Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Akıllı Takip

için 23 sonuç bulundu.

Akıllı Takip Ürünleri

Teknolojinin gelişmesi ile insan hayatını kolaylaştıran ürünler icat ediliyor. Bunlardan birisi de akıllı takip ürünleridir. Bu ürünler sayesinde takip edilmek istenen kişi takip edilebilecek veya kaybolan teknolojik olan veya olmayan bir ürün kolaylıkla bulunabilecektir. Bu sayede bir kişinin yanında olmasanız bile onun uzaktan nerede olduğu izlenilebilecektir. Akıllı takip ürünleri sayesinde birçok firma ve kişi denetlemek ve gözlemlemek istediklerini, merak ettikleri her an, anında kontrol edebileceklerdir. Birçok marka tarafından piyasaya sunulan akıllı takip ürünleri sahip oldukları çeşitli fonksiyonlar sayesinde tüketicinin yaşam standartlarını iyileştirir. Şimdi siz de ürün sayfamızı inceleyerek akıllı takip ürünlerin alternatiflerini yakından keşfedebilirsiniz.

Akıllı Takip Ürünlerinin Özellikleri

Akıllı Takip Ürünlerinin Özellikleri

Akıllı takip sistemi bulunan ürünleri kullanabilmek için internete erişilebilen bilgisayar, dizüstü bilgisayar, tablet, cep telefonu gibi cihazların uydu desteği sağlaması veya bluetoothlu akıllı takip ürünü için cihazınızda bluetooth özelliğinin olması gerekmektedir. Eğer internet veya bleutooth bağlantısında sorun olursa akıllı takip ürünleri fonksiyonlarını gösteremeyecektir. Artık birçok firma motorlu araçlarını GSM takip sistemleri ile yedi gün yirmi dört saat izlemektedir. Böylelikle motorlu araçların nerede olduklarını görerek kesintisiz bir şekilde konum bilgisine ulaşmış olacaktır. Türkçe karşılığı; “Küresel Konumlama Sistemi” olan GPS, engelsiz olan görüş hattı üzerinde bulunanların dünya üzerindeki yerlerini tespit etmeye yarayan bir cihazdır. Dünya üzerinde bulunan GPS alıcıları çalıştırıldığı zaman, kapsama alanında bulunan en az üç tane GPS uydusuna gelen sinyaller yardımıyla kişinin veya nesnenin dünya üzerindeki konumunu bulur. Akıllı takip ürünleri darbelere ve dış etkenlere dayanıklı olacak şekilde üretilmişlerdir. Su geçirmez malzemelerle üretildiği için bütün çevresel faktörlere karşı dayanaklıdır. Akıllı takip ürün modelleri boyut olarak küçük olduğu için tüketici ürünü kolaylıkla yanında taşıyabilecektir. Az yer kapladığı için de küçük yerlere sığabilir. Güçlü batarya kapasitesi sayesinde tüketici ürünü uzun yıllar boyunca kullanabilecektir. Ürünlerin içinden çıkan kullanım kılavuzunda ayrıntılı bir şekilde nasıl kullanılacağı, kullanılacak cihazların birbirine nasıl senkronize olacağı adım adım anlatılmıştır. Bu sayede ürün hakkında tüketicinin aklında soru işaretleri kalmayacaktır. Piyasaya sunulan akıllı takip ürün seçenekleri arasından hoşunuza giden modele rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

 Akıllı Takip Ürünlerinin Faydaları

Akıllı Takip Ürünlerinin Faydaları

Akıllı takip ürünlerinin tüketiciye sunduğu en önemli faydası, bir kişinin veya nesnenin o anda bulunduğu konumunu göstermesidir. Bu sayede tüketici aradığı nesneye veya kişiye anında ulaşabilecektir. Çocuklu ebeveynlerin çocuklarının nerede olduğunu istedikleri anda görmeleri sayesinde çocuğunun güvende olup olmadığını rahatlıkla anlayacaklardır. Okul servisinin hangi güzergahta gittiğini görerek sorun oluşturabilecek bir durumu önceden tespit edebileceklerdir. Aynı şekilde yakınları Alzheimer hastası ve zihinsel engelli olan kişiler de akıllı takip ürününü yakınlarını gözlemeyebilmek için rahatlıkla kullanacaklardır. Eğer kaybolurlarsa başkalarına kendilerini tanıtamayan, derdini anlatamayan veya hafıza kaybı yaşadığı için kim olduğunu bile bilmeyen kişilerin yakınları artık onları akıllı takip ürünü sayesinde başlarına kötü bir şey gelmeden bulacaklardır. Böylece iki taraf açısından da yaşam standartları yükselecektir. Hayvan besleyen kişiler hayvanlarının tasmalarına akıllı takip ürünü yerleştirdiklerinde, kayboldukları zaman onların nerede olduğunu anında bulacaklardır. Bu sayede hayvanın başına bir şey gelmeden, onun için endişelenmeden bulunduğu yerden onu alıp yuvasına geri götüreceklerdir. Anahtarlık, çanta gibi eşyalarınız sıklıkla kayboluyorsa bluetooth bağlantısı olan akıllı takip ürünlerinden satın alabilirsiniz. Bu sayede bu ürünü eşyanızın içine koyarak en son nerede bıraktığınızı anında görebilirsiniz. Askeri alanda kullanılan da akıllı takip ürünleri keşif, hedef izleme, güdüm, atış sistemleri, navigasyon, arama ve kurtarma gibi pek çok amaç için orada bulunan kişilere zaman kazandırmaktadır. Kaza yapan bir pilotu akıllı takip ürünü sayesinde bulunduğu konuma anında yardım ekibi yollanmaktadır. Karanlık yerde bulunan nesnelerin belirlenmesinde önemli bir rol oynamaktadır. Navigasyon özelliğinin bulunmasının sayesinde tüketici seçtiği hedefe en kolay şekilde nasıl gidebileceğini görecektir. Bu da uzun süre trafikte kalmamasını sağlarken, kişinin stres faktörünü de azaltacaktır. Tüketici çağırdığı taksinin nerede olduğunu, başkası için çağırdıysa o kişinin hangi güzergahta yol aldığını görebilecektir. Yer kabuğunda oluşan hareketlerin incelenmesinde de kullanılan akıllı takip ürünleri sayesinde olabilecek doğal afetlere karşı önceden hazırlık yapılabilecektir. Akıllı takip ürün yorumları incelendiğinde tüketicilerin ürünlerden memnun kaldığını, ürünlerin işlevlerini yerine getirdiğini ve uzun pil ömrü olduğunu dile getirmişlerdir. Birçok marka ve ürün seçeneği olduğu için akıllı takip ürün fiyatları değişkenlik gösterecektir.

 Akıllı Takip Ürünlerinin Firmalar Açısından Faydaları

Akıllı Takip Ürünlerinin Firmalar Açısından Faydaları

Teknolojik gelişimlerine birçok şirket ayak uydurarak kendilerini geliştirirler. Birçok sektör akıllı araç takip ürünlerini kullanmaktadır. Lojistik ve taşımacılık şirketlerinin dışında büyük filolara sahip inşaat şirketleri, personelinin araç kullandığı şirketler, faaliyetinin bir bölümünü gerçekleştirmek için araç kullanacak şirketler, sağlık ve tarım sektörü ve daha birçok sektör ve şirket akıllı araç takip ürünleri satın almaktadır. Akıllı araç takip ürünü sayesinde, araç ve filolara ait rotalar en karlı şekilde belirlenecektir. Taşınan veya taşınacak malzemelerin uygun şartlarda nakledilip nakledilemeyeceği en iyi şekilde tespit edilip takibi yapılmaktadır. Eğer şirketin fabrikası varsa, buradaki stokların tutulması, stokların gidiş ve çıkışlarının gözlenmesi, üretim bantlarının çalıştırılması ve fabrika ile ilgili raporlar daha kolay bir şekilde alınır ve incelenir. Şirketlerin araç maliyetlerinin azalmasını sağlar. En ucuz, en karlı, en kısa yolu gösteren akıllı takip cihazları sayesinde yakıt kullanımları azalacaktır. Böylelikle yeni raporlar hazırlanarak en uygun seçimin bulunması kolaylaşacaktır. Seçilen yol sayesinde güvenli bir sürüş sağlanıp iş kazalarının önüne geçilmiş olur. Personellerin sürekli takip edilmesi sayesinde güzergâh dışı bir kullanım olduğunda bunun tespitin anında yapılabilecektir. Bu sayede personellerin verimliliği de ölçülmüş olacaktır. Araçların ihtiyacı olan bakımların tarihlerini personel yerine akıllı takip ürünü yapabilir. Bu sayede personel başka işlere bakıp şirketin daha fazla kar elde etmesini sağlayabilir. Sigorta şirketleri araç takip cihazı kullanan firmalara ek indirim sağlıyor. Bu sayede şirketin geliri artacaktır. Sağlık sektöründe bulunan ciddi bir rahatsızlık geçiren hastaların takibi kolaylıkla yapılarak, istedikleri zaman hastadan gerekli ölçümleri alıp kontrol edilir. İnsanların fiziksel olarak bulunmasının sakıncalı olduğu deneylerde, deneyin yapılabilmesi için. akıllı takip ürünlerinden yararlanılır. Birçok markanın piyasaya sunduğu akıllı takip ürünleri sayesinde şirketler kendilerine uygun ürünü bulmaları kolaylaşacaktır. Hemen şimdi siz de ürün sayfamızı inceleyebilir akıllı takip ürün fiyatları ve modelleri hakkında detaylı bilgi edinerek beğendiğiniz bir ürünü satın alabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Alcatel (2)
Apple (5)
Arvento (2)
(4)
Gigaset (2)
Ibeacon (1)
Itag (3)
Pufwin (2)
Samsung (1)
Secumore (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Batarya Kapasitesi

(3)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Batarya Türü

(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(5)
ve üzeri (8)
ve üzeri (8)
ve üzeri (8)
ve üzeri (8)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL