Kategoriler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Garanti Durumu

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

PS4 Aksesuar

için 1,907 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

PS4 Aksesuar

Oyun konsolu kullanımı esnasında birçok avantaj elde etmeyi sağlayan PS4 aksesuar çeşitleri, işlevsel özeliklere sahip güvenli ürünlere erişmenizi sağlar. Bu ürünlerin PS4 modelleri ile uyumlu şekilde geliştirilmesi, kurulum işlemleriyle zaman harcamadan kullanım gerçekleştirmeye başlamanızı kolaylaştırır. Tek başınıza kullanabileceğiniz PS4 aksesuar modellerinin yanı sıra arkadaşlarınızla beraber oyun oynarken yararlanabileceğiniz ürünler de bulunur. Böylece oyun tercihlerinize bağlı olarak maksimum oranda konfor elde edip keyifli zamanlar geçirmeye başlayabilirsiniz. Kullanımı son derece kolay aksesuarlar arasında bulunan PS4 joystick modelleri, oyun çubuğu aracılığıyla karakterleri yönetmenize yardımcı olur. Aynı zamanda araba, motor, uçak gibi taşıtları kullanırken üst düzey manevra kabiliyeti elde etmek için de PS4 aksesuar seçenekleri arasındaki bu ürünlerden yararlanabilirsiniz. Ergonomik özellikleri ile dikkat çeken joystick çeşitleri, sağ ya da sol el ile kavranarak kullanılmaya uygun ürünler arasında bulunur. Öte yandan tırtıklı tasarın detayı ile fark yaratan PS4 aksesuar modelleri de bulunur. Bu ürünler arasında yer alan PS4 oyun kolu modelleri, ellerinizin kaymasını ve kontrol kaybı yaşamanızı engeller. Hafif olmalarıyla da dikkat çeken joystick ve gamepad çeşitleri, kollarınızı özgürce kullanmanız için elverişli özelliklere sahiptir. Geniş bir seçenek alanı oluşturan PS4 aksesuar modellerini incelerken bu ürünlerin renklerine göre seçimlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda hem kablolu hem de kablosuz tasarım özelliğine sahip olan PS4 aksesuar modelleri de seçebileceğiniz ürünler arasında yer alır. Böylece tercihlerinize bağlı olarak kablolu veya kablosuz oyun kollarını değerlendirip dilediğiniz seçimde bulunabilirsiniz. Kablolu modellerin sağladığı uzun kablo desteği yardımıyla oyun konsolunun çevresinde geniş bir hareket alanı elde edebilirsiniz. Benzer şekilde kablosuz oyun kolları aracılığıyla da hareket alanınızı genişleterek oyun oynayabilirsiniz. Çekim mesafesi yüksek olan kablosuz oyun kolları, odanızın tüm noktalarından konsola komutlarınızı iletebilmeniz için elverişlidir. PS4 joystick fiyatları ürünlerin sunduğu ilave özelliklere göre değişir. Fiyatlar joystick çeşitlerinin sahip olduğu teknik donanımlara göre değişiklik gösterir. Genel olarak modellerin işlevi benzer olsa da sunduğu konfor, ergonomik yapısı değişiklik gösterebilir. Ürünlerin tasarım özelliklerine ve işlevlerine bağlı olarak PS4 aksesuar fiyatları farklılık gösterdiği için gereksinimlerinize uygun ürünleri bütçeniz için ideal olan seçenekler arasından tercih edebilirsiniz. Uzun süreli kullanım desteği oluşturan PS4 aksesuar modelleri, oyun oynarken ya da PlayStation aracılığıyla internette zaman geçirirken üst düzeyde konfor elde etmeniz için tasarlanmıştır. Eğlenceli vakit geçirmenize katkı sağlayacak aksesuar çeşitlerini kullanabileceğiniz konsolları PlayStation 4 sayfamızı ziyaret ederek bulabilirsiniz.

ARA BAŞLIK1

Oyun Deneyimini Zenginleştiren PS4 Aksesuar Modelleri

Daha keyifli şekilde oyun oynamak isteyen kişiler için üretilen PS4 aksesuar modelleri, oldukça güvenli bir kullanım yaşatmayı başarır. Futbol ve basketbol gibi spor oyunlarından Formula 1 ve Moto GP gibi yarış oyunlarına kadar çeşitli seçenekleri zevkle değerlendirmek için PS4 aksesuarlarından yararlanabilirsiniz. Bu aksesuarlar arasında önemli bir yer tutan joystick ve gamepad modelleri, parmaklarınızı özgürce kullanmanız için dizayn edilmiştir. Ergonomik ve dayanıklı tuşlardan oluşan oyun kolları, parmaklarınızı hızlı bir şekilde kullanarak rakiplerinizi yenmenize yardımcı olur. Aynı zamanda tuşlarında yazılara ve işaretlere yer verilen bu ürünler, hangi tuşla hangi işlevlerden yararlanabileceğinizi öğrenmenizi sağlar. Titreşim özelliği ile dikkat çeken PS4 aksesuar modelleri de bulunur. Çeşitli durumlarda titreşim özelliği aktif hale gelen oyun kolu ve joystick modelleri yardımıyla daha heyecan verici bir deneyime ulaşarak çeşitli oyunları oynayabilirsiniz. Kısayol tuşlarına sahip olan tasarımları ile öne çıkan PS4 gamepad PC ürünlerini kullanarak zamandan tasarruf sağlayabilirsiniz. Başlatma ve durdurma gibi kısayol tuşlarının menü tuşunu da içeren bu ürünleri, tek hamlede menüye ulaşıp çeşitli ayarlamalar yapmanıza imkân tanır. PS4 modellerinin yanı sıra PS3 ve PS5 gibi farklı oyun konsolları ile uyumlu şekilde kullanılmaya uygun olan birçok aksesuar bulunur. Böylece ihtiyaçlarınız için pratik çözümlere ulaşarak sevdiğiniz oyunları zevkle oynamaya devam edebilirsiniz. Koruyucu ekipmanlarla muhafaza edebileceğiniz PS4 aksesuar modelleri, güvenli bir kullanım deneyimi yaşamak isteyen kişilerin tercihidir. Bu ürünler arasındaki PS4 joystick koruyucu çeşitleri, ürünün yüzeyine gelebilecek darbelere karşı başarılı bir koruma sağlar. Analog tuşlarının korunması için tasarlanmış olan aksesuarlar da tercih edebileceğiniz ürünler arasında yer alır. PS4 analog koruyucu kullanarak bu tuşların çizilmesini ve tozlanmasını son derece güvenli bir şekilde önleyebilirsiniz. Kullanıcı dostu koruyucu ekipmanalar arasındaki aksesuarlar, esnek ve dayanıklı yapıları ile güven vermeyi başarır. PS4 joystick kılıf modelleri de kullanıcılarını memnun etmeyi başaran aksesuar seçenekleri arasında boy gösterir. Bu kılıflar sayesinde joystick çeşitlerinin tasarımını değiştirmeniz de mümkün hale gelir. Farklı renklere sahip olan kılıflar, bu ürünlerin gövdesini sararak dış etkilere karşı koruma yaratır. Kolayca takılıp çıkarılabilen koruyucu kılıf modelleri, joystick modellerinin yıpranmasını ve kirlenmesini önlemeye yardımcıdır.

Zaman Kazandıran Özelliklere Sahip PS4 Aksesuarları

Zaman Kazandıran Özelliklere Sahip PS4 Aksesuarları

Kullanıcıları için zaman kazandırıcı özelliklere sahip olan PS4 aksesuar seçenekleri, hızlı ve emniyetli bir deneyim için ideal nitelikler taşır. Bu özelliklere sahip ürünler arasında yer alan PS4 şarj istasyonu modelleri, oyun kollarının bataryasını çok kısa bir sürede doldurabilmenize yardımcı olur. Böylece oyunlara ara vermeden uzun süreli şekilde ekran başında vakit geçirebilirsiniz. Uzun pil ömrü ile beğeni toplayan ve PS4 aksesuar modelleri arasında bulunan oyun kolları, kısa bir sürede şarj edebileceğiniz şekilde üretilmiştir. Böylece oyun kolunun pili bittiğinde şarj istasyonu aracılığıyla ürününüzün bataryasını kısa bir sürede tekrar dolu hale getirebilirsiniz. Birden fazla oyun koluna sahip olmanız, bir ürünün şarjı bittiğinde bunu yenisiyle değiştirerek oyunlara kesintisiz olarak devam etmenizi sağlar. Şarj istasyonlarının tasarımını tamamlayan yuva bölümü, oyun kolunu kolayca yerleştirmeniz için uygun bir alan oluşturur. PS4 şarj standı modelleri, aynı anda birden fazla oyun kolunu yerleştirerek bu ürünleri şarj etmenize imkân tanır. Böylece eğlence merkezi ve oyun salonu gibi alanlarda kullanıma hazır halde bekletebileceğiniz çok sayıda oyun kolu bulundurabilirsiniz. PS4 aksesuar seti aracılığıyla da birçok avantaja ve fonksiyona bir arada sahip olabilirsiniz. İçeriklerinde şarj cihazına ve USB şarj kablosuna yer verilen aksesuar setleri, güvenli bir şekilde batarya dolumu yapmak için idealdir. Silikon kılıf modellerini içeren aksesuar setleri de kullanışlı ürünler arasında yer alır. Bu kılıflar sayesinde oyun kolu modellerini koruma altına almanız kolaylaşır. Aynı zamanda renkleri ve desenleri açısından birçok seçeneği içeren aksesuar kılıfları, şık bir tasarım oluşturmanız için idealdir. Sticker ve analog başlığı gibi aksesuarlara da bu setler aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Sticker modelleri, oyun kollarının tasarımına özgün ve zarif detaylar katmanız için idealdir. Analog başlığı çeşitleri ise oyun kollarının analog tuşlarını daha kolay kullanmayı sağlar. Esnek ve yumuşak bir yapıya sahip olan analog başlıkları, bu tuşları güvenli bir şekilde kullanmaya devam etmeniz için idealdir. PS4 aksesuar çeşitleri arasında USB şarj kablosu modelleri de önemli bir yere sahiptir. PS4 joystick USB şarj kablosu seçeneklerini inceleyerek ürününüzle uyumlu olan aksesuarları kısa bir sürede seçebilirsiniz. Böylece kablosuz oyun kollarını hızlı ve emniyetli bir şekilde şarj etmeye yardımcı aksesuarlara sahip olabilirsiniz.

Göstergeli Tasarıma Sahip PS4 Aksesuar Çeşitleri

Göstergeli Tasarıma Sahip PS4 Aksesuar Çeşitleri

Tasarımlarında gösterge detayına yer verildiği için oldukça kullanışlı bir yapı kazanan şarj istasyonları, oyun kollarının şarj seviyesini detaylı olarak öğrenmenizi sağlar. Şarj göstergesinde farklı renklerin bulunmasıyla öne çıkan modeller, şarj düzeyinin hangi seviyede olduğunu bu renkler aracılığıyla öğrenmenizi kolaylaştırır. Hem stant olarak hem de şarj istasyonu olarak kullanılabilen aksesuarlar sayesinde işlevselliğin oluşturduğu konfora erişebilirsiniz. Oyun kollarını bir arada güvenli bir şekilde muhafaza etmek için stant şeklinde tasarlanan şarj istasyonlarını kullanmaya başlayabilirsiniz. PS4 aksesuar modelleri arasında gamepad modellerini tamir ederken yararlanabileceğiniz ürünler de yer alır. Bu aksesuarlardan olan iç lastik takımları, oyun kollarının tasarımını tamamlayan iç lastikleri değiştirmenizi mümkün hale getirir. Böylece son derece hassas ve hızlı bir şekilde gamepad, joystick gibi ürünleri kullanmaya devam edebilirsiniz. Tepki süresi düşük olan bu ürünleri kullanmanız, oyunlarda komutlarınızı çok hızlı bir biçimde karakterlerinize iletmenizi mümkün hale getirir. İç lastiklerin hem esnek hem de dayanıklı şekilde imal edilmiş olmasından yararlanarak uzun süreli ve kaliteli bir kullanım deneyimine erişebilirsiniz. Kol tamiri yaparken kullanılmaya elverişli olan bir diğer aksesuar ise flex kablosudur. Bu kabloları kollarınızdaki eskimiş flex kabloları ile değiştirerek aksesuarınızın yeniden kusursuz şekilde çalışmasını sağlayabilirsiniz. Yedek tuş başlıklarının da PS4 aksesuar çeşitleri arasında yer alması, bozulan ya da deforme olan tuşları rahatça değiştirmeniz için idealdir. Temizleme işlemlerini gerçekleştirirken yararlanabileceğiniz gereçlerle beraber oyun kolu, joystick, şarj standı gibi ürünlerin hijyenini kolayca sağlayabilirsiniz. Yumuşak kumaş yüzeyi bulunan bezlerle temizlenmeye uygun olan bu aksesuarlar, hafifçe nemlendirilmiş bezleri kullanarak kısa bir sürede hijyen elde etmeniz için elverişlidir. Yedek vida çeşitlerinden yararlanarak oyun kolu ve stant gibi ürünlerin iç kısmına rahatça erişmeye devam edebilirsiniz. Kaybolan ya da yıpranan vida parçalarını değiştirmeniz, PS4 aksesuar modellerini daha güvenli bir şekilde kullanmanızı kolaylaştırır. Analog tuşları daha verimli şekilde kullanmayı sağlayan birçok ürüne de PS4 aksesuar modelleri aracılığıyla erişebilirsiniz. Oyun kollarının analog tuşları için üretilen PS4 aksesuar çeşitleri içinde analog motor modelleri bulunur. Bu ürünleri kullanarak bozulmuş analog motor kısmını gamepad aksesuarından çıkarıp tamirat işlemlerini tamamlayabilirsiniz. Kısa bir sürede yuvaya oturtulabilen analog motorlar, oyunlarda hassas bir şekilde bu tuşlardan yararlanmaya devam etmenizi mümkün hale getirir.

Oyun Konforunu Arttıran PS4 Aksesuar Seçenekleri

Oyun Konforunu Arttıran PS4 Aksesuar Seçenekleri

Ergonomik özelliklerle dizayn edilen direksiyon setleri, PS4 aksesuar modelleri arasındaki kullanışlı ürünlerdendir. Araba yarışı ve motor yarışı oyunlarını son derece keyifli bir şekilde oynayarak eğlenmek için PS4 aksesuar çeşitlerin içinde yer alan direksiyon setlerini kullanabilirsiniz. Vantuz özelliği ile çeşitli zeminlere sabitlenebilen direksiyon setlerinin yanı sıra bağlantı kemeri ile sabitlenerek kullanılabilen direksiyon setleri de bulunur. Böylece direksiyon, gaz ve fren pedalı gibi kısımların kaymasını engelleyerek oyun esnasında maksimum oranda konfor elde edebilirsiniz. Direksiyon bölümünde çeşitli kısayol tuşlarına yer verilen setler sayesinde oyunlarda çeşitli işlemleri ve ayarları kullanmak için hız kazanabilirsiniz. Tutacak kısmında tırtık detayına yer verilen direksiyon modelleri, parmaklarınızın kaymasını engelleyerek konfor kazanmanızı sağlar. Elleriniz terlese dahi rahatça kavramaya devam edebileceğiniz bu ürünler, PS4 aksesuar çeşitleri arasında önemli bir yer sahiptir. Fren ve gaz pedalları da son derece kullanışlı şekilde tasarlanan setler, ayaklarınızı seri olarak kullanıp oyunlarda yüksek performans elde etmenizi kolaylaştırır. Vites kolu detayını içeren tasarımları ile de dikkat çeken PS4 aksesuar modelleri, vitesli arabaları kullanırken son derece gerçekçi bir deneyime ulaşmanızı sağlar. PS4 aksesuar çeşitleri arasında yükseltme stantları da bulunur. Bu stantlar aracılığıyla PlayStation modellerinin daha yüksek alanlarda güvenli bir şekilde konumlandırılması kolaylaşır. Yükseltme stantlarının taban bölümünde yer alan ve kayma sorununu önleyen destek noktaları, son derece emniyetli bir kullanım deneyimi oluşturmayı başarır. Güvenlik sağlayan PS4 aksesuar modelleri, farklı gereksinimlere çözüm üreten birçok gerece ulaşmanızı sağlar. Bu gereçler arasındaki fan modelleri, dikey ve yatay şarj işlemlerini gerçekleştirirken şarj stantlarının ısısının artmasını engeller. PlayStation modelleri için üretilen ve PS4 aksesuar seçenekleri arasında bulunan termal macun modelleri de aşırı ısınma sorununa karşı çözüm üretmek isteyen kullanıcılara hitap eder. Termal macunlar, oyun konsolunu uzun süreli şekilde kullandığınızda oluşabilecek aşırı ısınma sorununa karşı koruma yaratır. Isı iletimini kolaylaştıran termal macun çeşitleri, işlemci performansını üst düzeyde tutmaya yardımcı olur.

Kullanım Konforunu Arttıran PS4 Aksesuarları

Kullanım Konforunu Arttıran PS4 Aksesuarları

Çeşitli aksesuarların ve parçaların tamir edilmesini kolaylaştıran PS4 aksesuar ürünleri, birçok soruna çözüm üretmeyi başarır. R ve L tuşlarının bozulması durumunda yaşayabileceğiniz sorunları önlemeniz için geliştirilen yay tetikleri de bu ürünler arasında yer alır. Gamepad modellerinin R ve L tuşlarının hassas ve hızlı bir şekilde çalışması için bu tuşların yay tetiklerini PS4 aksesuarları arasındaki ürünler yardımıyla değiştirebilirsiniz. PlayStation 4 modellerini sorunsuz bir biçimde kullanmaya devam etmek için değerlendirebileceğiniz gereçler de PS4 aksesuar ürünleri arasında yer alır. Bu ürünlerden biri olan güç kablosu modelleri, oyun konsolunun tam verimlilikle çalışmaya devam etmesi için geliştirilmiştir. Aynı zamanda oyun kolu şarj kablosu modelleri de PS4 aksesuar seçenekleri içerisindeki ürünler arasında bulunur. Bu kablolar yardımıyla hem oyun oynamaya devam edip hem de oyun kollarının şarj edilmesini sağlayabilirsiniz. Kol tamiri işlemleri sırasında yararlanabileceğiniz birçok parçaya PS4 aksesuar seçenekleri içinden erişebilirsiniz. Kasnak modelleri, oyun kollarının koruyucu gövdesine hasar gelmesi durumunda kullanabileceğiniz PS4 aksesuar modellerini içerir. Böylece kırılan ya da çatlayan dış gövde bölümüne sahip olan oyun kollarını PS4 aksesuar seçenekleri arasındaki bu ürünler yardımıyla kolayca tamir edebilirsiniz. Şarj olma sorunu yaşayan gamepad ve joystick çeşitleri için geliştirilen aksesuarları da problemlerinize çözüm üretmek için değerlendirebilirsiniz. USB şarj soketi çeşitleri, oyun kollarının USB girişindeki sorunları tamir etmeniz için geliştirilmiştir. Oyun kolu modellerinin mevcut şarj kablosunda sorun olduğunda bu parçayı değiştirmek için de PS4 aksesuar modellerinden yararlanabilirsiniz. PS4 aksesuar seçenekleri arasındaki şarj kablosu çeşitleri, farklı uzunluklara sahip olan birçok ürünü içerir. Böylece ihtiyaçlarınız için ideal uzunluklara sahip olan ürünler arasından dilediğinizi seçebilirsiniz. PS4 aksesuar modelleri arasında yenilikçi özellikleri ile dikkat çeken birçok ürün de bulunur. Işıklı bildirim özelliği ile kullanıcıların farklı oyunlarda çeşitli bildirimlere kolayca ulaşmasını sağlayan oyun kolu modelleri bu ürünlerdendir. Bu oyun kollarını kullanarak aksesuarınızın üzerindeki renk değişimlerini takip edebilirsiniz. Böylece oyunlarda ne gibi değişikliklerin olduğunu hemen öğrenip gerekli aksiyonu alabilirsiniz. Joystick çeşitleri için üretilen yedek parçalara da PS4 aksesuar alternatifleri ile erişebilirsiniz. Bu yedek parçalar arasında bulunan batarya kol pilleri, ürününüzün mevcut pilinde sorun olduğunda değişim işlemlerini kısa bir sürede gerçekleştirmenizi mümkün hale getirir. Batarya kol pili çeşitleri ısınmaya karşı dayanıklı olduğu için uzun ömürlü bir kullanıma imkân tanır.leri teknoloji özellikleri ile konfor sağlayan kullanışlı PS4 aksesuar modellerini detaylı olarak inceleyip istediğiniz ürünü sepete ekleyebilir ve oyunlarda eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.