avantajlı ve aynı zamanda da hafiflik bakımından kullanım kolaylığı sunan araçlardır.

 Çekiç ve Balta Hakkında Her Şey

Çekiç ve Balta Hakkında Her Şey

Profesyonel işlerde kullanılan bu araçlar, kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmektedir. Bu noktada metal saplı çekiç gibi bakım-onarım ve tadilat işlemlerinde sıklıkla kullanabileceğiniz ve uzun yıllar, yenisine ihtiyaç duymadan rahatça kullanabilirsiniz. Metal sap yapısına sahip olan bu modeller genellikle mesleği gereği sürekli olarak bu tür bir araç kullanmak durumunda olan kişiler tarafından tercih edilmektedir. Daha dayanıklı olmaları ve aynı zamanda da kavrama bakımından daha iyi olmaları gibi sebepler, bu sap türünde üretilen modelleri daha tercih edilir kılmıştır. Bu araçlarda olduğu gibi baltalarda da sap türü, kullanım amacına göre değişmektedir. Bu noktada mutlaka satın almayı düşündüğünüz aletin ürün sayfasını ziyaret ederek, ürüne ait olan açıklamada, hangi tür işler için uygun olduğunu kontrol etmeniz büyük önem taşır. Baltalar konusunda; daha hafif olmaları ve dolayısıyla kullanıcısına hareket kabiliyeti yönünden kısıtlama yapman ahşap saplı türleri tercih edebilirsiniz. Bu klasik türdeki baltalar, dünya genelinde en çok tercih edilen balta türü olmaktadır. Bu tür baltalar aynı zamanda da kamp ortamları için de oldukça uygundur. Taşıması kolay ve daha uygun fiyatlı olması bu türü tercih edilir kılmaktadır. Daha yüksek efor gerektiren işlerde kullanmak üzere, sap bölümü kılıflı yapıda olan baltalara yönelebilirsiniz. Kesim ve bahçelerdeki her işe uygun olarak tasarlanan bu türdeki baltalar, kullanımlarında avantaj sunmaktadırlar. El sağlığı açısından daha uygun olan bu sap yapısındaki baltalar, aynı zamanda da acil durumlarda müdahale amaçlı olarak da tercih edilebilmektedir. Teknolojinin, hayatın birçok alanını kolaylaştırdığı gibi, bakım ve onarım işlerinde de sunduğu en büyük kolaylıkların başında elektrikli çekiç gelmektedir. Tıpkı elektrikli tornavidalar gibi sadece bir tuş yardımı ile kas gücü gerektirmeden bakım-onarım işlerinizi gerçekleştirmenize yarayan bu türdeki ürünler, kullanım kolaylığı açısından, geleneksel türdeki ürünlere kıyasla bir hayli öndedir. Dolayısıyla, evinizde bulunduracağınız araç ve gereçlerde daha teknolojik alternatiflere yönelmek istiyorsanız, elektrikli yapısı ile çivi çakma işlerinizi son derece hızlı ve güvenli bir biçimde gerçekleştirebileceğiniz bu elektrikli modellere göz atabilirsiniz. Tasarım olarak matkaba benzer bir yapıda olan bu türdeki araçlar, tadilat ve tamirat işlerinize pratik bir deneyim getirecektir. Bu yapıdaki ürünler, aynı zamanda profesyonel işlemlerde kullanılmaktadır. El Aletleri kategorisi üzerinden farklı seçenekleri inceleyebilir, seçtiğiniz ürünü güvenle satın alabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

3M (35)
Accud (3)
Aeg (2)
Afacan (7)
AKC (1)
Akdeniz (3)
Alfa (1)
Altaş (10)
Anka (1)
Artu (1)
Astor (6)
Atlas (2)
Avec (1)
Bahco (33)
Bartech (2)
Bay-Tec (5)
Baytaş (1)
Beta (61)
Beşel (1)
Bgs (1)
Bison (11)
Brio (10)
BTECH (21)
Budget (1)
Cedima (1)
Ceta Form (62)
DAB (1)
Dekor (27)
Desa (71)
(2427)
Dyo (2)
Edn (1)
Elta (49)
Eltos (278)
Eltu (1)
Ersa (2)
Fiskars (146)
Fivestar (6)
Forlife (1)
Gardena (13)
Gedore (5)
Halder (7)
HASSAN (2)
Hassan (1)
Hazet (1)
Heka (1)
Hultafors (9)
Husqvarna (39)
Hyundai (1)
İngco (8)
İzeltaş (229)
Jokari (1)
Kanca (36)
KLPRO (1)
Klpro (1)
Knipex (2)
Kristal (3)
Laytron (1)
Leo (29)
LİDER (1)
Mannesmann (22)
Martor (1)
Master (21)
Maxpower (28)
Milwaukee (5)
Modacar (6)
MXS (1)
Rain Bird (1)
Realözs (2)
Retta (7)
Rico (65)
Rıza (1)
Roney (16)
Rox (10)
Rtrmax (1)
Rubi (2)
Sait Demirci (301)
Sgs (55)
Somafix (1)
Stanley (26)
Stilson (4)
Tasarım (2)
Tomax (3)
Topshop (25)
Torin (1)
Troy (89)
Ugr (4)
Viptec (2)
Wayer (2)
Wellhise (3)
Wert (27)
Würth (2)
Yakar (59)
YAKAR (10)
Özsan (2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(453)
ve üzeri (594)
ve üzeri (637)
ve üzeri (642)
ve üzeri (672)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL