TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Nintendo DS, Lite, 3DS

için 204 sonuç bulundu.

Nintendo DS, Lite, 3DS

Nintendo DS, çift ekrana sahip taşınabilir bir oyun konsoludur. İsmindeki DS (Dual Screen) kısaltması da bunu ifade eder. Konsol üzerindeki çift ekrandan alt kısımda bulunan ekranı dokunmatiktir ve oyun oynama kalitesini artırmaktadır. 2004 yılında üretilmeye başlanan Nintendo DS oyunları ve oyun oynarken sunduğu çeşitli özellikleriyle bugüne kadar el konsolu tercih edenlerin listesinde üst sıralarda yer almayı başarmış kaliteli bir üründür.

Nintendo DS Özellikleri

Nintendo DS Oyunları & Özellikleri

Nintendo DS oyunları ile olduğu kadar sunduğu diğer özellikleriyle de tercih sebebi olabilmektedir. Bunlardan en önemlisi dokunmatik ekranıdır. Dokunmatik ekranının yanı sıra oyun oynama zevkini artıracak bir başka özelliği ise WiFi üzerinden sesli olarak diğer Nintendo DS oyuncuları ile iletişim kurulabilmesi ve aynı anda oyun oynanabilmesidir. Ayrıca bu el konsolu ile video izleyebilir, müzik dinleyebilir, resimlere bakabilir, saat, alarm ve takvim gibi çeşitli özelliklerinden yararlanabilir ve aynı zamanda kablosuz ağ desteği sayesinde internette gezinti yapabilirsiniz. Tercih edilmesindeki en önemli bir başka sebep ise Nintendo DS oyun konsolunun isterseniz tek başınıza isterseniz arkadaşlarınızla birlikte isterseniz de dünyanın çeşitli yerlerindeki insanlarla birlikte oynama keyfi sunmasıdır. Hatta belli bir mesafedeki arkadaşlarınızla WiFi üzerinden oyun paylaşarak beraber aynı oyunu oynayabilmeniz de mümkündür. Üstelik bunu yaparken oyunun sadece bir kişide olması da yeterlidir. Kısacası Nintendo DS oyun konsolu için oyuncular arası etkileşim açısından dünyanın en iyi oyun konsolları arasında zirvelerde yer alıyor denebilir.

Nintendo DS Oyun Fiyatları Ne Kadar?

Nintendo DS Oyun Fiyatları Ne Kadar?

Geçmişten günümüze oyun sektörü oldukça gelişmiş duruma gelmiş durumdadır. Yeni modeli üretilen birçok oyun konsolu artık eski sürümü için üretilmiş oyunlara destek vermemektedir. Ancak bu durum Nintendo DS için geçerli değildir. Kendi oyunları haricinde Gameboy Advance oyunlarını da desteklemesi, oyun kütüphanesi anlamında bu ürünü diğerlerinden bir adım öne çıkarır. Çünkü hala daha günümüzde sıklıkla oynanan Nintendo oyunları bulunur. Her bütçeye uygun fiyatta oyun bulunması da ürünü ön plana çıkaran avantajlarından birisidir.

Nintendo DS Modelleri

Nintendo DS Modellerinde Oyun Keyfi

2004 yılında piyasaya sürülmesinden sonra sunduğu özelliklerle kısa sürede oyunseverlerin elinden düşmeyen bir el konsolu haline gelen DS, 2006 yılında yeni modeli olan Nintendo DS Lite modelini duyurmuştu. Bu modeli de piyasaya sürülen ilk modeli gibi oldukça tutuldu ve kısa sürede en çok satan oyun konsollarından birisi olmayı başardı. İki model arasında sadece boyut farkı bulunur. Oyun ve özellik bakımından pek fark bulunmaz. Nintendo DS Lite oyunları da DS modelinde oynanabilir. Bu modelin Lite ismini alması ise tamamen boyutlarıyla alakalıdır. DS modeline göre biraz daha boyutları küçültülmüş, ağırlığı düşürülmüş olarak üretimi yapılmış ve piyasaya sürülmüştür. DS Lite modelinden sonra Nintendo DSi ve DSi XL modelleri piyasaya sürülmüştür. Son olarak da Nintendo 3DS ve 2DS modelleri piyasaya sürülerek oyun konsolunun gelişimi devam etmiştir. Özellikle günümüzde Nintendo 3DS oyunları ve daha eski Nintendo oyun çeşitleri beğenilerek oynanmaya devam etmektedir. Nintendo 3DS özellikleri bakımından en gelişmiş Nintendo el konsolu olduğu söylenebilir. Adından da anlaşılacağı gibi ekranı 3 boyutlu özelliktedir. Nintendo 3DS fiyatları da özelliklerine göre değişkenlik göstermektedir. Ayrıca değişen Nintendo 3DS kapakları sayesinde oyun konsolunu tarzınıza uygun bir şekilde kullanabilir, zevkinize göre renklendirebilirsiniz. Hemen en uygun fiyatlarla Nintendo oyun satın al seçeneğini tıklayıp, oyun oynama keyfini isterseniz tek başınıza isterseniz arkadaşlarınızla yaşamaya devam edebilirsiniz. Birbirinden eğlenceli ve uygun fiyatlara satın alabileceğiniz Nintendo oyun çeşitleri ile oyun oynamaya doyacaksınız. Diğer tüm oyun konsolları için tıklayın!

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Bethesda (2)
Disney (6)
(75)
Konami (7)
Nintendo (80)
Sega (4)
Thq (12)
Ubisoft (11)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Oyun Türü

Macera (44)
Aksiyon (22)
Yarış (6)
(5)
(3)
(3)
(2)
(2)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Yaş Sınıflandırması

(44)
(17)
(14)
(2)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(38)
ve üzeri (40)
ve üzeri (40)
ve üzeri (40)
ve üzeri (40)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL