Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Microsoft Xbox One

için 7 sonuç bulundu.

Microsoft Xbox One

Dünyanın önde gelen yazılım firmaları içerisinde bulunan Microsoft’un kullanıcılar ile buluşturduğu Xbox modelleri mükemmel oyun konsolları olarak değerlendirilir. Çeşitli görüntü araçlarıyla birlikte kullanılabilen Xbox One s, genellikle televizyon ekranı ile çalışır. Hayatınızı daha eğlenceli ve keyifli hale getiren Xbox çeşitleri sayesinde dünya çapında oyun kültüründe önemli ölçüde değişiklik meydana geldiği kabul edilir. Yazılım ve animasyon teknolojilerinin gelişmesi ile birlikte daha da büyüyen ve yaygınlaşan oyun tutkusunu başarılı bir şekilde karşılayan Xbox One, yeni modelleriyle de beklentileri fazlası ile karşılar. 2001 yılından beri gelişimini sürdüren Xbox modelleri, belirli aralıklar ile farklı versiyonlar halinde piyasaya sürülür. Her yeni versiyon büyük bir merakla beklenir ve oldukça fazla ilgi görür. Siz de güzel zaman geçirmek için uygun fiyat seçenekleri ile sunulan çeşitlerden birine sahip olabilirsiniz.

Üstün Performans Gösteren Xbox One Modelleri

Üstün Performans Gösteren Xbox One Modelleri

Tüm dünyada milyonlarca kişinin kullandığı Xbox modelleri farklı nesiller halinde karşınıza çıkar. Bu nesiller kendi içinde farklılaşır ve kendine has yazılım özellikleri ile değişik müşteri gruplarına hitap eder. İlk çıkış yapan Xbox modellerinin sahip olduğu teknolojiler, oyun konsolu sektörüne hızlı bir giriş yaparak oldukça büyük ün kazanır. Windows işletim sistemi ile uyumlu olan bu ürünler, video ve ses dosyası oynatma özellikleri ile kategorisinde çığır açar. Çevrimiçi oyun kültürünün yaygınlaşması ile tutkunu daha da artan konsollar, farklı hafıza seçenekleri ile satılır. 8GB’lık dahili hafıza ile üretilen ilk üründen sonra cihazların sahip olduğu hafıza kapasiteleri oldukça artış gösterir. Bu artışın nedenlerinin başında ise grafiklerin gelişmesi ve daha gerçekçi deneyim amacı gelir. İlk nesillerden sonra geliştirilen konsollar arasında yer alan 250 GB’lık hafızası ile dikkat çeken ürünler bulunur. Önceki versiyondan değişik olarak USB girişine sahip olan bu cihazlar, tasarımsal anlamda da eski modellerden ayrılır. Aynı modelin farklı versiyonlarını üreten Xbox, slim tasarımları ile daha ince yapıya sahip sade tasarımları da oyun tutkunlarının dikkatini çeker. Son model tasarımları ise iki farklı model halinde müşterilere sunulur. Ana versiyon ve slim versiyonu olarak satılan Xbox One modelleri, eş zamanlı olarak piyasaya sürülür. Bu sayede farklı alışkanlıklara, ihtiyaçlara ve bütçelere sahip olan kişiler beğendikleri ürüne sahip olma seçeneğine elde eder. Çıktığı zamandan bu yana beri mevcut teknoloji seviyesinin oldukça üzerinde performans gösteren cihazlar, uzun süreli kullanıma olanak verir. Farklı hafıza alternatifleri ile üretilen bu cihazlar oynamak istediğiniz oyun türüne ve bütçenize göre tercih edilebilir. Xbox One 500 gb ve 1 tb Xbox One tasarımları ihtiyaçlarınıza karşılayabilecek modellerdir.

Xbox One ile Keyifli Zaman Geçirin

Xbox One ile Keyifli Zaman Geçirin

Birbirinden farklı özellikler halinde satılan Microsoft Xbox One modelleri, bir oyun konsolundan beklenenleri en iyi şekilde karşılamayı başarır. Oldukça geniş kitle olan oyun tutkunlarını tatmin eden konsollar, her kullanıcının ayrı ayrı beğenisini kazanır. Prize takılarak kullanılan bu cihaz televizyona bağlanarak kullanılır. Kullanım sırasında konsolunun özel kumandaları ile cihazı kontrol edebilirsiniz. İnternete bağlanarak oyun seçebileceğiniz makinelerin tasarımında bulunan cihazın teknik nitelikler, kullanım sırasında en üst seviyede performans elde etmenize yardımcı olur. Arşiv kısmına kaydedilen programları hafızasına alarak çalıştıran makineler, ekstradan birçok özelliği tasarımında bulundurur. Bu kapsamda ön plana çıkan Xbox One özellikleri arasında internetten video izleyebilme de yer alır. Sahip olduğununuz bu cihaz sayesinde internete bağlanarak dilediğiniz film veya diziyi seyredebilirsiniz. Bağlı olduğu televizyonu çok fonksiyonlu multimedya cihazına dönüştürebilen oyun konsolları birçok kişinin evinde yer alır. Dijital oyunları oldukça iyi bir şekilde çalıştıran oyun konsolları işin bazı meraklıları tarafından bilgisayara tercih edilir. Ayrıca bunlar, televizyona bağlanabildiğinden çok daha geniş ekranda deneyim yaşama olanağı sunar. Xbox One kol çeşitleri kablolu ve kablosuz olarak ikiye ayrılır. Daha bir oyun deneyimi yaşamanıza yardımcı olan konsollar sundukları pratik kullanım olanağı ile oldukça sevilir. Televizyon modellerinin uydu kutularına benzeyen tasarımları oldukça az yer kaplar. Kuruduktan sonra oldukça az yer işgal eden makineler için de özel bilgi gerektiren bir kuruluma işleminin yapılmasına gerek yoktur. Özellikle kablosuz Xbox one oyun kolu modelleri ile ister koltukta isterseniz de yer de oturarak oyun keyfinizi yaşayabilirsiniz. Sade tasarım ile göze de hitap eden konsollar, kuruldukları yer de şık duruş sergilediğinde sürekli toplayıp tekrar kurmak zorunda kalmazsınız. Her yeni versiyonu ile yeni bir akım yaratan Xbox çeşitli arasından beğenilerinize uygun olan ürüne hemen sahip olabilirsiniz.

Gelişmiş Görüntü ve Ses Kalitesi Sunan Xbox One

Gelişmiş Görüntü ve Ses Kalitesi Sunan Xbox One

Isınma problemini hem soğukluk sıvısı hem de fanlar ile çözen Xbox One modelleri, şimdiye kadar piyasaya sürülen çeşitlerine göre daha küçük ebatları ile de dikkat çeker. Çağının ötesinde ürünler olarak değerlendirilen Xbox 4K tasarımları, Blu-ray videoları sorunsuz bir şekilde oynatır. Bünyesinde bulunan uygulamalar sayesinde 4K film ve dizileri Ultra HD kalitesinde tadını çıkararak seyredebilirsiniz. Blu-ray kalitesi ile kaydedilen filmlerin aynı kalitede görüntülenmesini sağlayan oyun konsolları, üst seviye deniyim elde etmenizi mümkün kılar. Cihazların yüksek teknolojileri ile dikkat çeken ekolayzırları ise sesleri oldukça gerçekçi bir şekilde sunar. Dilerseniz Xbox One kulaklık modellerini kullanarak da film keyfinizi deneyimleyebilirsiniz. Xbox One oyun konsolu sayesinde binden fazla oyuna erişim imkanına sahip olursunuz. Xbox One harddisk özelliklerinin yanı sıra bulut depolayıcısı da birlikte kullanılabilir. Bu sayede oldukça geniş bir hafıza alanı elde edebilirsiniz. Makinelerin hafızasına oyunlarınızı ve diğer dosyalarınızı kaydedebilirsiniz. Tasarımında bulunan özellikler sayesinde keyfinizi ileri seviyeye çıkarmanızı sağlayan Xbox modelleri, oyun tutkunlarının güzel ve heyecanlı vakit geçirmesine olanak tanır. Konsolun ön yükleyici özelliği, çıkış vakti gelen oyunları erkenden sisteme yükleyerek yayınlanır yayınlanmaz oynayabilmenizi mümkün kılar. Xbox One inceleme sayfalarında övgü ile bahsedilen bu özellik, aylık abonelik sistemi ile çalışır. Game Pass adı verilen platform sayesinde oyunları tek başına satın almanıza gerek kalmaz. Bunun yerine yüzlerce oyun içerisinden beğendiğiniz oynayabilirsiniz. Tercih olarak sunulan bu durum kesinlikle zorunluluk değildir. Bu paket kapsamında, satın aldığınız oyunlar periyodik bir şekilde güncellenir. Bu sayede size sunulan oyunlar düzenli aralıklar ile değişir. İstediğiniz zaman bu özelliği iptal de edebilirsiniz. Bir konsoldan çok daha fazlası anlamına gelen bu cihazlar, küçük bir kutu içine binlerce eğlencenin sığdırıldığı eğlence unsurlarıdır. Televizyon seyretme, film izleme, müzik dinleme ve oyun oynama keyiflerini tek bir cihazda toplayan makineler, HDR kalitesi ile en üst seviyede görsel deneyim elde etmenizi mümkün kılar. Bazı oyun ve videolardaki canlı renkler, bu teknik özellik sayesinde daha net görülür. Bu tür görselleri grafikleri daha net bir şekilde deneyimleme fırsatı sunan HDR teknolojisi, renkler arasındaki farklılığı daha kolay görmenize sağlar. İnternete bağlanan Xbox çeşitleri, aynı kategoride bulunan oyunları oynayan diğer kullanıcılar ile etkileşime geçmenize olanak verir. Karşılıklı online oyun deneyimi farklı bir keyfi de beraberinde getirir.

Yüksek Teknoloji Ürünü Xbox One Aksesuarları

Yüksek Teknoloji Ürünü Xbox One Aksesuarları

Dijital oyunlardan alınan zevki önemli ölçüde artıran cihazlar içerisinde yer alan Xbox’lar modelleri birçok farklı aksesuarlar ile zenginleştirilir. Farklı zevklerin tatmin edilmesini mümkün kılan bu makinelerin içeriğinde birçok farklı aparat bulunur. Xbox aksesuar modelleri arasında en çok rağbet gören kumandalardır. Farklı ve özel tasarımlar halinde kullanıcılara sunulan bu ürünler göz alıcı renkleri ve estetik duruşları ile dikkatleri üzerine toplar. Xbox One 2 kol eşliğinde kullanılabildiğinden yan yana oyun keyfi için mutlaka en az iki hatta daha fazla kola sahip olabilirsiniz. Söz konusu kumanda modelleri elinizi ergonomik bir şekilde oturur ve oyun oynarken üst seviye kontrol elde etmenize yardımcı olur. Sanal dünyada meydana gelen olayları algılayan Xbox One gamepad çeşitleri ise titreşim özellikleri sayesinde oynadığınız oyunu daha iyi takip etmesine katkı sağlar. Hatta bu özellik sayesinde kendinizi oyuna daha da kaptırabilir ve oyunun geçtiği dünyaya girmiş gibi hissedebilirsiniz. Xbox’lara ile kullanabileceğiniz bir diğer ekipman ise kulaklık çeşitleridir. Bulunduğunuz ortamda başkalarını rahatsız etmemek adına Xbox One Bluetooth özelliği ile çalışan bu kulaklıkları kullanabilirsiniz. Geniş ses spektrumu sunan bu kulaklıklar, sanal dünya içerisindeki her sesi duymanızı sağlar. Fonksiyonel yapılarına entegre halde bulunan mikrofon sayesinde de bağlantılı olduğunuz kişiler ile irtibat kurabilirsiniz. Xbox One kumanda modelleri ile uyumlu kulaklık modelleri, Windows 10 ile çalışan bilgisayar modelleri ile de kullanılabilir. Bir başka Xbox One aksesuar çeşidi ise şarj kitleridir. Xbox One şarj kiti, cep telefonlarının şarj edilmesinde kullanılan powerbank’lere benzer. Temelde aynı mantık ile çalışan bu aksesuarlar cihazınızın batarya şarjı için kapalı veya çalışır durumdayken kullanılabilir. Bu ürünler sayesinde oyunlarınız asla yarım kalmaz. Bilgisayarınızda bulunan oyunları Xbox kumandaları ile oynatan soketlerin görünüşü USB belleklere benzer. Dilerseniz aksesuarı birkaç saniye içinde bilgisayarınıza bağlayabilirsiniz.

Xbox Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Xbox Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Oyun severlerin sevdiği makineler içerisinde yer alan konsol çeşitleri, dizaynlarında bulunan teknik özellikler ile üst seviye bir deneyim imkanı sunar. Farklı işlemci, görüntü ve hafıza özellikleri ile kullanıcılara sunulan Xbox modelleri fiyat performans açısından oldukça beğenilir. Xbox One s fiyat aralığı, ürünlerin teknik özelliklerine ve versiyonlarına göre farklılık gösterir. Xbox One indirim seçeneklerinde de faydalanarak konsol için ayırdığınız bütçenizi de daha uygun bir şekilde kullanabilirsiniz. Xbox One fiyat seviyeleri incelendiğinde konsolların genel anlamda ikiye ayrıldığı görülür. Sabit konsollar daha sık tercih edilen ürünler olup daha uygun fiyatlara sahiptir. Sık seyahat edenler veya adres değiştiren kişilerce kullanılan taşınabilir konsollar ise faklı fiyat skalası ile piyasaya sürülür. Bu tür kompakt modellerden birine sahip iseniz cihazınızı da yanınıza alarak Xbox One oyunları oynamak için bir arkadaşınızın yanına gidebilirsiniz. Sabit konsol çeşitleri ise belirlenmiş bir yerde kullanılması amacıyla tasarlanır. Odanıza kurduğunuz konsola konsoluna Xbox One direksiyon veya Xbox One joystick aksesuarları da eklediğinizi düşündüğünüzde, cihazı yerinden oynatmak istemezsiniz. Satın aldığınız cihaz ile film veya dizi seyretmeyi de düşüyorsanız 4K özelliğindeki konsollar sizin için daha ideal seçim olarak ön plana çıkar. Oyun konsolu satın alırken karar verilmesi gereken bir diğer konu ise ürünün hafıza kapasitesidir. Oyun, film ve dizi arşivlemeyi seviyorsanız Microsoft Xbox One s 1tb tasarımlarına yönelebilirsiniz. Son olarak Xbox One şarj seçenekleri de seçim sırasında karar verilmesi gereken konular arasında yer alır.

Xbox One Ne Zaman Çıktı?

Microsoft Xbox One oyun konsolu 22 Kasım 2013 yılında ilk kez piyasaya sürülmüştür. Türkiye ikinci partide yer aldığından konsol Türkiye’ye 2014 yılında giriş yaptı. Sekizinci nesil olarak da bilinen ürünün üretimi artık durduruldu. Xbox One kinect ile birlikte satışa çıkarılan konsolun en çok satan oyunlarından birisi de Call of Duty: Black Ops 3’tür. Microsoft markası Xbox One modeli ile yeni ses komutlarını ve akıllı televizyonlar ile entegre edilmiş uygulamaları da tanıttı. Bundan sonraki Xbox One S ise 2016 yılında oyun tutkunları ile buluştu. Önceki nesillere göre daha küçük boyutlara sahip bu model, sunduğu HDR seçeneği ile oldukça beğenildi.

Neden Xbox One Almalıyım?

Xbox One’ı diğer oyun konsollarından ayıran birçok özelliği vardır. Bu özelliklerin başında Xbox ile gelen oyunları kütüphanenizde istediğiniz süre boyunca saklayabilirsiniz. Xbox Live'ın kaliteli hizmeti Xbox One almanızın nedenlerinden bir diğeridir. Diğer çevrimiçi sistem türlerine göre daha kaliteli hizmet veren Xbox tasarımları, özellikle arkadaşlarınız ile grup halinde konuştuğunuzda farkını ciddi anlamda ortaya koyar. Geriye uyumluluk özelliği de Xbox tercihi yapmanıza katkı sağlayan bir başka niteliktir. Eğer Xbox 360 döneminde iken oynadığınız ve çok beğendiğiniz bir oyun var ise Microsoft bu oyunların Xbox One versiyonlarını tekrar piyasaya sürdüğü için rahatlıkla tekrar oynama şansına sahip olabilirsiniz. Play Anywhere özelliği de ürün destekli oyunların Windows 10 yüklü diğer cihazlarda çalışmasını sağlayarak, bu konsolun avantajlarını bir kez daha sergiler. Bu sayede konsolunuzun yanı sıra PC platformunda da oyun oynayabilirsiniz. Aynı oyunu iki kez satın almanıza gerek kalmaz.

Xbox One Nasıl Açılır?

Xbox One kullanımı oldukça kolay bir oyun konsoludur. Kurulumu doğru bir şekilde gerçekleştirimiş Xbox One açmak için tek yapmanız gereken power düşmesine basıp açmaktır. Ardından oynamak istediğiniz oyunu seçip keyifli dakikaların tadını çıkarabilirsiniz.

Xbox One Nasıl Kurulur?

Yeni aldığınız Xbox One’ı kutusundan çıkardıktan sonra tüm parçalarının sağlam olduğunu kontrol edin. Ardından Xbox One adaptör kablosunu, önce konsola daha sonra güç kaynağına takın. Ardından güç kaynağının ucunu elektrik prizine takın. Daha sonra konsolu televizyonunuza bağlayın. Ardında konsolu çalıştırın ve televizyonunuzu açın. Artık Xbox One keyfini yaşamaya hazırsınız.

Xbox One Nasıl Oyun Yüklenir?

Oyunu bir diskten Xbox One cihazınıza yükleyecek iseniz bu işlem oldukça basittir. Xbox One'ınızı doğru bir şekilde kurduktan sonra, oyun ile birlikte satın aldığınız diski konsolun üzerindeki yuva yükleme sürücüsüne yerleştirin. Diski yerleştirdikten sonra oyun yüklenmeye başlar. Oyunun ne büyük boyutta olduğuna bağlı olarak, yükleme biraz zaman alabilir. Xbox One'daki oyunlar eski nesil konsollara göre daha büyük olduğunda biraz beklemeniz gerebilir. Yüklemenin sorunsuz devam edebilmesi için konsolu ana ekranda tutmanıza gerek yoktur. Oyun tamamen yüklendiğinde konsolunuz size haber verecektir.

Xbox One Neler Yapılır?

Bir oyun konsolundan çok daha fazlası olan Xbox One ile film, dizi izleyebilirsiniz. Birçok farklı aksesuarı destekleyen konsol sayesinde binlerce farklı oyun deneyimi yaşayabilirsiniz. Xbox One VR ile sanal gerçeklik dünyasına adım atabilirsiniz. Xbox One oyun konsolu ile farklı yerlerde bulunan arkadaşlarınız ile birlikte oyun oynamanın keyfini yaşayabilirsiniz. Xbox One headset aksesuarını kullanarak kimseyi rahatsız etmeden oyun oynayabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Sabit Disk Kapasitesi

(6)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Garanti Durumu

(6)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(1)
ve üzeri (2)
ve üzeri (2)
ve üzeri (2)
ve üzeri (2)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL