Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Xbox One, One S, One X Aksesuar

için 285 sonuç bulundu.

Xbox One, One S, One X Aksesuarları

Bir sekizinci nesil video oyun konsolu olan Xbox One ile oyun anlayışınızda farklı birçok yenilikler ile buluşma fırsatı bulacaksınız. Birbirinden trend ve tamamlayıcı Xbox One aksesuarları kaliteli teknik detayları barındırmaktadır. İhtiyacınız olan aksesuarı bulmak artık oldukça kolay. Sayfamızda dilediğiniz ürünü inceleyerek bulabilirsiniz. Oyun konsolunun en bütünleyici aksesuarlarından biri olan Xbox One kol ile eğlencenin farkını ellerinizde hissedin. Xbox One kol farklı renk seçenekleriyle sizlere daha iyi bir oyun deneyimi kazandırmaktadır. Konsolunuza uygun bir renk tercih edebilirsiniz. Oyun severler, oyun tutkularını unutulmaz bir deneyime dönüştürmek için birçok etkeni göz önünde bulundurarak ona göre aksesuar tercihi yapmaktadırlar. Oyun sırasında yüksek konfor oldukça önemlidir. Xbox One kol, tasarımı ve yüzeyi ile kolay kavranabilir bir özelliğe sahiptir. Bu özelliği sayesinde tüm odağınız ekranda olacak ve kaliteli bir oyun tecrübe edinme fırsatı bulabileceksiniz. Bir diğer tercih edilen aksesuarlar arasında yer alan Xbox One S kol da unutulmaz oyun heyecanı yaşatmaktadır. Geliştirici Microsoft olan Xbox One ve aksesuarları belirli cihazlarda uyumlu olarak kullanılabilmektedir. Xbox One S kol modern tasarımı ve geometrik yüzeyi ile oyun sırasında yüksek konfor imkânı sunmaktadır. Belirli cihazlar arasında eşleştirme ve oyun oynama işlemlerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirin. Farklı renk seçenekleriyle Xbox One S kol sizleri sayfamızda beklemektedir. Oyun deneyimlerinizi daha eğlenceli bir hale getirin. Dokusu uzun süreli kullanımlarda dahi parmaklarınızda rahatsızlık hissi oluşturmamaktadır. Kavrama kolaylığı sağlayan tasarımı, uzun soluklu rahat bir oyun oynama süreci geçirmenize olanak sağlamaktadır. Şarj kablosu ile kolay şarj edilebilir özelliği olan konsol aksesuarları ve çeşitlerini dilediğiniz her an her oyun deneyiminizde kullanabilirsiniz.

 Xbox One, One S, One X Aksesuarları Kullanımı

Xbox One, One S, One X Aksesuarları Kullanımı

Xbox One aksesuar seçenekleri sadece oyun konsolu ile değil birbirleri ile de uyumlu özelliğe sahiptirler. Dijital oyunları konforlu ve zahmet gerektirmeden takip etmenin yöntemlerinden kabul edilen ve oyunların akıcı bir şekilde oynanabilmesine olanak veren Xbox One, aksesuarları ile de oyun tutkunlarını mutlu etmektedir. Haricen de edinilebilecek aksesuarlarıyla kalitesini ve tasarımını etkici bir hale getirmektedir. Görüntü kadar sesin de büyük önem taşıdığı oyunlarda Xbox One kulaklık en büyük destekçiniz olarak yanınızda yer almaktadır. Oyunlar sadece görüntülerden oluşan bir bütün değildir. Oyun içerisindeki sesler oyunun en büyük tamamlayıcı unsurlarından biridir. Xbox One kulaklık oyun tutkunları için tatmin edici bir ses kalitesi sunmaktadır. Oyun seslerinin ve sohbet sesinin dengesini kolayca ayarlayabilirsiniz. Ses seviyesini duymak istediğiniz seviyeye ayarlayarak ses kontrollerini yapma fırsatı bulabilirsiniz. Kurulumu da oldukça kolay olan Xbox One kulaklık ile deneyimlerinize artık hiç zorluk çekmeden başlayabilirsiniz. Ergonomik tasarımı ve farklı renk seçenekleriyle konforlu bir deneyim sunmaktadır. Oyun seslerini yüksek frekansta sunan ürün, oldukça etkili bir verim kazandırmaktadır. Kendinizi oyunun içinde hissedin. Dış seslerin gürültüsünden kurtulun ve tamamen oyuna adapte olun. Xbox One kulaklık oyun içindeki sesleri daha gerçekçi duyma imkânı sağlamaktadır. Böylece sesleri algılayabilmek için ekstra bir efor sarf etmenize gerek kalmayacaktır. Xbox One kulaklık gibi oyun tutkunlarının vazgeçmediği bir diğer aksesuar olan Xbox One oyun kolu ile de deneyiminizin kalitesini arttırın. Modern ve şık tasarımları ile teknik özellikleri kadar görünümleri de dikkatleri üzerine toplayan aksesuarlar farklı renk seçenekleriyle sayfamızda yer almaktadır. Xbox One oyun kolu gerek yüzeyi gerekse tasarımı ile oldukça konforlu bir deneyim yaşatmaktadır.

 Xbox One, One S, One X Aksesuarları Özellikleri

Xbox One, One S, One X Aksesuarları Özellikleri

Xbox One aksesuar sahiplerinin oyunlarını en iyi bir şekilde oynayabilmeleri için aksesuar özelliklerinin ihtiyaç ve isteklerine uyumluluğu oldukça önemlidir. Yaşanılan deneyimin kalitesini etkileyen birçok etken söz konusudur. Yarış oyunlarında etkinliği daha fazla olan ve kullanıcılarına büyülü bir serüven yaşatan Xbox One direksiyon seti ile farkı hissedin. Oyunlardaki yarış stresinin üstesinden gelmenize olanak sağlamaktadır. Yüksek performanslı ürünün görünümü de sizlere adeta gerçek bir direksiyon seti izlenimi yaratmaktadır. Yüksek kaliteli Xbox One direksiyon seti ile yarışta rüzgârlar estirin. ihtiyaç duyabileceğiniz her detay incelikle ürüne entegre edilmiştir. Deri kaplamalı ürünün kaplaması elde dikilmiştir. Uzun soluklu yarışlarda kendinizi gerçek bir deneyimin içinde hissedin. Xbox One direksiyon seti dahili gaz, fren ve debriyaj pedallarına sahiptir. Ürün dizaynı ile sizlere daha gerçekçi bir sürüş vücut pozisyonunda durmanıza olanak sağlar. Böylece gerçek bir araba ile kendinizi yarışta hissedin. Oyun maceralarınıza daha gerçekçi bir boyut kazandırın. Hassas pedal düzenekleri ile oyun boyunca her detayı hissedin. Oyun deneyimlerinizin kesintisiz bir şekilde sürmesine olanak sağlayan Xbox One adaptör ile akıcı bir heyecan yaşayın. Engelsiz bir oyun macerası için olmazsa olmazlarınızdan biri olan Xbox One adaptör en önemli destekçilerinizden biridir. Xbox One aksesuarlarının her biri kullanım amaçlarına ve ihtiyaç doğrultusunda önem arz etmektedir. Her birinin birbiri ile uyumlu olması da oldukça önemlidir. Aksesuar seçimlerinde çeşitli filtrelemeler yaparak ürünlere sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Birbirinden farklı renk olanaklarıyla aksesuarlarınız arasında uyum yakalayabilirsiniz. Xbox One oyun kol oyun tutkunlarının istediği ergonomik özelliklere sahiptir. Tuşların yapısı ve dizaynı, tuşlar arasında geçiş yapmalarınıza ve reflekslerinizin kalitesine büyük ölçüde katkı sağlamaktadır. Xbox One aksesuarları ile hem gerçeği yansıtan hem de göz alıcı bir serüvene hazır olun.

 Xbox One, One S, One X Aksesuarları Fiyatları

Xbox One, One S, One X Aksesuarları Fiyatları

Xbox One aksesuarları, müşterilerinin oyun sürecinin sekteye uğramaması açısından oldukça önemli bir yere sahiptir. Oyunun kontrol yönetiminde bu aksesuarların etkinliği göz ardı edilemeyecek kadar büyüktür. Her türlü beklentilerinize yanıt verebilmesi gerekmektedir. Fiyat açısından değişkenlik gösterebilirler. Oyun sürecinizin kesintiye uğramaması açısından Xbox One şarj kiti de oldukça büyük önem arz etmektedir. Xbox One şarj kiti siz maceranızı keyifle sürdürürken şarj edebilme özelliğine sahiptir. 4 saatten daha kısa sürede şarj edebilmektedir. Xbox One şarj kitini uzun süreli kullanımlarda güven ile kullanabilirsiniz. Bu Xbox One şarj kiti sayesinde tek kullanımlık piller ile vedalaşın. Ürünün kolay taşınabilir olması pratiklik açısından avantaj sağlamaktadır. Beraberinde satışa sunulan tamamen şarj edilmiş ekstra pil ile oyun süreciniz şarjınız bittiğinde değil, siz istediğinizde son bulsun. Dilediğiniz Xbox One aksesuarı ürün sayfasından rahatça inceleyip bulabilirsiniz. Renk, tasarım, teknik özellik gibi birçok faktöre göre filtreleme yaparak dilediğiniz ürünü satın alabilirsiniz. Ayrıca kullanım alanlarına göre de farklılık gösteren ürünler bu özelliklerine göre de incelenebilir. Sevdiklerinizle yaşayacağınız birbirinden eğlenceli oyun serüvenleriniz artık daha keyifli ve konforlu olabilmektedir. Sizin rahatınıza özel tasarlanan ürünler oldukça ergonomik bir yapıya sahiptir. Aksesuarların büyük çoğunluğu kablolu ve kablosuz seçenekleri ile sayfada sizleri beklemektedir. Herhangi bir aksesuarın eksikliği oyun serüveninizin sekteye uğramasına sebep olabilmektedir. Bu sorunun yaşanmaması açısından ürünlerin detayları incelenmelidir. Bütün seçenekleri aynı anda sizlere sunan sayfamızda ürünlerin özelliklerini inceleyip karşılaştırabilirsiniz. Kullanım amaçlarına ve teknik detaylarına göre geniş bir yelpazeye sahip olan ürünler isteklerinizi ve ihtiyaçlarını karşılayabilmek amacıyla satışa sunulmaktadır.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

Microsoft (92)
Dobe (29)
Oivo (15)
Atari (8)
Axcess (3)
Xbox (3)
Cafele (2)
Kalypso (1)
Kojima (1)
Logitech (1)
Oem (1)
(120)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Garanti Durumu

(203)
(17)
(5)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(48)
ve üzeri (87)
ve üzeri (101)
ve üzeri (102)
ve üzeri (106)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL