Akıllı Takip

için 146 sonuç bulundu.

TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Öne Çıkanlar

Akıllı Takip

Teknolojinin hızla ilerlemesiyle giyilebilir teknoloji ürünleri de hayli talep görmeye başladı. Giyilebilir teknloji ürünlerinden biri de günümüzde sıkça kullanılmaya başlanan akıllı takip cihazları. Farklı amaçlar için farklı çeşitleri ve işlevleri bulunan akıllı takip cihazlarına kategorimiz üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz.

Akıllı Takip Cihazı Hakkında...

Akıllı Takip Cihazı Hakkında...

Akıllı takip cihazı kullanmanın temel sebebi evcil hayvanların kaybolma ya da kaçma durumunda onları kolayca bulmak, hasta ya da yaşlı insanlar yolu kaybettiklerinde ya da kaybolduklarında güvenli bir şekilde onlara ulaşmaktır. Güven ve emniyet esasına dayalı olarak kullanılan akıllı takip sistemini aynı zamanda değerli eşyalarınızı kaybetmemek için de kullanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey akıllı takip cihazınızın gönderici parçasını kaybetmek istemediğiniz eşyanızın üzerine yerleştirmek olacak. Yerleştirmiş olduğunuz bu gönderici parça sizdeki cihazla kablosuz olarak bağlantılıdır. Dolayısıyla kayıp eşyanızı bulmak için herhangi başka bir bağlantıya gereksinim duymayacaksınız. Üstelik cihazın üzerinde bulunan uzaklık-yakınlık ayarı ile cihaz alarmının, kaybolmasını istemediğiniz şeyin sizden ne kadar uzaklatığında çalmasını istiyorsanız ona göre ayarlayabilirsiniz.

Akıllı Kişi Takip Cihazı

Akıllı Kişi Takip Cihazı

Akıllı takip cihazı çeşitleri kullanım amaçlarına göre farklılık göstermektedir. Bunlardan biri kişi takip cihazı olarak kullanılan akıllı takip cihazlarıdır. Kişi takip amacıyla akıllı takip sistemlerinin kullanılma amacı genel olarak yaşlı ya da hasta insanlar ve küçük çocuklardır. Kişi takip cihazı olarak kullanabileceğiniz akıllı takip sistemini kullanmasını istediğiniz kişinin çantasına, cebine bırakabilir ya da boynuna asabilirsiniz. Bu cihazları aktif hale getirebilmek için cihazla birlikte size verilen kullanıcı adı ve şifreyle web sitesine girerek giriş ayarlarını yapmanız gerekir. Bu işlemin ardından ister web sitesinden isterseniz de akıllı telefonlarınızdan takip yapmaya başlayabilirsiniz. Akıllı takip sistemlerinin sahip olduğu GPS uyduları ile konum ve hız bilgisi gerçek zamanlı olarak alınmaktadır. Ayrıca eğer akıllı takip sistemini kişi takibi için kullanmak istiyorsanız kol saati şeklindeki takip cihazı çeşitlerini de tercih edebilirsiniz.

Akıllı Takip Cihazları Evcil Hayvanlar İçin Nasıl Kullanılır?

Akıllı Takip Cihazları Evcil Hayvanlar İçin Nasıl Kullanılır?

Akıllı takip cihazları, yukarıda da bahsetmiş olduğumuz gibi pek çok amaçla kullanılıyor. Bunlardan biri de evcil hayvanların takibini kolaylaştırmak. Ayrıca olası kaybolma durumlarında bu cihaz sayesinde minik dostunuzu kolayca bulabiliyorsunuz. Peki akıllı takip cihazları evcil hayvanlar için nasıl kullanılır? Evcil hayvan takip cihazları da yine bu akıllı takip cihazlarıdır. Bu cihazları, evcil hayvanınızın tasmasına takarak kullanabilirsiniz. Özellikle günde birkaç kez dışarı çıkarttığınız köpekleriniz için akıllı takip cihazları ideal ürünlerdir. Küçük boyutu ve hafifliği sayesinde hayvanınızı rahatsız etmeyecek olan bu cihazlar olumsuz durumlarda büyük avantaj sağlamaktadır. Kategorimizden evcil hayvan takip cihazı fiyatlarını inceleyebilir ve minik dostunuzun güvenliği için bütçenize uygun olanını kolayca sipariş edebilirsiniz. Ayrıca diğer giyilebilir teknoloji ürünlerini incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ürün Notu

(17)
ve üzeri (31)
ve üzeri (33)
ve üzeri (33)
ve üzeri (34)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL