Kategoriler

Marka

Edifier (9)
Epson (1)
JBL (1)
Yamaha (1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız (2)
4 yıldız ve üzeri (3)
3 yıldız ve üzeri (3)
2 yıldız ve üzeri (3)
1 yıldız ve üzeri (3)

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, Ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Dock Stationlar

için 13 sonuç bulundu.

Dock Station

Alternatif olarak evrensel bir bağlantı noktası çoğaltıcısı olarak adlandırılan dock station taşınabilir bilgisayarların diğer aygıtlara göre çok az çaba sarf ederek bağlanmasına izin veren bir donanım aygıtıdır. Dock stationlar, dizüstü bilgisayarı olan kullanıcıların ofiste veya evdeyken onu bir masaüstü bilgisayara dönüştürmesini sağlar. Örneğin yoldasınız ve iş için bir belge oluşturmanız gerekiyor ve bunu dizüstü bilgisayarınızı kullanarak yaptınız. Ofise döndüğünüzde, monitörlerini, hoparlörlerini ve ofis yazıcısını kullanmak için dizüstü bilgisayarınızı dock station’a bağlayabilirsiniz. Bu ürün, dizüstü bilgisayarınızın herhangi bir ek kablo kullanmadan doğrudan diğer bilgisayar parçalarına bağlanmasını sağlar. Dock station size taşınabilirlik rahatlığı sunarak dizüstü bilgisayarınıza değer katarken, masanızda otururken size bir masaüstü bilgisayarın esnekliğini sağlar. Üründen ürüne farklılık gösteren dock station fiyatları için en doğru bilgiyi sayfamızdan alabilirsiniz.

Dock Station Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Dock Station Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Dock stationlar, makinenin yazıcılar, çiziciler, monitörler ve diğer birçok bilgisayar kontrollü aygıt gibi belirli görevleri gerçekleştirmek için ihtiyaç duyacağı bağlantı noktalarını içeren bir donanım parçasıdır. Bağlantı istasyonu, cihaz bilgisayara bağlandığında genellikle dizüstü bilgisayarın arkasındaki USB bağlantı noktasına takılır. Dock station almadan önce göz önünde bulundurmanız gereken birkaç husus vardır. Öncelikle kuruluma neyi dahil etmek istediğinizi düşünmeniz gerekir. Yalnızca harici bir monitör, klavye ve fare bağlamak mı yoksa bir mikrofonu ve birden çok monitörü bağlamanıza izin veren daha büyük bir kurulum mu istediğinize karar vermelisiniz. Çalışma alanınıza dahil etmek istediğiniz her şeyi düşünüp ardından ne tür bağlantılara ihtiyaç duyduğunuza dikkat ederek cihazlarınızı destekleyecek bu ürünü satın alabilirsiniz. Çoğu dock station, siz onu kullanırken dizüstü bilgisayarınızı şarj eder. Güç çıkışı aralıklarında bazı ürünler 100W'a kadar çıkmaktadır. Çoğu USB aksesuarı çok fazla güç tüketmez, ancak dizüstü bilgisayarınız çok fazla şarj gücü gerektiriyorsa, ürünün maksimum çıkışı sayısına dikkat etmeniz gerekir. Dock station modelleri büyüklükleri birbirinden farklıdır. Nereye yerleştirmek isteyeceğinizi ve kurulumunuza uyup uymayacağını düşünerek satın almanız ideal olacaktır. Daha derli toplu ve yanınızda taşıması kolay bir şey veya daha fazla bağlantı ve güç anlamında daha büyük bir ürün istiyorsanız tercihinizi ona göre yapabilir ve böylece dock station kullanımı konusunda maksimum verimi alabilirsiniz. Ürünü alırken dikkat etmeniz gereken en önemli husus ise uyumluluktur. Hangi dock stationı seçerseniz seçin, dizüstü bilgisayarınızla uyumlu olduğundan emin olmanız gerekmektedir. Bir ürün almaktan ve sahip olduğunuz şeyle işe yaramayacağını fark etmekten daha kötü bir şey yoktur. İşletim sistemi uyumluluğundan bu konuda emin olmanız gerekmektedir.

Dock Station Kullanmanın Faydaları

Dock Station Kullanmanın Faydaları

Dizüstü bilgisayarlar ne kadar işlevli olursa olsun maksimum verimi genellikle hareket halindeyken alabilirsiniz. Bu bilgisayarlardan tam olarak yararlanmak için harici cihazlara bağlanmanız gerekmektedir. Çift monitörü sadece mühendislerin ve veri bilimcilerin kullandığı günler geride kalmakla birlikte artık hemen hemen herkes tam olarak üretken olmak için diğer özelliklerin yanı sıra çift monitöre ihtiyaç duymaktadır. Dock station sayesinde tam boyutlu bir klavyede yazabilir, izleme paneli yerine fare kullanabilir ve bir dizüstü bilgisayar ekranından ziyade tam boyutlu bir monitöre bakabilirsiniz. Dizüstü bilgisayarları daha ince, daha hafif ve daha taşınabilir olması yüzünden tercih ederken bir yandan da üretkenlikten ödün vermek istemeyen kullanıcılar için dock station çok önemlidir. Bu ürün, modern bir çalışana her iki taraftan da en iyisini sunmaya yardımcı olur. Dizüstü bilgisayar ekranları genellikle yüksek kalitelidir, ancak normale nispeten küçüktürler. Kurulumunuza bir veya iki harici monitör eklemek, üretkenliği ciddi şekilde artırabilir, biraz daha yaymanıza ve ihtiyacınız olan her şeyi bir bakışta görmenize olanak tanır. Böylece birkaç monitöre, bir klavyeye ve fareye, harici bir sabit sürücü ve daha fazlasına sahipseniz bu çok amaçlı ürün ile sadece tek bir USB-C konnektörünü takarak hepsini bağlayabilirsiniz. Eğer dizüstü bilgisayarınızı işte ve evde kullanıyorsanız, her iki konumda da bir laptop dock station sahibi olmak daha da kullanışlı bir deneyim sağlayacaktır. Dizüstü bilgisayar yerine masaüstü bilgisayar tercih edilmesinin yaygın bir nedeni, genişletilmiş bağlantıdır. Fakat bu ürün ile sadece dizüstü bilgisayarınızı tüm masaüstü ihtiyaçlarınız için kullanabilirsiniz. Bir yuva ile tek, nispeten güçlü bir dizüstü bilgisayar edinebilir ve tüm taşınabilir ve masaüstü bilgisayar ihtiyaçlarınızı kolaylıkla karşılayabilirsiniz. Siz de sayfamızdaki hdd dock station modellerini inceleyerek yeni bir düzen ve konfor için ilk adımı atabilirsiniz.

Dock Station Özellikleri

Dock Station Özellikleri

Dizüstü bilgisayar sahipleri genellikle bilgisayarın sunduğu çok yönlülüğü severler. Bir dizüstü bilgisayara sahip olmanın bir dezavantajı, aynı anda birçok cihazı çalıştıramamasıdır. Bu konuda eğer bir dock station kullanılırsa sorun ortadan kalkacaktır. Bu aksesuarları, ayrı bir güç kablosu kullanarak dizüstü bilgisayarınıza bağlanan dock station’a takabilirsiniz. Bu ürün, dizüstü bilgisayarınızı yazıcılar, tarayıcılar veya fareler gibi birden çok aygıta bağlamanızı kolaylaştıracaktır. Çoğu dizüstü bilgisayarda iki USB bağlantı noktası vardır, bu da yalnızca bir seferde iki bilgisayara bağlanabilecekleri anlamına gelir. Dock station çeşitleri ile dizüstü bilgisayarınıza yalnızca bir bağlantı yapmanız gerekecektir. İşiniz bittiğinde, dock station’dan dizüstü bilgisayarınızı çıkarabilirsiniz. Bilgisayar oyunu oynamayı seven, saatlerini bilgisayarda oyun oynayarak geçiren kullanıcılar için de bu ürün oldukça kullanışlıdır. Bilgisayar oyunları oynarken tüm oyun aksesuarlarınızı dock station’a takın. Bu sizi her oynadığınızda adaptörleri takma ve fişten çıkarma zahmetinden kurtarmış olur ve yalnızca dizüstü bilgisayarınızı dock station’a takıp çıkarmanız gerekecektir. Ayrıca düz panel ekranlar ve dijital kameralar gibi cihazlar dizüstü bilgisayarlarla hiç uyumlu değildir. Aygıtları bu aksesuara takarak daha büyük bir monitörün sunduğu daha fazla görünürlüğün konforundan yararlanabilirsiniz. Birçok dock station sürümü, standart bir masaüstü bilgisayarın maliyetinden daha düşük bir fiyata satın alınabilir. Zaten bir masaüstünüz varsa, onu yedek olarak satmayı veya saklamayı düşünebilirsiniz. Bir yerleştirme istasyonunun en yaygın kullanımlarından biri, dizüstü bilgisayarları daha büyük ekranlara takmak veya bir dizüstü bilgisayar yapmaktır. Oyuncular dock station sayesinde en sevdikleri oyunların bulunduğu bir dizüstü bilgisayarı dizüstü bilgisayar ekranlarından daha kararlı ve geniş bir ekrana bağlayabilir. Bu fikir, masaüstü bilgisayarların daha olağanüstü genişletme yeteneklerini dizüstü bilgisayarın taşınabilirliği ile birleştirmektir. Dock station’a bağlı çevre birimlerine artık ihtiyaç duyulmuyorsa veya kullanıcının gitmesi gerekiyorsa, ürünün üstündeki dizüstü bilgisayarının kancasını çözebilir ve dizüstü bilgisayarını yanına alabilir. Dock station fiyat modeller arası değişiklik göstermekle birlikte sayfamızdan inceleyerek bilgisayarınıza uyumlu ürünü hemen şimdi satın alabilirsiniz.