Subwoofer

Sinemada film izlerken hissettiğimiz titrek ses dalgalarını oluşturan hoparlörler subwoofer hoparlörlerdir. Subwoofer özellikli bir hoparlörden yayılan ses dalgaları, oluşturduğu basıncın etkisi ile sesin hissedilmesini sağlamaktadır. Subwoofer hoparlörlerin özellikleri, diğer hoparlörden farklı olarak daha etkili bir kullanıcı deneyimi sunmasıdır. Evdeki sinema keyfinizi subwoofer hoparlör kullanarak arttırabilirsiniz. Subwoofer hoparlörler, televizyon ses sistemlerinde, ev sinema ses sistemlerinde en çok kullanılan hoparlör çeşitleri arasında yer almaktadır. Subwoofer hoparlörler; sinemalarda, konserlerde, ev sinema sistemlerinde, araç içi müzik sistemlerinde, müzik setlerinde, kulaklıklarda kullanılan bir hoparlör çeşididir.

Subwooferlar diğer hoparlörlere göre daha büyük ölçülerde olan cihazlardır. Normal hoparlörler insan kulağının duyabileceği sesleri üretebilirken, subwooferlar oluşturduğu hava basıncı ile insan bedenini titreten sesleri üretebilmektedirler. Subwoofer, normal koşullarda sadece hissedebileceğimiz düşük sesleri de işitmemizi sağlar. Bulunduğunuz ortamda iki veya daha fazla subwoofer hoparlör sayesinde sinemada film izlerken duyduğunuz ses efektlerini oluşturabilirsiniz. Subwooferların fiyatları ürünlerin markasına özelliklerine göre değişmektedir. Subwoofer hoparlörler; 2+1, 4+1, 5+1, 7+1 gibi ses sistemleri ile birlikte tüketicilere sunulmaktadır. Subwoofer hoparlör, televizyon ses sistemlerinde tercih edilen ve genellikle film izlemek için kullanılan hoparlör çeşitlerindendir. En çok tercih edilen subwoofer hoparlör üreticilerinden olan Creative firmasının ürettiği 2+1 ses sistemini kolaylıkla evinizde bulunan televizyonunuzda kullanabilir; aksiyon filmlerindeki kovalamaca sahnelerini anlık olarak hissederek film izleme keyfinizi sürebilirsiniz.

Logitech firması tarafından üretilen 5+1 kumandalı subwoofer ses sistemi ile evinizi küçük bir konser alanına çevirebilirsiniz. Ses sistemlerinin en iyisi olarak kabul edilen ve en iyi subwoofer hoparlörleri üreten firmalara arasında yer alan Yamaha marka subwooferlar, profesyonel kullanıcılar tarafından tercih edilmektedir. En pahalı subwoofer modellerinden biri olan Yamaha subwooferler, sahip olduğu ses teknolojisi ile rakiplerinden farklılaşmaktadır. HK AUDIO marka subwoofer hoparlörler yüksek seviyede ses kalitesi isteyen kullanıcılar için özel üretilmiştir. HK AUDIO subwoofer hoparlörleri, evinizde bulunan normal hoparlörlerle birlikte kullanabilir ve ihtiyacınız olan en kaliteli ses seviyesine ulaşabilirsiniz.

Subwoofer

için 1,248 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
Saat 15.00'e kadar verilen sipariş, İstanbul içine aynı gün içinde teslim edilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Dali (15)
(686)
Focal (6)
(1)
JBL (7)
(2)
(2)
(2)
(1)
(4)
(1)
Yamaha (14)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(33)
ve üzeri (44)
ve üzeri (47)
ve üzeri (49)
ve üzeri (50)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL