Microsoft Xbox One

Xbox, en sevilen ve en çok tercih edilen oyun konsolları arasındadır. Tıpkı diğer oyun konsolları gibi Xbox'ın da farklı özelliklere sahip çeşitleri bulunmaktadır. Kategorimizde bulunan Xbox çeşitlerini inceleyebilir ve eviniz için bir tane satın alabilirsiniz. Siz de oyun oynamayı ve evinizde vakit geçirmeyi seviyorsanız, artık bunu daha eğlenceli hale getirebilirsiniz. Xbox One, şimdiye kadar üretilen tüm oyun konsollarının en mükemmeli olması amacıyla üretilmiştir. Bunun için ise Microsoft dünyada bir ilki gerçekleştirmiş ve bir oyun işletim sistemi yaratmıştır. Bu sayede artık TV seyretmek veya oyun oynamak için girişleri değiştirmek zorunda kalmayacaksınız. Microsoft Xbox One sayesinde hiçbir performans kaybı yaşanmadan bir sürü uygulamayı çalıştırabilecek ve evinizde geçirdiğiniz vakti değerli kılabileceksiniz. Xbox One ile maksimum performansla oyun oynayabilirsiniz. Xbox One'ın yeni kombinasyonunda adeta süper bilgisayar hızını bulabilirsiniz. Sanki bir oyun konsolu değil de maksimum performans sağlayan bir bilgisayarla oynuyormuş gibi hissedeceksiniz. Xbox One hızı ve gücü bir araya getirmiş ve sizin için ışık hızında deneyimler sunmak için tasarlanmıştır. Xbox One fiyatları için kategorimizi inceleyebilir ve sizin için uygun olanını tercih edebilirsiniz.

Xbox'un oyun kumandası birçok teknolojik yenilikle daha iyi bir hale getirilmiştir. Uyarım tetikleyicileri, daha gerçekçi bir deneyim yaşatmak için parmak ucuna hassas geri bildirim sağlamaktadır. Daha iyi bir hassasiyet ve el konforu için kontrol çubukları, D-pad'i ve dış hatları modernize edilmiştir. Xbox, hayat kadar gerçek gibi görüntü imkanı sunuyor. Gelişmiş yapay zeka teknolojisi ve işlemci gücü oyun dünyasını hayata taşıyor. Xbox sayesinde en yüksek kalitede ve en gerçekçi şekilde oyun deneyimi yaşamanız mümkün. Xbox 360 Elite fiyatları ve Xbox Kinect fiyatlarını karşılaştırmak ve kendinize Xbox satın almak için kategorimizi inceleyebilirsiniz.

Xbox fiyatları özelliklerine göre değişse de en ucuz Xbox One fiyatları için kategorimizi inceleyebilir ve dilediğinizi satın alabilirsiniz. Xbox One, 500 GB hafızaya sahiptir. Kutu içerisinde: 2 adet kol, adaptör, AV bağlantı kablosu, HDMI kablosu ve 80 güncel oyun yer alıyor. Böylece istediğiniz zaman bedava oyun oynayabilecek, ailenizle veya arkadaşlarınızla eğlenceli vakit geçirebileceksiniz.

Microsoft Xbox One

için 48 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Sabit Disk Kapasitesi

(23)
(22)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Bölge Kodu

(47)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Garanti Durumu

(30)
(13)
(5)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(13)
ve üzeri (18)
ve üzeri (19)
ve üzeri (19)
ve üzeri (19)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL