Kategoriler

Marka

Denon (38)
Yamaha (13)
Bose (9)
Focal (6)
Kef (5)
Sonos (5)
Akg (4)
Klipsch (4)
Marantz (4)
Sony (4)
Mikado (3)
Pioneer (3)
König (2)
Magnat (2)
Marshall (2)
Sunny (2)
Grundig (1)
JDS Labs (1)
(216)
Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız (43)
4 yıldız ve üzeri (62)
3 yıldız ve üzeri (64)
2 yıldız ve üzeri (64)
1 yıldız ve üzeri (65)

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, Ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Mikro Sistemler

için 350 sonuç bulundu.

Mikro Sistemler

Ev işleriyle uğraşırken, iş yerinde çalışırken, ders çalışırken veya herhangi bir şeye odaklanmak için müzik dinlemek, işinize daha fazla konsantre olmanıza en büyük etkendir. Sadece dikkat gerektiren işler değil, aynı zamanda dinlenmek, biraz olsun kafa dağıtmak ya da rahat düşünebilmek için müzik dinlemeye ihtiyaç duyuyor olabilirsiniz. Geçmişten günümüze müzik dinlemek için çeşitli aletler, yöntemler ortaya çıkmıştır. İnsanlar kulaklarına güzel gelen, dinlemekten hoşlandıkları müzikleri sadece konserlerde değil diledikleri zaman dinlemek için birçok yönteme başvurmuştur. Gelişen teknolojiyle beraber her geçen gün daha fazla seçenek ortaya çıkmaya devam ediyor. Mikro sistemler adından da belli olacağı üzere mikro yani küçük boyutlarda sistemlerdir. Bu sistemleri genellikle müzik setleri, hoparlörler ve bunun gibi ses sistemleri oluşturur. Bulunduğunuz her ortamda müzik dinleyebilmek moralimizi yükselten, hayatınıza hareket katan bir eylemdir. Dinlediğiniz alanlar farklı olduğu gibi bu alanlarda kullanılan müzik sistemleri de farklılık gösterebilir. Örneğin; bir dış mekanda müziğin herkes tarafından duyulması için büyük ve birden fazla hoparlörlü bir müzik sistemi gerekirken; evde kendi kendinize müzik dinlemek için mini bir hoparlör yeterli olabilir. Çok çeşitli müzik sistemleri ve hoparlörler piyasada bulunmaktadır.

Mikro Sistemler: Bluetooth Hoparlörler

Mikro Sistemler: Bluetooth Hoparlörler

Müziği bulunduğunuz her yerde kolaylıkla dinlemek istiyor olabilirsiniz. Bazen daha iyi odaklanmak için herkesle beraber değil de kendi kendinize dinlemek istediğinizde devreye kulaklıklar girer. Kulaklık teknolojisinin de her geçen gün gelişmesi bir yana bir de toplu alanlarda rahatlıkla herkesin duyabileceği seviyede müzik dinleme aletleri bulunur. Bluetooth hoparlörler en sık tercih edilen ürünler arasında ilk sıralarda yer almaktadır. Son yıllarda giderek artan bir ivmeyle hayatınıza giren Bluetooth sistemleri müzik dinlemek için de sıkça tercih edilen sistemlerdir. Bu hoparlörlerin yüzlerce çeşidi piyasada bulunmaktadır. Kullanmak istediğiniz yere göre büyük ya da küçük Bluetooth hoparlörler tercih edebilirsiniz. Bu hoparlörlerin neredeyse dev bir ses sistemi kurmak için yeterli olacak kadar büyükleri olmasıyla birlikte, cebe atılıp rahatlıkla taşınacak kadar küçükleri de bulunmaktadır. Kullanımınıza göre çeşitli alternatifler bulunduran bu hoparlörler; renkli, ışıklı, mikrofonlu gibi seçenekleri de bulunmaktadır. Bluetooth hoparlör çeşitleri temel olarak büyük ve küçük olarak ayrılsa da büyükler ve küçükler de kendi içinde ayrılabilir. Örneğin; büyük hoparlörlerin, 2+1 veya 5+1 gibi seçenekleri vardır. Bu ürünler genellikle hem USB hem Bluetooth desteği sunar. Bilgisayar, televizyon hatta cep telefonlarınız gibi uygun olan her alana rahatlıkla bağlanabilir. Genellikle büyük kapalı alanlarda ya da açık hava mekanlarda tercih edilir. Ciddi anlamda ses kalitesi ve ses seviyesi yüksektir. Uzaktan kumandayla rahatlıkla kontrol edilir. Basları ve tizleri çok belirgin olduğundan müzik dinlemek zevkinize keyif katarken, izlediğiniz bir filmde de sinema etkisi yaratmak için birebirdir. Küçük hoparlörler de kendi arasında çok çeşitlidir. Örneğin; cepte taşınabilecek boyutta küçükleri bile bulunurken, biraz daha büyük boyutlarda da bulunabilirler. Hatta kimisi anahtarlığa takılacak kadar küçük boyutta olabilir. Bu hoparlörler rengarenk bir skalayla piyasaya sunulmuştur. Bazılarının su geçirmez özelliği sayesinde havuz kenarı veya duşta da müzik keyfinizi sürdürmeye devam edebilirsiniz. Bununla beraber bu hoparlörler, paketin içinden çıkan küçük USB girişine sahip kablolarla kolaylıkla şarj edilebilir.

Mikro Sistemler: Amplifikatörler

Mikro Sistemler: Amplifikatörler

Amplifikatörler diğer adıyla yükselteçler, elektronik sinyalleri arttırmak için kullanılan cihazlardır. Genellikle ses alanında kullanılır. Amplifikatör çeşitleri dört ana başlıkta incelenebilir. Bunlar; voltaj, akım, transkondüktans ve transresistans amplifikatörüdür. En yaygını voltaj amplifikatörüdür. Giriş empedansı yüksek çıkış empedansı düşük olmalıdır. Akım amplifikatöründe giriş akımı değiştirilir ve daha yüksek bir çıkış akımı elde edilir. Transkondüktans amplifikatör ise giriş voltajını çıkış akımı işle değiştirir. Son olarak transresistans amplifikatörü giriş akımlarını çıkış voltajı ile değiştirirler. Bu amplifikatörlerin kullanım alanları da çok çeşitlidir. Oto amplifikatörleri, gitar amplifikatörleri, mini amplifikatörler gibi birçok amplifikatör hoparlörleri bulunur. Amplifikatörlerde bas kontrolü çok güçlüdür. Bu nedenle gitar çalanlar için önemli bir üründür. Amfi gitar çalanlar özellikle de elektro gitar çalanlar için vazgeçilmez ürünler arasındadır. Bir amfi alırken özelliklerine dikkat etmek, aradığınız özelliklere sahip olduğundan emin olmak gitar tutkunuzu daha keyifli bir hale getirmek ve çaldığınız parçaları doğru duyabilmek için oldukça önemlidir. Arabalarda kullanılan amplifikatörler ise çoğunlukla basları arabanın içinde daha sert duymak için tasarlanmış ürünlerdir. Arabanızda gerçek bir müzik keyfi yaşamak istiyorsanız tercih edebileceğiniz ürünler arasında yer alabilir. Üstelik telefon gibi elektronik cihazlarınızı da amplifikatörlere rahatlıkla bağlayabilirsiniz. Sayfamızdaki ürünleri inceleyerek ihtiyacınıza uygun amplifikatörleri inceleyebilir ve satın alabilirsiniz.

Mikro Sistem Fiyatları

Mikro Sistem Fiyatları

Bluetooth hoparlörler, amplifikatörler, müzik sesleri, ses sistemleri gibi birçok ürün mikro sistemler kategorisinde yer alan ürünlerdir. Genellikle kişisel keyiflere hitap eden bu ürünler bir hobi olarak da nitelendirilebilir. Neredeyse her hobi belli bir bütçeyle gerçekleştirilir. Müzik dinlemek, müzik yapmak veya dizi ya da film izlemek gibi aktiviteleri de severek yapıyorsanız ve bunlar için profesyonel bir sistem kurmak istiyorsanız bunlar da sizin hobiniz haline gelmiş olabilir. Bluetooth hoparlör fiyatları ürünün markasına, modeline, özelliklerine hatta kimi zaman rengine göre bile farklılık gösterir. Amplifikatör fiyatları yine kullanım alanı ve markaya göre değişiklik göstermekle birlikte Bluetooth hoparlörlere kıyasla daha farklı fiyatlandırılır. Aynı zamanda bazı antika müzik setleri de piyasada bulunmaktadır ve özellikle antika olmasından dolayı oldukça değerli ürünlerdir. İşlevsel ürünleri incelemek için sayfamızdaki seçenekleri inceleyebilirsiniz.