Microsoft Xbox 360

Xbox 360, Microsoft tarafından üretilen yedinci jenerasyon oyun konsoludur. Günümüzde XBOX 360 Elite, XBOX 360 S, XBOX 360 Süper Slim ve XBOX 360 Arcade olmak üzere 4 farklı paket şeklinde kullanıcılara sunulmaktadır. Xbox 360 Windows Media Center Extender(MCX) olarak kullanılabilmektedir. Konsolun IR kumandasında Windows Media Center kontrolü için butonlar da yer almaktadır. Tüm bu özellikleriyle birlikte son derece kullanışlı ve eğlenceli bir oyun konsoludur. Xbox 360'da aygıt sürücüsü, API, değiştirilebilir ara yüz gibi sisteme yük bindiren uygulamalar yoktur. Bu nedenle son derece hızlı ve güçlüdür. Oyun oynamanın keyfini doyasıya yaşamak için evinize Xbox 360 alabilirsiniz. Böylece evinizde geçirdiğiniz vaktinizi daha değerli ve daha anlamlı kılabilirsiniz. Üstelik arkadaş toplantılarınızda doyasıya oyun oynayabilecek ve eğlencenin dibine vuracaksınız.

Xbox 360'ın 3 çekirdekli IBM PowerPC tabanlı sistem işlemcisi vardır ve 3.2 GHz saat frekansında çalışır. Grafik işlemcisinin tasarımı ATI tarafından yapılmıştır ve 500 MHz saat frekansında çalışır. Sistem belleği, 512 MB GDDR3 ve 800 MHz saat frekansında çalışır. 2.42GB bellek bant genişliğine sahiptir. Çevresel ses sistemi ve DVD okuyucusu bulunmaktadır. 3 adet USB 2.0 kapısı ve High Definition özelliği sayesinde son derece kaliteli görüntüler elde edebilirsiniz. Eski modellerinde WİFİ kablosuz ağ bağlantısı aparat yardımıyla yapılsa da Xbox 360 S modelinde kablosuz ağ bağlantısı desteği bulunmaktadır. Xbox 360 Elite modelinde 120 GB sabit disk bulunmaktadır. Xbox 360 oyun konsolu çeşitlerini inceleyebilir ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda birini kolayca satın alabilirsiniz.

Üstelik Xbox 360 E'nin HDM bağlantısı sayesinde dilediğiniz filmleri veya videoları büyük ekranda izleyebilecek. Salonunuzu adeta bir sinema salonuna ya da oyun odasına dönüştürebileceksiniz. 500 GB HDD'si sayesinde istediğiniz kadar filmi veya oyunu avucunuzun içine sığdırabilirsiniz. Xbox 360 fiyatları, çeşitliliklerine göre değişiklik göstermektedir. Kategorimizi inceleyerek uygun fiyatlı bir Xbox 360 çeşidini alabilir ve bu doyumsuz oyun zevkini evinize taşıyabilirsiniz. Üstün kalitesi ve maksimum performansı ile tıpkı gerçek boyuttaymış gibi oyunlar oynayabileceksiniz. Xbox 360 sayesinde oyun oynamak artık sıradan bir durum olmaktan çıkacak, sevdiğiniz oyunlara adeta tutkuyla bağlanacaksınız.

Microsoft Xbox 360

için 84 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Sabit Disk Kapasitesi

(34)
(23)
(20)
(7)
Başka bir kelime deneyin

Bölge Kodu

(83)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Garanti Durumu

(63)
(17)
(4)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(32)
ve üzeri (46)
ve üzeri (46)
ve üzeri (47)
ve üzeri (47)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL