TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Microsoft Xbox 360

için 55 sonuç bulundu.

Microsoft Xbox 360

Xbox 360, Microsoft tarafından geliştirilen, mükemmel işlemci özellikleriyle fark yaratan yeni nesil oyun konsoludur. Microsoft Xbox 360, oyun tutkunlarının tüm ihtiyaçlarını karşılamak adına farklı özelliklere sahip 4 modelle üretiliyor. Oyun konsolu, dahili hafıza, çekirdek hızı ve bağlantı özelliklerine göre Xbox 360 Arcade, Xbox 360 Elite, Xbox 360 Pro ve Microsoft Xbox 360 S seçeneklerinden oluşuyor. Bilgisayar tabanlı olarak tasarlanan ürün, bilgisayar ve grafik dünyasında yaşanan gelişime bağlı olarak farklı yenilikleri de kullanıcılarına ulaştırıyor.

Xbox 360 Konsol Çeşitleri

Xbox 360 Konsol Çeşitleri

Xbox 360 serisi, Microsoft tarafından bir önceki seri yerine 2005 yılında kullanıcılara sunuldu. Xbox 360 serisinin ilk modeli olan Arcade, kullanıcılar tarafından büyük beğeni gördü. Gelişen teknolojiye bağlı olarak Arcade modelini, Pro ve Elite modelleri takip etti. Günümüzde ise 360 serisinin güncel modeli olan 360 Slim satılmaya devam ediyor. Gelişen teknolojiye bağlı olarak Xbox 360 kol, joystick ve kablosuz direksiyon gibi aksesuarlar oyun konsoluyla birlikte gelişim gösteriyor. Konsol oyunlarının bilgisayar tabanlı üretilmeye başlanmasıyla interaktif oyunların sayısı gün geçtikçe artıyor. Gelişen yapıyla uyumlu olan Xbox 360 Slim, kendinden önceki modellerde bulunmayan farklı yenilikleri kullanıcıların beğenisine sunuyor. Xbox 360 Slim, oyunların daha heyecanlı ve gerçekçi olması adına Kinect teknolojisine imkan veren tasarımla üretiliyor. Geliştirilen Kinect teknolojisiyle 360 Slim kullanıcıları, belirli oyunları herhangi bir çevre birimine ihtiyaç olmadan sadece el, kol ve bacak hareketleriyle oynama şansını yakalıyor. Güncel Xbox 360 Slim modeli, bir önceki modellerinde uygulanmayan Wi-Fi bağlantısına da yer veriyor. Geliştirilen donanım özellikleri ve artırılan oyun gerçekliği, yapılan değerlendirmelerde Xbox 360 serisinin günümüze kadar üretilen en iyi 6. oyun konsolu olmasını sağlıyor. Microsoft teknolojisiyle üretilen Xbox oyun konsolları, birbirinden gelişmiş özelliklere sahip modelleri, oyunları ve aksesuarları en özel Xbox 360 fiyat seçenekleriyle kullanıcılarına sunuyor.

Xbox 360 Oyun Konsolu Özellikleri

Xbox 360 Oyun Konsolu özellikleri

Xbox 360, PC tabanlı teknolojiyle donatıldığı için internet bağlantısı yapabilecek şekilde üretiliyor. Sahip olduğu bu özellik, Xbox 360 ailesine internet üzerinden online oyunlar oynama imkanı sağlıyor. Bilgisayar kadar gelişmiş işletim sistemi ve donanımı içeren Xbox 360 oyun konsolu, 250 GB ile 1 TB arasında değişen aralıkta hafızalarla üretiliyor. Yuvarlak gövdeli tasarıma sahip olan konsol, dikey olarak kullanıma imkan sağlıyor. Yeni nesil akıllı elektronik ürünlerde kullanılan Wi-Fi bağlantı, Xbox 360 için de kullanılıyor. Konsol bağlantıları ve kontrol aksesuarlarında kullanılan sistem, kablo kullanmadan oyun oynamanın keyfini en konforlu şekilde yaşatıyor. Xbox 360, HD görüntü kalitesi ve çoklu bağlantı özellikleri yanında Xbox Live özelliğini kullanıcılara sunuyor. Live desteği, oyuncuların Xbox marketten ücretli ya da ücretsiz içeriklere pratik şekilde ulaşarak içerikleri konsola indirmelerini sağlıyor. Xbox 360 modelleri içerdiği teknolojiyle, kullanıcıların oyunları interaktif şekilde oynamasını sağlıyor. Aynı anda 4 oyuncuya kadar desteklenen sistemle oyuncular vücut hareketleri ile kontrol ettikleri belli oyunları, canlı olarak yaşıyormuş gibi oynamanın keyfine varıyor.

Xbox 360 Oyunları

Xbox 360 Oyunları

Çok oyunculu oyunların bir numaralı uygulaması Xbox 360 konsol, tek cihazda hem dijital hem de disk tabanlı oyunların oynanmasına imkan sağlıyor. Oyun tutkunları, diledikleri oyunları Xbox marketinden konsola indirebilecekleri gibi oyunları aynı zamanda DVD formatında oynama seçeneğini de kullanabiliyor. Xbox 360, kendisiyle bir bütün olan yarış, savaş ve spor temalı farklı oyunları kullanıcılara sunuyor. Xbox oyun konsolu sadece Xbox için geliştirilen Star Wars serisi oyunu dışında, konsolla bütünleşen ve nesilden nesile geçen Halo, Fallout ve Crysis gibi yüzlerce oyunu tutkunlarıyla buluşturuyor. Xbox 360 özellikleri arasında bulunan geriye dönük uyumluluk özelliği, kullanıcıların oyunlarında kazandıkları puanları, ödülleri ve bölüm ilerlemelerini saklama imkanı tanıyor. Bu sayede tıpkı bilgisayar gibi eğlenceye kaldığınız yerden devam etmenizi sağlıyor. Oyun tutkunları, kendileri için hazırlanan birbirinden özel konsol setleri ve oyunları; video, oyun & konsol kategorisinde inceleyip özel fiyat avantajlarıyla ürünlere sahip olabilirler. Daha fazla oyun konsolu için Video Oyun & Konsol kategorimizi ziyaret edin.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Sabit Disk Kapasitesi

(27)
(10)
(10)
(5)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Garanti Durumu

(45)
(10)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(16)
ve üzeri (30)
ve üzeri (30)
ve üzeri (31)
ve üzeri (31)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL