Kategoriler

Marka

Sony (8)
Philips (3)
Everton (22)
Magicvoice (13)
Akai (7)
Jameson (4)
Midex (4)
Mikado (4)
Hytech (3)
Westa (3)
Behringer (2)
Denox (2)
Elba (2)
Kemai (2)
Klipsch (2)
Neutrik (2)
Piranha (2)
Project (2)
Starke (2)
Aiwa (1)
Akg (1)
Auris (1)
Denon (1)
Donner (1)
Dynasty (1)
Hadron (1)
Hiper (1)
Juw (1)
Leader (1)
Lenco (1)
Meier (1)
Novation (1)
Oks (1)
Pioneer (1)
Shov (1)
Yumatu (1)
(33)
Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız (18)
4 yıldız ve üzeri (25)
3 yıldız ve üzeri (26)
2 yıldız ve üzeri (26)
1 yıldız ve üzeri (26)

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, Ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Mini & Midi Müzik Seti

için 146 sonuç bulundu.

Mini ve Midi Müzik Seti

Müzik günlük hayatın getirdiği stresle başa çıkmada, spor aktivitelerinde, yemekler ve düğünlerde hatta bazı toplumlarda cenazelerde bile başvurulan bir sanat türüdür. İnsanların işitsel algısı alınan sinyaller ile beyinde uyarılan nöronlar duygu durumuna oldukça etkilidir. Bu nedenle müzik insanları doğrudan etkileyebilen bir sanat türü olmuştur. Toplu taşıma araçlarında, yolculuklarda, kamp veya tatillerde çoğu insanın başvurduğu etkinliklerden birisi de müzik dinlemek olmaktadır. Psikolojik açıdan da müziğe olan yatkınlığın, insan bedeninde yararlı etkiler gösterdiği bilimsel çalışmalarla kanıtlanmıştır. Bu açıdan bakarsanız sizler de yanınızda müziğe erişimi kolayca sağlayan bir cihaz bulundurursanız bu yararlı etkileri vücudunuzda görmek için bir ilk adım atmış olursunuz. Gelişmekte olan teknoloji ile paralel olarak müziğe olan erişim de kolaylaşmaktadır. Son dönemlerde bu gelişim kendini oldukça öne çıkarmaktadır. Günümüzde bu durum, insanlara yanlarında taşıdıkları boyut olarak küçük ama nitelik olarak büyük taşınabilir müzik çalar ile istedikleri müziği istedikleri yerde dinleme özgürlüğü tanımaktadır. Günlük hayatta sosyal etkileşimin gittikçe ön plana çıkması ile müziğe olan kolay erişim isteği de artmaktadır. Bu artan talebe cevap olarak mini cd çalar denilen taşınması kolay ve kulaklıkla dinlenebilen cihazlar üretilmeye başlanmıştır. CD’leri çalabilmesi için onların sığacağı kadar büyük üretilen bu cihazların cepte taşınması pek mümkün olmamakla beraber çantalarda veya büyük ceplerde taşınabilirler. Ayrıca hareket halindeyken pil veya şarj kapasitesine bağlı olarak müzik keyfi sunmaya devam eder. Sonrasında ilerleyen süreçle beraber bu tür cihazların taşınmasında kolaylık yaratmak amacıyla boyutları da küçülmüştür. CD ile değil daha küçük, örneğin USB bellek gibi disklerle çalışan cihazlar geliştirilmiştir. Bu tür cihazlar çalışma yapılarına göre birçok çeşitliliğe sahiptirler. Ses kalitesi, sesin menzili, sesin yüksekliği gibi pek çok farklı kriterler barındıran bu cihazlar arasında seçim yapabilmek için üründen beklenen beklenti doğru tespit edilmelidir. Cihazın kullanılacağı ortam, dinlenecek müzik türü, ses netliği, bas kalitesi gibi kavramlar üzerinden bir değerlendirme yapılmalı ve ona göre seçim yapılmalıdır. Örneğin, seyahat halindeyken kullanılacak bir cihaz almanız gerekiyorsa şarj kapasitesi, yani kesintisiz çalışabildiği süre ilk bakmanız gereken kriterlerden birisi olabilir. Ayrıca ayarlarında sunduğu özelleştirilebilen özellikler ile kendinize tamamen uyumlu bir müzik sağlayıcı elde edebilirsiniz. Kişiselleştirilebilen müzik sistemleri kullanıcı ile ürün arasında optimum bir uyum sağlar.

Sınırsız Müzik Keyfi Günün Her Anı Yanınızda

Sınırsız Müzik Keyfi Günün Her Anı Yanınızda

Ses iletimini anlık olarak gerçekleştiren müzik veya sesleri çalmaya yarayan cihazlar günümüzde çok daha rahat kullanılabilmektedir. Taşıması kolay ve gelişmiş işlevlere sahip müzik setleri tercih edilen ürünler arasında üst sıralardadır. Bu ürünler arasında mini müzik seti kategorisindeki ürünler başlangıçta kasetlerdeki ses dosyalarını çalmaktaydılar. Sonraki dönemde CD ve DVD içinde depolanan müzik dosyalarını çalma imkaâı sunmuşlardır. Devam eden gelişmelerle bu tarz ses ve müzik aygıtları neredeyse çoğu depolama biriminden ses dosyalarının çalınması uygun olacak şekilde üretilmiştir. Bu cihazlara mikro müzik seti de denilmektedir. Bu ürünler var olan neredeyse her türlü depolama kaynağından ses verilerinin okumasını ve oynatılmasını gerçekleştirebilmektedir. USB bellekler günümüzün en yaygın küçük boyutlu depolama cihazlarıdır ve mini müzik setlerinin neredeyse hepsinde USB girişi bulunmaktadır. USB bellekte depo edilen MP3 veya diğer ses formatlarındaki dosyalar, bu USB girişi vasıtasıyla oynatılabilmektedir. USB belleklerin depolama kapasiteleri de çok geniş olduğu için CD veya DVD’lerden daha fazla dosya oynatma şansı vermektedirler. Ailecek düzenlenen etkinliklerde herkesin duyabileceği ve eğlenebilecekleri uygunlukta bir cihaz tercih ederek zamanınızı daha keyifli geçirmenizi sağlayacaktır. Mini müzik setleri evlerinizde az yer kaplayan ve birçok birimi içinde barındıran çok girişli cihazlardır. Ses kaliteleri yüksek olmakla beraber odanın her yerinde değil de genelde tek bir noktada konumlandırılırlar. Bu cihazlar genelde üç birimden meydana gelirler ve bu birimler, bir alıcı ve iki yan hoparlördür. Yüksek kaliteli ses beklentisi olan ve bu hizmeti daha az komplike bir sistemle elde etmek isteyen kişiler için mini ses sistemleri iyi bir tercih olacaktır. Oturduğunuz konut bir apartman veya ortak kullanımlı bir ev veya çalıştığınız ofiste bu cihazları rahatça konumlandırabilirsiniz. Raflarda, masanızın üstünde veya TV ünitesinde kullanabilirsiniz. Ürün alırken ilk olarak, müzik dinleme alışkanlığınızı değerlendirerek, bunun bir mini veya mikro sistem alırken size yol göstermesini sağlamanız faydalı olacaktır. Örneğin geniş bir MP3 arşiviniz varsa ya da müziği bilgisayar ya da telefon üzerindeki uygulamalardan dinliyorsanız ses cihazının kaynaktan kablosuz veri aktarımına sahip olması için gereken bluetooth donanımına sahip olmasına dikkat etmelisiniz. CD aracılığıyla müzik dinliyorsanız, aldığınız ürünün CD desteğinin olup olmadığına bakmalısınız. Eğer televizyona bağlı kullanacaksınız aradaki kablolu bağlantıyı gerçekleştirecek sistem girişlerinin olması gereklidir. Tüm bu teknolojiler aracılığıyla günün her anında sınırsız müzik deneyiminiz süreklilik kazanacaktır. Sayfamızdan Sony mini ve midi müzik setleri modellerine bakabilirsiniz.

Midi ve Mini Ses Sistemi Modelleri

Midi ve Mini Ses Sistemi Modelleri

Mini midi müzik seti kategorisinde çeşitli pek çok seçenek bulunmaktadır. Her kullanıcının yaşam tarzına, müzik dinleme tercihlerine estetik görünüşüne ve bu alandaki gereksinimlere uyumlu olarak tercih edebileceğiniz müzik sistemi bulunduğunuz alanla aranızdaki bağı kuvvetlendirebilir. Diğer yandan bu cihazların çeşitliliği içinde bulunduğunuz duruma göre ideal çözümler bulmanıza yardımcı olur. Odanızda kendiniz dinlemek için kullanabileceğiniz boyut olarak oldukça küçük ama ses kapasitesi olarak ideal bir bluetooth müzik seti ile boş zamanlarınızı eskiye nispeten daha verimli hale getirebilirsiniz. Eğer iyi bir radyo dinleyicisi iseniz eskinin tarzını bugünün teknolojine entegre etmiş haliyle, bu ürünlerden FM Radyo hizmeti verenleri tercih edebilirsiniz. Bluetooth teknolojisi sayesinde telefonunuzdan, tabletinizden ya da bluetooth özelliği olan herhangi bir aygıttan müzik setini yönlendirebilirsiniz. Su geçirmeme özelliğine sahip cihazlar ile herhangi bir tatilde deniz kenarında gönül rahatlığıyla müzik dinleyebilirsiniz. Duşta dahi kulağından müzik eksilmesini istemeyen kişiler için tasarlanmış olan su geçirmez modeller sayesinde uzun süreli kullanım imkânı da kolaylıkla elde edilmektedir. Bununla beraber yapımında kullanılan malzemeler sayesinde sert bir zemine çarpma, yere düşme ve benzeri olası risk faktörlerine karşı da dayanıklı modeller de öne çıkmaktadır. Özellikle çok sık bir şekilde doğaya, pikniğe, gezmeye sık sık giden insanlar için dayanıklı modeller büyük önem arz etmektedir. Müziği dinlediğiniz ortama müzikle uyumlu bir ambiyans yaratmayı sağlayacak cihaza entegre ışıkları bulunan ışıklı modelle de göze çarpmaktadır. Çalan müziğe göre yanıp sönen ve renk değiştiren ışıklar ile dinlediğiniz müziğe daha kolay adapte olabilirsiniz. Bazı modellerde bulunan USB girişleri aynı zamanda şarj hizmeti de verebilmektedir. Bu USB girişlerine takacağınız şarj kablosu ile akıllı telefonunuzu ya da tabletinizi şarj edebilirsiniz. Bu sayede yanınızda ayrı bir şarj cihazı taşımanıza gerek bırakmayacaktır. Özellikle uzun yol seyahatlerinde benzeri faydaları sayesinde süreç daha pratik bir hale dönüşecektir. USB’lerden çok daha küçük olan hafıza kartlarını da okuyabilen müzik setleri mevcuttur. Bu açıdan hem müzik depolayıcısı hem de müzik setinin boyutlarında oldukça küçük cihazlar da tercih edilebilir. Kısacası müzik seti modelleri her bireyin gereksinimlerini karşılayabilecek pek çok niteliğe sahiptir. Bünyesinde barındırdığı nitelikleri, kullanıcıları ayrıcalıklı bir hale dönüştürmektedir. Aynı zamanda ideal ürün hizmetinin beraberinde uzun süreli kullanım imkânı da sunmaktadır. Bu durumun başlıca sağlayıcısı olan etken ürünün kalitesidir. Pioneer mini ve midi müzik seti , birçok modeli ile sayfamızda!

Midi ve Mini Ses Sistemi Özellikleri

Midi ve Mini Ses Sistemi Özellikleri

Gelişen teknolojinin müzik endüstrisine yönelen yansımaları ile beraber mini müzik seti ve benzeri sınırsız müzik imkânını her an her yerde sunan ürünler geliştirilmeye başlanmıştır. Mini ve midi müzik setleri ile beraber sesin ritmi ve ahengi evin her alanında kendisini hissettirmektedir. Bir diğer adıyla portatif müzik seti ve modelleri ile müzik dinlemenin hazzı başka boyutlara taşınmaktadır. Psikolojik açıdan çeşitli pek çok katkısı bulunan müziğin, layığı olan bir araç üzerinden dinlenmesi günlük stresten arınma konusunda da kişiyi olumlu yönde etkilemektedir. Sevilen müziklerin dinlenmesi ve hatırlattığı durumları tekrar tekrar yaşamak kişinin gündelik hayatını daha elverişli bir duruma getirmektedir. Bununla beraber tatil, kamp ya da piknik ve benzeri yerlere yanınızda kolayca taşımanız da gündelik hayatı kolaylaştıran etkenler arasındadır. Portatif cd çalar modelleri ile beraber sınırsız müzik dinleme imkânı da hayatın her alanına yayılmaktadır. USB girişi ile çeşitli pek çok aygıtı kendisine bağlayabilmesi sayesinde yalnızca bir akıllı cihazın varlığı ile sınırsız, etkili müzik dinleme deneyimi hayatın her anında kullanıcısının yanında olmaktadır. Bununla beraber su geçirmez niteliği bulunan modelleri ile beraber yeni nesil teknolojiyi de kullanıcının hizmetine sunmaktadır. Bu sayede kişi denize ya da havuza gittiğinde dahi sınırsız müzik dinleme keyfini sürdürebilmektedir. Özellikle duş esnasında müzik dinlemeyi seven bireyler için su geçirmez nitelikteki ürünler olmazsa olmaz bir kategoridedir. Çünkü duş ortamında oluşan buhar çeşitli akıllı cihazların çalışma prensibini olumsuz bir yönde etkilemektedir. Lakin taşınabilir mini müzik seti ile beraber duş süresince arka planda sevdiğiniz şarkılar çalmakta ve banyoda biriken buhar seviyesi bir risk faktörü olmaktan çıkmaktadır. Bluetooth modelleri ile akıllı cihazınızı müzik setine bağlayabilir ve duş alanına akıllı cihazı götürmekten kaçınabilirsiniz. Bu durumun kullanmakta olduğunuz akıllı cihaza da pek çok katkısı bulunmaktadır. Özellikle bluetooth teknolojisini kendisine entegre etmiş modelleri ile de kullanıcı oranını her geçen gün artırmaktadır. Bu sayede bluetooth özelliği bulunan her cihaz ile müzik seti bağlantısı sağlanabilmekte ve müzik dinleme olanağı elde edilmektedir. Bununla beraber tasarım noktasında da oldukça estetik görünüme sahip olan ürünlerinin de modellerine dahil olmasıyla bir aksesuar niteliğine kavuşmaktadır. Salonunuza yerleştireceğiniz müzik seti ile alanın genelinde oluşan ahenk tamamlanmakta ve estetik bir görünüm kazanılmaktadır.

Yeni Nesil Teknoloji ile Sınırsız Müzik

Yeni Nesil Teknoloji ile Sınırsız Müzik

Müzik teknolojilerinde her geçen gün kazanılan ivme ile beraber artık her şart altında sınırsız bir şekilde müziğe erişmek mümkün olmaktadır. Direkt olarak yanınızda taşıdığınız depolama aracı ile bulunduğunuz ortamdaki mini ya da midi cihazdan doğrudan müziğe erişmeniz, içinde bulunduğunuz duygu durumuna uygun olarak anlık müzik seçimleri yapabilir ve ortamda belli bir menzile kadar müziğinizi doyasıya dinleyebilirsiniz. Günümüz şartlarında her insan bir akıllı telefona ya da tablete sahip olmaktadır ve bu durum direkt olarak bu cihazlardan müziği açma ve yönlendirme ihtiyacını doğurmuştur. Bu ihtiyaca karşılık olarak bluetooth teknolojisi ile bu mini ya da midi müzik setlerine bağlanarak müziğe erişme, değiştirme ve başlatıp durdurma imkânı doğmuştur. Müziğe erişim için yapılması gereken şey, bluetooth özellikli cihazın bu özelliğini aktif hale getirip, bluetooth ile çalışan müzik setinizi açarak, erişilebilir bluetooth cihazlar içerisinden kendinize ait olan müzik setine bağlanmak olacaktır. Sonrasında akıllı cihazınızdan açılan herhangi bir müzik dosyası doğrudan bu müzik setinde çalacaktır. Ve akıllı cihazınızdan çalan müziği değiştirme, ses açma, kapatma ve benzeri işlemleri de yapmaya devam edebilirsiniz. Mini müzik seti ve fiyatları için sayfamıza göz atabilir ve kendi tarzınıza uygun modeller ile seçenekler oluşturabilirsiniz. Oluşturduğunuz seçenekler arasında bütçenize uygun modelleri belirleyebilir ve kararınızı bu doğrultuda gerçekleştirebilirsiniz. Kendi bütçenize göre ve ürünü kullanacağınız ortama göre çeşitli boyutlar ve ses kapasitesi değişkenlik göstermektedir. Ürünü kullanacağınız ortam küçük ise çok üstün bir ses kapasitesine ihtiyacınız olmayabilir. Bu nedenle satın alma işlemi esnasında ürün niteliklerini detaylı bir şekilde incelemeniz gerekmektedir. Çünkü çeşitli modeller konferans salonları ve benzeri gibi büyük boyutlardaki alanlar için ideal iken, çeşitli modeller ise ev içi kullanım için idealdir. Bununla beraber şık tasarımı sayesinde bulunduğu ortamı daha iç açıcı bir görünüme kavuşturma imkânı da mevcuttur. İstediğiniz anda, istediğiniz yerde, istediğiniz müziği dinleyebilmek için bir mini ya da midi ses sistemi edinmeniz faydalı olacaktır. Ses rengi ve tonunun kalitesi üründen ürüne değişiklik göstermekle beraber, ürüne ait güç kaynağı seçenekleri de değişmektedir. Örneğin, kablosuz olarak kullanılabilen cihazlar şarj edilebilirken, daha büyük çaptaki cihazlar için elektrik doğrudan prizden kablo vasıtası ile cihaza aktarılmaktadır. Kablosuz cihazlar kullanım alanı açısından daha özgür hissetmenizi sağlayacaktır.

Mini ve Midi Müzik Seti Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Mini ve Midi Müzik Seti Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Mini ya da midi müzik seti satın alırken dikkat edilmesi gereken pek çok nokta bulunmaktadır. Bu noktalardan başlıca olanları, kişinin ürüne yönelik beklentileri ve de istekleridir. Bu nedenle ilk olarak kişinin bir müzik setinde olmasını istediği nitelikleri belirlemesi gerekmektedir. Devamında ise ürünün kullanılacağı alanın hangi alanlar olacağına karar verilmelidir. Çünkü çeşitli modeller şarjlı olarak çalışabildiğinden dış alan kullanımı için oldukça idealdir. Bununla beraber kimi modeller ise çalıştığı her an bir elektrik akımına gereksinim duymaktadır. Mikro müzik seti bluetooth teknolojisi ile entegre edilmiş bir durumda olduğu için herhangi bir cihaza bağlı olarak da çalışabilmektedir. Bununla beraber su geçirmez özelliğe sahip müzik setleri de mevcuttur. Dolayısıyla ürün varyasyonu her kullanıcının ihtiyaçlarına çözüm sunacak pek çok niteliğe sahiptir. Benzeri beklentiler olan her insan etrafından mini müzik seti tavsiyesi almaktadır. Bu durumun başlıca nedeni kullanıcıda oluşan ideal ürün hizmeti sebebiyle oluşan memnuniyettir. Bahsedilen noktalarda karara varmanın ardından bütçe unsuru da hesaba katılmalıdır. Çünkü markadan markaya ve modelden modele fiyatlar değişkenlik göstermektedir. Bu değişkenliğin sebebi her ürünün kullanıcıya farklı vaatler sunmasıdır. Dilerseniz mini müzik seti fiyatları için sayfamızı inceleyebilir ve hem gereksinimlerinizi karşılayacak hem sınırsız müzik imkanını günün her anına yayacak hem de bütçenize uygun olan modellere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Her ürünün niteliklerini ayrı ayrı mercek altına alabilir ve hangilerinin sizin için uygun olduğuna daha kısa bir zaman içerisinde karar verebilirsiniz. Bir mini ya da midi müzik seti ile günün her anında sevdiğiniz şarkılar ile iç içe olabilir ve beraberinde de boş zamanlarınızı daha verimli bir hale de çevirebilirsiniz. Bu durumun gündelik hayata yönelik olarak sunduğu pek çok katkı unsuru bulunmaktadır. Siz de ürünün bahşettiği ayrıcalıklardan faydalanmak isterseniz bir mini ya da midi müzik seti ile ilk adımı atabilirsiniz.