Sony Playstation 3

Playstation 3 aksesuarları kategorisinde, en çok kullanılan oyun konsolları arasında bulunan Playstation 3 ile ilgili tüm aksesuarları bulabilirsiniz. En çok kullanılan Playstation 3 aksesuarı arasında oyun kolu yer alıyor. Yeni bir tane PS3 oyun koluna ihtiyacınız varsa, kategorimizdeki ürünlerden birini gönül rahatlığıyla satın alabilirsiniz. PS3 kolu fiyatları özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Ürünleri inceleyerek hangi özelliklere ihtiyacınız olduğuna karar verebilir ve bunun doğrultusunda sizin ihtiyaçlarınızı karşılayacak olanı kolayca seçebilirsiniz. En çok kullanılan PS3 oyun kolu çeşitleri arasında Sony joystick yer alıyor. Oyun keyfinizi katlamak için dilediğiniz renkte satın alabileceğiniz Sony joystick'lerin fiyatları için kategorimizde göz atmanızda yarar olacaktır.

PS3'te yön kontrolünü sağlamak için Sony Dualshock oyun konsolunu tercih etmeniz size rahatlık sağlayacaktır. Dualshock'lar PS oyun konsolları için özel olarak üretilmiştir. Bluetooth sistemine ve PS3 üzerinden kolayca şarj edilebilme sistemine sahip olduğu için kullanımı son derece rahattır. Ayrıca yüksek hassasiyetli hareket teknolojisi sunan bu oyun kolu ile oyun oynamak sizin için artık daha zevkli olacak. Sıradan oyun konsollarına göre Sony Dualshock fiyatları daha yüksektir. Üstelik Dualshock oyun konsollarını istediğiniz renkte seçerek oyun oynama keyfinizi katlayabilirsiniz.

PS3 kullanıyorsanız, oyun konsolunuzu da PS3 uyumlu olarak seçmeniz son derece önemlidir. Aksi durumda oyun konsolu uyumsuzluğu yaşayabilirsiniz. PS3 kullanıcılarının en çok ihtiyaç duyduğu aksesuarlardan biri de HDMI kablosudur. En iyi şekilde görüntü aktarımını sağlamak için Gold Platel markası tarafından üretilen PS3 HDMI kablosunu tercih edebilirsiniz. 3D ve ağ desteği için altın uçlara sahiptir. Tamamen bakır malzemeden üretilmiştir ve kılıflıdır. Bu ürün ile yüksek kalitede ses, görüntü ve veri aktarımını sağlayabilirsiniz. HDMI kablo hem en yeni nesil 3D destekli HDMI formatı olan v1.4 hem de HDMI v1.3 bağlantı için mükemmel iletkenliğe sahiptir. PS3 oyun konsolunda kullanabileceğiniz gibi evinizde diğer elektronik cihazlarda da kullanabilirsiniz. PS3 HDMI kablo fiyatları için diğer ürünlerimizi de inceleyebilir ve dilediğinizi satın alabilirsiniz.

Sony Playstation 3

için 599 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

(1)
(1)
(173)
KONTORLAND (14)
(2)
Sony (399)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Garanti Durumu

(386)
(31)
(12)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(97)
ve üzeri (163)
ve üzeri (189)
ve üzeri (192)
ve üzeri (199)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL