Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

PS3 Konsol

için 63 sonuç bulundu.

Sony Playstation 3

Oyun oynama keyfinizi artıracak olan Sony Playstation 3, zengin teknik donanımı ile öne çıkmayı başarıyor. Farklı fonksiyonel özellikleri ve şık tasarımlı oyun konsolu ile dikkatleri üzerine çeken PS3, oyunları hiç olmadığı kadar net ve canlı bir şekilde aktarıyor. Playstation 3 fiyatları ise cihazın yüksek performansına göre ulaşılabilir aralıklarda seyrediyor.

Şık Tasarımlı Sony Playstation 3

Şık Tasarımlı Sony Playstation 3

Şık ve modern bir tarıma sahip olan Playstation 3 oyun konsolu, oyun performansınızı maksimum seviyeye çıkarıyor. Özel düğme eşlemesi ve son derece güçlü olan kablosuz kapsama alanı ile göz dolduruyor. Oyun hareketlerini hiç olmadığı kadar hassas bir şekilde kontrol edebilen Playstation 3 oyun kolu, rakiplerinize karşı avantaj sahibi olmanıza yardımcı oluyor. Oyunlara özel denetim ayrıntıları için oyun kılavuzlarına kolay ve hızlı erişim sağlıyor. Akıllı teknolojilerle donatılan oyun kolu, kendini ayarlama sistemi sayesinde tüm oyunlar için otomatik olarak performansı optimize ediyor. Yön düğmesi tasarımı, ultra hassasiyetle yanıt veriyor ve ekrandaki hareketi hissetmenizi sağlıyor. Titreşimli tetik düğmeleri ise daha hızlı erişim sağlayacak şekilde tasarlanıyor. Aynı zamanda oyun içi aksiyonlara daha hızlı tepki vermenize yardımcı oluyor. Üstün yazılım yetenekleri sayesinde gerçeğe en yakın görüntü kalitesine erişiyor. Böylece kullanıcıya eşsiz bir sanal gerçeklik deneyimi yaşatıyor. Aynı zamanda yeni nesil yazılımda istediğiniz şehri seçerek güncel haberleri görüntüleyebiliyor ve o anki hava durumuna bakabiliyorsunuz. Gelişmiş Playstation 3 kolu, tüm ekran geçişlerini kolaylıkla yapabilmenize olanak tanıyor.

Sony Playstation 3 ile Benzersiz Oyun Deneyimi

Sony Playstation 3 ile Benzersiz Oyun Deneyimi

Cross-platform oyun özellikleri ile Sony Playstation 3 oyun deneyiminiz, farklı boyutlara ulaşıyor. Oyun oynamanın yeni yollarını ve hareket halindeyken dahi faydalanabileceğiniz daha fazla eğlence seçeneğini bir araya getiriyor. Yeni nesil cihaz, Cross-Buy teknolojisi sayesinde Cross-Goods ile uyumlu olan oyunlarda, oluşturduğunuz oyun içi öğeleri PS Vita'nız ve PS3'ünüz arasında paylaşabiliyor. Cross-Save teknolojisi ise oyun keyfinizi kesmeden dilediğiniz yerde devam edebilmenizi sağlıyor. Cross-Controller da Playstation 3 özellikleri arasında yer alıyor. Bu özellik ile belirli PS3 oyunlarında PS Vita sisteminizin benzersiz özelliklerini kullanarak, bu oyunları oynamanın yeni yollarını buluyor. Uzaktan oynatma teknolojisi sayesinde de PS Vita'nızda oynayabileceğiniz uyumlu PS3 oyunları, uzaktan yönetebiliyor. PlayStation Network teknolojisi ise arkadaşlarınızla mesajlaşabilmenize yardımcı oluyor. Bu sayede oyun sırasında arkadaşlarınızla sürekli haberleşebiliyorsunuz.

Zengin Donanımlı Sony Playstation 3

Zengin Donanımlı Sony Playstation 3

Playstation 3 modelleri, kablosuz ağı destekliyor. Ayrıca paylaştığı PC’deki bütün çoklu ortam dosyalarını oynatabiliyor. Bunun yanı sıra oldukça gelişmiş ve her güncellemeyle yeni özellikler eklenen internet tarayıcıyı kullanıyor. Bu sayede rahatlıkla internette gezinebiliyor ve video sitelerindeki videoları televizyonunuzda tam ekranda izleyebiliyorsunuz. Klavye ve fare desteği de PS3 ile geliyor. Böylece üstün kullanım kolaylığı ve konfor sunuyor. PS3 konsolları dahili bir sabit sürücüye ve harici disklere sahip olacak şekilde tasarlanıyor. Bu harici diskler ile USB belleklerinizi kullanarak istediğiniz gibi fotoğraflarınızı, videolarınızı ve müzik dosyalarınızı kopyalayabiliyorsunuz. Aynı zamanda Bluetooth v2.0 desteği ile dikkatleri üzerine çekiyor. Böylece herhangi bir Bluetooth v2.0 kulaklığınız varsa, bunu PS3 ile kullanabiliyorsunuz. En değerli fotoğraflarınızı ya da kişisel videolarınızı Playstation 3 konsolu yardımıyla kolaylıkla PS3'te depolayabiliyor ve görüntüleyebiliyorsunuz. Ayrıca dahili CD çalar ve ortam sunucusu ile favori müziklerinizi hızla dinleyebiliyorsunuz. PS3, oyunların yanı sıra Blu-ray Disc filmlerde de inanılmaz keskinlikte görüntü kalitesi sunuyor. High Definition çözünürlük ile film izleme keyfinizi ikiye katlıyor. Etkileyici stereoscopic 3D formatında çekilen Blu-ray 3D filmler, hiç olmadığı kadar nefes kesici oluyor.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ürün Notu

(18)
ve üzeri (41)
ve üzeri (42)
ve üzeri (42)
ve üzeri (42)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL