TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Mini & Midi Müzik Seti

için 646 sonuç bulundu.

Mini & Midi Müzik Seti

Müzik dinlemek en keyifli aktivitelerden biridir. Kimi zaman yalnızca rahatlamak için bile sevdiğimiz bir müziğe odaklanırız. Kimi zaman ise müzik eğlendiğimiz, güldüğümüz, hatta üzüldüğümüz zamanların eşlikçisidir. Müzik ve sesleri çalmak için geliştirilen teknolojiler artık eskisi kadar hantal değil. Kolay taşınabilir, aynı zamanda da işlevsel müzik setleri tüketiciler tarafından sıklıkla tercih ediliyor artık. Mini müzik setleri, mikro müzik setleri, portatif müzik setleri ve midi müzik seti çeşitleri artık en çok tercih edilen müzik setleri haline gelmiştir.

Mini Müzik Seti

Mini Müzik Seti

Mini müzik seti ya da mikro müzik seti olarak adlandırılan bu müzik setleri ve ses sistemleri önceden yalnızca CD ya da DVD üzerinde bulunan ses dosyalarını dinleyebileceğimiz sistemlerdi. Teknolojinin gelişimi ile birlikte ses cihazları ve müzik setleri de gelişerek hemen her veri depolama cihazından ses dosyalarını oynatabilme özelliğine eriştiler. Mini müzik seti çeşitleri artık hemen her kaynaktan veri okuyabilir ve oynatabilir nitelikte. USB girişi hemen her mikro müzik setinde bulunmakta ve USB belleğinize attığınız MP3 dosyalarınızı mini müzik setinizdeki USB girişi vasıtasıyla çalabiliyorsunuz. Ayrıca DVDli mikro müzik seti modelleri de revaçta modeller arasında yer alıyor. Mini müzik seti tavsiyesi olarak Philips mini müzik seti, Pioneer mini müzik seti, Sony mikro müzik seti çeşitleri tüketiciler tarafından dillendirilmekte.

Portatif Müzik Seti

Portatif Müzik Seti

Piknik keyfiniz boyunca yanınızda sevdiğiniz müzikler de çalsın istemez misiniz? Hemen her yere kolaylıkla götürebileceğiniz portatif müzik seti, bir diğer adıyla taşınabilir müzik setleri hem kompakt hem de şık tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Ayrıca pek çok diğer veri kaynağıyla da uyumlu çalışabilme özellikleri sayesinde gitgide popüler hale gelen portatif CD çalar (taşınabilir CD çalar) gibi modellerin yanı sıra USB girişli portatif müzik seti modelleriyle USB belleğinizdeki ses dosyalarını oynatabiliyorsunuz. Taşınabilir CD çalar en ucuz fiyatlarla web sitemizin seçkin ürün yelpazesi arasında yer alıyor. Çeşitli renkler ve tasarımlar barındıran portatif müzik seti, FM radyo özelliği olan modelleriyle birlikte kategorimizde.

Bluetooth Hoparlör

Bluetooth Hoparlör

Müzik setleri ve teknolojileri söz konusu olduğunda gelişmiş özellikleriyle bluetooth hoparlör çeşitlerini anmadan olmaz. Bluetooth teknolojisini kullanarak akıllı telefon, bilgisayar, tablet vb. cihazlarınızla rahatlıkla kullanabileceğiniz, küçük ve hafif tasarımı yanı sıra aynı zamanda şık modellere de sahip olan portatif hoparlör çeşitlerine kategorimizden ulaşabilirsiniz. USB girişine sahip modelleri sayesinde USB belleğinizdeki müzik arşivinizi her yerde ve her zaman dinleyebilirsiniz. HP bluetooth hoparlör, LG bluetooth hoparlör ve Philips gibi markaların ürünlerini en uygun bluetooth hoparlör fiyatları ile web sitemizden satın alabilirsiniz. Müzik sistemlerine dair diğer ürünleri görmek için buraya tıklamanız yeterli!

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Akai (5)
Akg (6)
Apple (1)
Ashton (1)
Asus (2)
Avec (1)
Behringer (5)
Bose (2)
Casio (4)
Da-Lite (1)
Dali (2)
Decksaver (1)
Denon (5)
(392)
Edifier (6)
Extreme (6)
Fishman (1)
Focal (35)
Grundig (3)
Heco (1)
Jadis (2)
Jameson (10)
Jamo (1)
JBL (10)
Kamosonic (3)
Line6 (1)
MacAudio (1)
Mikado (20)
Panther (2)
Paradigm (2)
Philips (8)
Pioneer (14)
Project (4)
Projecta (2)
Radisson (9)
Sanyo (1)
Sony (2)
Sunny (4)
Tech 21 (7)
Vestel (1)
Wharfedale (34)
Yamaha (2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(34)
ve üzeri (62)
ve üzeri (69)
ve üzeri (69)
ve üzeri (70)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL