Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Seçenekler

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Akıllı Saat Aksesuarları

için 67,533 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Akıllı Saat Aksesuarları

Akıllı saatler, gelişen teknoloji ile birlikte hayatımıza girerek pek çok yeniliğe adapte olmak ve teknolojiyi bedenimizde taşımak için bir araç haline geldi. Akıllı saatler sayesinde uyku takibi, egzersiz takibi, adım sayısı ve telefonla gerçekleştirebileceğiniz pek çok işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Adım sayar, çalar saat, GPS, kalori ekranı, kalp atımı gibi çeşitli telefon kontrollerini sağlayabileceğiniz akıllı saatler; gerekli aksesuarlarla daha kullanışlı hale getirilebiliyor. Akıllı saatinizle birlikte spor yapmak, uyumak ve yirmi dört saat kolunuzda taşımak ekran üzerinde çizilmelere, kordonların kayışlarında kopma veya aşınma gibi durumlara sebep olabilir. Spor sırasındaki terleme sonucu akıllı saatinizin kayışı dayanıklı değilse sudan dolayı çeşitli renk solması ve aşınma durumları yaşanabilir. Giyilebilir teknoloji ürünleri içerisinde yer alan akıllı saat kordonu silikon kordonları, her modeldeki akıllı saate uygun olarak çeşitli tasarımlarda üretilmektedir. Desensiz ve rengarenk tasarımlardan oluşan kordonları kıyafetlerinizle kombinlemek için farklı renkleri hazırda bulundurabilirsiniz. Ayrıca yedek kordon bulundurmak, herhangi bir olası kordon kopması durumlarına karşı kordonunuzu yenileyebilmenizi sağlar. Akıllı saat yedek kordonu çeşitleri, tıpkı orijinali gibi sağlam ve dayanıklı malzemelerden üretilmektedir. Akıllı saat kulaklıkları, müzik kontrolü yapabilmek amacıyla kullanılan aksesuarlardandır. Akıllı saat ekran koruyucuları ve filmleri, akıllı saat kapakları, akıllı saat şarj istasyonları, akıllı saat kabloları gibi aksesuarlar bulunmaktadır. Bükülmelere ve kırılmalara karşı dayanıklı her kola uygun ölçülerde tasarlanan kordonlar, basit ve kolay bir kullanıma sahiptir. Akıllı saat kırmızı kordonu delikli şık tasarımı ve kırılmalara karşı dayanıklı yapısıyla uzun süre basit ve kolay bir kullanım sağlamanıza yardımcı olur. Tarzınıza uygun çeşitli kombinler oluşturabilmeniz için yedekte farklı renklerde akıllı saat kordonları bulundurabilirsiniz. Hassas oyuklara sahip kare akıllı saatlere uygun saat kılıfları, günlük kullanımda darbelere karşı dayanıklılık sağlamaktadır. Doğru kordon genişliği ve akıllı saatinizle uyumlu akıllı saat aksesuarları tercihi yaparak işlevsel bir şekilde akıllı saatinizi kullanabilirsiniz.

Akıllı Saat Aksesuarları Nelerdir?

Akıllı Saat Aksesuarları Nelerdir?

Uyku takibi, spor takibi, müzik değiştirme, mesajlara yanıt verme gibi artan özellikleriyle akıllı saatler günümüz dünyasında önemli bir yere sahip olmaktadır. Akıllı saatleri daha işlevsel olarak kullanabilmek için bazı aksesuarlara ihtiyaç duyabilirsiniz. En başta akıllı saati kolunuza takmak için akıllı saat kordonu gerekmektedir. Akıllı saat kordonları kendiliğinden takılı olarak gelir ancak zamanla kopmalar, aşınmalar yaşanabilir ya da siz farklı renkte kordonlar takmak ve kordonunuzu değiştirmek isteyebilirsiniz. Akıllı saat kordonu silikon kayış, metal kayış, çelik kayış, deri kayış ve daha pek çok malzemeden üretilmektedir. Üretilen malzemelerin dayanıklılığı kullanım süresini belirler. Akıllı saatler 24 saat boyunca kolda kalabileceği için gece uyurken de rahatsız etmeyecek bir kordon tercihinde bulunmak önemlidir. Hem dayanıklı hem de kolu sıkmayan, iz bırakmayan akıllı saat kordonları renk seçenekleri ile farklı kordon tercihleri sunmaktadır. Pembe, sarı, mavi, kırmızı, rose gold, altın, gümüş, bronz, turuncu gibi birçok akıllı saat kordonu seçeneği bulabilirsiniz. Bu kordonlar spor sırasındaki motivasyonunuzu arttırmaya yardımcı olurken, kıyafetlerinizle de daha şık kombinler ortaya çıkarmanızı sağlar. Bunun dışında akıllı saat kulaklıkları, akıllı saat ekran koruyucuları ve cam koruyucuları gibi aksesuarlar da bulunmaktadır. 360 derece kasa ve ekran koruyucu olarak kullanılan akıllı saat aksesuarı, nano yumuşak silikon malzemeden üretilen yapısı sayesinde yüksek bir dayanıklılık sağlamaktadır. Daha eğilimli kenarlara sahip akıllı saatler için üretilen ekran koruyucu ve kılıflar, cihazdaki hiçbir köşeyi açıkta bırakmayacak şekilde kullanılmaktadır. Hafif yapıya sahip kordon ve ekran kılıfları, kolunuzda hissedilmeyecek kadar ince yapılarıyla spor sırasında rahatsızlık vermeden kullanılabilmektedir. Cihazınız ile %100 uyumlu akıllı saat aksesuarları, hiçbir iz bırakmadan ve rahatsızlık hissi vermeden kullanılabilmektedir. Uzun ömürlü materyallerden üretilen akıllı saat kordonları, yüksek koruma sağlarken kibar duruşuyla da daha şık görünmenize yardımcı olur. Şık kenarları ve dayanıklı kenar kısımları ile birçok akıllı saatlerle uyumlu kordon tasarımı bulunmaktadır. Sporda motivasyon sağlatan renkli aksesuarlar, herhangi bir özel davette de şık klasik tasarımlarıyla kıyafetlerinizle uyumluluk sağlamanıza yardımcı olur. Spora karşı daha istekli olmak isteyenler için renkli ve eğlenceli tasarımlara sahip akıllı saat aksesuarı bulunmaktadır. Hem kullanışlılık hem de daha şık olmak amacıyla farklı ürünleri tercih edebilirsiniz. Sayfamızda akıllı saat kordonu fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilir ve rengarenk kordonlar arasından kordon tercihinizi yapabilirsiniz. Ek olarak Alcatel akıllı saat modellerini sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

Şık Tasarımlara Sahip Akıllı Saat Aksesuarları

Şık Tasarımlara Sahip Akıllı Saat Aksesuarları

Akıllı saat aksesuarları şık ve modern tasarımları ile sporu daha istekli bir şekilde yapmanıza yardımcı olmaktadır. Aksesuarların çeşitliliği, saatinizi farklı yerlerde de kullanabilmenize olanak sağlıyor. Farklı markalara ait akıllı saatlere uygun pek çok kordon, kulaklık, ekran koruyucu, kayış gibi aksesuar bulunmaktadır. Bu aksesuarlarla birlikte daha fonksiyonel kullanım sağlayan akıllı saatler, iletişim kurmayı ve hedeflerinizi gerçekleştirmeyi daha yenilikçi hale getiriyor. Akıllı saat kulaklık kullanımı her model akıllı saate göre değişiklik gösteriyor. Markalara ait farklı akıllı saatler, yine aynı modelden kulaklıklar tasarlayarak tek tuşla akıllı saat üzerinden şarkı takibi yapabilmeyi veya sesli görüşmeleri yanıtlamayı sağlıyor. Özel olarak tasarlanan kulaklıklar, daha iyi bir görüşme ve ses deneyimi için akıllı saatlerle birlikte kullanılabilir. Akıllı saat kapakları, kare veya dikdörtgen şekline sahip akıllı saatler için tasarlanmıştır ve çıkarılabilir renkli kapak seçeneklerinden oluşmaktadır. Karbon fiberden üretilen akıllı saat kapakları, dayanıklı yapısıyla tıpkı orijinali gibi dayanıklılık sağlamaktadır. Metal düğme yapılarına sahip, kolayca dokunmaları algılayabilen akıllı saat kapakları, esnek kılıfları ile kolayca takılarak çıkartılmayı sağlamaktadır. Saati tamamen saran ve darbelere karşı koruyan bu kılıflar, spor yaparken dilediğiniz kol hareketlerini gerçekleştirebilmenizi sağlıyor. Yükseltilmiş kenarlara sahip akıllı saat kılıfları, çizilmeye karşı dayanıklı bir yapı sergileyerek camı ve saatin metal kısımlarını koruyor. Darbe emici özelliğe sahip akıllı saat kılıfları, mekanizmasına zarar gelmeden çeşitli sporları yapabilmenize yardımcı olur. Darbelere karşı dayanıklı ve esnek yapısı sayesinde, kılıfı taktıktan sonra güvenle kullanmanıza yardımcı olur. Ekranın kırılmamasını sağlayan ekran koruyucu ve kılıfların dayanıklı malzemelerden yapılması, saatinize zarar gelmemesi için önemli bir kriterdir. akıllı saat cam koruyucu kullanmak, camınızın çizilmesine ve çeşitli tozlardan, lekelerden korunmasına yardımcı olur. Spor sırasındaki hareketlerinize veya gün içerisinde kolunuzu çarpma durumlarınıza karşın, akıllı saat cam koruyucuları yüksek koruyuculukla camınıza zarar gelmesini önlemek için tasarlanmıştır. Yapışkan tabakadan kolayca çıkarılıp yerine takılabilen cam koruyucular, basit bir uygulama ile takıp çıkarılabilmektedir. Ekran koruyucularını akıllı saatinizin ilk günkü gibi temiz görünmesi için değiştirebilirsiniz. Temizleme mendili edinerek, akıllı saat ekranınızı lekelenmelere karşı kolayca temizleyebilirsiniz. Dayanıklı malzemelerden üretilen akıllı saat şarj aletlerini yedekte bulundurabilirsiniz. Şarj aletinizde problem meydana gelmesi durumunda kullanabileceğiniz orijinal veya orijinal olmayan pek çok cihazlarınızla uyumlu şarj istasyonu bulunmaktadır. Dayanıklı malzemelerden üretilen kaliteli şarj aletleri, bozulmaya karşı dayanıklılık sağlayarak akıllı saatinizin şarj edilmesinde kullanılmaktadır.

Akıllı Saat Kordon ve Kılıf Modelleri

Akıllı Saat Kordon ve Kılıf Modelleri

Cihazlarınızla uyumlu USB şarj kabloları, farklı alanlarda kolay şarj imkanı sağlamaktadır. Akıllı saat kabloları, çeşitli uzunluklarda cihazlarınızla uyumlu olarak tasarlanmaktadır. İçerisindeki iletken malzemeler sayesinde, kolay şarj imkanı sağlamaktadır. Akıllı spor bileklik şarj aletleri, seyahate çıktığınız zamanlar pratik bir kullanım sağlamak amacıyla ergonomik tasarımlarda üretilmiştir. Hafif tasarımıyla taşınabilir bir yapıya sahip olan akıllı saat kabloları, akıllı saat modellerine göre farklılık göstermektedir. Yüksek kalitedeki şarj kablolarınızı iş seyahatlerinde veya tatile giderken yanınızda taşıyabilirsiniz. Akıllı saatlerin ekranı, spor sırasında çeşitli hareketleri gerçekleştirirken çizilebilir üzerinde lekeler oluşabilir. Bu gibi olası durumlar için ekran koruyucunuzu yenilemek ve kenarda bir ekran koruyucu bulundurmak önemlidir. Akıllı saat aksesuar çeşitleri spor tasarımları ile egzersizlerinizde ve günlük rutininizde kombinlerinize şık bir hava katmanıza yardımcı olur. Aksesuarların saatinizle uyumlu markalardan olması, aldığınız ilk günkü gibi rahat ve kullanışlı parçalara sahip olmanıza yardımcı olur. Renkli ve orijinal aksesuar parçaları, dayanıklı tasarımları ve sportif görünümleri ile uzun süre sporunuzda ve günlük telefon takibinizde kolaylık sağlar. Akıllı saat ekran koruyucu çeşitleri saatinizin orijinal yapısına zarar vermeyen ince ve şeffaf tasarımıyla cihazınızı korumanıza yardımcı olur. Renk tonlarındaki çeşitlilik sayesinde, farklı akıllı saat kılıfları ve kordon çeşitleri bulunmaktadır. Kordonlun bileklik çerçevesinde ve diğer kısımlarda farklı renklerin kullanılması, iki rengin bir arada uyumlu olarak kordonda yer alması, farklı stiller oluşturmanıza yardımcı olur. Rahat bir tutuş sağlayan konforlu iç dokuya sahip akıllı saat kordonları, bileğinizde iz bırakmadan ve canınızı acıtmadan uzun süre kullanılabilmektedir. Kristal berraklık sağlayan çizilmelere karşı dayanıklı akıllı saat aksesuarları, ergonomik bir kullanım sunmaktadır. Akıllı saat kordonu metal veya silikon gibi çeşitli malzemelerden tasarlanabilmektedir. Bükülmelere karşı yüksek dayanıklılık sağlayan metal kordonlar, kordonundaki ayarlama dizaynı ile şık bir görünüm sağlamaktadır.

Akıllı Saat Aksesuar Seçimi Nasıl Yapılmalıdır?

Akıllı Saat Aksesuar Seçimi Nasıl Yapılmalıdır?

Akıllı saat aksesuarlarınızı seçmeden önce, kordon ve saat ölçülerinizi doğru bir şekilde belirlemelisiniz. Kordonun cihazınızla uyumuna ve kordonunun hangi malzemelerden yapıldığına dikkat ederek daha dayanıklı ve uyumlu tasarımlara sahip olabilirsiniz. Kalp atış sensörünü ölçen akıllı saatler, daha net ölçüm yapabilmek için esnek ve hafif yapıdaki kordonlara ihtiyaç duymaktadır. Kordonun cihazla bu noktada uyumlu olması önemli bir detaydır. Kalp atış hızı sensörünün daha iyi çalışması için, akıllı saat kılıfınızın hassas ve esnek bir yapıda üretilmiş olması gerekmektedir. Yükseltilmiş kenarları ve yüksek koruma sağlayan yapısıyla daha net bir kalp atışı kontrolü gerçekleştirir. Akıllı saat kayış seçimi yaparken, kayışınızın hangi malzemeden olacağına karar vermelisiniz. Metal ve çelikten üretilen dayanıklı kayışlar, uzun ömürlü bir kullanım sağlamanıza yardımcı olur. Kumaş örgü koron, kumaş kordon gibi yumuşak ve solmaz yapıdaki kordonlar da bulunmaktadır. Kolay açılabilen ve kapatılabilen kordonları ile kolunuzda rahat bir kullanım sağlayabilirsiniz. Birebir akıllı saat modelinizle uyumu olarak kullanabileceğiniz aksesuarlar, devamlı cildinize temas edeceği için kanserojen maddelerden üretilmemeli ve sağlığınız için zararlı kimyasallar bulundurmamalıdır. Anti ultraviyole, anti mikrobiyel, alerji riski en az olan sağlıklı TPSİV silikonundan yapılan akıllı saat kordonlarını tercih ederek ipeksi yapıda bir kullanım sağlayabilirsiniz. Kumaşının dokusundaki yumuşaklık ve terletmeyen yapısıyla farklı renkte kordon seçenekleri sunarak sağlığınız için faydalı bir kullanım sağlıyor. Doğrudan cildinizle temas eden kordon ve akıllı saat kılıfları, cilt için zararlı kimyasallar içermemelidir. Cildinizi bakterilerden korumak ve alerjenlere karşı sağlıklı bir kullanım sağlamak için anti bakteriyel kordon ve kılıf modellerini tercih etmelisiniz. 38, 40, 42, 44 mm gibi çeşitli ölçülerden oluşan akıllı saat kordonları kendi bilek ölçülerinize uygun olarak tercih edilebilir. Akıllı saat kabloları ve şarj cihazlarını tercih ederken, iletkenliğinin güçlü olduğu kompakt ve dayanıklı malzemelerden üretilen aksesuarları tercih etmelisiniz. Şarj cihazınızı ve USB kablonuzu yanınızda taşıyarak gittiğiniz her yerde akıllı saatinizi kullanmaya devam edebilirsiniz. Kaliteli aksesuar tercihi yapmak uzun ömürlü olarak akıllı saatinizi kullanmanıza yardımcı olur.

Modern Tasarımlara Sahip Akıllı Saat Aksesuarları

Modern Tasarımlara Sahip Akıllı Saat Aksesuarları

Akıllı saat aksesuarlarının su geçirmemesi önemli bir kriterdir. 24 saat boyunca bileğinizde olan akıllı saatiniz, su ile kolayca etkileşime girebilir. Duştayken bile kolunuzda kalacak olan akıllı saatiniz için su geçirmez yapıda kaliteli malzemelerden üretilmiş akıllı saat aksesuarları tercih edebilirsiniz. 46 mm deri kordon modelleri; kırmızı, mavi, bordo, taba, kahve, yeşil gibi renk seçeneklerinden oluşmaktadır. Doğal yöntemlerle işlenen deri saat kordonları, el işçiliği ile özenle tasarlanmaktadır. Gerçek deriden oluşturulan deri kordon tasarımlar, görüntüde nostaljik bir hava oluşturmanıza yardımcı olur. Özel yaylı pim mekanizmasına sahip kordonlar, kolayca çıkarılıp takılarak kullanılabilmektedir. Hediyelik olarak da tercih edebileceğiniz akıllı saat aksesuarları, kişiye özel tasarlanarak anlamlı bir hediyeye dönüştürülebiliyor. Kumaş desenli çıtçıtlı kayış kordon, paslanmaz manyetik kaplamalı çelik kordon, dokuma kordon, hasır desenli metal kordon, adaptörlü silikon kordon gibi pek çok seçenek bulunmaktadır. Desenli veya desensiz kordon modelleri içerisinden yedek kordon tercihi yapabilirsiniz. Uyumlu silikon şeffaf kılıflar, saatinizin tüm köşelerine girecek şekilde tasarlanmaktadır. Tasarımıyla sanki kılıf yokmuş gibi bir görünüme sebep olan akıllı saat kılıfları, basit bir kullanıma sahiptir. Paslanmaz çelikten üretilen metal kayış modelleri; siyah, gri, koyu gri, gümüş, altın, mor, pembe gibi canlı renk seçeneklerinden oluşmaktadır. Dokunmaya karşı yüksek duyarlılık sağlayan kılıflar, pürüzsüz ekran tasarımı ile göz alıcı bir görünüm oluşturmaktadır. Her an modunuza uygun kordonları kullanarak spora gidebilir, motivasyonunuzu arttırabilirsiniz. Akıllı saat kordonu pembe mavi, yeşil, sarı, turuncu, gri, siyah, kahverengi, golden rose ve daha pek çok renkten oluşmaktadır. Renklerin canlılığı dikkatinizi yaptığınız spora vermenize yardımcı olur. Farklı renk birleşiminden oluşturulan pastel renklerdeki saat kordonlarını, kıyafetlerinizle uyumlu olarak gideceğiniz alana özel olarak değiştirebilirsiniz. Görüldüğü gibi her tarza ve her yaşa uygun pek çok akıllı saat aksesuarı bulunmaktadır. Akıllı saat aksesuarı tercihi yapmadan önce ölçülerini ve aksesuarın dayanıklılığını kontrol etmelisiniz. Kaliteli malzemelerden üretilen çeşitli stillere sahip akıllı saat aksesuarları, saatlerinizi en işlevsel şekilde kullanmanıza yardımcı olur. Sizler de tarzınıza ve beklentilerinize uygun bir akıllı saat alarak hayatınızı daha konforlu bir hale getirebilirsiniz.