Subwoofer

Müzik dinlerken, ev sevdiğiniz bilgisayar oyunlarını oynarken ya da bol aksiyon sahneli bir film izlerken, yalnızca sesleri duymak değil, aynı zamanda fiziksel olarak da hissetmek istiyorsanız, sahip olduğunuz ses sistemi ve hoparlör setine bir ekleme yapmanızın vakti gelmiş demektir. Ses sistemleri söz konusu olduğunda yalnızca tiz çevresel seslerle yetinmeyip, bass sesleri de hissetmek isteyen kullanıcılar için subwoofer adını verdiğimiz hoparlör çeşitleri ideal olacaktır.

Subwoofer Nedir?

Subwoofer Nedir?

Ses sistemleri hakkında konuşulduğunda hep duyuyorsanız ancak subwoofer ne demek henüz bilmiyorsanız, kısaca açıklayalım: subwoofer, ses sistemlerinde bulunan hoparlör çeşitlerinden birine verilen addır. İngilizce sub ve woofer kelimelerinin birleşiminden oluşan subwoofer, alt ve hoparlör diyebileceğimiz bir anlama sahiptir. Kelimenin sub kısmı, insan kulağının duymakta zorlandığı alt seslere işaret eder. Woofer ise basitçe hoparlör olarak düşünülebilir. Belli başlı ses titreşimleri insan kulağı tarafından duyulamaz. Bunun için güçlendirilmeleri gerekir. Bir subwoofer kabini satın aldığınızda, bu derin titreşimlerin ortaya çıktığını ve kulağınızdan ziyade bedeninizi sardığını hissedebilirsiniz.

Subwoofer Ne İşe Yarar?

Subwoofer Ne İşe Yarar?

Subwoofer hoparlör, hem ev sinema sistemlerinde hem de oto ses sistemlerinde kullanılır. Subwoofer bass seslerin hissedilir kılınmasını sağlar. İçinde bir anfi taşıyan aktif subwoofer ya da dışarıdan bir amfi ile beslenen pasif subwoofer çeşitleri bulunan bu hoparlör çeşitleri, yaydıkları ses dalgaları ve oluşturdukları basınç ile sesin fiziksel olarak hissedilmesini sağlamaktadır. Subwoofer, bir subwoofer kablosu ile müzik ya da sinema sisteminize kolaylıkla dahil edilebilir. Farkı watt seviyelerinde ve boyutlarda satışa sunulan subwoofer, özellikle sinema salonlarında hissettiğimiz ses efektlerini evlerindeki sinema ses sistemleriyle yaratmak isteyenler için uygundur. 20 cm, 30 cm ya da 38 cm gibi boyutları olan subwoofer hoparlör çeşitleri de kategorimizde sizleri bekliyor.

Subwoofer Fiyatları

Subwoofer Fiyatları

Evinizde ya da araç içi müzik sisteminizde müzik dinleme keyfinizi artırmak, daha yüksek çözünürlüklü ses kalitesiyle film izleyebilmek veya oynadığınız oyunları en gerçekçi ses kalitesiyle oynayabilmek için ses sisteminize mutlaka bir subwoofer eklemeniz en iyi adım olacaktır. Subwoofer tavsiye ve subwoofer markaları konusunda araştırma yaparken aynı zamanda subwoofer fiyatları ne kadar diye de inceleme yapıyor olmanız muhtemel. Kategorimizde inceleyebileceğiniz subwoofer modelleri, Logitech, Pioneer, Avec, HECO, Dali ve Yamaha gibi ünlü üreticilerin en kaliteli ve en güncel ürünlerinden oluşmaktadır. Aktif subwoofer ya da pasif subwoofer çeşitlerimizi incelerken sizi bekleyen bir başka avantaj da uygun subwoofer fiyatları olacaktır. Kategorimizden yaptığınız subwoofer alışverişinizde mutlaka kârlı çıkacaksınız.

Subwoofer

için 1,873 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

(3)
(2)
(1)
(1)
(4)
Cabasse (9)
Dali (16)
(2)
(441)
(1)
(1)
(4)
(4)
(1)
(2)
König (7)
Magnat (10)
(1)
Philips (11)
Pioneer (15)
(1)
(5)
(1)
Yamaha (6)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(43)
ve üzeri (56)
ve üzeri (59)
ve üzeri (62)
ve üzeri (64)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL