Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Garanti Durumu

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

PS3 Aksesuar

için 253 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Sony PlayStation 3 Aksesuarları

Sony PlayStation 3, Blu-ray Disc filmlerde keskinliği ve görüntü kalitesi arttırılmış bir deneyim sunan, yeni nesil oyun konsollarından biridir. PlayStation 3 kolu Sixaxis hareket teknolojisi ile dizayn edilmiştir. Bu sayede tüm hareketlerinizi algılar. High Definition çözünürlük sunan bu oyun konsolunda, Blu-ray formatı desteği 3D’ye çıkarılmıştır. Sony tarafından üretilen PlayStation 3, Super Slim versiyonu da olan ve en ince PlayStation olma özelliği taşıyan bir oyun konsoludur. PlayStation Home; 3 Boyutlu Sosyal İletişim Platformu ile kendinize bir karakter oluşturabilir ve Sony tarafından yaratılmış olan Home evreninde gezintiye çıkabilirsiniz. Bu evrede başka Sony PlayStation 3 kullanıcıları ile tanışabilirsiniz. Klavye ve mouse desteğine sahip ürün sayesinde Bluetooth kulaklık aracılığı ile diğer kullanıcılar ile sesli olarak iletişime geçebilirsiniz. PlayStation 3 sticker da en çok talep edilen PS3 aksesuarlarından biri olma özelliği taşır. Bu sticker’lar aracılığıyla oyun konsollarınızı kişiselleştirebilir, arzu ettiğiniz zaman yeni bir sticker ile değiştirebilirsiniz.

Sony PlayStation 3 Aksesuarları Nedir?

Sony PlayStation 3 Aksesuarları Nedir?

Sony PlayStation 3 kızaklı disk kapağı tasarımına sahiptir. Bu özelliği sayesinde evin herhangi bir alanında kullanılabilir ve yerden tasarruf etmeyi sağlar. Sony PlayStation 3 için 320 ve 160 GB olan sabit disk kapasitesi de artırılmıştır. Depolama alanı ile oyunlarınızı, müziklerinizi, fotoğraf ve videolarınızı Sony oyun konsolu içerisinde muhafaza edilebilirsiniz. Sony PlayStation 3 aksesuarları, PS3 için birçok yeni özelliği de kapsamaktadır. PlayStation 3, PS Vita’da oyun oynama imkanı tanıyan, uyumlu PS3 oyun deneyimi sunmayı amaçlar. Bu sayede kullanıcılar, evden çıktıklarında bile oyun keyfine devam edebilir. PS Vita aracılığı ile farklı PS3 oyuncuları ile birlikte oyun keyfini yaşamayı da sağlar. Kişisel ortam merkezi sayesinde müzik, fotoğraflar ve daha fazlası için de kullanıcılarına alan sunarak çok amaçlı olarak kullanılabilir.

Sony PlayStation 3 Joystick Özellikleri Nelerdir?

Sony PlayStation 3 Joystick Özellikleri Nelerdir?

PlayStation 3 joystick kolu kablosuz özellikte olup kumandanın titreşim işlevi ile hareket kabiliyetini arttırmaktadır. Titreşimin arttırılması sayesinde vuruş, çarpışma ya da patlamalarda daha gerçekçi bir his yaratmayı amaçlar. PlayStation 3, tek seferde 7 farklı kablosuz cihazı destekleyecek özelliktedir. Yeni nesil oyun konsolları arasında en çok rağbet edilenlerden biri olan Sony PlayStation 3, eski modellerin yaklaşık olarak dörtte biri kadar hafif olma özelliği taşımaktadır. Bu özelliklerinin dışında PS3 arabiriminde klavye ve fare desteği de sağlar. USB portundan klavye ve fare bağlayarak İnternet’te gezebilir, PlayStation Network ile dileğiniz kişiyle mesajlaşabilirsiniz. PlayStation 3 DualShock için Bluetooth teknolojisi kullanılmıştır. Kumandanın USB kablosu, PlayStation 3 sistemine bağlı iken kumandayı otomatik olarak şarj eder. PS3’ün bir diğer özelliği ise kablosuz veri aktarım özelliği sayesinde ağın paylaşıldığı tüm PC’lerdeki bütün çoklu ortam dosyalarını oynatabilir. Bu özelliği kullanmak için gereken yazılımı ise ücretsiz olarak indirilebilirsiniz.

Sony PlayStation 3 Fiyatları Nedir?

Sony PlayStation 3 Aksesuar Fiyatları Nedir?

PlayStation 3 fiyatları tercih edeceğiniz modele, özelliklere ve depolama alanı kapasitesine göre değişebilir. Modelin sahip olduğu ek özellikler, PS3 orijinal kol ve depolama alanı, fiyatları belirleyen unsurlar arasındadır. PlayStation 3 fiyatları açısından da 12 GB kapasiteli olan modelinde daha ekonomik bir seçenek sunar. Kullanıcılar 12 GB’lık kapasiteyi dilekleri zaman 250 GB’a kadar yükseltebilir. Model, dahili CD çalar dışında ve ortam sunucusu özelliği ile oyun sırasında arzu ettiğiniz müzikleri de dinleyebilme imkanı sunar. PlayStation 3 serisi, kablosuz ağ bağlantısını destekler. Bu sayede koltuğunuzdan kalkmadan PS3 üzerinden İnternet’te sörf yapabilirsiniz. PlayStation 3 aksesuarları arasında bulunan ve PlayStation 3’ün dik konuma getirilmesini sağlayan dikey ayak da joystick ile eş zamanlı olarak satışa sunulmuştur. PS3 kol tavsiye ve önerileri için diğer kullanıcı yorumlarına göz atabilir ve fiyatları kıyaslayabilirsiniz. Diğer oyun konsolları için ise video oyun & konsol kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.