Sony Playstation 3

PlayStation 3, PlayStation 2'nin ardından gelen serinin üçüncü video oyunu konsoludur. PS3 olarak kısaltılır. Yendinci nesil video oyun konsollarından biridir. 2009 yılında çıkan PS3'ün kasası daha ince yapılıdır ve daha az enerji tüketir. PS3 Slim ilk olarak 120 GB olarak üretilse de daha sonra 250 GB'lıklar da üretilmiştir. PS3, PS2 oyunları ile uyumlu değildir ve üçüncü parti işletim sistemi kurulumu özelliğini kullanmaz. Tüm bunların yanında PS3'e birçok yeni özellik eklenmiştir. PS3'e gelen diğer bir yeni özellik de yeni jenerasyon optik disk formatı kullanıyor olmasıdır. PS3, optik sürücü olarak 2x hızında Blu-Ray sürücü kullanır. Günümüzde Blu-Ray diskler 200GB'a kadar yükselmiştir. Böylece birçok veriyi artık tek bir diskte toplayabileceksiniz. PS3'ün Blu-Ray sürücüsünde CD ve DVD fotmatında olan diskler de yine okunabilir durumdadır.

Özellikle erkekler tarafından PS3 oyun konsolu fazlasıyla sevilir. Hatta evde PS3 partileri düzenlenir ve keyiflice vakit geçirilir. Boş vakitlerinizde evinizde eğlenceli vakit geçirmek istiyorsanız PS3 alabilirsiniz. En çok tercih edilen oyun konsollarından biri olan PlayStation3 ile evinizde Blu-Ray filmler izleyebileceğiniz gibi DVD ve CD formatındaki filmleri de izleyebilirsiniz. Dilerseniz Divx ve HD filmleri de sorunsuzca izleyebilme imkanına sahip olduğunuz için PS3 ile evinizi adeta bir sinema salonuna çevirebilirsiniz. WİFİ özelliği ile bilgisayarınızda bulunan dosyalara ulaşabileceğiniz gibi dilediğiniz kadar internette gezinebilirsiniz. USB girişi sayesinde veri paylaşımı bulunabilir, bellekte bulunan videolara ve resimlere bakabilirsiniz.

PS3 ile internet üzerinden arkadaşlarınızla online oyun oynayabilirsiniz. Optik ses girşi olan ses sisteminize bağlayabilir ve odanızı adete bir sinema salonuna veya oyun odasına dönüştürebilirsiniz. Siz de evinizde vakit geçirmeyi sevenlerdenseniz, kategorimizde bulunan PS3 fiyatlarını inceleyebilir ve uygun fiyatlı bir PlayStation3 alabilirsiniz. PS3 fiyatları, ürünlerin GB hafıza oranına göre değişiklik göstermektedir. PS3 ile FİFA oyunlarını ve dilediğiniz birçok oyunu evinizde dev ekranda izleyebileceksiniz. PS3 kurulumunu yaptıktan hemen sonra oyunlar oynamaya ve filmler izlemeye başlayarak vaktinizi değerli kılabilirsiniz. Dilerseniz evinizin dekorasyonuna uyumlu olan PS3 rengini seçebilirsiniz.

Sony Playstation 3

için 123 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

(1)
(2)
Sony (121)
Başka bir kelime deneyin

Sabit Disk Kapasitesi

(81)
(22)
(12)
(8)
Başka bir kelime deneyin

Bölge Kodu

(117)
(4)
(2)
Başka bir kelime deneyin

Garanti Durumu

(96)
(24)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(35)
ve üzeri (69)
ve üzeri (70)
ve üzeri (71)
ve üzeri (71)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL