Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Playstation 5 Konsolları

için 45 sonuç bulundu.
Disk Yuvası seçiniz

Sony Playstation 5

Yeni Sony PS5 oyun deneyimini arttıran yeni özelliklerini oyunseverlere 2020 yılının son çeyreğinde sundu. Satışına başlamadan önce de oldukça ses getiren özellikleri olan oyun konsolu görenleri kendine hayran bıraktı. Oldukça heyecan yaratan deneyimlere sahip olacağınız oyun konsolunda tasarımdan aksesuarlara, ek özelliklerden geriye dönük oyun oynama şansına kadar her şey bulunuyor. Tasarımı ile ilk görüşte farkını hissettiren playstation 5 ince ve estetik tasarıma sahip son derece asil bir oyun konsolu olarak karşımıza çıkıyor. Tamamıyla yeni bir oyun konsolu olduğunu düşündüren tasarımı kullanıcıları çıkmadan heyecanlandırmayı başarmıştı. Beyaz renk olarak dizayn edilmiş olan playstation 5 çıktığı andan itibaren görsel olarak da kendine çekmeyi başardı. Tasarımın yanında özellikleriyle de bir hayli yeniliğe giden oyun konsolu son teknoloji kullanılarak üretilmiş ve yenilikleriyle kullanıcıları oyun deneyiminin zirvesine çıkaracağının sinyallerini en başından vermişti. Yeni bir çok özelliği ile oyunseverler için yeni deneyimlerin kapısını açıyor ve daha önce yapılamayan şeyleri yapılmasını sağlıyor. Teknolojiye ayak uyduran ve kablosuz özelliği tamamen kullandığı aksesuarlarının özellikleride geçmiştekilerden farklı olarak hazırlanmış.

Sony PlayStation ile Keyifli Oyun Deneyimi

Sony PlayStation ile Keyifli Oyun Deneyimi

Keyifli ve eğlenceli oyun deneyimini yaşayacağınız Playstation 5 oyun konsolu ile artık her şey daha kolay olacak. Konforlu kullanıma sahip olan kontrol cihazı, kablosuz kulaklığı ve HD kamerası sayesinde daha önce yaşamadığınız bir deneyim yaşayacaksınız. Yeni teknoloji ile kolaylık ve etkili oyun oynarken canlı yayınlar yapabilecek, arkadaşlarınızla sohbet edebileceksiniz. Görüntü kalitesi, hafızası ve işlemcisiyle sınırları zorlayan PS5 ile oyunları tüm gerçekliğiyle oynayabileceksiniz. Bir çok kategoride oyunu daha iyi verim alarak ve daha akıcı şekilde oynayacaksınız. Ağırlık, yavaşlama ve donma gibi performansınızı düşüren herhangi bir problemi yaşamayacağınız oyun konsolunuz ile her oyun daha keyifli hale gelecek.HD kamerası ile oyun oynarken kendinizi kaydedebilecek ve yayınlayacaksınız. Tasarımı sayesinde hem çok şık hemde ergonomik bir oyun konsoluna sahip olacaksınız. Birçok yeni oyun ve destekleyen eski oyunları yükselterek oynayabilirsiniz. Mükemmel bir ses, görüntü keyfi yaşayacaksınız. TV’nizde 4K özelliği varsa bunu oyunlarınızda kullanabilecek dev ekranda oyun oynama keyfine varacaksınız.Bunlar gibi birçok yeni özellik ve yenilikçi teknolojinin kullanıldığı Playstation 5 sayesinde bundan önce yaşamadığınız oyun performansına sahip olacaksınız. Güçlü ve kaliteli bir oyun deneyimine hazır mısınız?

Sony PS5 Özellikleri

Sony PS5 Özellikleri

Sony PlayStation 5 üstün teknik özelliklerle karşımıza çıktı. İşlemcisi 8x Zen 2 Çekirdek ve 3,5 GHz olan oyun konsolu sayesinde görüntü kalitesi ve arka plandaki işlemlerin de yönetimi konusunda oldukça etkili oluyor. 2,23 GHz GPU’ya sahiptir. Belleği 16 GB /256 bit’tir. Dahili depolaması 825 GB SSD’dir. Ultra yüksek hızlı SSD ile yüklenme hızınız en üst düzeye çıkacak ve anında yüklenme hızı denilebilecek bir hız ile oyun deneyiminizi de en üst seviyeye çıkaracaksınız. PS5 konsolunun entegrasyonu ile SSD’den verileri çok yüksek hızlardan alınarak oyunları daha önce olmayan yöntemlerle tasarlanmaya imkan tanıyacak. Artık yeni oyunları oynamak için herhangi birinden vazgeçmek zorunda kalmayacaksınız. Grafiklerin yeni PS5 özellikleri ile deneyimleyecek ve kalitesine hayran kalacağınızdan emin olabilirsiniz. Işın izleme özelliği ile bu özelliği destekleyen ps5 oyunlarında, gölgeleri ve yansımaların gerçekliği sizi oyunun içine alırken, canlı renkler ile yüksek çözünürlük sayesinde oyunlarınızdan alacağınız keyif de bir o kadar artacak. PS5 oyun konsolunun size sunduğu üstün ve yepyeni gerçeklik sayesinde oyunlarınızı daha kaliteli ve keyifli oynayacaksınız. 4K TV’lerde oynayabilmenizi sağlayacak yeni özelliği ile oyun deneyiminiz göz kamaştırıcı boyutlara gelecek. 4K özellikli ekranlarda 120 Hz çıkış desteği ve yine destekleyen oyunlarda 120 fps’ye kadar yüksek çerçeve hızıyla akıcı ve takılmadan gerçekleşecek oyun oynama keyfini çıkaracaksınız. TV özelliklerinden HDR TV’nin kusursuz çözünürlük özelliği sayesinde, destekleyen PS5 oyunlarında canlı ve kusursuz renklerle oyun deneyimi yaşayacaksınız. PS5 oyun konsolları 8K çıkışı destekler özelliktedir. Böylece oyunları 4320p çözünürlüğüne sahip ekranlarınızda oynayabileceksiniz. PlayStation 5 kalitesi ile oynayacağınız her oyun size daha önce yaşamadığınız bir oyun keyfini sunarken, sınırlar olmadan dilediğiniz ve olmasını hayal ettiğiniz üstün performans oyun deneyiminin tadını çıkaracaksınız.

Sony PS5 Konsol Sürümleri ve Özellikleri

Sony PS5 Konsol Sürümleri ve Özellikleri

Sony Playstation 5 oyun konsoluna ait iki adet konsol sürümü mevcuttur. PS5 konsolu ve PS5 Dijital Edition konsolu olarak ayrılan iki sürümün özellikleri sizlerin oyun deneyimini arttırmaya yönelik yeni teknolojiyle hazırlanan özellikler ile hazırlanmıştır. İstediğiniz gibi yönetebildiğiniz playstation 5 konsollarının özellikleri oyun oynarken sınırlarınızı ortadan kaldıracak ve üstün performansı ile sizleri yepyeni bir oyun deneyimine ulaştıracak. PS5 konsolları ile PS5 Dijital Edition özellikleri aynı olmakla birlikte fark olarak dijital edition özelliği PS5 konsolunun disk sürücüsüne sahip olmayan tamamıyla dijital bir sürümdür. PlayStation Network için hesap oturumunuzu açmanız ve oyunlarını satın alıp indirmeniz gerekiyor. Bunun dışında konsol özelliklerine bakacak olursak sizlere aynı deneyimi yaşatacağını söyleyebiliriz. Geriye dönük uyumluluk ile PS4 oyunlarının geriye dönük kataloglarını oynamanıza imkan tanıyor. Oyun iyileştirmeleri ile belirli PS4 – PS VR oyunları için daha akıcı bir çerçeve hızını size sunuyor. Bunun yanında PS5 konsolunun oyunseverlere sunduğu özelliklerden biri de oyuncular PS4 oyunlarını dijital 10PS5 oyunlarına yükseltebilicek olmanız. VR entegrasyonu sayesinde destekleyen PS VR oyunlarını oynamak için PS VR’ınız PS5'inize bağlayarak kurabilirsiniz.

PS5 Yeni Özellilerini Keşfedin

PS5 Yeni Özellilerini Keşfedin

Oyun deneyimine nefes kesici bir etkileyicilik sunduğunu belirten PS5 dokunsal geri bildirim ile belirli PS5 oyunlarında DualSense kablosuz kontrol cihazı ile deneyimleyin. Geri bildirim sayesinde oyun oynarken eylemlerinizin etkilerini hissedeceksiniz. Uyarlanabilir tetikler özelliği ile belirli PS5 oyunlarında oyun oynarken fiziksel eylemlerin etkisini benzeten dinamik dirençlere sahip uyarlanabilir tetikleri keşfedeceksiniz. Optik Sürücü olarak 4K UHD Blu-Ray destekli olan PlayStation 5 Dijital Edition için geçerli olmayan bir özellik olarak Blu-ray diskleri PS5 konsolunuzu kullanarak 4K TV’de izleyebilisiniz.HDR özelliği ile desteklenen Tvlerde canlı ve kusursuz bir görüntüye sahip olacaksınız. Yine 4K TV’niz ile PS5’te desteklenen beğendiğiniz uygulamalarınızı 4K eğlence akışı özelliği ile kullanabilirsiniz. İster sosyal medya uygulamalarıyla ister PlayStation Network’teki diğer oyuncularla paylaşacağınız oyun videoları ve ekran görüntüleri oluşturabileceksiniz. Bu iki sürüme ait özellikler sayesinde oyun deneyiminiz ile birlikte oyundan aldığınız keyif de aynı oranda yükselecektir. Üstün performansın tadını PlayStation 5 oyun konsolu ile çıkaracaksınız. Bu oyun keyfini ve yeni performans deneyimlerine sahip olmak için sayfamızdan PlayStation 5 oyun konsolu ve aksesuarlarını inceleyebilir ve satın alabilirsiniz.

PlayStation 5 Aksesuarlarıyla Oyun Oynarken Sınır Tanımayın!

PlayStation 5 Aksesuarlarıyla Oyun Oynarken Sınır Tanımayın!

Playstation 5 oyun konsoluna ek olarak alınabilecek aksesuarlar bulunmaktadır. PS5 Aksesuar seçeneklerinden DualSense kablosuz kontrol cihazı ile oyun oynarken sınırlarınızı zorlayacaksınız. Bu yeni kablosuz kontrol cihazı ile istediğiniz rahatlıkta oyun oynayabileceksiniz. Oldukça kolay tutulabilen ve rahat kavranabilen bir tasarıma sahip olması da nefes kesici oyunlarda kendinizi daha rahat hissetmenizi sağlayacak. Uzun süreli kullanıma uygun şarj performansı ve tuşların konumuyla birlikte kesintisiz ve konforlu bir oyun deneyimi yaşayacaksınız. Dokunsal geribildirim ve dinamik tetik efektleri olan kontrol cihazı ile eğlenceli ve etkileyici oyun deneyimi yaşayacaksınız. Mikrofon ve oluştur düğmesi içeren konforlu bir tasarıma sahiptir. 3.5mm jakına kulaklık bağlanarak çevrimiçi sohbetler yapabilir ve özel sessize alma düğmesiyle ses yakalamayı kapatabilirsiniz. Oluştur düğmesi ile ise oyunlarınızdaki en güzel anlarınızı yakalayarak onları canlı olarak yayınlayabilirsiniz. DualSense kablosuz kontrol cihazınızı kolayca şarj edebileceğiniz DualSense şarj istasyonu ile 2 adede kadar kablosuz kontrol cihazı şarj edebilirsiniz. Bu sayede kesintisiz oyunun keyfine varabilirsiniz. Yerleştirmeli şarj istasyonu sayesinde kontrol cihazınızı PS5 konsolunuza bağlıyken hızlıca şarj edebilir ve usbye bağlı kalmadan hızlıca tamamlayabilirsiniz. Oyundan uzak kalmadan hızlı şarj edeceğiniz kontrol cihazınızı çok kısa bir süre içinde kullanmaya başlayabileceksiniz. PlayStation 5 oyun konsolunun yeni ek olarak satın alabileceğiniz aksesuarlarından biri de PULSE 3D kablosuz kulaklık oldu. PS5 konsollarında 3d ses için özel olarak ayarlanan kablosuz kulaklıkta çift gürültü önleyici mikrofon, USB Type-C şarj özellikleri bulunuyor. Dışardan gelen sesler olmadan daha konsantre bir oyun oynamanın dışında arkadaşlarınızla oyun içinde daha keyifli bir sohbet ve oyun deneyimini size sunuyor. Ayrıca Tempest 3D AudioTech özelliği bulunan PULSE 3D kablosuz kulaklık sayesinde her yönden ses alarak sizi oyun ve medya içinde ses düzeninin merkezine koyar. Gerçekçi bir oyun deneyimi sunar. İnce ve zarif tasarımına kolay erişim kontrol düzeni eklenen dizaynı konforlu bir kullanım sağlıyor. Medya kumandasına sahip olan sezgisel medya ve TV kontrolleri ile Playstation 5 konsolundaki eğlenceyi ekranınızda yönetebilirsiniz. Oynat/duraklat ve hızlı ileri/hızlı geri tuşları sayesinde medyanızda hızlı ve kontrollü şekilde gezinebileceksiniz. PS5 konsolunuzu açtıktan sonra menülerde de medya kumandası ile gezebilecek komut verebileceksiniz. Tv’lerin ses ve güç ayarlarını yapabileceğiniz bir dahili kızılötesi vericiye sahip olan medya kumandası ile kolaylık sizin elinizde olacak. Sosyal medya uygulamalarınızı da aynı şekilde medya kumandası ile yönetebileceksiniz. Yeni özelliklere sahip olan 1080p çözünürlükte görüntü elde edebilmek için çift lense ve bir dahili standa sahip olan HD kamera ile kendinizi ve oyununuzu kayıt altına alabilirsiniz. Dahili stant mükemmel çekimi yakalamanıza yardım ederken tasarımı sayesinde TV üstüne veya istediğiniz yere istediğiniz açıyı ayarlayabilcek şekilde yerleştirebilirsiniz. Arka plan kaldırma araçları sayesnde HD kameranızda resim içinde resim moduyla kendinizi yayın yaparken oyunun içine ekleyebilir yaptığınız yayının daha kaliteli durmasını sağlayabilirsiniz.

PS5 Nasıl Olacak?

PS5 tasarım özellikleri ile daha önceki serilerden farklı olarak beyaz ve siyahın uyumuyla 3D ses performansı ve hızlı SSD ile tasarımın birleşmesiyle oluşturulan kullanıcı deneyimini ön planda tutan bir yenilik ile oyunseverlere sunuluyor. Özel ve yepyeni bir deneyim sunan, geriye dönük uyumluluğa sahip performansı yüksek bir oyun konsolu olacak.

Playstation 5 Oyun Konsolu Aksesuarları Neler?

Playstation 5 oyun konsolu ile yenilenen ve geliştirilen aksesuar çeşitleri mevcut. Oyun konsolunuza ek olarak satın alabileceğiniz; DualSense Kablosuz Kontrol Cihazı, DualSense Şarj İstasyonu, PULSE 3D Kablosuz Kulaklık, HD Kamera ve Medya Kumandası olarak 5 yeni tasarıma ve yenilikçi özelliğe sahip 5 farklı aksesuar bulunuyor.

PS5 Hangi Özelliklere Sahiptir?

PS5 yenilikçi ve ileri bir teknoloji ile tasarlanmış bir oyun konsoludur. 825 GB SSD ve 16 GB /256 bit belleğe sahiptir. Kablosuz şarj istasyonuna ve kablosuz kontrol kumandasına sahiptir. 4K TVlerde kullanılabilir üstün performans ve medya kumandası ile kontrol edebileceğiniz özellikleri bulunur. Kablosuz kulaklığı ile gerçekçi bir ses deneyimi yaşatırken, HD kamerası ile kusursuz bir oyun kaydı ve yayını sağlar.

Sony Playstation 5 Standart ve Digital Edition Arasındaki Fark Nedir?

Sony Playstation 5 Standart ile Dijital Edition arasındaki en belirgin farkı PlayStation 5 Standart disk donanımlıdır. 4K UHD destekli Blu-Ray optik sürücüsü bulunur. Fiziksel medya kullanım özelliğine sahiptir. Dijital Edition ile ise fiziksel medya oynatılamaz sadece PlayStation Store üzerinden satın aldığınız oyunları ve medyaları kullanabileceğiniz bir konsoldur.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Disk Yuvası

(39)
(3)
Başka bir kelime deneyin

Kol Sayısı

(24)
(18)
Başka bir kelime deneyin

Garanti Türü

(31)
(11)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(18)
ve üzeri (19)
ve üzeri (20)
ve üzeri (20)
ve üzeri (20)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL